لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

مراحل ثبت شرکت تضامنی در کرج


ثبت شرکت ایلیا در این مقاله برآنست تا درباره ی مراحل ثبت شرکت تضامنی مطالبی را به اشخاصی که در صدد ثبت شرکت تضامنی می باشند ارائه نماید تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

شرکت تضامنی چیست؟

شرکت تضامنی شرکتی می باشد که تحت اسم مخصوصی به منظور کارهای تجارتی میان دو یا چند نفر با مسئولیت تضامنی تشکیل می گردد.در صورتی که سرمایه و دارایی شرکت برای پرداخت همه ی قروض و دیون شرکت کفایت نکند هر کدام یک از شرکا مشئول پرداخت همه ی بدهی های شرکت می باشند هر قراری که میان شرکا برخلاف این امر صورت بگیرد در برابر اشخاص ثالث کان لم یکن تلقی می شود.

مراحل ثبت شرکت تضامنی در کرج

  1. دو برگ تقاضانامه و دو برگ شرکتنامه رسمی کامل شود.
  2. دو جلد از اساسنامه شرکت تهیه و تنظیم شود و ذیل همه ی صفحه ها به وسیله ی همه ی شرکا به امضا برسد.
  3. به سامانه ثبت شرکت ها مراجعه شود.
  4. اطلاعاتی که در سامانه از شما خواسته شده است را کامل کنید و 5 اسم به ترتیب اولویت انتخاب نمایید.
  5. کارشناس مربوطه با بررسی و ارزیابی اسم های انتخابی به منظور انتخاب و مشخص نمودن یک اسم مبادرت خواهد نمود.
  6. پس از آن کارشناس خصوصی به بررسی و ارزیابی اطلاعاتی که وارد شده است می پردازد در صورتی که دارای نقص باشد به منظور شما در سامانه ابلاغیه رفع نقص ارسال می شود و باید نقص را برطرف نمایید و در صورتی که نقص و اشکالی وجود نداشته باشد آن را تایید می نماید.
  7. بعد از پذیرش اینترنتی باید نسخه اصلی صورتجلسه های تنظیم شده و پیوست های آن را از طریق باجه های پست به صورت سفارشی به آدرس ذکرشده در تاییدیه ی پذیرش ارسال کنید.
  8. با کامل نمودن فرم ها و ارسال آن به اداره ثبت شرکت ها درصورتی که صورتجلسه شما دارای نقص باشد برای شما ابلاغیه رفع نقص ارسال می گردد و باید نقص ها را برطرف نمایید و در حالتی این امکان وجود دارد که صورتجلسه شما رد گردد در صورتی که صورتجلسه شما رد شود به صورت ابلاغیه ای به شما اعلام می شود تا به منظور صدور صورتجلسه جدید مبادرت کنید.
  9. در صورتی که صورتجلسه شما مورد تایید قرار گرفت،مسئول اداره ،دستور ثبت در دفتر ثبت شرکت ها را صادر می نماید و مشخصات محتویات در دفاتر مخصوص ثبت می شود.مسئول دفتر شروع به ثبت و پیش نویس آگهی تاسیس شرکت در دفتر ثبت شرکت ها می نماید و کارت شناسایی متقاضیان را دریافت می کند و آن را با مشخصاتی که در شرکتنامه در ج شده است مطابقت می دهد نوشتن شماره ی ثبت در اظهارنامه و شرکتنامه ی شرکت از سایر اقدامات مسئول دفتر می باشد.پس از آن آگهی باید در یکی از روزنامه های کثیرالانتشار چاپ و منتشر شود.

پس از تشکیل شرکت تضامنی نسبت به تعیین حوزه مالیاتی و تشکیل پرونده دارایی،تهیه دفاتر قانونی و پلمپ دفاتر و اخذ کد اقتصادی اقدام نمایید.

در انتها خاطر نشان می شویم که در صورت مواجه شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

شرایط ثبت انواع شرکتهای پیمانکاری در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره شرایط ثبت انواع شرکتهای پیمانکاری در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود

یکی از انواع خدماتی که در ثبت شرکت ایلیا به مشتریان ارجمند ارائه می گردد ثبت شرکت با مسئولیت محدود در تهران مطابق قانون کار و تجارت ایران می باشد

نقش ثبت شرکت های تجاری در اقتصاد

نقش ثبت شرکت های تجاری در اقتصاد - امروزه شرکت های تجاری نقش بسزایی در اقتصاد کشورها دارند؛ به نحوی که بخش زیادی از ثروت دنیا توسط این شرکت ها تولید می شود و سهام شرکتهای تجاری قسمت عمده ثروت افراد را تشکیل می دهد. در کنار اهمیت کیفی شرکتهای تجاری، رشد کمی آنها و پیوندشان با منافع عمومی، قانونگذار

هزینه و قیمت ثبت شرکت راه و ساختمان در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی هزینه و قیمت ثبت شرکت راه و ساختمان در کرج پرداخته شده است.

شرکت سهامی عام

جهت کسب اطلاعات تکمیلی همین حالا با ما درارتباط باشید.02632525232

مزایای ثبت شرکت دانش بنیان در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره مزایای ثبت شرکت دانش بنیان در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

ثبت شرکت غیر تجاری در کرج

شرکتهای غیر تجاری در کرج نهادهایی می باشند که به منظور هدف ها و خواسته های غیر تجاری از قبیل کارهای علمی ادبی یا کارهای خیریه و مانند آن تشکیل و راه اندازی می شوند و امکان دارد که تشکیل دهندگان آن ها هدف بهره گیری داشته و یا نداشته باشند.

مزایای ثبت انواع شرکتهای پیمانکاری در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره مزایای ثبت انواع شرکتهای یپمانکاری در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

شرایط ثبت شرکت خدماتی در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی شرایط ثبت شرکت خدماتی در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

ثبت شرکت مهندسین مشاور در کرج

شرکت مهندسین مشاور شرکتی است که نوع فعالیت آن وهمچنین نام شرکتش با دیگر شرکت ها متمایز می باشد . ثبت شرکت ایلیا ثبت شرکت مهندسین مشاور در کرج را انجام می دهد

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟