لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

ثبت شرکت در کرج - efj av;j nv ;v[


ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت در کرج - efj av;j nv ;v[ و مراحل آن: برای ثبت شرکت در کرج اول باید یک اسم برای شرکتتون انتخاب کنید ، بعد باید نوع و موضوع فعالیت شرکت خودتون در کرج  رو مشخص کنید ولی چند نوع شرکت داریم که باید بدونی چه شرکتی میخوای در کرج ثبت کنی ؟ اگر میخوای خیلی سریع اینارو بدونی این مقاله ما رو نگاه کن ، خوب  از اونجا که بیشتر شرکت های ثبت شده در کرج تو موسسه حقوقی ایلیا از نوع ثبت شرکت سهامی خاص در کرج  و ثبت شرکت مسئولیت محدود در کرج هستند انتخاب سختی پیش رو نداری !! ولی برای اینکه کارت راهت بشه فرق این دو تا شرکت هم میتونی تو این مقاله متوجه بشی اما بد نیست بدونی که مطابق با قوانین ایران ، همه شرکت‎ها دارای شخصیت حقوقی هستند و به انواع مختلفی تقسیم می‏‏شن که در هر کدوم ، تقسیم اختیارات و مسئولیت‎ها ، سرمایه مورد نیاز ، نحوه تصمیم گیری و … عمل تمایز میان اونها هست . یکسری اشتباهات بدلیل ندونستن بعضی موارد هنگام ثبت شرکت در کرج رخ میده با این مقاله ما در مورد این مسائل بیشتر اطلاعات بدست میاری. امیدواریم برای ثبت شرکت در کرج انتخاب حرفه ای داشته باشی.   ثبت شرکت در کرج - efj av;j nv ;v 
<h2>تعریف ثبت شرکت و نحوه ثبت نمودن شرکت در کرج</h2>
 

همه شخص های حقیقی و حقوقی برای دست یافتن به سود و نفع میتوانند توانایی های خود را  چه  سرمایه-تخصص و ارتباطات در کنار هم قرار دهند که تمامی این تواناییها در کنار یکدیگر باید با  پلتفورمی خاص با عقد قراردادی میان این افراد صورت پذیرد ودثبت  شرکت هم نوعی از این قرار داد است که هرکدام از انواع شرکتها  پلتفورم  و تعریف خاصی از روابط میان اعضای شرکت و سهامداران و همچنین میان اعضای شرکت و اشخاص ثالث (خارج از شرکت) را به نمایش قرار می دهد. موسسات غیر تجاری اشخاصی حقوقی میباشند که فقط در زمینه امور خدماتی فعالیت می کنند و برخلاف شرکتها دارای جنبه تجاری نمی باشند.موسسه های غیر تجاری بر دو قسم هستند. انتفاعی و غیرانتفاعی. هدف از موسسه های انتفاعی اشخاصی حقوقی می باشند که هدف از بوجود آمدن آن ها جلب منافع و بخش کردن سود بین اعضاء خود می باشد و موسسه های غیرانتفاعی جهت تقسیم منافع و تقسیم سود بوجوده نیامده اند و مانند انجمن ها و سندیکاها، اتحادیه ها، احزاب و NGO ها می باشند. جهت ثبت موسسه های غیرانتفاعی باید از سازمان ها یا وزارتخانه های مربوطه باید مجوز خود را اخذ کنند.

 
<h3>ثبت شرکت در کرج چه مزایایی دارد؟</h3>
 

ثبت شرکت نخستین گام برای شروع یک کسب و کار حرفه‌ای می‌باشد که شرایط ویژه‌ای برای رشد و کسب اعتماد و اعتبار بیشتر فراهم می‌کند.

وقتی چند نفر با اهداف مشترک توانایی و سرمایه‌های خود را به اشتراک می‌گذارند و جهت رسیدن به هدف مورد نظر و کسب سود و منفعت بیشتر تلاش می‌کنند به نوعی شراکتی بین خود راه‌اندازی کرده‌اند. براساس قانون تمام جزئیات شراکتی که بین آنها شکل گرفته باید طبق قراردادی تعرف شود. ثبت شرکت یا موسسه نوعی قرارداد است که با توجه به شرایط و ضوابطی که در قانون تعریف شده است بین شرکا منعقد می‌شود.

هنگام ثبت شرکت تمام جزئیات از جمله: اسم شرکت، نوع شرکت، اساسنامه شرکت، تعداد شرکا، یا سهامداران شرکت، مقدار سرمایه شرکت، موضوع فعالیت شرکت، محل شرکت و... در <a href=اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری مورد بررسی قرار می‌گیرد و پس از تائید جهت اطلاع عموم در روزنامه رسمی کشور آگهی می‌شود.   ثبت شرکت در کرج - efj av;j nv ;v 
<h3> فرایند ثبت شرکت در کرج در واحد ثبت شرکت ایلیا</h3>
 

<span ><em><strong>مشاوره</strong></em></span>

در این مرحله مشاورین ثبت شرکت ایلیا بصورت تلفنی از نوع تجارت شما آگاه خواهند شد و اهداف شما را بررسی خواهند کرد و مشاوره کاملی در مورد نحوه کار به شما خواهند داد. در این مرحله شما می توانید سوالات خود را بپرسید و هرگونه ابهام در مورد کار ثبتی خود دارید پاسخ خود را دریافت کنید. مشاورین <a href=ایلیا بهترین راه را به شما پیشنهاد خواهند داد.   انعقاد قرارداد در این مرحله کارشناس مجرب ثبت شرکت ایلیا طبق هماهنگی های شما با مشاورین، جهت عقد قرارداد در محل موسسه و یا در آدرس شما حاضر می شود و با توجه به اهداف تجاری شما، روند امور ثبتی را آغاز می کنند. این برنامه ریزی ها همگی بر اساس نیازها و اهداف شما انجام می شوند تا شما با کم ترین هزینه و در کوتاه ترین زمان امور ثبتی خود را انجام دهید.   انجام خدمات در این مرحله دپارتمان اداری ثبت شرکت ایلیا قرارداد منعقد شده با شما بررسی می کنند و در صورت لزوم با هماهنگی تلفنی با شما تغییراتی را در آن ها انجام می دهند. به این ترتیب روند کار ثبتی شما به طور رسمی آغاز می شود و پس از اتمام کار، مدارک مربوطه به دست شما خواهد رسید. ضمنا مشاوره رایگان  پس از اتمام کار نیزدر اختیار شما خواهد بود.  

ثبت شركت بازرگانی در کرج و اقسام شرکتها

  جهت انجام فعالیت اقتصادی بازرگانی تولیدی بصورت جمعی یا شراکتی با سرمایه وسهم مشخص ثبت یک شرکت با قالب حقوقی مشخص لازمه کار می باشد ، ثبت شرکت در ایران هم بمانند سایر کشورها برابر قانون تجارت صورت میگیرد بعبارتی هر گروهی با توجه به اهداف فعالیت اقتصادی خود قالب و نوع و شکل ثبت شرکت را مشخص می نمایند تا بر اساس آن اقدام لازم وقانونی جهت ثبت شرکت را صورت دهند ، در قانون تجارت ایران ، شرکتهای تجاری بر هفت قسم میباشند:
 • شرکت سهامی
 • شرکت با مسئولیت محدود
 • شرکت تضامنی
 • شرکت مختلط غیرسهامی
 • شرکت مختلط سهامی
 • شرکت نسبی
 • شرکت تعاونی تولید و مصرف
 • efj av;j nv ;v[
 • efj av;j nv ;v[
 • efj av;j nv ;v[
 • efj av;j nv ;v[
 • efj av;j nv ;v[
 • efj av;j nv ;v[
 • efj av;j nv ;v[
 • efj av;j nv ;v[
 • efj av;jih nv ;v[
 • hnhvi efj av;jih nv ;v[
 • efj av;j fh lsm,hdj lpn,n nv ;v[
 • efj av;j sihld ohw nv ;v[
 • efj av;j ih nv ;v[
 • efj av;j ;v[

 ثبت شرکت در کرج efj av;j nv ;v[

   ثبت شرکت در کرج ( efj av;j nv ;v[ )، در صورت نیاز به ثبت شرکت در کرج ( efj av;j nv ;v[ ) یا هر نقطه ای از ایران و هرگونه اقدام فرایند ثبتی دیگر در حوزه ثبت شرکتها و ثبت برند در کرج و تهران میتوانید از کارگروه متخصص مجتمع حقوقی  ثبت شرکت و برند ایلیا مشاوره رایگان دریافت نمایید در مجتمع حقوقی ثبت شرکت و برند ایلیا مراحل ثبت شرکت کاملا به صورت رایگان برای موکلین گرامی تشریح و کلیه فرایند اجرایی،زمان و هزینه نیز قبل از عقد قرارداد به صورت کاملا واضح توضیح داده میشود. شما عزیزان میتوانید مراحا تنظیم و تدوین اساسنامه و نحوه مراحل ثبت شرکت در کرج  ) efj av;j nv ;v[ )را به مجتمع حقوقی ثبت شرکت و برند ایلیا واگذار نمایید در مجتمع ثبت شرکت و برند ایلیا خدمات ذیل انجام میگردد: ثبت انواع شرکت های ایرانی و ثبت آنلاین در کرج ( efj av;j nv ;v[ )- ثبت افزایش سرمایه شرکت ها بدون واریزی بانکی در کرج- اخذ کارت بازرگانی جهت اشخاص حقیقی و حقوقی در کرج- اخذ کد اقتصادی وشماره اقتصادی و تعیین حوزه مالیاتی در کرج- ثبت کلیه علائم و برند و اسامی تجاری فارسی و لاتین در کرج- ثبت نام مالیات ارزش افزوده و تشکیل پرونده در مراجع ذی ربط در کرج- پلمپ دفاتر قانونی و نوشتار آن وحسابداری به صورت تمام وقت یا پاره وقت در کرج- اخذ رتبه بندی پیمانکار و خرید و فروش امتیاز شرکت در کرج- جابجائی شرکاء و ورود و خروج شریک بدون حضور مستقیم در اداره ثبت شرکتها در کرج- ثبت اختراع و نوآوری و ابتکار و اجرای مقررات کپی رایتدر کرج- تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی جهت شرکت های فاقد فعالیت و دارای فعالیت در کرج- نقل و انتقال سهام در شرکت های سهامی خاص بدون حضور در اداره محترم دارائی در کرج-تنظیم و ثبت کلیه صورتجلسات و تغییرات و تصمیمات تلفیقی و اختلافی در کرج- ثبت طرح و مالکیت صنعتی و مالکیت فکری و معنوی در کرج- ارائه عدم فعالیت شرکتها جهت برخورداری از معافیت مالیاتی   جهت هرگونه خدمات ثبت شرکت در کرج ( efj av;j nv ;v[ ) با ما تماس بگیرید در مجتمع حقوقی ثبت ایلیا کلیه خدمات ثبت شرکت در کرج ( efj av;j nv ;v[ )کاملا به صورت تخصصی انجام میگردد.    
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت اختراع در کرمان

ثبت اختراع در کرمان همانند ثبت اختراع در سایر نقاط ایران توسط اداره مالکیت و به صورت سراسری انجام می شود و شرایطی دارد که ثبت ایلیا در این مقاله این شرایط ..

اخذ کارت بازرگانی در شیراز

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  اخذ کارت بازرگانی در شیراز اعم از حقیقی یا حقوقی و با مشاوران ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید.

آگهی تاسیس شرکت

هر شرکتی پس از اخذ شماره ثبت می بایست برای آگهی تاسیس شرکت اقدام کند. با اخذ آگهی تاسیس شرکت به طور رسمی توسط قوه قضاییه شناخته می شود.

انتخاب نام برند

ثبت ایلیا بهترین ثبت برند را با انتخاب و طراحی برند و لوگوی مناسب برایتان انجام می دهد. تا برند شما مثل نایک مرزهای جهانی را طی کند .ایلیا با برخورداری از متخصص ترین کارشناسان ثبتی انتخاب نام برند در کرج و سراسر ایران را در اسرع وقت برای شما به انجام می رساند .

ثبت موسسه

یکی دیگر از خدمات مجتمع حقوقی ایلیا راهنمایی مشاوره و اجرا در خصوص ثبت موسسه به روش های قانونی می باشد، که در این مقاله در خصوص آن توضیحاتی داده شده است

جستجوی بهترین نام برای شرکت

جستجوی بهترین نام برای شرکت جهت ثبت شرکت یکی از مراحل انتخاب نام یا اسم شرکت می باشد. شما می توانید از گزینه جستجوی بهترین نام برای شرکت در وب سایت مجتمع حق

ثبت شرکت سهامی خاص

ثبت شرکت سهامی خاص در مجتمع حقوقی ثبت ایلیا بصورت کاملا تخصصی برای شما عزیزان انجام می پذیرد فقط کافیست با ما تماس بگیرید و یا این مقاله را مطالعه کنید تا اطلاعات خوبی دریافت نمایید .

مراحل ثبت علامت تجاری

ثبت علامت تجاری یکی از مهمترین ارکان تجارت محسوب شده و عامل مهمی در پیشرفت و رونق کسب و کار می باشد. در این مقاله ثبت شرکت ایلیا مرحله به مرحله روند ثبت علامت تجاری و برند را برای شما توضیح می دهد .

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟