لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

مراحل ثبت شرکت تضامنی در کرج


ثبت شرکت ایلیا در این مقاله برآنست تا درباره ی مراحل ثبت شرکت تضامنی مطالبی را به اشخاصی که در صدد ثبت شرکت تضامنی می باشند ارائه نماید تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

شرکت تضامنی چیست؟

شرکت تضامنی شرکتی می باشد که تحت اسم مخصوصی به منظور کارهای تجارتی میان دو یا چند نفر با مسئولیت تضامنی تشکیل می گردد.در صورتی که سرمایه و دارایی شرکت برای پرداخت همه ی قروض و دیون شرکت کفایت نکند هر کدام یک از شرکا مشئول پرداخت همه ی بدهی های شرکت می باشند هر قراری که میان شرکا برخلاف این امر صورت بگیرد در برابر اشخاص ثالث کان لم یکن تلقی می شود.

مراحل ثبت شرکت تضامنی در کرج

  1. دو برگ تقاضانامه و دو برگ شرکتنامه رسمی کامل شود.
  2. دو جلد از اساسنامه شرکت تهیه و تنظیم شود و ذیل همه ی صفحه ها به وسیله ی همه ی شرکا به امضا برسد.
  3. به سامانه ثبت شرکت ها مراجعه شود.
  4. اطلاعاتی که در سامانه از شما خواسته شده است را کامل کنید و 5 اسم به ترتیب اولویت انتخاب نمایید.
  5. کارشناس مربوطه با بررسی و ارزیابی اسم های انتخابی به منظور انتخاب و مشخص نمودن یک اسم مبادرت خواهد نمود.
  6. پس از آن کارشناس خصوصی به بررسی و ارزیابی اطلاعاتی که وارد شده است می پردازد در صورتی که دارای نقص باشد به منظور شما در سامانه ابلاغیه رفع نقص ارسال می شود و باید نقص را برطرف نمایید و در صورتی که نقص و اشکالی وجود نداشته باشد آن را تایید می نماید.
  7. بعد از پذیرش اینترنتی باید نسخه اصلی صورتجلسه های تنظیم شده و پیوست های آن را از طریق باجه های پست به صورت سفارشی به آدرس ذکرشده در تاییدیه ی پذیرش ارسال کنید.
  8. با کامل نمودن فرم ها و ارسال آن به اداره ثبت شرکت ها درصورتی که صورتجلسه شما دارای نقص باشد برای شما ابلاغیه رفع نقص ارسال می گردد و باید نقص ها را برطرف نمایید و در حالتی این امکان وجود دارد که صورتجلسه شما رد گردد در صورتی که صورتجلسه شما رد شود به صورت ابلاغیه ای به شما اعلام می شود تا به منظور صدور صورتجلسه جدید مبادرت کنید.
  9. در صورتی که صورتجلسه شما مورد تایید قرار گرفت،مسئول اداره ،دستور ثبت در دفتر ثبت شرکت ها را صادر می نماید و مشخصات محتویات در دفاتر مخصوص ثبت می شود.مسئول دفتر شروع به ثبت و پیش نویس آگهی تاسیس شرکت در دفتر ثبت شرکت ها می نماید و کارت شناسایی متقاضیان را دریافت می کند و آن را با مشخصاتی که در شرکتنامه در ج شده است مطابقت می دهد نوشتن شماره ی ثبت در اظهارنامه و شرکتنامه ی شرکت از سایر اقدامات مسئول دفتر می باشد.پس از آن آگهی باید در یکی از روزنامه های کثیرالانتشار چاپ و منتشر شود.

پس از تشکیل شرکت تضامنی نسبت به تعیین حوزه مالیاتی و تشکیل پرونده دارایی،تهیه دفاتر قانونی و پلمپ دفاتر و اخذ کد اقتصادی اقدام نمایید.

در انتها خاطر نشان می شویم که در صورت مواجه شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت با مسئولیت محدود

یکی از انواع خدماتی که در ثبت شرکت ایلیا به مشتریان ارجمند ارائه می گردد ثبت شرکت با مسئولیت محدود در تهران مطابق قانون کار و تجارت ایران می باشد

شرکت سهامی خاص چیست

در این مقاله به مطالبی درباره شرکت سهامی خاص چیست پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

تفاوت اساسنامه و شرکتنامه

اساسنامه، سند هویتی شرکت به شمار می رود اما شرکتنامه برای همه شرکتها صادق نمی باشد. در این مقاله به توضیحات و نکاتی در مورد تفاوت بین اساسنامه و شرکتنامه می پردازیم

شرایط تنظیم طرح توجیهی در کرج

در این مقاله درباره مدارک جهت تنظیم طرح توجیهی در کرج به مطالبی پرداخته شده است.

ثبت شرکت تضامنی

به منظور ثبت شرکت تضامنی می توانید با کارشناسان ایلیا مشاوره نمایید و یا با خواندن مطلب حاضر اطلاعات مفیدی در این خصوص به شما بدهد.

ثبت موسسه حقوقی در کرج

متقاضیان محترم ثبت موسسه حقوقی در کرج، می توانند با حداقل مدرک کارشناسی حقوق نسبت به ثبت موسسه حقوقی در کرج اقدام نمایند. ثبت موسسه حقوقی در کرج وابسته به ارائه پروانه تاسیس از قوه قضاییه برای مدتی که در پروانه تعیین شده است خواهد بود و تمدید ثبت تابع تمدید پروانه می باشد.

شرکت مختلط غیر سهامی

ثبت شرکت ایلیا ثبت انواع شرکت از جمله شرکت مختلط غیرسهامی را به انجام می رساندجهت مشاوره ثبت انواع شرکت با ثبت ایلیا تماس حاصل نمایید.

ثبت شرکت تولیدی در کرج

ثبت شرکت تولیدی در کرج توسط ثبت شرکت ایلیا انجام می شود . تنظیم اساسنامه شرکت تولیدی ، مشاوره تلفنی و حضوری رایگان و سایر خدمات ثبت شرکت تولیدی را از ما بخواهید . همچنین با خواندن مقاه حاضر اطلاعات خوبی در این زمینه کسب می کنید .

هزینه و قیمت ثبت انواع شرکتهای پیمانکاری در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره هزینه و قیمت ثبت انواع شرکتهای پیمانکاری در کرج پرداخته شده است مقاله را مطالعه کنید.

ثبت شرکت هلدینگ در کرج

شرکت هلدینگ یا مادر شرکتی است که برخلاف سایر شرکت ها محصول یا خدمتی ارائه نمی کند ، بلکه زیرمجموعه های خود را که شرکت ها ی کوچکتری هستند اداره می کند. ثبت شرکت ایلای ددر این مقاه درد خصوص انتخاب اسم شرکت هلدینگ ، مجوز ثبت شرکت هلدینگ در کرج و شرایط تاسیس آن و انواع هولدینگ اطلاعات خوبی را می دهد.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟