لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

مراحل اخذ گواهی استاندارد در کرج


هر کاری که مطابق اصول و قواعد به صورت مرتب و منظم انجام شده باشد استاندارد گفته می شود در حقیقت استاندارد به معنای نظم و قانون می باشد.

استاندارد های ملی خصوصیات و ویژگی های لازم در تولید یک فرآورد و یا انجام یک حدمت را مشخص می کند و با اطمینان ترین مسیر به منظور توسعه پایدار  و جاودان می باشد.

نخستین تشکیلات موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران با تصویب اوزان و مقیاس ها در سال 1304 خورشیدی مطرح گردید و پس از مدت زمانی در سال 1339 با تصویب قانون تاسیس موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی این سازمان کار خود را در چارچوب اهداف و مسئولیت های تعیین شده آغاز کرد.

استاندارد ملی به شکل استاندارد اجباری و استاندارد تشویقی به منظور محصولات و خدمات مورد استفاده قرار می گیرد که در ذیل به اختصار هر کدام را شرح می دهیم:

1. استاندارد اجباری

تولید کنندگان و عرضه کنندگان محصولاتی که اجرای استاندارد آن ها به سبب قانون اجباری اعلام شده است وظیفه دارند محصولات و خدمات خود را مطابق استاندارد ملی تولید کنند و آن را عرضه کنند.

2.استاندارد تشویقی

محصولی که شامل استانداردهای اجباری نباشد قادر می باشد با رعایت نمودن استاندارد ملی تولید و یا عرضه گردد و تولید کنندگان آن قادر می باشند بعد از کسب مجوز از موسسه استاندارد از استاندارد تشویقی استفاده نمایند.

مراحل اخذ گواهی استاندارد در کرج

برای اخذ گواهی استاندارد در کرج نخست باید مدارک لازم ارائه داده شود و پرونده تشکیل شود.سپس باید فیش های نقدی به سازمان استاندارد واریز شود پس از آن پرونده مدیر کیفیت تشکیل می شود و پس از آن هماهنگی به منظور دوره های لازم مدیر کیفیت انجام می شود و آموزش های لازم برگزار می گردد پس از آن صلاحیت مدیر کیفیت تایید می شود و نوبت به بازدید فنی می شود که همان بازدید مرحله اول سازمان استاندارد می باشد پس از این مرحله بازدید مرحله دوم سازمان استاندارد که همان نمونه گیری می باشد صورت می گیرد و پس از همه ی این موارد گواهی استاندارد صادر می شود.

متقاضیان محترم چنانچه باهر سوال و موردی مواجه شدید می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید و از تجربیات آن ها بهره مند شوید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

طرح توجیهی چیست ؟

طرح توجیهی به گزارشی می گویند که یک طرح را در ابعاد مختلف مانند بازار ، فنی و مالی مورد بررسی و مطالعه قرار می دهند

شرایط اخذ نشان حلال در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی شرایط اخذ نشان حلال در کرج پرداخته شده است تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

تغییر در سرمایه شرکت سهامی

مجمع عمومی فوق العاده عهده دار تغییر در سرمایه شرکت سهامی می باشد و می تواند به دو شکل افزایش سرمایه و کاهش سرمایه باشد.

تفاوت بین نام تجاری و عنوان تجاری

عنوان تجاری اسمی است که تاجر برای بکار بردن در فعالیت ها و انجام معاملات تجاری استفاده می کند اما در تعریف نام تجاری هدف از استعمال آن حفاظت از حقوق اشخاص ذیربط و فراهم آوردن حسن انجام معاملات از حيث سلامت و منظم بودن می باشد.

علائم تجاری غیر قابل ثبت در کرج

ثبت علائم تجاری در کرج شامل هر کلمه، حرف یا حروف، عدد، رنگ، تصویر، ترسیمات، عکس، شکل، برچسب یا ترکیبی از آن ها می باشد که به منظور تشخیص و تمییز کالاها یا خدمات مورد استفاده قرار می‏گیرد.

قوانین ثبت شرکت

شرکت نیز وابسته به اراده آزاد شرکا می باشد و لزومی به اخذ اجازه قبلی از مقامات ادارای دیگر ندارد . اما جهت اقدام به فعالیت های تجاری نیاز به اخذ مجوز فعالیت از مراجع ذی صلاح می باشد . الزایم است جهت ثبت قوانینی را رعایت نمایید که در این مقاله توضیحات بیشتر پرداخته می شود

هزینه و قیمت اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی هزینه و قیمت احذ جواز تاسیس صنایع در کرج پرداخته شده است مقاله را مطالعه نمایید.

هزینه و قیمت اخذ ایران کد در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی هزینه و قیمت اخذ ایران کد رد کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

مدارک لازم جهت ثبت برند لاتین در کرج

در صورتی که در تصویر علامت یا نام مورد نظر شما جهت ثبت کلمه یا حروف لاتین استفاده نشده باشد،ارائه ی کارت بازرگانی الزامی نخواهد بود.برای اطلاعات بیشتر در مورد مدارک لازم جهت ثبت برند لاتین در کرج مقاله را بخوانید.

تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج

بعد از آن که مرحله های ثبت شرکت در کرج به پایان رسید شرکت شما دربردارنده شخصیت حقوقی می شود و در این مرحله شما قادر می باشید به منظور انجام تغییرات شرکت خود در کرج در قالب اساسنامه مبادرت کنید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟