لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

صورتجلسه چیست ؟


در فرهنگ فارسی به نوشته ای که بتوان رویدادها و گفتگوهایی که در جلسه انجام شده است به صورت مکتوب بتوان نوشت صورتجلسه می گویند . در صورتجلسه ای که در جلسه تنظیم می شود الزامی است که تاریخ و محل برگزاری و ساعت و زمان و ... نیز در ابتدا آن عنوان شود تجمع ارکان ( اعضا جلسه ، دستور جلسه ، زمان معین و مکان و... ) تحقق می یابد.

ارکان صورت جلسه

مشخصات اعضاء شرکت کننده

در واقع همان مشخصات افراد می باشد که علاوه بر مشخصات فردی سمت و شغل آن در شرکت باید درج شود . اگر فرد به عنوان نماینده حضور داشته باشد باید به آن اشاره شود .

امضاء شرکت کنندگان

رسمیت یافتن صورتجلسه در واقع به امضا حضار می باشد اشخاصی که در جلسه حضور دارند باید در پایان ذیل صورتجلسه را امضا نمایند و این موضوع در برخی از صورتجلسات از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

مطالب مطروحه

مطالب که در جلسه عنوان می شود و اهمیت آنها و شرح آنها باید در صورتجلسه قید شود . البته در برخی از صورتجلسات فقط رئوس مطالب قید می گردد و شرح موضوع قید نمی شود.

_تصمیمات اتخاذ شده : بعد از مطالب مطرح شده در جلسه ، نتیجه مذاکرات بعمل آمده و جمع بندی آنها و یا تصمیمات نهایی متخذه بصورت بندهای مستقل در صورت جلسه قید می گردد. که البته لازم است در هنگام تنظیم این قسمت دقت شود که در هر بند مرجع مخاطب و مرجع اجرا کننده آن تعیین گردد و در صورتی که برای انجام آن مدت زمان تعیین شده حتما ذکر گردد.

زمان و مکان جلسه

الزامی است که تاریخ برگزاری و هم چنین زمانی که جلسه به پایان می رسد نیز قید گردد .

تکلیف جلسه بعدی

درصورتی که در یک جلسه نتیجه مشخص نشد می توان نتیجه گیری را به جلسات بعدی موکول نمایید . البته باید در صورتجلسه اول این موضوع قید گردد و هم چنین مبحثی که قرار است در جلسه بعدی قید گردد نیز در این صورتجلسه نوشته شود .

انواع صورتجلسه

صورتجلسه مشروح

در واقع صورتجلسه ای است که کلیه موضوعات و مباحث به صورت فصل به فصل و کامل در آن قید می شود . معمولا در جلسات دادگاه ، صورت مجلس تنظیمی ضابطین قضایی و یا هنگام تصمیم گیری های مهم تنظیم می گردد و از آن جهت ذکر مشروح مذاکرات دارای اهمیت است که بیانات هر یک از اعضاء به لحاظ موضوع یا شخص اظهار نظر کننده مهم است.

صورتجلسه خلاصه

این نوع صورتجلسات در واقع به صورت خلاصه به موضوع اشاره می شود و نتیجه مذاکرات انجام شده نیز خلاصه در صورتجلسه قید می شود . در واقع به صورتی رئوس مطالب در ن قید می شود و کلیت عنوان نمی شود .

الزامی است قبل از اینکه جلسه به طور رسمی شروع شود کلیه مطالب و مدارکی که مورد نیاز دستور جلسه می باشد از قبل آماده نمایید و در جلسه عنوان شود .

زمانی که تعداد صفحات صورتجلسه بیش از یک صفحه شود باید کلیه صفحات شماره صفحه داشته باشند. می توانید برای سهولت در کار از فرم های آماده و پیش فرض استفاده نمایید . البته از این فرم ها نباید در مراودات شخصی و خصوصی استفاده شود .

الزامی است که بعد از اتمام تنظیم صورتجلسه ، شرکت کنندگان ذیل اوراق آن را امضا نمایند .

ابلاغ صورتجلسات، موضوعی است که باید بعد از اتمام جلسه به فوریت انجام شود.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

برند شخصی چیست ؟

در این مقاله سعی شده است که بتوان اطلاعات مفیدی در مورد برند شخصی به شما متقاضی گرامی داده شود . برندینگ شخصی در واقع راهکار و یا شیوه پیچیده ای ندارد . اما چالش هایی را در بر دارد .

مزایای اخذ ایران کد در کرج

در این مقاله درباره ی مزایای اخذ ایران کد در کرج مطالبی ارائه شده است مقاله را بخوانید.

هزینه و قیمت اخذ نشان حلال در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی هزینه و قیمت اخذ نشان حلال در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

مراحل اخذ نشان حلال در کرج

در این مقاله درباره ی مراحل اخذ نشان حلال در کرج مطالبی ارائه شده است تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

فروش برند در کرج

با توجه به قانون علامت تجاری یا برند قابلیت خریداری نمودن و به فروش رساندن را دارد در این مقاله به توضیحات بیشتر پرداخته می شود جهت آشنایی بیشتر مطالعه نمایید

تفاوت بین نام تجاری و عنوان تجاری

عنوان تجاری اسمی است که تاجر برای بکار بردن در فعالیت ها و انجام معاملات تجاری استفاده می کند اما در تعریف نام تجاری هدف از استعمال آن حفاظت از حقوق اشخاص ذیربط و فراهم آوردن حسن انجام معاملات از حيث سلامت و منظم بودن می باشد.

تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج

بعد از آن که مرحله های ثبت شرکت در کرج به پایان رسید شرکت شما دربردارنده شخصیت حقوقی می شود و در این مرحله شما قادر می باشید به منظور انجام تغییرات شرکت خود در کرج در قالب اساسنامه مبادرت کنید.

تغییر در سرمایه شرکت سهامی

مجمع عمومی فوق العاده عهده دار تغییر در سرمایه شرکت سهامی می باشد و می تواند به دو شکل افزایش سرمایه و کاهش سرمایه باشد.

تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج

بعد از اینکه شرکت سهامی خاص در کرج به ثبت رسید، ممکن است به دلایل گوناگونی احتیاج به تغییراتی در نظام ساختاری و اساسنامه ی خود داشته باشد.

معیارهای انتخاب نام شرکت در کرج

نام شرکت در بردارنده موفقیت یک شرکت در کرج می باشد و جز مواردی است که در جهت شناسایی شرکت و موارد دیگر بسیار مهم می باشد در این مقاله به شرح بیشتری در مورد معیارهای انتخاب نام شرکت در کرج می پردازیم لطفا مطالعه نمایید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟