لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

نمونه صورتجلسه تغییر مدیر عامل


در زیر مدلی از خلاصه مذاکرات مجمع عمومی فوق العاده ارائه شده که به شکل سالی یکبار یا طبق روال برگزار می گردد تا مدیران و بازرسین روزنامه انتخاب شود و یا در مورد شرکت های سهامی خاص ، بیلان شان مورد تایید قرار گیرد.

نمونه صورتجلسه تغییر مدیرعامل

بسمه تعالی

نام شرکت:.............................

شماره ثبت شرکت:................. سرمایه ثبت شده:.....................

صورتجلسه مجمع عمومی عادی سالانه (یا عادی بطور فوق العاده) شرکت..............سهامی خاص ثبت شده به شماره .....................در مورخ.................ساعت ....................با حضور کلیه/قریب به اتفاق سهامداران در محل قانونی شرکت تشکیل گردید. (چنانچه مجمع در محل قانونی شرکت منعقد نمی گردد، باید آدرس جدید قید شود)

الف:در اجرای ماده 101 لایحه اصلاحی قانون تجارت:

1-خانم/آقای.................................به عنوان رییس جلسه

2-خانم/آقای...............................به عنوان ناظر جلسه

3-خانم/آقای..............................به عنوان ناظر جلسه

4-خانم/آقای.............................به عنوان منشی جلسه انتخاب شدند.

ب: در صورت جلسه در مورد 1-انتخاب مدیران2-انتخاب بازرسین 3-انتخاب روزنامه کثیرالانتشار 4-تصویب ترازنامه حساب سود و زیان تصمیم گیری می شود که شرح آن در زیر ارائه شده است:

ب-1- هیات مدیره منتخب متشکل از خانم/آقای...............خانم/آقای.................خانم/آقای.............به مدت 2 سال بوده که با امضای پایین صورت جلسه موافقت خود را با این انتخاب نشان می دهند. در راستای اجرای ماده 124 لایحه لصلاحی قانون تجارت و طبق مصوبه مجمع ، یک نفر می تواند مسئولیت ریاست هیات مدیره و مدیر عاملی را بعهده گیرد.

ب-2- متعاقب ماده 147 لایحه اصلاحی قانون تجارت خانم/آقای.................به عنوان بازرس اصلی خانم/آقای..........به عنوان بازرس جایگزین به مدت یک سال مالی برگزیده شدند.

ب-3-انتخاب روزنامه کثیرالانتشار ....................به منظور چاپ اطلاعیه های شرکت.

ب-4-تایید بیلان و حساب سود و زیان شرکت در سال .....، پس از اینکه بازرس قانونی گزارش را خواند ، انجام می شود.

ح:با کفالت دادن به خانم/آقای..................که یکی از سهامداران یا مدیران یا وکیل قانونی شرکت است ، وی پس از رفتن به سازمان ثبت شرکت ها، صورت جلسه را ثبت کرده و حق الثبت را واریز نموده و دفتر ثبت را امضا می کند.

امضاء هیات رییسه:رئیس جلسه..........................ناظر جلسه..........................منشی جلسه.................................امضاء اعضای هیات مدیره:

1-....................................2-................................3-...................................4-................................

امضاء بازرسین: بازرس اصلی بازرس علی البدل

موارد زیر را هنگام تدوین صورت جلسه باید در نظر داشت:

_ نگارش صورت جلسه بر روی اوراق حاوی نام و مشخصات شخصیت حقیقی الزامی است تا به امضای افراد صاحب عنوان رسیده و شخصیت حقوقی ممهور نموده و آن را ارسال کند.

درصورتی که یک نفر سمت ریاست هیات مدیره و مدیر عامل شرکت را در اختیار داشته باشد و این موضوع در اساسنامه منعکس نشده باشد، باید حداقل دو سوم اعضای مجمع ، این امر را مطابق ماده 124 لایحه اصلاحی قانون تجارت تایید کنند.

توجه به مواد لایحه اصلاحی قانون تجارت (ماده 99) و تبعیت از مفاد اساسنامه در خصوص حضور بیشترین تعداد سهامداران در مجمع ، ضروری می باشد.

_نسخه اصلی روزنامه که اطلاعیه دعوت سهامداران به مجمع در آن منتشر شده ، به انضمام صورت جلسه به اداره ثبت شرکت ها تسلیم می شود

_ اعضای هیات مدیره و بازرسین موافقت خود را از طریق امضا کردن پایین برگه صورت جلسه نشان می دهند و نیز موافقت خود را از طریق نامه های مجزا بیان کنند. اداره ثبت شرکت ها ، این اوراق را به پیوست صورت جلسه دریافت می کند.

_با بهره از مدل ارائه شده جهت مشخص ساختن پست اعضای هیات مدیره و دارندگان حق امضا، تدوین صورت جلسه انجام می شود.

_از طریق وب سایت اینترنتی http://irsherkat.ss.ir اداره ثبت شرکت ها، روال تایید صورت جلسات پیگیری می شود.

_ تدوین صورت جلسه در نسخه های متعددی صورت می گیرد که هیات رئیسه همه آنها را امضا کرده اند و اداره ثبت شرکت ها یک نسخه را دریافت می دارد.

_مهلت تسلیم صورت جلسه به اداره ثبت شرکت ها، 1 ماه پس از تاریخ برگزاری نشست می باشد.

_علاوه بر سایت فوق الذکر، درصورت نیاز به اعلامیه ها و مصوبه ها و تازه ترین دستورالعمل ها درباره قبولی و ثبت تقاضای تاسیس و تبدیل و تغییرهای اینترنتی می توانید به سایت اطلاع رسانی ثبت شرکت ها http://sherkat.ssaa.ir مراجعه کنید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت تغییرات شرکت ها

برای این که شرکت تغییرات خود را به ثبت برساند باید صورتجلسه ای که با موضوع شرکت هماهنگی دارد را تنظیم نماید و آن را به اداره ثبت شرکت ها تسلیم نماید. که در واقع این صورتجلسه، صورتجلسه تغییرات شرکت می باشد. ثبت شرکت ایلیا ثبت تغییرات شرکت ها را برای شما با تنظیم صورتجلسه برای شما به انجام می رساند.

ثبت شرکت

ثبت شرکت ایلیا کلیه مراحل ثبت شرکت را برای  شما به صورت تخصصی و در اسرع وقت انجام می دهد و در خصوص آنها به رایگان مشاوره ارائه می دهد .

اخذ نشان حلال در کرج

نشان حلال نشانی است که برروی مواد غذایی و نوشیدنی ها درج می شود و نشان دهنده این است که محتویات این مواد مطابق شرع اسلام و حلال می باشد .برای آن دسته از تجاری که صادرات محصولات خود به کشورهای اسلامی را انجام می دهند ، اخذ نشان حلال اهمیت خاصی دارد ثبت ایلیا با این مقاله اطلاعات خوبی را به شما می دهد

تمدید ثبت شرکت

جهت کسب اطلاعات تکمیلی  در خصوص تمدید ثبت شرکت همین حالا با ما در ارتباط باشید.02632525232

از کجا شروع کنیم ؟

مجتمع حقوقی ثبت ایلیا افتخار دارد که با بیش از 18سال تجربه کاری در کلیه ی امور مربوط به ثبت شرکت ،ثبت برند و علامت تجاری ،ثبت تغییرات ،طرح توجیهی و جواز تاسیس صنایع ،کسب نشان حلال ،ثبت طرح صنعتی و همچنین ثبت اختراع ، به روزترین اطلاعات حقوقی و تخصصی ترین شیوه های نوین حقوقی و ثبتی را ارائه کند.

مراحل ثبت شرکت های تخصصی

مجتمع حقوقی ایلیا با دارا بودن تبحر و تخصص کافی در زمینه ی ثبت و تاسیس شرکت های مختلف آماده ی خدمات رسانی به متقاضیان محترم در شهر های کرج و تهران و سراسر ایران می باشد تا انواع شرکت های تخصصی اعم از شرکت بازرگانی ، پیمانکاری ، خدماتی و... برای شما به ثبت برسد .

ثبت لوگو در کرج

ثبت لوگو در کرج رکن اصلی تبلیغات برای کسب و کار شخصی یا شرکتی شما است لوگو در حقیقت یکی از انواع ثبت برند است . کارشناسان ثبت ایلیا به جهت ثبت لوگو در کرج و البرز خدماتکاملی شامل مشاوره حضوری و تلفنی و نیز طراحی و ثبت لوگو در کرج را ارائه می دهند.

ثبت نشان و علامت تجاری در کرج

ثبت نشان و علامت تجاری در کرج یا همان برند در کرج برای رونق بخشیدن به کسب و کار شما اهمیت بسیار دارد . ثبت شرکت ایلیا بهترین خدمات ثبت برند و علامت تجاری در کرج را به شما ارائه می نماید.

همراه مشاور ایلیا

همراه مشاور ایلیا

اخذ کارت بازرگانی در تبریز

اخذ کارت بازرگانی در تبریز برای صادرات واردات و ثبت برند لاتین لازم است جهت کسب اطلاعات در خصوص اخذکارت بازرگانی در تبریز با ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟