لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

مراحل تشکیل پرونده مالیاتی در کرج


به سبب مقررات و قوانین تجارت هر شرکتی بعد از اینکه تاسیس و ثبت شد باید به منظور تشکیل پرونده مالیاتی مبادرت نماید.بر اساس مقررات و قوانین مربوطه شرکت تا 2ماه بعد از تاسیس باید جهت تشکیل پرونده مالیاتی و پرداخت حق التمبر مالیات اقدام نماید.

شرکتی که در بردارنده پرونده مالیاتی نباشد قادر به اخذ کد اقتصادی نمی باشد و شرکت بدون کد اقتصادی قادر به انجام فعالیت نمی باشد.هم چنین شرکتی که پرونده مالیاتی نداشته باشد در آخر سال مالی قادر به ارائه اظهارنامه مالیاتی فعالیت شرکت به سازمان مالیات و دارایی نمی باشد و در آخر اینکه در صورتی که شرکت به منظور تشکیل پرونده مالیاتی در زمان معین مبادرت ننماید به سبب قانون سازمان مالیات و دارایی مرتکب جرم شده است.

در حقیقت تشکیل پرونده مالیاتی به معنای این می باشد که شرکت به سازمان امور مالیاتی ابلاغ نماید که این چنین شرکتی تاسیس شده است و مطابق قانون دو در هار سرمایه ی شرکت را پرداخت کند.در صورتی که این چنین نباشد مشمول جریمه مالیاتی دو برابر مبلغ اولیه خواهد شد.به بیان دیگر در صورتی که جهت تشیل پرونده مالیاتی مبادرت ننمایید و ظرف دو ماه حق التمبر دارایی را پرداخت ننمایید به جای 2 در هزار معادل 6 در هزار سرمایه ثبت شده را باید پراخت کنید.

مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده دارایی

  1. اصل و رونوشت همه ی مدارک شرکت ( اساسنامه ،اظهارنامه ، شرکتنامه ، تقاضانامه ، روزنامه رسمی ، مهر شرکت )
  2. اصل و رونوشت آخرین تغییرات در روزنامه رسمی ( در صورت وجود تغییرات)
  3. اصل و رونوشت مدارک شناسایی اعضای شرکت.
  4. تکمیل دفترچه مشخصات شناسایی شرکت.
  5. گواهی امضای مالکان امضای مجاز اشخاص حقوقی در دفتر خانه اسناد رسمی.
  6. فیش واریزی دو در هزار سرمایه ابتدایی شرکت.
  7. فیش آب و برق و تلفن و گاز دفتر شرکت.
  8. وکالت نامه یا معرفی نامه کتبی از طرف شرکت ( در صورتی که مدیر عامل حضور نداشته باشد.)
  9. اجاره نامه یا سند مالکیت دفتر شرکت به نام شرکت.

مراحل تشکیل پرونده مالیاتی در کرج

بعد از اینکه کارهای ثبت شرکت انجام شد باید مراحل و پروسه تشکیل پرونده مالیاتی در اداره دارایی بر اساس آدرس شرکت ثبت شده صورت بگیرد.هر شرکتی مانند هر شخصیت حقوقی باید پس از پروسه ثبت شرکت در اداره دارایی پرونده مالیاتی تشکیل دهد.در حقیقت تشکیل پرونده مالیاتی بدین معنا می باشد که شخصیت حقوقی به اداره مالیات ابلاغ نماید که این چنین شرکتی تاسیس شده است و مطابق قانون 2 در هزار سرمایه شرکت را تمبر مالیاتی باطل نماید.که پس از ابلاغ آن اداره مشخص می گردد که در کدام منطقه و در کدام حوزه قابل رسیدگی می باشد.شایان ذکر است که حتی در صورت نداشتن فعالیت هم باید پرونده مالیاتی تشکیل شود.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

استعلام شماره ثبت شرکت

فرایند استعلام شماره ثبت شرکت ، استعلام نام شرکت و مراحل استعلام ثبت شرکت ها کاملا تخصصی در این مقالع عنوان شده. در صورت نیاز به مشاوره استعلام شرکتها.

ثبت نشان و علامت تجاری در کرج

ثبت نشان و علامت تجاری در کرج یا همان برند در کرج برای رونق بخشیدن به کسب و کار شما اهمیت بسیار دارد . ثبت شرکت ایلیا بهترین خدمات ثبت برند و علامت تجاری در کرج را به شما ارائه می نماید.

جستجوی بهترین نام برای شرکت

جستجوی بهترین نام برای شرکت جهت ثبت شرکت یکی از مراحل انتخاب نام یا اسم شرکت می باشد. شما می توانید از گزینه جستجوی بهترین نام برای شرکت در وب سایت مجتمع حق

اداره ثبت شرکت سازمان ثبت شرکتها

در این مطلب از سایت تخصصی موسسه حقوقی ایلیا اطلاعات لازم در خصوص آدرس اداره ثبت شرکت ها در تهران و کرج برای مراجعات حضوی و ارسال مدارک درج شده است

ال سی | اعتبار نامه

اعتبار اسنادی یا ال سی تعهدی بانکی است که به فروشنده کالا یا خریدار داده می شود و در ال سی تعهد می گردد مبلغ معامله تمام و کمال و به موقع پرداخت شود.

ثبت لوگو در کرج

ثبت لوگو در کرج رکن اصلی تبلیغات برای کسب و کار شخصی یا شرکتی شما است لوگو در حقیقت یکی از انواع ثبت برند است . کارشناسان ثبت ایلیا به جهت ثبت لوگو در کرج و البرز خدماتکاملی شامل مشاوره حضوری و تلفنی و نیز طراحی و ثبت لوگو در کرج را ارائه می دهند.

اخذ کارت بازرگانی در همدان

ثبت شرکت ایلیا اخذ کارت بازرگانی در همدان را برای شما به شکل تخصصی و با تکیه بر سالها تجربه مفید به بهترین شکل ممکن به انجام می رساند.

مراحل ثبت اختراع

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود در خصوص مراحل ثبت اختراع با کارشناسان متخصص مجتمع ثبت شرکت ایلای در تماس بوده و ار تجربیات آنها به صورت رایگان بهره مند شوید

تمدید ثبت شرکت

جهت کسب اطلاعات تکمیلی  در خصوص تمدید ثبت شرکت همین حالا با ما در ارتباط باشید.02632525232

Pct

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟