لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

مراحل تغییر آدرس شرکت در کرج


چنانچه پس از طی نمودن مرحله های قانونی شرکتی در اداره ثبت شرکت ها ثبت گردید و شروع به فعالیت‌های قانونی خود نمود ،این امکان برای او فراهم می شود تا بتواند در مواردی از اساسنامه تغییراتی و یا هر آنچه مربوط به شرکت است ایجاد نماید .

از جمله این تغییرات می‌توان به تغییر آدرس شرکت اشاره نمود، آدرس شرکت به محلی گفته می شود که هنگام ثبت شرکت مورد نظر در بند ۳ اساسنامه‌ی آن درج می‌گردد که می بایست کدپستی و آدرس شرکت ذکر شده کاملا دقیق و درست در اساسنامه قید شود در غیر این‌صورت شرکت ها هنگام دریافت دفاتر پلمپ شده مالیاتی با مشکل روبرو می شوند.

تنظیم صورتجلسه تغییر آدرس شرکت در کرج

معمولا برای ثبت اولیه شرکت به اعلام آدرس جهت آدرس دفتر مرکزی شرکت نیاز می باشد که این آدرس پس از ثبت شرکت امکان تغییر دادن آدرس دفتر شرکت با اطلاع رسانی به مراجع ذیصلاح و ثبت در سوابق شرکت وجود دارد.

تغییر آدرس شرکت در چارچوب تصمیم هیئت مدیره چنانچه در اساسنامه مسئولیت آن به هیئت مدیره تفیذ شده باشد و یا در مجمع عمومی فوق العاده قابل انجام است. چنانچه شرکتی آدرس خود را در هماناداره ثبتی خود تغییر دهد مشخصات ثبتی آن مانند شماره ثبت و شناسه ملی تغییری نمی کند. اما درصورتی که شرکت از یک شرکت ثبتی به اداره ثبتی دیگری منتقل شود شماره ثبت آن تغییر خواهد کرد ولی شناسه ملی بدون تغییر باقی می ماند.بعد از تغییر آدرس شرکت باید با توجه به درخواست شخص حقوقی فیزیک پرونده بایگانی شود و در اداره ثبت مبدأ نیز به اداره ثبت مقصد ارسال شود.

تغییر آدرس شرکت سهامی

الف-تشکیل شدن جلسه مجمع عمومی فوق العاده و تنظیم نمودن صورت جلسه ای که به امضای هیات رئیسه رسیده باشد.

ب-رعایت نمودن تشریفات دعوت با توجه به قانون تجارت و اساسنامه شرکت.شایان ذکر است در صورتی که اختیار تغییر محل شرکت در اساسنامه به هیات مدیره شرکت واگذار شده باشد،هیات مدیره با تنظیم نمودن صورت جلسه به منظور ثبت نمودن تغییر محل شرکت اقدام می نماید.در صورتی که تغییر محل شرکت از یک شهرستان به شهرستان دیگر باشد، باید پرونده شرکت به شهرستان مربوطه با درخواست هیات مدیره با تصویب و تنظیم نمودن صورت جلسه ارسال گردد.

تغییر آدرس شرکت با مسؤلیت محدود

اگر شرکتی را که تصمیم داریم ادرس ان را تغییر دهیم شرکت با مسؤلیت محدود باشد مجمع عمومی فوق العاده جلسه ای را تشکیل می دهد و صورتجلسه ی مربوط به موضوع را تنظیم می کند که تمامی اعضای شرکت ( شرکا) با قید نمودن مقدار سهام خود باید آن را امضا کنند.

چنانچه تعداد شرکا زیاد باشد براساس ماده 109 قانون تجارت، هیأت نظارت تشکیل می شود و اسامی اعضای هیأت نظارت در صورتجلسه ای که تنظیم شده است قید می گردد و آنها باید صورتجلسه را امضا نمایند . این صورتجلسه باید حداکثر به مدت یک ماه بعد از مدت زمانی که مجمع تشکیل شد از طریق اعضای شرکت یا وکیل رسمی آن به اداره ثبت شرکت ها تحویل تسلیم و ثبت گردد.

در صورتی که اختیار تغییر محل شرکت در اساسنامه ی به هیأت مدیره داده شود ، هیأت مدیره بایدصورتجلسه ای در خصوص ثبت تغییر محل تنظیم کنند. و اگر تغییر محل از یک شهرستان به شهرستان دیگر باشد پرونده شرکت مربوطه برابر با درخواست هیأت مدیره و تنظیم و تصویب صورتجلسه به شهرستان مربوطه ارسال می گردد.

مراحل تغییر آدرس شرکت در کرج

  1. صورتجلسه ای تنظیم گردد و ذیل تمام اوراق به وسیله شرکا به امضا برسد.
  2. به سامانه ی ثبت شرکت ها به نشانی http://irsherkat.ssaa.ir به منظور اعلام درخواست تغییر آدرس شرکت مراجعه شود.
  3. مدارک بارگذاری شود و اطلاعات خواسته شده در سامانه ی فوق درج گردد.
  4. مدارک از طریق پست به اداره ثبت شرکت ها ارسال گردد.
  5. به اداره ثبت شرکت ها و پرداخت هزینه های قانونی تعیین شده به منظور دریافت آگهی تغییرات مراجعه شود.
  6. هزینه روزنامه رسمی پرداخت شود.
  7. آگهی صادر می شود.
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

بازرس شرکت کیست؟

به نماینده ی قانونی مالکان سرمایه شرکت بازرس می گویند. بازرس به وسیله مجمع عمومی مالکان سهام جهت سرپرستی بر راندمان مدیران معین می گردد

مراحل تغییر آدرس شرکت در کرج

آدرس شرکت به محلی گفته می شود که هنگام ثبت شرکت مورد نظر در بند ۳ اساسنامه‌ی آن درج می‌گردد بعد از ثبت شرکت این امکان وجود دارد که تغییر کند امکان ثبت تغییر آدرس شرکت در کرج وجود دارد در این مقاله به مطالب بیشتر پرداخته می شود لطفا مطالعه نمایید

مزایای ثبت برند در کرج

از مزایای ثبت علامت تجاری می‌توان به اعتباری که آن برند برای مجموعه‌ی خود ایجاد می‌کند، اشاره نمود. در واقع شرکت‌ها با ثبت برند خود بطور قانونی به رسمیت شناخته شده و بواسطه‌ی آن اعتبار جذب سرمایه‌گذار و دریافت وام را کسب می‌کنند.

نحوه ثبت لوگو در کرج

اداره ثبت برند و لوگو، به وسیله گزینه ثبت اظهارنامه علامت تجاری به کامل نمودن اظهارنامه به شکل گام به گام مبادرت می نماید در این مقاله نحوه ثبت لوگو مطالبی ارائه داده شده است لطفا مطالعه نمایید

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟