لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

مراحل تشکیل پرونده مالیاتی در کرج


به سبب مقررات و قوانین تجارت هر شرکتی بعد از اینکه تاسیس و ثبت شد باید به منظور تشکیل پرونده مالیاتی مبادرت نماید.بر اساس مقررات و قوانین مربوطه شرکت تا 2ماه بعد از تاسیس باید جهت تشکیل پرونده مالیاتی و پرداخت حق التمبر مالیات اقدام نماید.

شرکتی که در بردارنده پرونده مالیاتی نباشد قادر به اخذ کد اقتصادی نمی باشد و شرکت بدون کد اقتصادی قادر به انجام فعالیت نمی باشد.هم چنین شرکتی که پرونده مالیاتی نداشته باشد در آخر سال مالی قادر به ارائه اظهارنامه مالیاتی فعالیت شرکت به سازمان مالیات و دارایی نمی باشد و در آخر اینکه در صورتی که شرکت به منظور تشکیل پرونده مالیاتی در زمان معین مبادرت ننماید به سبب قانون سازمان مالیات و دارایی مرتکب جرم شده است.

در حقیقت تشکیل پرونده مالیاتی به معنای این می باشد که شرکت به سازمان امور مالیاتی ابلاغ نماید که این چنین شرکتی تاسیس شده است و مطابق قانون دو در هار سرمایه ی شرکت را پرداخت کند.در صورتی که این چنین نباشد مشمول جریمه مالیاتی دو برابر مبلغ اولیه خواهد شد.به بیان دیگر در صورتی که جهت تشیل پرونده مالیاتی مبادرت ننمایید و ظرف دو ماه حق التمبر دارایی را پرداخت ننمایید به جای 2 در هزار معادل 6 در هزار سرمایه ثبت شده را باید پراخت کنید.

مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده دارایی

  1. اصل و رونوشت همه ی مدارک شرکت ( اساسنامه ،اظهارنامه ، شرکتنامه ، تقاضانامه ، روزنامه رسمی ، مهر شرکت )
  2. اصل و رونوشت آخرین تغییرات در روزنامه رسمی ( در صورت وجود تغییرات)
  3. اصل و رونوشت مدارک شناسایی اعضای شرکت.
  4. تکمیل دفترچه مشخصات شناسایی شرکت.
  5. گواهی امضای مالکان امضای مجاز اشخاص حقوقی در دفتر خانه اسناد رسمی.
  6. فیش واریزی دو در هزار سرمایه ابتدایی شرکت.
  7. فیش آب و برق و تلفن و گاز دفتر شرکت.
  8. وکالت نامه یا معرفی نامه کتبی از طرف شرکت ( در صورتی که مدیر عامل حضور نداشته باشد.)
  9. اجاره نامه یا سند مالکیت دفتر شرکت به نام شرکت.

مراحل تشکیل پرونده مالیاتی در کرج

بعد از اینکه کارهای ثبت شرکت انجام شد باید مراحل و پروسه تشکیل پرونده مالیاتی در اداره دارایی بر اساس آدرس شرکت ثبت شده صورت بگیرد.هر شرکتی مانند هر شخصیت حقوقی باید پس از پروسه ثبت شرکت در اداره دارایی پرونده مالیاتی تشکیل دهد.در حقیقت تشکیل پرونده مالیاتی بدین معنا می باشد که شخصیت حقوقی به اداره مالیات ابلاغ نماید که این چنین شرکتی تاسیس شده است و مطابق قانون 2 در هزار سرمایه شرکت را تمبر مالیاتی باطل نماید.که پس از ابلاغ آن اداره مشخص می گردد که در کدام منطقه و در کدام حوزه قابل رسیدگی می باشد.شایان ذکر است که حتی در صورت نداشتن فعالیت هم باید پرونده مالیاتی تشکیل شود.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

اخذ کارت بازرگانی در تبریز

اخذ کارت بازرگانی در تبریز برای صادرات واردات و ثبت برند لاتین لازم است جهت کسب اطلاعات در خصوص اخذکارت بازرگانی در تبریز با ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید.

نمونه صورتجلسه تغییر مدیر عامل

صورتجلسه مجمع عمومی عادی سالانه (یا عادی بطور فوق العاده) شرکت..............سهامی خاص ثبت شده به شماره .....................در مورخ.................ساعت ....................با حضور کلیه/قریب به اتفاق سهامداران در محل قانونی شرکت تشکیل گردید.

صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده در خصوص نقل و انتقال سهام

مجتمع ایلیا پیشرو در ارائه ی خدمات ثبتی شرکت ها و موسسات غیرتجاری.02632525232

انتخاب نام برند

ثبت ایلیا بهترین ثبت برند را با انتخاب و طراحی برند و لوگوی مناسب برایتان انجام می دهد. تا برند شما مثل نایک مرزهای جهانی را طی کند .ایلیا با برخورداری از متخصص ترین کارشناسان ثبتی انتخاب نام برند در کرج و سراسر ایران را در اسرع وقت برای شما به انجام می رساند .

نمونه صورتجلسه افزایش سرمایه شرکت های سهامی

مجتمع حقوقی ثبت ایلیا پیشرو در ارائه ی خدمات ثبتی شرکتها و موسسات غیرتجاری.

ثبت تغییرات شرکت ها

برای این که شرکت تغییرات خود را به ثبت برساند باید صورتجلسه ای که با موضوع شرکت هماهنگی دارد را تنظیم نماید و آن را به اداره ثبت شرکت ها تسلیم نماید. که در واقع این صورتجلسه، صورتجلسه تغییرات شرکت می باشد. ثبت شرکت ایلیا ثبت تغییرات شرکت ها را برای شما با تنظیم صورتجلسه برای شما به انجام می رساند.

ال سی | اعتبار نامه

اعتبار اسنادی یا ال سی تعهدی بانکی است که به فروشنده کالا یا خریدار داده می شود و در ال سی تعهد می گردد مبلغ معامله تمام و کمال و به موقع پرداخت شود.

تمدید ثبت شرکت

جهت کسب اطلاعات تکمیلی  در خصوص تمدید ثبت شرکت همین حالا با ما در ارتباط باشید.02632525232

جستجوی بهترین نام برای شرکت

جستجوی بهترین نام برای شرکت جهت ثبت شرکت یکی از مراحل انتخاب نام یا اسم شرکت می باشد. شما می توانید از گزینه جستجوی بهترین نام برای شرکت در وب سایت مجتمع حق

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟