لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

ثبت علامت تجاری


تعریف علامت تجاری به این گونه بیان می شود : شامل نقش و نگار ، عکس ، اعداد ، حروف و...... برای نام گذاری و شناساندن یک محصول صنعتی کاربرد دارد . علامت تجاری برای تعیین کالا ی جمعی از تجار ودارندگان  محصول صنعتی ویا زراعت کنندگان یک  محصول که شامل یک ناحیه یا یک شهر ازسرزمینی میباشد.

حق استفاده از علامت تجاری منحصرا مختص کسی است که ان را به ثبت و ضبط رسانده باشد.هر شخصی  که شامل اشخاص حقیقی ویا حقوقی (موسسه یا فرد) که مدارک حاکی بر تولید-پخش-بسته بندی – واردات و صادرات ویا خرید فروش کالا ویا مدارکی در راستای فعالیت در زمینه خاصی را  داشته باشد میتواند در همان زمینه در خواست ثبت نام و لوگوی خود را داشته باشد.

ویژگی علامت تجاری 

علایم تجاری باید ویژگی هایی داشته باشند از جمله:

الف) باعث به اشتباه انداختن متقاضیان نشود.

ب)باید متفاوت و مبتکرانه باشد.

مدارک لازم برای ثبت علامت تجاری

1-مدارک شناسایی لازم برای تشخیص هویت تقاضا کننده 

الف) اشخاص حقیقی: کپی شناسنامه و کپی کارت ملی

ب) اشخاص حقوقی: اخرین روزنامه رسمی دلیل مدیریت کپی شناسنامه و کارت ملی  صاحبان امضا

2-مدارک نماینده قانونی:در صورتی که در خواست به وسیله کارگزار قانونی (وکیل ،دارنه یا دارندگان حق امضا برای اشخاص حقوقی و..)به عمل اید و مدارک ان پیوست گردد.

3- 3 نمونه گرافیکی یا کپی یا عکس از علامت در خواستی حداکثر در اندازه ده در ده سانتی متر

4- نمونه گرافیکی علامت در صورت سه بعدی بودن و یا دوبعدی بودن آن نیاز می باشد که مشخص کننده 6 زاویه می باشد .

5- مجوز لازم نوع فعالیت را اخذ نمایید .

6- استفاده از حق تقدم : چنانچه متقاضی ثبت بخواهد به استناد تقاضای ثبت یا ثبت خارج از کشور از مزایای حق تقدم (حداکثر 6 ماه) استفاده نمایند می بایست مدارک مربوط به حق تقدم را همزمان با تسلیم اظهارنامه یا حداکثر ظرف 15 روز از آن تاریخ تسلیم کنند.
7- نسخه ای از ضوابط و شرایط استفاده از علامت جمعی و تاییدیه مقام صلاحیت دار

مراحل ثبت علامت تجاری

بهره مندی از مزایا و فواید حمایتهای قانونی مکلف به ثبت علامت در اداره ثبت مالکیت صنعتی معنوی می باشد این اداره برای راحتی در کار متقاضیان سامانه و یا وبگاهی را راه اندازی کرده اند که متقاضیان بتوانند بر اساس نوع تقاضای خود برای بهره مند از مزایای ثبت ، درخواست خود را ثبت نمایند .

  • وارد سامانه اداره ثبت مالکیت صنعتی به آدرسhttp://ip.ssaa.ir 
  • بر اساس نوع درخواست نوع اظهارنامه را انتخاب نمایید
  • کلیه اطلاعات مالک یا متقاضی را در سامانه درج نمایید  
  • مدارک مورد نیاز را در اسمانه در جایگاه خود آپلود کنید .
  • هزینه های ثبت علامت تجاری را در درگاه اینترنتی از طریق رمز دوم وارد نمایید.
  • سپس بعد از بازبینی مجدد اطلاعات وارد شده در سامانه با  اطمینان از صحت آنها پذیرش نهایی را انتخاب کرده و کدرهگیرر و رمز عبور را از سامانه اخذ نمایید .
  • از اظهارنامه ثبت علامت پس از پایان پرینت گرفته و آنرا مهرو امضا نمایید سپس همراه مدارک لازم ثبت علامت تجاری به اداره ثبت مالکیت صنعتی ارسال نمایید . ( از طریق پست می توانید ارسال نمایید )

سپس جهت بررسی معترض بر ثبت علامت ، در روزنامه رسمی اطلاع رسانی می شود و در صورت گذشت 30 روز از این انتشار روزنامه و نبود معترضی بر ثبت علامت تجاری  ، گواهینامه 10 ساله به به متقاضی آن اخذ گردیده و مجدد روزنامه رسمی دوم آگهی می شود .

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

اداره ثبت شرکت سازمان ثبت شرکتها

در این مطلب از سایت تخصصی موسسه حقوقی ایلیا اطلاعات لازم در خصوص آدرس اداره ثبت شرکت ها در تهران و کرج برای مراجعات حضوی و ارسال مدارک درج شده است

استعلام شماره ثبت شرکت

فرایند استعلام شماره ثبت شرکت ، استعلام نام شرکت و مراحل استعلام ثبت شرکت ها کاملا تخصصی در این مقالع عنوان شده. در صورت نیاز به مشاوره استعلام شرکتها.

الزامات و تکالیف شرکت های تعاونی

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص آخرین بخشنامه ها و الزامات و تکالیف شرکت های تعاونی با کارشناسان مجتمع ثبت شرکت و برند ایلیا در تماس باشید

آدرس اداره ثبت شرکتها

جهت کسب اطلاعات تکمیلی  در خصوص آدرس اداره ثبت شرکتها همین حالا با مجتمع حقوقی ثبت ایلیا در ارتباط باشید.02632525232

اخذ دفاتر پلمپ رشت

جهت اخذ دفاتر پلمپ رشت یا استان گیلان و نیز اقدامات ثبتی می توانید از کارشناسان ثبت ایلیا مشاوره رایگان بگیرید . همچنین در این مطلب اطلاعاتی مثل مدارک لازم ..

کد اقتصادی

هر شخص حقیقی یا حقوقی برای انجام فعالیت های تجاری و اقتصادی قبل از شروع فعالیت هایشان نیاز یه یک کد اقتصادی دارد. این کد را سازمان مالیات صادر می کند.

ثبت برند در شهرکرد

با ثبت برند در شهرکرد به کسب و کار خود سمت و سویی بهتر ببخشید. جهت ثبت برند در شهرکرد شما می توانید از کمکهای مجتمع ثبت ایلیا بهره مند شوید.

ثبت شرکت تعاونی

ثبت شرکت تعاونی

اخذ کارت بازرگانی در ارومیه

کارشناسان ثبت شرکت ایلیا جهت اخذ کارت بازرگانی در ارومیه خدمات ارائه می نمایند. ابتدا با تماس با ثبت ایلیا ثبت اظهارنامه کارت بازرگانی در ارومیه انجام میشود

نکاتی مهم در خصوص ثبت برند در کرج

جهت ثبت برند در کرج ثبت شرکت ایلیا لازم می داند که نکاتی مهم درخصوص ثبت  برند در کرج را در این مقاله به شما ارائه کند تا اطلاعات مکفی در مورد ثبت برند بدهد

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟