لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

شرایط ثبت موسسه در کرج


ثبت شرکت ایلیا در این مقاله تلاش بر آن دارد تا درباره ی شرایط ثبت موسسه در کرج مطالبی را به اشخاصی که در صدد ثبت موسسه در کرج می باشند ارائه نماید تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

موسسه چیست؟

موسسه نهادی می باشد که از شخصیت حقوقی تشکیل شده است و به منظور انجام کارهایی که مربوط به امور تجاری نمی باشد تشکیل می شود کارهایی که موسسه ها به آن ها استغال دارند شامل کارهای خیریه،امور هنری،آموزشی و فرهنگی است.

شرایط ثبت موسسه در کرج

در طی سال های اخیر سیاست های اقتصادی کشور در راستای برنامه های گسترش اقتصادی با هدف گسترش و توسعه خصوصس سازی تدوین شده است و واگذاری فعالیت ها به بخش خصوصی نیازمند آن می باشد که اشخاص  به ثبت شرکت های مختلف اقدام کنند از زمانی شرکت تشکیل می گردد که دو یا چند نفر به قصد و نیت تشکیل آن با یکدیگر توافق کنند.

لذا قصد و نیت اشخاص ملاک تشخیص است ولی از نظر مقررات و قوانین و ضوابط اداری سپری نمودن مراحل ثبت جدید به رسمیت شناختن یک موسسه ضروری می باشد و در حقیقت تا هنگامی که مشخصات این شرکتها برروی کاغذ نوشته نگردد و در دفاتر اداره ثبت شرکت ها ثبت نشود شرکت دربردارنده اعتبار قانونی نیست.

شرکت ها با انجام فعالیت های تجاری در نظر گرفته شده تا سبب کاهش تصدی گری دولت در کارهای اقتصادی شوند این امر مهم بر عهده اداره ثبت شرکتها وموسسه های غیر تجاری می باشد تا شرکت ها با سپری نمودن مراحل اداری طبق مقررات و مواد قانونی ثبت شوند.برای ثبت موسسه در کرج باید حداقل ۲ نفر عضو وجود داشته باشد و سرمایه موسسه باید مشخص شود.در موسسه نخست مجمع عمومی عادی و فوق العاده تشکیل می شود مجمع عمومی عادی هیئت مدیره را می تواند از بین اعضا و یا خارج از آن انتخاب نماید و مدیران برای مدت زمان محدود و یا نامحدود انتخاب می شوند.وظیفه این مجامع انجام تغییرات مربوط به موسسه و تصمیم گیری در مورد موسسه می باشد.جلسات هیئت مدیره با حضور اکثریت اعضا تشکیل می شود و اکثریت آرا مشخص کننده تصمیمات موسسه می باشد.

از اینکه تا انتهای مقاله همراه ما بودید سپاسگزاریم شایان ذکر است که در صورت روبرو شدن با هر سوال و ابهامی می توانید با ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید و از تجربیات آن ها بهره مند شوید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

تابعیت ثبت شرکت در کرج

تابعیت ثبت شرکت در کرج - تابعیت عبارت است از: «رابطه سیاسی و معنوی که شخصی را به دولت معینی مرتبط می سازد». در خصوص لزوم وجود تابعیت برای شرکت های تجاری دو دیدگاه وجود دارد:عده ای معتقدند که در مورد شرکت ها تابعیت مصداق ندارد،

ثبت شرکت تولیدی در کرج

ثبت شرکت تولیدی در کرج توسط ثبت شرکت ایلیا انجام می شود . تنظیم اساسنامه شرکت تولیدی ، مشاوره تلفنی و حضوری رایگان و سایر خدمات ثبت شرکت تولیدی را از ما بخواهید . همچنین با خواندن مقاه حاضر اطلاعات خوبی در این زمینه کسب می کنید .

شرایط ثبت انواع شرکتهای پیمانکاری در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره شرایط ثبت انواع شرکتهای پیمانکاری در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

شرایط ثبت شرکت استارت آپ در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره شرایط ثبت شرکت استارت آپ در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

شرکت تضامنی

شرکت تضامنی مطابق ماده 116 قانون تجارت،،شرکتی می باشد که تحت اسم مخصوصی جهت انجام کارهای تجارتی میان دو یا چند نفر با مسئولیت تضامنی تشکیل می گردد

ثبت شرکت بازرگانی در کرج

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت بازرگانی با دپارتمان تخصصی ثبت شرکت بازرگانی ایلیا تماس گرفته و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید.

ثبت شرکت تضامنی در کرج

کامل ترین شرکت های تجارتی شرکت تضامنی در کرج می باشد که با انتخاب اسم مخصوص به خود جهت انجام امور فعالیتی تجارتی که در کنار هم قرار گرفتن دو و یا چند نفر با مسئولیت تضامنی تأسیس می گردد

مراحل ثبت شرکت عمرانی در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی مراحل ثبت شرکت عمرانی در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

مراحل ثبت شرکت تعاونی عام و خاص در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره مراحل ثبت شرکت تعاونی عام و خاص در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

ثبت شرکت خدماتی در کرج

ثبت شرکت خدماتی در کرج به دوشکل مسئولیت محدود و سهامی خاص قابل انجام است . جهت برخی از موضوعات خدماتی نیاز به مجوز دارید و جهت عقدقرارداد با ادارات دولتی باید حتما گرید داشته باشید. ثبت شرکت ایلیا ثبت شرکت خدماتی در کرج را برای شما به انجام می رساند .

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟