لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

مراحل ثبت شرکت خدماتی در کرج


ثبت شرکت ایلیا در این مقاله تلاش بر آن دارد تا درباره ی مراحل ثبت شرکت خدماتی در کرج مطالبی را به اشخاصی که در صدد ثبت شرکت خدماتی در کرج می باشند ارائه نماید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

شرکت خدماتی چیست؟

به شرکت هایی شرکت خدماتی گفته می شود که به منظور انجام فعالیت و انجام خدمت رسانی های گوناگون می پردازند.این خدمات رسانی های مختلف شامل مواردی اعم از حمل و نقل، کشاورزی، پیشخدمتی، تعمیر و نگهداری، آشپزی و پخت، چاپ و تکثیر، ماشین آلات و تمامی اموری که می تواند در زمره خدمت رسانی قرار بگیرد است شایان ذکر است که دانشمندان بزرگ بر این باورند که همه ی نهادها سازمان های خدماتی می باشند زیرا به مردم خدمت رسانی می کنند.

مراحل ثبت شرکت ‎خدماتی‎ در کرج

برای ثبت شرکت خدماتی در کرج باید مراحلی که در ذیل دکر شده اند سپری شود:

  1. نخست باید فرم صورتجلسه موسسین کامل شود و به وسیله ی همه ی شرکا به امضا برسد.
  2. فرم تقاضای ثبت شرکت باید کامل شود و به وسیله ی همه ی شرکا به امضا برسد.
  3. اساسنامه باید تهیه و تنظیم شود و ذیل همه ی صفحات آن به وسیله ی شرکا به امضا برسد.
  4. باید چند نام برای شرکت انتخاب گردد و این نام‎ها همراه با مدارک به اداره ثبت شرکت ها تحویل داده شود.
  5. بعد از ارجاع متقاضی به قسمت ممیزی بررسی ها و ارزیابی های اولیه انجام می شود و براساس موضوع شرکت چنانچه مستلزم دریافت مجوز از مراجع ذی صلاح باشد در صورت لزوم باید به مرجع مربوطه به منظور دریافت مجوز معرفی شود.
  6. پس ازدریافت مدارک فوق الذکر، ممیز ثبت شرکت ها با شرط عدم وجود نقص مدارک، متقاضی را به منظور پرداختی هزینه‎های ثبت به حسابداری راهنمایی می‎کند. مسئول حسابداری براساس سرمایه موسسه و تعیین مبلغ حق الثبت متقاضی را به منظور پرداخت حق الثبت به بانک ملی ایران هدایت می‎نماید.
  7. متقاضی پس از پرداخت هزینه‎های ثبتی، رسید بانکی را به قسمت حسابداری ارائه می‎دهد که ممیز مربوطه هم دستور ثبت را صادر می‎نماید.
  8. کارشناس تاسیس، مدارک متقاضی را با توجه به نوع آن مورد بررسی و ارزیابی‎ قرار می‏دهد تا موارد منع قانونی نداشته باشد. علاوه بر این کارشناس تاسیس همه ی محتویات پرونده را هم در داخل سیستم چک‎ می‎‎‎نماید تا در فعالیت شرکت و محتویات اشتباهات تایپی وجود نداشته باشد و در صورت مشاهده، ایرادات به متقاضی اعلام‎ می‎‎‎شود تا در اسرع وقت آن ها را برطرف نماید.
  9. بعد از تایید و امضای رئیس اداره ثبت،از طریق سیستم برای کارشناس مدارک ارسال می گردد که کارشناس هم یک نسخه از مدارک را با مهر اداره برای درج در آگهی شرکت در روزنامه کثیر الانتشار،به متقاضی تحویل و نسخه دیگر مدارک را در پرونده متقاضی قرار می دهد.
  10. و در نهایت آگهی تاسیس در دبیرخانه مهر و شماره‎ می‎‎‎شود که بعد از سپری شدن این مراحل، شرکت ثبت شده محسوب می شود.

در انتها خاطر نشان می شویم که در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید و از راهنمایی های آن ها بهره مند شوید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

شرایط ثبت شرکت مهندسین مشاور در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره شراط ثبت شرکت مهندسین مشاور در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

قانون موسسات تجاری در کرج

کلیه تشکیلات و موسساتی که در کرج تاسیس می شوند و برای مقاصدی غیر تجاری تشکیل می گردند تا به امور و فعالیت غیرتجاری بپردازند در این مقاله به توضیحات بیشتر قوانین موسسات غیرتجاری در کرج پرداخته می شود لطفا مطالعه نمایید

ثبت شرکت دانش بنیان در کرج

بی شک اولین گام که در به ثبت رساندن یک شرکت دانش بنیان مفید است کسب آگاهی و تجربه در این زمینه است . مجتمع ثبت شرکت ایلیا با بهره گیری از مشاوران آگاه و باتجربه در زمینه ثبت شرکت دانش بنیان آماده ارائه خدمات تخصصی به شما متقاضیان گرامی می باشد.

ثبت شرکت مهندسین مشاور در کرج

شرکت مهندسین مشاور شرکتی است که نوع فعالیت آن وهمچنین نام شرکتش با دیگر شرکت ها متمایز می باشد . ثبت شرکت ایلیا ثبت شرکت مهندسین مشاور در کرج را انجام می دهد

مراحل ثبت شرکت راه و ساختمان در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی مراحل ثبت شرکت راه و ساختمان در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

نقش نظارتی مرجع ثبت شرکتها ی کرج

نقش نظارتی مرجع ثبت شرکتها ی کرج -هر چند عده ای از حقوقدانان قائل به این امر شده اند که ثبت شرکت ها، هیچگونه دخالتی بر چگونگی فعالیت شرکت های تجاری و عملکرد مدیران به عمل نمی آورد، اما باید توجه داشت که در مواردی در قوانین اعمال نوعی نظارت بر شرکت ها توسط مرجع ثبت شرکت ها پیش بینی شده است؛

ثبت شرکت سهامی خاص در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی ثبت شرکت سهامی خاص در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

ثبت شرکت تضامنی

به منظور ثبت شرکت تضامنی می توانید با کارشناسان ایلیا مشاوره نمایید و یا با خواندن مطلب حاضر اطلاعات مفیدی در این خصوص به شما بدهد.

مراحل ثبت شرکت عمرانی در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی مراحل ثبت شرکت عمرانی در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

ثبت شرکت بازرگانی در کرج

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت بازرگانی با دپارتمان تخصصی ثبت شرکت بازرگانی ایلیا تماس گرفته و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟