لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

مراحل ثبت علائم تجاری در کرج


ثبت شرکت ایلیا در این مقاله به مطالبی درباره ی مراحل ثبت علائم تجاری در کرج پرداخته است تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

علامت تجاری چیست؟

علامت تجاری عبارتست از هر گونه اسم،حرف،رنگ،شکل،رقم،تصویر و.... که سبب متمایز شدن محصولات و خدمات شخصی با شخص دیگری می شود.

به ثبت رسانیدن علائم تجاری اختیاری می باشد تنها در مواردی که دولت ثبت آن را الزامی بداند باید ثبت شود.مواردی که دولت ثبت علائم تجاری را اجباری دانسته است مواردی اعم از کنسرو، کره و … یا نوشابه و آب های گازدار، یا لوازم آرایشی که اثر مستقیم روی پوست بدن انسان دارد. مثل : صابون، عطر، ادکلن و یا داروهای اختصاصی با موارد استعمال طبی اعم از انسانی و حیوانی می باشد.

مراحل ثبت علائم تجاری در کرج

خستین مبادرت به منظور ثبت علائم تجاری در کرج انتخاب نمودن اسم برای آن می باشد.موضوع و مبحث علائم تجاری و انتخاب اسم برای آن یکی از عوامل مهم و با اهمیت در عرصه ی جهانی می باشد.بعد از انتخاب نمودن اسم باید اظهارنامه را در سامانه اداره مالکیت صنعتی به ثبت رساند برای به انجام رسانیدن این امر باید به پایگاه اینترنتی مالکیت صنعتی به نشانی  http://ip.ssaa.ir   و قسمت ثبت علائم تجاری مراجعه کنید و نوع اظهارنامه را انتخاب کنید سپس مشخصات مالک را قید نمایید سپس مدارک خواسته شده را بارگذاری نمایید پس از آن باید اطلاعات وارد شده را بازبینی کنید و اطلاعات را تایید نمایید سپس باید هزینه ثبتی را از طریق اینترنت پرداخت نمایید پس از آن شماره اظهارنامه و رمز را از طریق تلفن دریافت می کنید پس از سپری نمودن این مراحل باید نسخه تایید شده را به امضا برسانید در این صورت باید یکی از نسخه ها را با مدارکی که در گذشته برابر اصل شده است به پیوست فیش به آدرس مرکز ارسال کنید. بعد از آن اداره مالکیت صنعتی مدارک را بررسی و ارزیابی می کند و در صورتی که در آن ها اشکال و نقصی را رویت کند ابلاغیه رفع نقص ارسال می کند و باید اشکالات و نواقص برطرف شود و در صورتی که هیچ گونه اشکال و نقصی وجود نداشته باشد اطلاعات را تایید می نماید و مراحل ثبت و واریز نهای به متقاضی ابلاغ رسانی می گردد بعد از سپری نمودن این مراحل در روزنامه رسمی با ذکر نام و نشانی صاحب علامت و کالاهایی که در آن ها از علامت استفاده می شود مراحل آگهی می شود در صورتی که طی30 روز از تاریخ چاپ و انتشار آگهی از جانب اشخاص ذی نفع اعتراضی وارد نشود اداره ثبت علائم تجاری درخواست را به اسم متقاضی در دفتر مخصوصی ثبت می کند و گواهی ثبت را به متقاضی تحویل می دهد.

در انتها خاطر نشان می شویم که در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا در ارتباط باشید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

مراحل ثبت لوگو در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی مراحل ثبت لوگو در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید

مراحل ثبت علائم تجاری در کرج

در این مقاله درباره ی مراحل ثبت علائم تجاری در کرج مطالبی ارائه شده است مقاله را بخوانید.

ثبت برند لبنیات در کرج

ثبت برند لبنیات در کرج باعث جلوگیری از سواستفاده ی متقلبان می شود و از عرضه ی کالاهای مشابه توسط اشخاص ثالث تحت علائم تجاری که عین یا به طریق گمراه کننده ای مشابه علامت تجاری دیگری هستند جلوگیری می کند.

ثبت برند مواد غذایی در کرج

برند مواد غذایی یکی از برندهایی است که تقاضای زیادی برای ثبت آن وجود دارد و در کرج نیز ثبت این برند به همان نسبت بسیار زیاد انجام می شود در این مقاله ضروری .

ثبت برند در مازندران

با ثبت برند در مازندران کسب و کار خود در این استان را دوچندان رونق دهید در همین راستا شمامی توانید با مشاوران مجتمع ثبت ایلیا تماس بگیرید.

شرایط ثبت لوگو در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی هزینه و قیمت ثبت لوگو در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

مزایای ثبت لوگو در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی مزاییا ثبت لوگو در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

مراحل ثبت علامت تجاری

ثبت علامت تجاری یکی از مهمترین ارکان تجارت محسوب شده و عامل مهمی در پیشرفت و رونق کسب و کار می باشد. در این مقاله ثبت شرکت ایلیا مرحله به مرحله روند ثبت علامت تجاری و برند را برای شما توضیح می دهد .

شرایط ثبت علائم تجاری در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی شرایط ثبت علائم تجاری در کرح پرداخته شده است مقاله را مطالعه نمایید.

مدارک جهت ثبت علائم تجاری در کرج

ما در این مقاله به مطالبی درباره ی مدارک جهت ثبت علائم تجاری در کرج پرداخته ایم مقاله را بخوانید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟