لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

مراحل اخذ گواهی استاندارد در کرج


هر کاری که مطابق اصول و قواعد به صورت مرتب و منظم انجام شده باشد استاندارد گفته می شود در حقیقت استاندارد به معنای نظم و قانون می باشد.

استاندارد های ملی خصوصیات و ویژگی های لازم در تولید یک فرآورد و یا انجام یک حدمت را مشخص می کند و با اطمینان ترین مسیر به منظور توسعه پایدار  و جاودان می باشد.

نخستین تشکیلات موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران با تصویب اوزان و مقیاس ها در سال 1304 خورشیدی مطرح گردید و پس از مدت زمانی در سال 1339 با تصویب قانون تاسیس موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی این سازمان کار خود را در چارچوب اهداف و مسئولیت های تعیین شده آغاز کرد.

استاندارد ملی به شکل استاندارد اجباری و استاندارد تشویقی به منظور محصولات و خدمات مورد استفاده قرار می گیرد که در ذیل به اختصار هر کدام را شرح می دهیم:

1. استاندارد اجباری

تولید کنندگان و عرضه کنندگان محصولاتی که اجرای استاندارد آن ها به سبب قانون اجباری اعلام شده است وظیفه دارند محصولات و خدمات خود را مطابق استاندارد ملی تولید کنند و آن را عرضه کنند.

2.استاندارد تشویقی

محصولی که شامل استانداردهای اجباری نباشد قادر می باشد با رعایت نمودن استاندارد ملی تولید و یا عرضه گردد و تولید کنندگان آن قادر می باشند بعد از کسب مجوز از موسسه استاندارد از استاندارد تشویقی استفاده نمایند.

مراحل اخذ گواهی استاندارد در کرج

برای اخذ گواهی استاندارد در کرج نخست باید مدارک لازم ارائه داده شود و پرونده تشکیل شود.سپس باید فیش های نقدی به سازمان استاندارد واریز شود پس از آن پرونده مدیر کیفیت تشکیل می شود و پس از آن هماهنگی به منظور دوره های لازم مدیر کیفیت انجام می شود و آموزش های لازم برگزار می گردد پس از آن صلاحیت مدیر کیفیت تایید می شود و نوبت به بازدید فنی می شود که همان بازدید مرحله اول سازمان استاندارد می باشد پس از این مرحله بازدید مرحله دوم سازمان استاندارد که همان نمونه گیری می باشد صورت می گیرد و پس از همه ی این موارد گواهی استاندارد صادر می شود.

متقاضیان محترم چنانچه باهر سوال و موردی مواجه شدید می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید و از تجربیات آن ها بهره مند شوید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ضوابط ثبت شرکت مختلط سهامی

در قانون تجارت ماده 162 ، شرکت مختلط سهامی شرکتی می باشد که با اسم مخصوصی بین شرکا سهامی و یا چند شریک ضامن تاسیس می گردد .دراین مقاله به توضیحات بیشتر پرداخته می شود لطفا مطالعه نمایید .

مزایای اخذ ایران کد در کرج

در این مقاله درباره ی مزایای اخذ ایران کد در کرج مطالبی ارائه شده است مقاله را بخوانید.

مزایای اخذ نشان حلال در کرج

در این مقاله در جهت مزایای اخذ نشان حلال در کرج مطالبی ارائه شده است مقاله را بخوانید.

هزینه و قیمت اخذ گواهی استاندارد در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی هزینه و قیمت اخذ گواهی استاندارد در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

مراحل اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی مراحل اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج پرداخته است مقاله را بخوانید.

انتخاب زیباترین نام برای برند

باتوجه به اهمیت موضوع برند باید در انتخاب نام برند مواردی را رعایت کرد که بتوان برند مناسبی جهت شناسایی انتخاب نمود.

ثبت برند پوشاک در کرج

تولید کنندگانی که در امر تولید پوشاک در کرج هستند می توانند برای فعالیت خود برندی را انتخاب نمایند . که در این مقاله به توضیحات بیشتر پرداخته می شود

تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج

بعد از آن که مرحله های ثبت شرکت در کرج به پایان رسید شرکت شما دربردارنده شخصیت حقوقی می شود و در این مرحله شما قادر می باشید به منظور انجام تغییرات شرکت خود در کرج در قالب اساسنامه مبادرت کنید.

مدارک لازم جهت ثبت برند لاتین در کرج

در صورتی که در تصویر علامت یا نام مورد نظر شما جهت ثبت کلمه یا حروف لاتین استفاده نشده باشد،ارائه ی کارت بازرگانی الزامی نخواهد بود.برای اطلاعات بیشتر در مورد مدارک لازم جهت ثبت برند لاتین در کرج مقاله را بخوانید.

مدارک ثبت تغییرات شرکت در کرج

بعد از ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها باتوجه به قالب ثبتی نیز می توان درموارد اساسنامه آن تغییراتی نیز ایجاد کرد که ثبت تغییرات ملزم به ارائه مدارک نیز می باشد که در این مقاله به توضیحات بیشتر پرداخته می شود

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟