لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

نمونه صورتجلسه تغییر مدیر عامل


در زیر مدلی از خلاصه مذاکرات مجمع عمومی فوق العاده ارائه شده که به شکل سالی یکبار یا طبق روال برگزار می گردد تا مدیران و بازرسین روزنامه انتخاب شود و یا در مورد شرکت های سهامی خاص ، بیلان شان مورد تایید قرار گیرد.

نمونه صورتجلسه تغییر مدیرعامل

بسمه تعالی

نام شرکت:.............................

شماره ثبت شرکت:................. سرمایه ثبت شده:.....................

صورتجلسه مجمع عمومی عادی سالانه (یا عادی بطور فوق العاده) شرکت..............سهامی خاص ثبت شده به شماره .....................در مورخ.................ساعت ....................با حضور کلیه/قریب به اتفاق سهامداران در محل قانونی شرکت تشکیل گردید. (چنانچه مجمع در محل قانونی شرکت منعقد نمی گردد، باید آدرس جدید قید شود)

الف:در اجرای ماده 101 لایحه اصلاحی قانون تجارت:

1-خانم/آقای.................................به عنوان رییس جلسه

2-خانم/آقای...............................به عنوان ناظر جلسه

3-خانم/آقای..............................به عنوان ناظر جلسه

4-خانم/آقای.............................به عنوان منشی جلسه انتخاب شدند.

ب: در صورت جلسه در مورد 1-انتخاب مدیران2-انتخاب بازرسین 3-انتخاب روزنامه کثیرالانتشار 4-تصویب ترازنامه حساب سود و زیان تصمیم گیری می شود که شرح آن در زیر ارائه شده است:

ب-1- هیات مدیره منتخب متشکل از خانم/آقای...............خانم/آقای.................خانم/آقای.............به مدت 2 سال بوده که با امضای پایین صورت جلسه موافقت خود را با این انتخاب نشان می دهند. در راستای اجرای ماده 124 لایحه لصلاحی قانون تجارت و طبق مصوبه مجمع ، یک نفر می تواند مسئولیت ریاست هیات مدیره و مدیر عاملی را بعهده گیرد.

ب-2- متعاقب ماده 147 لایحه اصلاحی قانون تجارت خانم/آقای.................به عنوان بازرس اصلی خانم/آقای..........به عنوان بازرس جایگزین به مدت یک سال مالی برگزیده شدند.

ب-3-انتخاب روزنامه کثیرالانتشار ....................به منظور چاپ اطلاعیه های شرکت.

ب-4-تایید بیلان و حساب سود و زیان شرکت در سال .....، پس از اینکه بازرس قانونی گزارش را خواند ، انجام می شود.

ح:با کفالت دادن به خانم/آقای..................که یکی از سهامداران یا مدیران یا وکیل قانونی شرکت است ، وی پس از رفتن به سازمان ثبت شرکت ها، صورت جلسه را ثبت کرده و حق الثبت را واریز نموده و دفتر ثبت را امضا می کند.

امضاء هیات رییسه:رئیس جلسه..........................ناظر جلسه..........................منشی جلسه.................................امضاء اعضای هیات مدیره:

1-....................................2-................................3-...................................4-................................

امضاء بازرسین: بازرس اصلی بازرس علی البدل

موارد زیر را هنگام تدوین صورت جلسه باید در نظر داشت:

_ نگارش صورت جلسه بر روی اوراق حاوی نام و مشخصات شخصیت حقیقی الزامی است تا به امضای افراد صاحب عنوان رسیده و شخصیت حقوقی ممهور نموده و آن را ارسال کند.

درصورتی که یک نفر سمت ریاست هیات مدیره و مدیر عامل شرکت را در اختیار داشته باشد و این موضوع در اساسنامه منعکس نشده باشد، باید حداقل دو سوم اعضای مجمع ، این امر را مطابق ماده 124 لایحه اصلاحی قانون تجارت تایید کنند.

توجه به مواد لایحه اصلاحی قانون تجارت (ماده 99) و تبعیت از مفاد اساسنامه در خصوص حضور بیشترین تعداد سهامداران در مجمع ، ضروری می باشد.

_نسخه اصلی روزنامه که اطلاعیه دعوت سهامداران به مجمع در آن منتشر شده ، به انضمام صورت جلسه به اداره ثبت شرکت ها تسلیم می شود

_ اعضای هیات مدیره و بازرسین موافقت خود را از طریق امضا کردن پایین برگه صورت جلسه نشان می دهند و نیز موافقت خود را از طریق نامه های مجزا بیان کنند. اداره ثبت شرکت ها ، این اوراق را به پیوست صورت جلسه دریافت می کند.

_با بهره از مدل ارائه شده جهت مشخص ساختن پست اعضای هیات مدیره و دارندگان حق امضا، تدوین صورت جلسه انجام می شود.

_از طریق وب سایت اینترنتی http://irsherkat.ss.ir اداره ثبت شرکت ها، روال تایید صورت جلسات پیگیری می شود.

_ تدوین صورت جلسه در نسخه های متعددی صورت می گیرد که هیات رئیسه همه آنها را امضا کرده اند و اداره ثبت شرکت ها یک نسخه را دریافت می دارد.

_مهلت تسلیم صورت جلسه به اداره ثبت شرکت ها، 1 ماه پس از تاریخ برگزاری نشست می باشد.

_علاوه بر سایت فوق الذکر، درصورت نیاز به اعلامیه ها و مصوبه ها و تازه ترین دستورالعمل ها درباره قبولی و ثبت تقاضای تاسیس و تبدیل و تغییرهای اینترنتی می توانید به سایت اطلاع رسانی ثبت شرکت ها http://sherkat.ssaa.ir مراجعه کنید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

اخذ کارت بازرگانی در تبریز

اخذ کارت بازرگانی در تبریز برای صادرات واردات و ثبت برند لاتین لازم است جهت کسب اطلاعات در خصوص اخذکارت بازرگانی در تبریز با ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید.

اداره ثبت شرکت سازمان ثبت شرکتها

در این مطلب از سایت تخصصی موسسه حقوقی ایلیا اطلاعات لازم در خصوص آدرس اداره ثبت شرکت ها در تهران و کرج برای مراجعات حضوی و ارسال مدارک درج شده است

مراحل ثبت شرکت سهامی خاص

مراحل ثبت شرکت سهامی خاص تنها شامل مراحل ثبتی کار نیست بلکه نیازمند مقدمات و اخذ اطلاعاتی است که به موفقیت کسب و کار کمک شایان می کند ما در این مقاله آن مقدمه را در اختیارتان قرار داده ایم .

اخذ ایران کد در کرج

ایران کد یا کد شناسایی ملی کالا مانند بارکدی است که بر روی محصولات درج می شود و سبب اعتبار کالا و شناساییی آن از کالای قاچاق می شود و اجبارا باید بر روی بسیاری از محصولات درج گردد که البته پیش از آن نیاز به ثبت برند دارید. ثبت ایلیا در این مقاله اطلاعات خوبی برای اخذ ایران کد در کرج ارائه می کند.

ثبت شرکت بهتراست یا فعالیت شخصی ( حقیقی ) ؟

ثبت شرکت ایلیا در این مقاله سعی دارد به سوال ثبت شرکت بهتراست یا فعالیت شخصی ( حقیقی ) ؟ پاسخ دهد و مزایای ثبت شرکت را با مزایای فعالیت شخصی حقیقی قیاس کند

تنظیم طرح توجیهی در کرج

طرح توجیهی طرحی است برای توجیه مالی یک پروژه یا برنامه تولید این توجیه می تواند برای بانک، سرمایه گذار و یا برای وزارت صنعت و معدن جهت اعطای جواز تاسیس باشد . ثبت شرکت ایلیا انواع طرح توجیهی را برای شما تهیه و تنظیم می نماید .

ثبت شرکت

ثبت شرکت ایلیا کلیه مراحل ثبت شرکت را برای  شما به صورت تخصصی و در اسرع وقت انجام می دهد و در خصوص آنها به رایگان مشاوره ارائه می دهد .

سامانه ثبت شرکتها در کرج

در این مقاله از سایت موسسه و مجتمع حقوقی ایلیا اطلاعاتی در خصوص سایت و سامانه ثبت شرکتها بیان شده است که لازم است متقاضیان در این سامانه ثبت نام نمایند

اخذ کارت بازرگانی در شیراز

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  اخذ کارت بازرگانی در شیراز اعم از حقیقی یا حقوقی و با مشاوران ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید.

مراحل اخذ استاندارد و نشان حلال

اخذ استاندارد برای برخی از محصولات در کشور ما ضروری است من جمله محصولات غذایی که بر سلامت مردم تاثیر مستقیم دارند . برای اخذ استاندارد ابتدا باید ثبت برند انجام دهید و برای صادرات محصولات خود به سایر کشورهای اسالامی نیز نیاز به اخذ نشان حلا داردی که ثبت ایلیا کلیه این موارد را برای شما انجام می دهد.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟