لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

مراحل ثبت شرکت در کرج


در شروع به تعریفی از ثبت شرکت در کرج می پردازیم :

کلیه فعالان تجاری جهت ساماندهی به امور کسب و کاری وبدست آوردن شهرت و اعتبار قابل توجه ثبتی می توانند با مشارکت دو و یا چند نفر شرکت را ثبت نمایند.

موسسه حقوقی ثبت شرکت ایلیا دارای کارشناسان و کادری با تجربه و مجرب آماده ارائه بهترین خدمات ثبت شرکت در کرج می باشند . هم اکنون می توانند تماس بگیرید .

همه آنچه باید در مورد مراحل ثبت شرکت در کرج بدانید:

در دنیای کنونی و تردد در رفت و آمدها به اداره جات و سازمان ها کاهش یافته است به این دلیل که هر سازمانی برای متقاضیانی درخواست کننده خود سامانه ای را ترتیب داده است که متقاضیان بتوانند امور ثبت خود را در سامانه انجام دهند .

متقاضیان باید بدانند در زمانی می توانند به خوبی از اعتبار و شهرت کسبی خود استفاده نمایید و برای بستن قرار دادهای خود مهر شرکت بسازند که ثبت شرکت خود را در اداره ثبت شرکتها به رسمیت ثبت نموده باشد و شماره ثبت را اخذ کنند .

ثبت شرکت را در 7 قالب ثبتی میتوان به ثبت رساند :

شرکت با مسئولیت محدود ، شرکت سهامی خاص ، شرکت سهامی عام ، شرکت نسبی ، شرکت مختلط سهامی ، شرکت مختلط غیر سهامی ، موسسه غیر تجاری

مزایای ثبت شرکت

1.انجام فعالیت ها ی شرکت به صورت قانونی

کلیه ی فعالیت ها و اموری را که می خواهیم در عرصه ی کار و تجارت انجام بدهیم در صورتی که در قالب شرکت انجام گردد حالت رسمی پیدا می کند و دربردارنده ارزش بیشتری می گردد.بر فعالیت این شرکت ها قانون نظارت دارد و کلیه ی فعالیت ها بایستی طبق قانون پیش بروند در این صورت اشخاص و شرکت ها علاقه دارند با شما همکاری داشته باشند.

2. تمام اعضا نسبت به فعالیت های شرکت مسئول هستند

هنگامی که شرکتی را ثبت می کنیم ضرر و منفعت و کلیه ی فعالیت های که در شرکت روی می دهد برعهده یک فرد نمی باشد بلکه ی همه ی اعضای شرکت دربرابر آن مسئول می باشند.

3.تمام اعضا از حقوق قانونی بهره مند هستند و قانون از انها حمایت می کند

هنگامی که شراکت اعضا به صورت قانونی باشد در صورتی که مشکلی میان اعضا به وجود بیاید از راه قانون می توانند حل و فصل کنند.

4.با ثبت شرکت می توانند در مناقصات و مزایده ها شرکت کنند

اشخاص به صورت شخصی قادر نمی باشند در مزایده ها و مناقصه ها شرکت نمایند بلکه بایستی در قالب شرکت در این مناقصه ها شرکت نمایند.

5.شرکت های بزرگ و برند ها، نماینده گی خود را به شرکت ها می دهند

در صورتی که شخصی بخواهد از یکی از شرکت هایی که معتبر می باشد نمایندگی بگیرد و با آن شرکت فعالیت داشته باشد نخست باید شرکت خود را ثبت کند زیرا این نمایندگی ها با شرکت ها راحت تر کار می کنند.

6.تمام اطلاعات مربوط به شرکت ها باید واضح و کامل باشد

پس از اینکه شرکت خود را به ثبت رساندید باید هیچ گونه ابهامی راجع به شرکت برای افرادی که می خواهند با شرکت کار کنند وجود نداشته باشد ،شرکتها موظف هستند تمام اطلاعات مورد نیاز را در روزنامه های کثیر الانتشار به چاپ برسانند .

7.هر چه قدر از تاریخ ثبت شرکت ها بگذرد به اعتبار شرکت افزوده می شود

هر اندازه که از تاریخ ثبت شرکت ها سپری شود به اعتبار شرکت اضافه می شود.

8.با ثبت شرکت ها می شود از مزایای دریافت وام و اعتبارات استفاده کرد

برخی از امتیازات و وام ها به اشخاص داده نمی شود و فقط در قالب شرکت می شود از این تسهیلات و امتیازات برخوردار شد .

9.باثبت شرکت می توان با سایر کشور ها مبادلات تجاری داشت

هنگامی که شرکتی به ثبت می رسد امکان مبادله با کشورهای دیگر امکان پذیر می شود.

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در کرج

ارائه مدارک ثبت شرکت به اداره ثبت شرکتها الزامی می باشد مدارکی که دال بر سندیت شرکت و اعضا باشد از جمله :

مدارک هویتی شناسنامه و کارت ملی موسسین

ارائه گواهی سوء پیشینه اعضا و مدیران

اخذ مجوز فعالیت شرکت در واقع زمانی نیاز است که موضوع فعالیتی نیاز به اخذ مجوز باشد

ارائه وکالتنامه برای زمانی است که کلیه امور ثبت شرکت را وکیل و یا نماینده انجام دهد

ارائه گواهی 35 درصد سرمایه شرکت سپرده در بانک

مراحل ثبت شرکت در کرج

گام اول انتخاب شریک

انتخاب شریک و اعضا و هم چنین سهامداران در هر نوع قالب ثبتی متفاوت می باشد .حداقل نباید تعداد آنها کمتر از 2 نفر باشد . در انتخاب شریک و اعضا دقت نمایید که قابل اعتناد باشد باید بدانید در برخی از قالب های ثبتی مسئولست سرمایه گذار به میزان سهم سرمایه آنها می باشد بدین صورت که هر چه سهم آنها بیشتر باشد میزان حق رأی آنها نیز بیشتر است .

گام دوم ورود به سامانه ثبت شرکت ها

وبگاه اداره ثبت شرکتها به نشانی Irsherkat. ssaa. ir می باشد برای ورود متقاضیان پنلی را اختصاص داده شده است بعد از ثبت پذیرش نوع قالب را انتخاب نمایید . سپس بر اساس آن قالب ثبتی اطلاعات خواسته شده را در سامانه درج نمایید . در واقع فرم اول اطلاعات هویتی متقاضی می باشد ( نام و نام خانوادگی ، شماره تماس و آدرس و...)

گام سوم تعیین نام شرکت

قانون تجارت برای متقاضیان ثبت شرکت جهت تعیین نام شرکت مقررات و آیین نامه ای تصویب کرده است که متقاضیان باید بدان عمل کنند بدین صورت که الزامی است تا حدالامکان نام انتخابی ریشه فارسی داشته باشد در غیر اینصورت دارا بودن کارت بازرگانی الزامی می باشد.هم چنین استفاده از اسامی سه سیلابه و هم چنین بهتر است از اسامی که قبلا به ثبت رسیده است پرهیزکنید و در این مورد اطلاعات و استعلامات لازم را اخذ نمایید . کارشناسان در تعیین نام بررسی های لازم را انجام می دهد و براساس نتیجه استعلامات یک نام را از 5 نام انتخاب کرده و به متقاضی اعلام می کنند .

گام چهارم موضوع فعالیت تان را مشخص سازید

فعالیت شرکت باید به صورتی باشد که علاوه بر اینکه قابلیت توسعه و یپشرفت را داشته باشد باعث سودو منفت شود .پس در نتیجه باتوجه به نوع تجربه و توانمتدیهای شرکا موضوع فعالیت شرکت را انتخاب نموده و مدت آن را هم مشخص نمایید . بدین صورت که در فرم ذکر شده محدود بودن و یا نا محدود بودن آن را تعیین کنید .

گام پنجم دادن آدرس شرکت

در این قسمت باید مشخصات دفتر مکرکزی اصلی قید گردد . وارد کردن نشانی به همراه کدپستی و شماره تماس و هم چنین در صورت وجود فکس آن هارا هم وارد نمایید . در صورتی که مکان مناسبی برای فعالیت شرکت انتخاب نکرده اید می توانید از نشانی منزل استفاده نمایید .

گام ششم سرمایه شرکت را مشخص کنید

در این مرحله از سامانه درج میزان سرمایه الزامی می باشد باتوجه به قوانین مصوبه میزان سرمایه شرکت در برخی از قالب های ثبتی نباید کمتر از 100 هزار تومان باشد در این مرحله باید تعداد سهم سهامداران و مبلغ اسمی آنها نیز قید گردد . سرمایه شرکت اعتبار شرکت را بیان می کند .

گام هفتم معرفی شرکا

در این فرم اعضا و شرکا را باید اطلاعات هویتی آنها را وارد نمایید در سایت برای شرکتهایی که تعداد افراد آنها 150 نفر است فرم دیگر ی می توان بارگذاری کرد .

گام هشتم مشخص کردن سهام یا سهم الشرکه شرکا

فرم بعد از ورود اطلاعات هویتی سهامدارن ، درج اطلاعات مربوط به سهام و سرمایه شرکت می باشد . زمانی که نام اعضا را انتخاب مب کنبد در کنار آن می توانید سهام آن را هم قید نمایید . سپس گزینه ای که مربوطه به نقد بودن سهام و غیر نقدی آن را درج نمایید . در گزینه بعدی ارتباط بین اشخاص از نوع وکیل و یا نمایده و یا اصلی بودن را قید نمایید .

گام نهم شعبه های شرکت را معرفی کنید

درصورت وجود شعبه ، در این قسمت آدرس شعبات به همراه تلفن تماس و کدپستی قید نمایید . در صورتی که شعبه ای وجود نداشته باشد می توانید از این گزینه بگذرید .سپس تعیین سال مالی شرکت را درج نمایید .

فرم بعد باید کلیه مفاد صورتجلسه را وارد نمایید .

گام دهم اساسنامه را ارائه دهید

بارگذاری مدارک مربوطه ثبت شرکت در سامانه از جمله اساسنامه و شرکتنامه ، در سامانه فرم های پیش فرض قرار داده شده است . که بتوان متن اساسنامه و شرکتنامه را در سامانه درج نمایید .

گام آخر چاپ آگهی در روزنامه رسمی

زمانی که مدارک را در سامانه بارگذاری نمایید و تأیید شد ، شماره رهگیری از سامانه دریافت می نمایید . سپس اقدامات بعدی این است که آگهی روزنامه رسمی را صادر نمایید زبرا این آگهی جزو مدارک اصلی شرکت به حساب می آید پس در نتیجه امر مهمی می باشد در نتیجه کار ثبت شرکت به پایان رسید .

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت در کرج

ثب شرکت در کرج به فعالیت شما جهت می دهد و با حضور حداقل دو نفر امکانپذیر می باشد. مجتمع ثبت ایلیا با ارائه خدمات تخصصی ثبت شرکت در کرج در خدمت شما می باشد.

مراحل اخذ ایزو و ایران کد

ایزو سازمانی بین المللی استاندارد سازی است و شرکت ها برای کسب ایزوهای مختلف بنا به نیاز خود و حوزه تولیداتشان، برای اخذ ایزو از این سازمان اقدام باید اقدام نمود که البته پیش از آن باید نسبت به اخذ استاندارد از سازمان ملی استاندارد اقدام نمود .

تمدید ثبت شرکت

جهت کسب اطلاعات تکمیلی  در خصوص تمدید ثبت شرکت همین حالا با ما در ارتباط باشید.02632525232

اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج

جواز تاسیس برگه ای است که جهت تاسیس واحد تولیدی در شهرک های صنعتی قید شده در آن برگه و برای تولید کالای ذکر شده در آن صادر می گردد و مرجع صدور آن ، وزارت صنعت و معدن می باشد . جواز تاسیس صنایع در رشته های مختلف را از ثبت ایلیا بخواهید .

ثبت نشان و علامت تجاری در کرج

ثبت نشان و علامت تجاری در کرج یا همان برند در کرج برای رونق بخشیدن به کسب و کار شما اهمیت بسیار دارد . ثبت شرکت ایلیا بهترین خدمات ثبت برند و علامت تجاری در کرج را به شما ارائه می نماید.

ثبت تغییرات شرکت

این مقاله اختصاص دارد به تعریف آگهی ثبت تغییرات شرکت های مختلف، شرایط و ضوابط دریافت آن و هم چنین مدارکی که برای اخذ این آگهی لازم می باشد.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟