لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

ثبت شرکت سهامی خاص در کرج


بعد از اینکه امور اولیه تصمیمات ثبت شرکت که از  این امور می توان گفت : اساسنامه که باید تنظیم گردد که در آن کلیه مفاد و قوانین شرکت درج میشود - هم چنین سرمایه ای تعیین گردد که از این سرمایه سودی برای شرکت بدست آید و اعتبار شرکت توسط این سرمایه باشد - هم چنین اقدام بعدی انتخاب شرکا و اعضایی که قابل اعتماد برای شرکت باشد - به انجام رسید توسط موسسان شرکت سهامی خاص در کرج تشکیل خواهد شد. یعنی امضای اساسنامه،تمامی سهام تعهد شود و  مبالغ نقدی تادیه گردد،مدیران و بازرسان گزینش شوند و سمت آنها بصورت کتبی تایید شود .

شرایط ثبت شرکت سهامی خاص

برای تشکیل شرکت سهامی خاص نکات ذیل را باید رعایت کرد:

 1. تمامی سهامداران اساسنامه شرکت را باید امضاء کرده باشند.
 2. اظهارنامه ای  دال بر تعهد تمامی سهام و گواهینامه بانکی که بیانگر تادیه هزینه نقدی آن که نباید کمتر از 35% تمامی سهام باشد.
 3. گزینش نخستین مدیران و بازرس یا بازرسان شرکت که در صورت جلسه باید ثبت شود و تمامی سهامداران آن را امضا کرده باشند.
 4. تایید عنوان مدیریت و بازرسی 
 5. برای درج آگهی های شرکت اسم روزنامه کثیرالانتشار ذکر شود
 6. زمانی که شرکت تاسیس می شود سرمایه شرکت از یک میلیون ريال نباید کمتر باشد.و تعداد شرکای شرکت دست کم باید 3 نفر باشد.

 

تفاوت شرکت سهامی خاص و شرکت سهامی عام

 برای تشکیل و ثبت شرکت های سهامی خاص نیازی به طرح و تنظیم اعلامیه پذیره نویسی نیست و  ارائه اظهارنامه به پیوست اسناد و مدارک ذکر شده  به مرجع ثبت شرکت ها از لحاظ قانونی کافی می باشد.

سهام شرکت را نمی توان در بازار بورس معامله کرد و در صورت توافق مدیران یا مجامع عمومی سهامداران میتوان اقدام به نقل و انتقال سهام نمود.این شرکت قادر به صادر کردن اوراق قرضه نمی باشد..

سهامداران در شرکت سهامی خاص ،به میزان مبلغ اسمی سهام خود دارای مسئولیت می باشند.موسسین وظیفه دارند کلیه  سرمایه شرکت را خود تامین نمایند.(ماده 4 ل.ا.ق.ت) وحضوردست کم 3 نفر شریک در شرکت لازم می باشد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت سهامی خاص در کرج

 • دو نسخه اظهارنامه شرکت سهامی خاص تکمیل شده  وتمامی صاحبان سهام آن را امضا کرده باشند.
 • دو نسخه اساسنامه شرکت سهامی خاص تکمیل شده و تمامی سهامداران آن را امضا کرده باشند.
 • تمامی سهامداران دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومی موسسین را امضا کرده و ارائه دهند.
 • از شناسنامه کلیه ی  اعضای هیئت مدیره و سهامداران و بازرسین کپی برابر اصل تهیه شود.
 • از کارت ملی همه ی اعضای هیئت مدیره و سهامداران و بازرسین کپی برابر اصل شده تهیه شود.
 • چنانکه اشخاص حقوقی اعضاء هیئت مدیره یا سهامداران باشند کپی آخرین روزنامه رسمی،شخص حقوقی و نامه معرفی نماینده (در سربرگ شرکت)و کپی سجل و کارت ملی برابر اصل شده نماینده شخص حقوقی ارائه شود.
 • چنانچه سهامدار خارجی در شرکت حضور داشته باشد برای اشخاص حقیقی اصل پاسپورت کپی برابر شود و برای اشخاص حقوقی اگواهی ثبت شرکت در حضور مرجع ثبت شده مشتمل بر آخرین وضعیت شرکت ارائه گرددو همچنین  اصل و ترجمه وکالتنامه و اختیارنامه وکیل سهامدار خارجی تسلیم شود..(شامل حقیقی و حقوقی)
 • تاییدیه نداشتن سابقه کیفری تمام اعضا ی هیات مدیره و بازرسان شرکت ازجانب درخواست کننده ثبت شرکت ارائه شود.(مراکز پلیس +10) 
 • در متن صورتجلسه از طرف تمامی اعضای هیات مدیره،مدیر عامل و بازرسان شرکت اقرارنامه ای مبنی بر اینکه مشمول ممنوعیت های مندرج در اصل 141 قانون اساسی نیستند و هیچگونه ممنوعیت قانونی موضوع مواد 111و 126 قانون تجارت برای عضویت در هیات مدیره و مدیر عاملی آنها وجود ندارد ارائه شود.
 • بازرس یا بازرسان در متن صورتجلسه کتبا اقرار کنند که دارای نسبت فامیلی نسبی و سببی با مدیران و مدیر عامل شرکت تا درجه سوم از طبقه اول و دوم نیستند. و خود و یا همسرشان نزد مدیران و مدیر عامل شرکت مشغول به کار نبوده و حقوق بگیر نیستند. 
 • اصل وکالتنامه یا فتوکپی برابر اصل وکالتنامه ارائه گردد
 • اصل قیم نامه یا فتوکپی برابر اصل قیم نامه ارائه شود
 • تادیه فیش 40.000 ریال به جهت هزینه
 • تاییدیه بانکی مبنی بر تادیه حداقل 35% سرمایه اولیه شرکت ارائه گردد.

مراحل ثبت شرکت سهامی خاص در کرج

با مشاورین ثبت شرکت ایلیا  تماس گرفته شود.

مجتمع ثبت شرکت ایلیا دارای کادری باتجربه در زمینه امور ثبت شرکت های می باشد شما متقاضی گرامی زمانی که اطلاعات کافی از ماده های قانون تجارت ندارید و یا از ثبت سامانه اینترنتی اطلاعات کافی ندارید فقط می توانید با یک تماس تلفنی اطلاعات لازم را  از مشاوران و کارشناسان ما دریافت نمایید . 

مشاوران ثبت ایلیا کلیه اطلاعات اولیه را از شما اخذ می نمایند و در تعیین نام شرکت مطابق قوانین تعیین نام ، انتخاب 5 نام را برای شما انجام می دهند . 

سپس برای ثبت شرکت سهامی خاص قرار دادی در بین متقاضی و وکیل انجام میشود. مدارک را از متقاضی اخذ نموده و اقدامات بعدی را انجام می دهند. در سامانه ثبت نام شده و پذیرش اولیه صورت می گیرد.

اسم تعیین شده و  اوراق مربوطه  به امضا می رسد. سپس پیگیری های ثبت را انجام می دهند نتیجه را به متقاضی اطلاع می دهند .

اموراداری در ثبت شرکت ها به انجام می رسد و شماره ثبت بوسیله ی  وکیل پایه یک اخذ می شود .در مورد مدت زمان ثبت شرکت سهامی خاص می توان گفت که خدمات ثبت شرکت توسط مجتمع ثبت شرکت ایلیا در مدت زمان 30 روزکاری انجام می شود 

این مدت زمان در صورتی می باشد که کلیه اطلاعات و مدارک را به درستی به وکیل پرونده داده باشید .

پس بهترین کار قبل از ثبت شرکت ارائه مدارک ثبت شرکت و اخذ مجوزهای لازمه فعالیت شرکت به وکیل پرونده می باشد . تا به درستی و در کمترین زمان ممکن ثبت شرکت انجام شود .

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت سهامی عام در کرج

تشکیل یا وجود شرکتهای بزرگ در کرج جهت اجرای پروژه های بزرگ عمرانی صنعتی كشاورزی بایسته و واجب می باشد.در این شركتها سرمایه های کوچک به شکل سهام به عمومی مردم تفویض می گردد.

ثبت شرکت تضامنی در کرج

کامل ترین شرکت های تجارتی شرکت تضامنی در کرج می باشد که با انتخاب اسم مخصوص به خود جهت انجام امور فعالیتی تجارتی که در کنار هم قرار گرفتن دو و یا چند نفر با مسئولیت تضامنی تأسیس می گردد

تصحیح اشتباهات، تمدید و مهلت انتقال در انواع مالکیت صنعتی

تصحیح اشتباهات، تمدید مهلت و ترتیبات انتقال در انواع مالکیت صنعتی - به دستور ماده ۱۷۶ آیین نامه قانون ثبت اختراعات و غیره، تصحیح اشتباهات اداری اعم از اشتباهات تایپی، املایی و از قلم افتادن حروف و اعداد با نظایر آن به درخواست متقاضی یا به تشخیص مرجع ثبت، توسط اداره کل مالکیت صنعتی انجام می پذیرد.

تنظیم طرح توجیهی در اردبیل

در هر کسب کاری که اشخاص حقیقی و حقوقی انجام می دهند باید در نظر داشته باشند که برای ایجادوبرپایی ستونهای کسب کار خود نیاز است تا ازنقشه وراهنما ویا الگوی راه درست برای کسب کار خود استفاده کنند که یکی از ایننقشه ها که برای اخذ جواز تاسیس و وام هم استفاده می شود طرح توجیهی است که کارشناسان ایلیا ..

اخذ جواز تاسیس صنایع در خراسان رضوی

برای گرفتن جواز تآسیس متقاضیان می توانند با مؤسسه حقوقی و ثبتی ایلیا در ارتباط باشند مشاوران متخصص ایلیا در این خصوص به شما عزیزان یاری می رسانند .تماس از شما ....اجرای کار از صفر تا صد با ما (موسسه حقوقی و ثبتی ایلیا )

اخذ جواز تاسیس در خراسان رضوی

برای گرفتن جواز تاسیس در خراسان رضوی متقاضیان می توانند با ثبت شرکت ایلیا در ارتباط باشند مشاوران متخصص ایلیا در این خصوص به شما عزیزان یاری می رسانند .جواز تاسیس برای مجوز ثبت برند تولیدی در خراسان رضوی توسط ثبت ایلیا اخذ می گردد.

تغییرات راجع به اساسنامه شرکت در کرج

تغییرات راجع به اساسنامه شرکت در کرج - کلمه اساسنامه از دو بخش اساس و نامه تشکیل شده است و در لغت شناسی اساس به معنای پی ، پایه ، شالوده ، تعریف شده است. اساسنامه در واقع سندی است که به شرکت اعتبار می بخشد و در آن مواردی همچون اهداف شرکت ، نحوه ی دستیابی به این اهداف ، خط مشی و سرمایه شرکت ، سهم شرک

ثبت اختراع در اصفهان

طبق تعریف سازمان جهانی مالکیت فکری که عنوان کرده اختراع محصول یا فرآیندی است که راه نوینی را برای انجام کار ارائه می دهد یا راه حل فنی جدیدی را برای حل مشکلی خاص پیشنهاد میکند . ثبت اختراع در اصفهان را اداره مالکیت در تهران به انجام می رساند زیرا فاقد دوائر در دیگر شهرهاست زین رو ثبت ایلیا ...

تمدید ثبت طرح صنعتی در کرج

مراحل تمدید ثبت طرح صنعتی در کرج - طبق ماده ۸۹ آیین نامه، با توجه به بند «د» ماده ۲۸ قانون ثبت اختراعات و غيره، مالک طرح صنعتی می تواند با پرداخت هزینه مقرر، درخواست تمدید اعتبار ثبت طرح صنعتی را برای دو دوره پنج ساله متوالی دیگر بنماید. درخواست تمدید ثبت، ظرف شش ماه قبل از انقضای مدت اعتبار ثبت طرح

اخذ کارت بازرگانی همدان

تمامی اشخاصی که میخواهند در زمینه تجارت وبازرگانی ودر زمینه وعرصه جهانی فعالیت داشته باشند و حال اینکه بخواهند که این تجارت در داخل کشور محدود نباشد ودر واقع بخواهند واردات وصادرات کالا انجام بدهند نیاز به مجوز کارت بازرگانی می باشد.متقاضیان جهت اخذ کارت بازرگانی خود می توانند از مشاواران ایلیا کمک

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟