لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

انواع شرکت پیمانکاری در کرج


برای آن که شرکت پیمانکاری در کرج به ثبت برسد نخست می بایست در رابطه با نوع شرکت که قرار است شرکت با مسئولیت محدود به ثبت برسد یا شرکت سهامی خاص شرکا تصمیم گیری کنند. ما به موسسین سفارش می کنیم که شرکت سهامی خاص مناسب تر از بقیه می باشد.

انواع شرکت پیمانکاری در کرج

از آن جایی که برای شرکت های پیمانکاری در کرج مناقصه گذار اعتبار بیشتری قائل می باشد دلیل وجود این اعتبار بسیار روشن و آشکار می باشد زیرا در این نوع از شرکت ها سرمایه ای که اعلام می کنند بیان کردنی نمی باشد اما در شرکت با مسئولیت محدود این گونه نمی باشد و بایستی 35 %از سرمایه هنگام ثبت و 65%باقی مانده سرمایه در مدت زمان یکسال در حسابی واریز شود.

به دلیل این که به صورت سالانه بازرسان شرکت سهامی خاص و هر دو سال یکبار مدیران و هیئت موسسین این نوع از شرکت ها بایستی تمدید شوند. به همین دلیل برای این گونه از شرکت ها میتوان دوره ی تعیش در نظر گرفت .در ضمن به منظور این که عملکرد شرکت را بررسی کنند بازرسان و هیات مدیره جلسه ای را تشکیل می دهند.

در نتیجه این شرکت ها به نحو همیشگی تحت کنترل هستند. در شرکت های سهامی خاص نمی توان وظیفه بازرس را لئیم نقش در کتاب قانون وظیفه های آن ها به صورت اشکار و واضح ذکر شده است. در مقاله ای به صورت تک تک به تحقیق و بررسی وظیفه بازرسان می پردازیم. در نتیجه میتوانیم این گونه بیان کنیم که به ثبت رساندن شرکت های پیمانکاری در قالب شرکت سهامی خاص اولویت بالاتری خواهد داشت.

با توجه به این که ثبت انواع شرکت سهامی خاص که به تشریح ذکر گردید .اما باز هم به صورت چکیده ای مرحله های ثبت شرکت سهامی خاص را شرح خواهیم داد. در نخست حداقل ۵ عضو۲ بازرس و ۳ عضو اصلی هیات موسس به منظور ثبت این نوع شرکت در نظر گرفته می شود. تسلیم مدارک شناسایی و گواهی عدم سو پیشینه برای کلیه ی اعضا الزامی و ضروری می باشد.

بعد از آن تمامی اعضا در سامانه ثبت انواع شرکت ها ثبت نام می شوند و به منظور مشخص نمودن نام و معین نمودن موضوع مبادرت صورت می گیرد. بعد از آن به منظور تهیه و تدوین برگه های ثبتی (اعم از اساسنامه ثبت شرکت سهامی خاص ، اظهارنامه ثبت شرکت سهامی خاص ، صورتجلسات مجمع عمومی و…)مبادرت می شود.

ثبت شرکت ایلیا مجری متخصص و با تجربه در زمینه ثبت شرکت در کرج

بعد از آن که اوراق ثبتی و صورتجلسه ها به امضا رسید و از طریق پست به اداره ی ثبت شرکت ها ارسال شد با وارد نمودن کد رهگیری پست در موسسه ثبت شرکت ها به منظور دریافت نمودن نتیجه و صادر نمودن پیش آگهی مبادرت می شود.تمامی فرآیند ثبت شرکت سهامی خاص به مدت 30الی 35 روز مدت زمان لازم دارد.

بعد از ان که ثبت انواع شرکت ها با موضوع پیمانکار اعم از پیمانکار نفت و گاز و پتروشیمی ، ابنیه ، تاسیسات ، برق و الکترونیک ، نیرو ، آب و فاضلاب ، تونل راه سد ، فضای سبز پارک و …. صورت پذیرفت به منظور اخذ رتبه پیمانکاری از سازمان ریاست جمهوری مبادرت صورت می گیرد.

برای شرکت های سهامی که اخیرا به ثبت رسیده اند آخرین رتبه رتبه 5 می باشد. به منظور اخذ رتبه ۵ پیمانکاری شرایطی خاص مورد نیاز می باشد. به عنوان مثال بایستی حداقل یک مهندس که در آن رشته خاص یه مدت ۶ سال سابقه کار داشته باشد بدون آن که سابقه کیفری داشته باشند بعنوان دو عضویت در هیات مدیره در نظر گرفته شود . یا اینکه ۲ مهندس با ۳ سال سابقه مستقیم در آن رشته خاص وجود داشته باشد.

به عنوان مثال برای رشته آب و فاضلاب بایستی در این نوع پروژه ها مهندس دارای سابقه بیمه ای و اجرایی باشد . به این نوع مهندسی در اصطلاح مهندسان امتیاز آور گفته می شود.

بعد از آن که شرکت پیمانکاری با توجه به این روشی که بیان گردید به ثبت رسید بایستی به منظور دریافت رتبه پیمانکاری در کرج مبادرت نمایند.

به منظور پیشرفت رتبه پیمانکاری از رتبه ۵ به رتبه ۴ و از رتبه ۴ به رتبه ۳ و از رتبه ۳ به رتبه ۲ و در نهایت از رتبه ۲ به رتبه ۱ . که برای هر کدام یک بایستی شرایطی خاص خلق گردد به عنوان مثال پارامترهایی مانند دربرداشتن ماشین آلات و داشتن صورت وضعیت قطعی بیشتر از یک رقم خاص به منظور پیشرفت و ترقی رتبه الزامی و ضروری می باشد.

به مجموعه ای که این قابلیت را دارد تا بتواند به شکل حقیقی یا جقوقی فعالیت خود را آغاز نماید و با اشخاص حقیقی یا حقوقی به منظور انجام کارهایی مانند تدوین،حمل،نصب،ساخت،اجرا و....قراردادی را منعقد کند و سرپرستی آن ها را بر عهده بگیرد پیمانکاری گفته می شود.

جهت مطالعه بیشتر در مورد اخذ رتبه پیمانکاری در کرج می توانید به مقاله آن مراجعه نمایید.

در حقیقت ،پیمانکاران گروه هایی می باشند که در چارچوب شرکت، میل و رغبت خود را با اخذ مبلغ هایی از طرف مقابل قرارداد جهت به انجام رسانیدن کارهایی که به آن ها توضیح داده شده است ابلاغ می نمایند و با دریافت نمودن قرار دادی آن کارها را عهده دار می شوند.

هرکدام یک از شرکت های پیمانکاری در کرج که در هر کدام یک از یازده رشته که مختص پیمانکاری می باشد فعالیت می کنند بایستی بعد از آن که کارهای ثبتی به پایان رسید به منظور دریافت رتبه شرکت فعالیت مبادرت نمایند شایان ذکر است شرکتی که رتبه ی مناسبی را شامل نباشد قادر نمی باشد در مناقصات حضور داشته باشد.

از اینکه تا انتهای مقاله همراه ما بودید صمیمانه سپاسگزاریم.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

شرایط اخذ نشان حلال در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی شرایط اخذ نشان حلال در کرج پرداخته شده است تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

برند سازی چیست ؟

برندسازی هنگامی شکل می گیرد که این تجربه و تصویر تبلیغات شود و به این صورت به وسیله افراد بیشتری قابل شناسایی خواهد بود

انتخاب زیباترین نام برای برند

باتوجه به اهمیت موضوع برند باید در انتخاب نام برند مواردی را رعایت کرد که بتوان برند مناسبی جهت شناسایی انتخاب نمود.

اسامی خاص برای برند

زمانی که اقدام به تاسیس و شروع کسب وکاری می نمایید نام و انتخاب نام برای آن ایجاد و بدست آوردن شهرت و اعتبار کسبی از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد

ثبت برند پوشاک در کرج

تولید کنندگانی که در امر تولید پوشاک در کرج هستند می توانند برای فعالیت خود برندی را انتخاب نمایند . که در این مقاله به توضیحات بیشتر پرداخته می شود

هزینه و قیمت اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی هزینه و قیمت احذ جواز تاسیس صنایع در کرج پرداخته شده است مقاله را مطالعه نمایید.

تفاوت شرکت با موسسه

با هدف دستیابی به سود و سرمایه بیشتر ثبت شرکت صورت می گیرد در حالی که موسسه ها با هدف های نامحدود و متمایز که سود آوری و فعالیت های اقتصادی هم قادر می باشد جزئی از آن هها باشد تشکیل و راه اندازی می شود. با مطالعه این مقاله می توانید به اطلاعات بیشتری تفاوت شرکت و موسسه دست پیدا نمایید

تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج

بعد از اینکه شرکت سهامی خاص در کرج به ثبت رسید، ممکن است به دلایل گوناگونی احتیاج به تغییراتی در نظام ساختاری و اساسنامه ی خود داشته باشد.

صورتجلسه چیست ؟

به نوشته ای که بتوان رویدادها و گفتگوهایی که در جلسه انجام شده است به صورت مکتوب بتوان نوشت صورتجلسه می گویند

هزینه و قیمت اخذ نشان حلال در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی هزینه و قیمت اخذ نشان حلال در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟