لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

مراحل اخذ گواهی استاندارد در کرج


هر کاری که مطابق اصول و قواعد به صورت مرتب و منظم انجام شده باشد استاندارد گفته می شود در حقیقت استاندارد به معنای نظم و قانون می باشد.

استاندارد های ملی خصوصیات و ویژگی های لازم در تولید یک فرآورد و یا انجام یک حدمت را مشخص می کند و با اطمینان ترین مسیر به منظور توسعه پایدار  و جاودان می باشد.

نخستین تشکیلات موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران با تصویب اوزان و مقیاس ها در سال 1304 خورشیدی مطرح گردید و پس از مدت زمانی در سال 1339 با تصویب قانون تاسیس موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی این سازمان کار خود را در چارچوب اهداف و مسئولیت های تعیین شده آغاز کرد.

استاندارد ملی به شکل استاندارد اجباری و استاندارد تشویقی به منظور محصولات و خدمات مورد استفاده قرار می گیرد که در ذیل به اختصار هر کدام را شرح می دهیم:

1. استاندارد اجباری

تولید کنندگان و عرضه کنندگان محصولاتی که اجرای استاندارد آن ها به سبب قانون اجباری اعلام شده است وظیفه دارند محصولات و خدمات خود را مطابق استاندارد ملی تولید کنند و آن را عرضه کنند.

2.استاندارد تشویقی

محصولی که شامل استانداردهای اجباری نباشد قادر می باشد با رعایت نمودن استاندارد ملی تولید و یا عرضه گردد و تولید کنندگان آن قادر می باشند بعد از کسب مجوز از موسسه استاندارد از استاندارد تشویقی استفاده نمایند.

مراحل اخذ گواهی استاندارد در کرج

برای اخذ گواهی استاندارد در کرج نخست باید مدارک لازم ارائه داده شود و پرونده تشکیل شود.سپس باید فیش های نقدی به سازمان استاندارد واریز شود پس از آن پرونده مدیر کیفیت تشکیل می شود و پس از آن هماهنگی به منظور دوره های لازم مدیر کیفیت انجام می شود و آموزش های لازم برگزار می گردد پس از آن صلاحیت مدیر کیفیت تایید می شود و نوبت به بازدید فنی می شود که همان بازدید مرحله اول سازمان استاندارد می باشد پس از این مرحله بازدید مرحله دوم سازمان استاندارد که همان نمونه گیری می باشد صورت می گیرد و پس از همه ی این موارد گواهی استاندارد صادر می شود.

متقاضیان محترم چنانچه باهر سوال و موردی مواجه شدید می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید و از تجربیات آن ها بهره مند شوید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

انواع علامت تجاری در کرج

علامت تجاری در برگیرنده علامت تجاری به معنای نشان ، برند ، که از حروف و تصویر و... تشکیل می شود که جهت شناسایی محصول و یا کالا بکار میرود و نیز علامت تجاری انواعی دارد مانند علامت تجاری خدماتی ، علامت جمعی ، علامت تاییدی و … نیز می باشد.

مدارک ثبت برند در کرج

در جهت ثبت برند در کرج ملزم به ارائه مدارک ثبت برند در اداره ثبت مالکیت صنعتی می باشید در این مقاله مطالب مفید مدارک ثبت برند در کرج را مطالعه نمایید .

شرایط بازرسین شرکت سهامی خاص

به وسیله قانون گذار وظیفه های بازرسین به عنوان یکی از پایه و اساس اصلی و با اهمیت شرکت های سهامی بسیار گسترده تعریف شده است که در این مقاله به برخی از شرایط بازرسین شرکت سهامی خاص پرداخته می شود باما همراه باشید

اهمیت برندینگ

برندینگ در اصل همان تصویری می باشد که می توان از محصولات و یا خدمات در ذهن شخص دیگر به عنوان مخاطب و یا مشتری ایجاد نمایند . که این روش به صورت کلی برندینگ نمایند .

تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج

بعد از آن که مرحله های ثبت شرکت در کرج به پایان رسید شرکت شما دربردارنده شخصیت حقوقی می شود و در این مرحله شما قادر می باشید به منظور انجام تغییرات شرکت خود در کرج در قالب اساسنامه مبادرت کنید.

مدارک لازم جهت ثبت برند لاتین در کرج

در صورتی که در تصویر علامت یا نام مورد نظر شما جهت ثبت کلمه یا حروف لاتین استفاده نشده باشد،ارائه ی کارت بازرگانی الزامی نخواهد بود.برای اطلاعات بیشتر در مورد مدارک لازم جهت ثبت برند لاتین در کرج مقاله را بخوانید.

فرق بین هیأت مدیره و هیأت رئیسه

اشخاصی که برای نظم جلسه و دریافت آرا نظارت دارند هیأت رئیسه هستند .د راین مقاله می توانید اطلاعاتی در مورد هیأت مدیره و هیأت رئیسه مطالعه نمایید .

مدارک جهت اخذ ایران کد در کرج

در این مقاله درباره ی مدارک جهت اخذ ایران کد در کرج مدارکی ارائه شده است مقاله را بخوانید.

ثبت برند پوشاک در کرج

تولید کنندگانی که در امر تولید پوشاک در کرج هستند می توانند برای فعالیت خود برندی را انتخاب نمایند . که در این مقاله به توضیحات بیشتر پرداخته می شود

سامانه کد اقتصادی

کد اقتصادی در اصل اصطلاح همان شماره اقتصادی می باشد که هرشرکت جهت فعالیت خود نیاز به این کد دارد و از طریق سامانه اینترنتی می توان اقدامات ثبت ان را انجام داد که در این مقاله به آن پرداخته می شود .

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟