لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

شرایط ثبت علائم تجاری در کرج


علامت تجاری علامتی می باشد که به منظور معرفی و شناساندن کالاها و محصولات صنعتی یا خدماتی از نظر کیفیت و ضمانت مرغوبیت جنس آن ها استفاده می شود این امکان وجود دارد که این علامت ها ترکیبی باشد و شامل نقش،کلمه،عکس و....باشد و یا به شکل اسم شهر و ناحیه و....باشد مانند سیره ی انگور ملایر.

علامت تجاری چیست؟

مطابق ماده 1 ثبت علامت های تجاری و اختراعات به هر علامتی اعم از تصویر،حرف،عبارت،مهر،لفاف و.... که به منظور تشخیص و تمییز محصول تجاری،صنعتی یا کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد علامت تجاری گفته می شود.

شرایط ثبت علامت تجاری

علامت تجاری باید توام با خلاقیت و نوآوری باشد یعنی علامت تجاری باشد تگراری نباشد و مشابه علامت هایی که ثبت شده اند نباشد.

اشخاص بسیاری با اضافه نمودن و یا کاهش یک حرف و یا شکل به علامت هایی که در گذشته به ثبت رسیده اند در صدد ثبت آن بر می آیند که در این صورت با رد آن از جانب اداره ثبت علامت تجاری مواجه می شوند.زیرا کارشناس ثبت علامت تجاری از به ثبت رسانیدن طرح ها و نشانه هایی که یادآور علامت شرکت و موسسه دیگری می باشد اجتناب می نماید.

علامت تجاری باید از درستی و روشنی برخوردار باشد ،به بیان ساده تر علامت تجاری باید به صورتی طراحی و ترسیم شود که در نظر مشتری عاری از هر گونه اشتباه،فریب و گمراهی باشد و شخص را به اشتباه نیاندازد.

بنابراین علامت تجاری نباید به نحوی طراحی شود که مشتری را در تشخیص علامت تجاری دیگر که مقداری بایکدیگر شباهت دارند به سردرگمی و انتخابی اشتباه دچار کند.

این امکان وجود دارد که ایجاد اشتباه در نظر مشتری با انتخاب نمودن اسم منطقه ی خاصی به عنوان علامت تجاری جهت محصول و کالایی که مشخص می باشد و در اصل میان کالا و آن منطقه ارتباطی وجود ندارد صورت بگیرد و در این صورت مشتری درباره ی نوع و منشا جنس به اشتباه گرفتار می شود و کالایی که مورد نظر خودش است را خریداری نمی کند و در انتخاب و خرید کالا گمراه می شود.

علامت تجاری که برای شرکتی اختیار می شود باید در بین علامت های شرکت های مشابه معین و متفاوت باشد و به وسیله ی اشخاص عادی به آسانی تفاوت داده گردد.درخواست ثبت باید به زبان فارسی و در سه رونوشت روی نمونه های چاپی به خصوصی که از جانب اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی در اختیار متقاضیان گذاشته می شود انجام شود.

در انتها خاطر نشان می شویم که در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

مراحل ثبت علامت تجاری

ثبت علامت تجاری یکی از مهمترین ارکان تجارت محسوب شده و عامل مهمی در پیشرفت و رونق کسب و کار می باشد. در این مقاله ثبت شرکت ایلیا مرحله به مرحله روند ثبت علامت تجاری و برند را برای شما توضیح می دهد .

مدارک ثبت برند در کرج

در جهت ثبت برند در کرج ملزم به ارائه مدارک ثبت برند در اداره ثبت مالکیت صنعتی می باشید در این مقاله مطالب مفید مدارک ثبت برند در کرج را مطالعه نمایید .

ثبت برند در ساری

ثبت برند در ساری به منزله ثبت و قانونی شدن نام و نشان تجاری شماست و شما را در امر تبلیغات و بازاریابی یاری می کند. ثبت ایلیا در این مسیر در کنارتان می باشد.

مراحل ثبت برند در کرج

برند یعنی یک نام، نشانه، علامت ، عبارت و ترکیبی از این ها که با هدف متفاوت نمودن کالا و خدمات شما با کالا و خدمات دیگر رقیب های شما به کار گرفته می شود مراحل ثبت برند در کرج را می توانید در این مقاله مطالعه نمایید .

ثبت برند برنج در کرج

هنگامی که برند برنج را در کرج به ثبت می رسانید ، این امکان فراهم می شود تا بتوانید به شهرت سریع آن کمک کنید و برای این که اشخاص دیگر از آن استفاده نکنند جلوگیری نمایید

مزایای ثبت نشان و علامت تجاری در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی مزایای ثبت نشان و علامت تجاری در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

هزینه و قیمت ثبت لوگو در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی هزینه و قیمت ثبت لوگو در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

مدارک جهت ثبت نشان و علامت تجاری در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی مدارک جهت ثبت نشان و علامت تجاری در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

ثبت برند در مازندران

با ثبت برند در مازندران کسب و کار خود در این استان را دوچندان رونق دهید در همین راستا شمامی توانید با مشاوران مجتمع ثبت ایلیا تماس بگیرید.

ثبت برند مواد غذایی در کرج

برند مواد غذایی یکی از برندهایی است که تقاضای زیادی برای ثبت آن وجود دارد و در کرج نیز ثبت این برند به همان نسبت بسیار زیاد انجام می شود در این مقاله ضروری .

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟