لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

نمونه صورتجلسه تغییر مدیر عامل


در زیر مدلی از خلاصه مذاکرات مجمع عمومی فوق العاده ارائه شده که به شکل سالی یکبار یا طبق روال برگزار می گردد تا مدیران و بازرسین روزنامه انتخاب شود و یا در مورد شرکت های سهامی خاص ، بیلان شان مورد تایید قرار گیرد.

نمونه صورتجلسه تغییر مدیرعامل

بسمه تعالی

نام شرکت:.............................

شماره ثبت شرکت:................. سرمایه ثبت شده:.....................

صورتجلسه مجمع عمومی عادی سالانه (یا عادی بطور فوق العاده) شرکت..............سهامی خاص ثبت شده به شماره .....................در مورخ.................ساعت ....................با حضور کلیه/قریب به اتفاق سهامداران در محل قانونی شرکت تشکیل گردید. (چنانچه مجمع در محل قانونی شرکت منعقد نمی گردد، باید آدرس جدید قید شود)

الف:در اجرای ماده 101 لایحه اصلاحی قانون تجارت:

1-خانم/آقای.................................به عنوان رییس جلسه

2-خانم/آقای...............................به عنوان ناظر جلسه

3-خانم/آقای..............................به عنوان ناظر جلسه

4-خانم/آقای.............................به عنوان منشی جلسه انتخاب شدند.

ب: در صورت جلسه در مورد 1-انتخاب مدیران2-انتخاب بازرسین 3-انتخاب روزنامه کثیرالانتشار 4-تصویب ترازنامه حساب سود و زیان تصمیم گیری می شود که شرح آن در زیر ارائه شده است:

ب-1- هیات مدیره منتخب متشکل از خانم/آقای...............خانم/آقای.................خانم/آقای.............به مدت 2 سال بوده که با امضای پایین صورت جلسه موافقت خود را با این انتخاب نشان می دهند. در راستای اجرای ماده 124 لایحه لصلاحی قانون تجارت و طبق مصوبه مجمع ، یک نفر می تواند مسئولیت ریاست هیات مدیره و مدیر عاملی را بعهده گیرد.

ب-2- متعاقب ماده 147 لایحه اصلاحی قانون تجارت خانم/آقای.................به عنوان بازرس اصلی خانم/آقای..........به عنوان بازرس جایگزین به مدت یک سال مالی برگزیده شدند.

ب-3-انتخاب روزنامه کثیرالانتشار ....................به منظور چاپ اطلاعیه های شرکت.

ب-4-تایید بیلان و حساب سود و زیان شرکت در سال .....، پس از اینکه بازرس قانونی گزارش را خواند ، انجام می شود.

ح:با کفالت دادن به خانم/آقای..................که یکی از سهامداران یا مدیران یا وکیل قانونی شرکت است ، وی پس از رفتن به سازمان ثبت شرکت ها، صورت جلسه را ثبت کرده و حق الثبت را واریز نموده و دفتر ثبت را امضا می کند.

امضاء هیات رییسه:رئیس جلسه..........................ناظر جلسه..........................منشی جلسه.................................امضاء اعضای هیات مدیره:

1-....................................2-................................3-...................................4-................................

امضاء بازرسین: بازرس اصلی بازرس علی البدل

موارد زیر را هنگام تدوین صورت جلسه باید در نظر داشت:

_ نگارش صورت جلسه بر روی اوراق حاوی نام و مشخصات شخصیت حقیقی الزامی است تا به امضای افراد صاحب عنوان رسیده و شخصیت حقوقی ممهور نموده و آن را ارسال کند.

درصورتی که یک نفر سمت ریاست هیات مدیره و مدیر عامل شرکت را در اختیار داشته باشد و این موضوع در اساسنامه منعکس نشده باشد، باید حداقل دو سوم اعضای مجمع ، این امر را مطابق ماده 124 لایحه اصلاحی قانون تجارت تایید کنند.

توجه به مواد لایحه اصلاحی قانون تجارت (ماده 99) و تبعیت از مفاد اساسنامه در خصوص حضور بیشترین تعداد سهامداران در مجمع ، ضروری می باشد.

_نسخه اصلی روزنامه که اطلاعیه دعوت سهامداران به مجمع در آن منتشر شده ، به انضمام صورت جلسه به اداره ثبت شرکت ها تسلیم می شود

_ اعضای هیات مدیره و بازرسین موافقت خود را از طریق امضا کردن پایین برگه صورت جلسه نشان می دهند و نیز موافقت خود را از طریق نامه های مجزا بیان کنند. اداره ثبت شرکت ها ، این اوراق را به پیوست صورت جلسه دریافت می کند.

_با بهره از مدل ارائه شده جهت مشخص ساختن پست اعضای هیات مدیره و دارندگان حق امضا، تدوین صورت جلسه انجام می شود.

_از طریق وب سایت اینترنتی http://irsherkat.ss.ir اداره ثبت شرکت ها، روال تایید صورت جلسات پیگیری می شود.

_ تدوین صورت جلسه در نسخه های متعددی صورت می گیرد که هیات رئیسه همه آنها را امضا کرده اند و اداره ثبت شرکت ها یک نسخه را دریافت می دارد.

_مهلت تسلیم صورت جلسه به اداره ثبت شرکت ها، 1 ماه پس از تاریخ برگزاری نشست می باشد.

_علاوه بر سایت فوق الذکر، درصورت نیاز به اعلامیه ها و مصوبه ها و تازه ترین دستورالعمل ها درباره قبولی و ثبت تقاضای تاسیس و تبدیل و تغییرهای اینترنتی می توانید به سایت اطلاع رسانی ثبت شرکت ها http://sherkat.ssaa.ir مراجعه کنید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

از کجا شروع کنیم ؟

مجتمع حقوقی ثبت ایلیا افتخار دارد که با بیش از 18سال تجربه کاری در کلیه ی امور مربوط به ثبت شرکت ،ثبت برند و علامت تجاری ،ثبت تغییرات ،طرح توجیهی و جواز تاسیس صنایع ،کسب نشان حلال ،ثبت طرح صنعتی و همچنین ثبت اختراع ، به روزترین اطلاعات حقوقی و تخصصی ترین شیوه های نوین حقوقی و ثبتی را ارائه کند.

انواع شرکتهای بازرگانی

نوع شرکت بازرگانی بر اساس نوع قالب ثبتی آن یعنی با مسئولیت محدود و یا سهامی خاص و یا یکی از 8 قالب ثبتی انتخاب می شود جهت راهنمایی بیشتر مقاله انواع شرکتهای بازرگانی را مطالعه نمایید

اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج

جواز تاسیس برگه ای است که جهت تاسیس واحد تولیدی در شهرک های صنعتی قید شده در آن برگه و برای تولید کالای ذکر شده در آن صادر می گردد و مرجع صدور آن ، وزارت صنعت و معدن می باشد . جواز تاسیس صنایع در رشته های مختلف را از ثبت ایلیا بخواهید .

سایت ثبت شرکتها

ایلیا پیشرو در ارائه ی خدمات مشاوره ای به شرکت ها و موسسات غیر تجاری می باشد.

صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده در خصوص نقل و انتقال سهام

مجتمع ایلیا پیشرو در ارائه ی خدمات ثبتی شرکت ها و موسسات غیرتجاری.02632525232

همراه مشاور ایلیا

همراه مشاور ایلیا

اسامی چهار سیلابی - نمونه اسامی چهارسیلابی

از آنجا که امروزه اسم شرکت ها از تعدد بالایی برخوردار است اسامی شرکت به صورت سه سیلابی انتخاب میشوند

ثبت شرکت بهتراست یا فعالیت شخصی ( حقیقی ) ؟

ثبت شرکت ایلیا در این مقاله سعی دارد به سوال ثبت شرکت بهتراست یا فعالیت شخصی ( حقیقی ) ؟ پاسخ دهد و مزایای ثبت شرکت را با مزایای فعالیت شخصی حقیقی قیاس کند

اخذ گواهی استاندارد در کرج

به منظور اخذ استاندارد اخذ جواز و ثبت برند محصول الزامی است .جهت تکمیل اطلاعات خود در زمینه اخذ گواهی استاندارد با کارشناسان و مشاورین مجتمع ثبت شرکت ایلیا در تماس بوده و از تجربیات آنها به صورت رایگان برخوردار شوید همچنین با خواندن این مقاله اطلاعات خوبی کسب می کنید .

ثبت برند در شهرکرد

با ثبت برند در شهرکرد به کسب و کار خود سمت و سویی بهتر ببخشید. جهت ثبت برند در شهرکرد شما می توانید از کمکهای مجتمع ثبت ایلیا بهره مند شوید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟