لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

مراحل تشکیل پرونده مالیاتی در کرج


به سبب مقررات و قوانین تجارت هر شرکتی بعد از اینکه تاسیس و ثبت شد باید به منظور تشکیل پرونده مالیاتی مبادرت نماید.بر اساس مقررات و قوانین مربوطه شرکت تا 2ماه بعد از تاسیس باید جهت تشکیل پرونده مالیاتی و پرداخت حق التمبر مالیات اقدام نماید.

شرکتی که در بردارنده پرونده مالیاتی نباشد قادر به اخذ کد اقتصادی نمی باشد و شرکت بدون کد اقتصادی قادر به انجام فعالیت نمی باشد.هم چنین شرکتی که پرونده مالیاتی نداشته باشد در آخر سال مالی قادر به ارائه اظهارنامه مالیاتی فعالیت شرکت به سازمان مالیات و دارایی نمی باشد و در آخر اینکه در صورتی که شرکت به منظور تشکیل پرونده مالیاتی در زمان معین مبادرت ننماید به سبب قانون سازمان مالیات و دارایی مرتکب جرم شده است.

در حقیقت تشکیل پرونده مالیاتی به معنای این می باشد که شرکت به سازمان امور مالیاتی ابلاغ نماید که این چنین شرکتی تاسیس شده است و مطابق قانون دو در هار سرمایه ی شرکت را پرداخت کند.در صورتی که این چنین نباشد مشمول جریمه مالیاتی دو برابر مبلغ اولیه خواهد شد.به بیان دیگر در صورتی که جهت تشیل پرونده مالیاتی مبادرت ننمایید و ظرف دو ماه حق التمبر دارایی را پرداخت ننمایید به جای 2 در هزار معادل 6 در هزار سرمایه ثبت شده را باید پراخت کنید.

مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده دارایی

  1. اصل و رونوشت همه ی مدارک شرکت ( اساسنامه ،اظهارنامه ، شرکتنامه ، تقاضانامه ، روزنامه رسمی ، مهر شرکت )
  2. اصل و رونوشت آخرین تغییرات در روزنامه رسمی ( در صورت وجود تغییرات)
  3. اصل و رونوشت مدارک شناسایی اعضای شرکت.
  4. تکمیل دفترچه مشخصات شناسایی شرکت.
  5. گواهی امضای مالکان امضای مجاز اشخاص حقوقی در دفتر خانه اسناد رسمی.
  6. فیش واریزی دو در هزار سرمایه ابتدایی شرکت.
  7. فیش آب و برق و تلفن و گاز دفتر شرکت.
  8. وکالت نامه یا معرفی نامه کتبی از طرف شرکت ( در صورتی که مدیر عامل حضور نداشته باشد.)
  9. اجاره نامه یا سند مالکیت دفتر شرکت به نام شرکت.

مراحل تشکیل پرونده مالیاتی در کرج

بعد از اینکه کارهای ثبت شرکت انجام شد باید مراحل و پروسه تشکیل پرونده مالیاتی در اداره دارایی بر اساس آدرس شرکت ثبت شده صورت بگیرد.هر شرکتی مانند هر شخصیت حقوقی باید پس از پروسه ثبت شرکت در اداره دارایی پرونده مالیاتی تشکیل دهد.در حقیقت تشکیل پرونده مالیاتی بدین معنا می باشد که شخصیت حقوقی به اداره مالیات ابلاغ نماید که این چنین شرکتی تاسیس شده است و مطابق قانون 2 در هزار سرمایه شرکت را تمبر مالیاتی باطل نماید.که پس از ابلاغ آن اداره مشخص می گردد که در کدام منطقه و در کدام حوزه قابل رسیدگی می باشد.شایان ذکر است که حتی در صورت نداشتن فعالیت هم باید پرونده مالیاتی تشکیل شود.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

مراحل اخذ ایزو و ایران کد

ایزو سازمانی بین المللی استاندارد سازی است و شرکت ها برای کسب ایزوهای مختلف بنا به نیاز خود و حوزه تولیداتشان، برای اخذ ایزو از این سازمان اقدام باید اقدام نمود که البته پیش از آن باید نسبت به اخذ استاندارد از سازمان ملی استاندارد اقدام نمود .

ثبت اختراع در کرمان

ثبت اختراع در کرمان همانند ثبت اختراع در سایر نقاط ایران توسط اداره مالکیت و به صورت سراسری انجام می شود و شرایطی دارد که ثبت ایلیا در این مقاله این شرایط ..

ثبت تغییرات شرکت ها

برای این که شرکت تغییرات خود را به ثبت برساند باید صورتجلسه ای که با موضوع شرکت هماهنگی دارد را تنظیم نماید و آن را به اداره ثبت شرکت ها تسلیم نماید. که در واقع این صورتجلسه، صورتجلسه تغییرات شرکت می باشد. ثبت شرکت ایلیا ثبت تغییرات شرکت ها را برای شما با تنظیم صورتجلسه برای شما به انجام می رساند.

ثبت تغییرات شرکت

این مقاله اختصاص دارد به تعریف آگهی ثبت تغییرات شرکت های مختلف، شرایط و ضوابط دریافت آن و هم چنین مدارکی که برای اخذ این آگهی لازم می باشد.

آدرس اداره ثبت شرکتها

جهت کسب اطلاعات تکمیلی  در خصوص آدرس اداره ثبت شرکتها همین حالا با مجتمع حقوقی ثبت ایلیا در ارتباط باشید.02632525232

اخذ کارت بازرگانی در شیراز

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  اخذ کارت بازرگانی در شیراز اعم از حقیقی یا حقوقی و با مشاوران ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید.

ثبت برند در شهرکرد

با ثبت برند در شهرکرد به کسب و کار خود سمت و سویی بهتر ببخشید. جهت ثبت برند در شهرکرد شما می توانید از کمکهای مجتمع ثبت ایلیا بهره مند شوید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟