لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

مراحل ثبت شرکت تضامنی در کرج


ثبت شرکت ایلیا در این مقاله برآنست تا درباره ی مراحل ثبت شرکت تضامنی مطالبی را به اشخاصی که در صدد ثبت شرکت تضامنی می باشند ارائه نماید تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

شرکت تضامنی چیست؟

شرکت تضامنی شرکتی می باشد که تحت اسم مخصوصی به منظور کارهای تجارتی میان دو یا چند نفر با مسئولیت تضامنی تشکیل می گردد.در صورتی که سرمایه و دارایی شرکت برای پرداخت همه ی قروض و دیون شرکت کفایت نکند هر کدام یک از شرکا مشئول پرداخت همه ی بدهی های شرکت می باشند هر قراری که میان شرکا برخلاف این امر صورت بگیرد در برابر اشخاص ثالث کان لم یکن تلقی می شود.

مراحل ثبت شرکت تضامنی در کرج

  1. دو برگ تقاضانامه و دو برگ شرکتنامه رسمی کامل شود.
  2. دو جلد از اساسنامه شرکت تهیه و تنظیم شود و ذیل همه ی صفحه ها به وسیله ی همه ی شرکا به امضا برسد.
  3. به سامانه ثبت شرکت ها مراجعه شود.
  4. اطلاعاتی که در سامانه از شما خواسته شده است را کامل کنید و 5 اسم به ترتیب اولویت انتخاب نمایید.
  5. کارشناس مربوطه با بررسی و ارزیابی اسم های انتخابی به منظور انتخاب و مشخص نمودن یک اسم مبادرت خواهد نمود.
  6. پس از آن کارشناس خصوصی به بررسی و ارزیابی اطلاعاتی که وارد شده است می پردازد در صورتی که دارای نقص باشد به منظور شما در سامانه ابلاغیه رفع نقص ارسال می شود و باید نقص را برطرف نمایید و در صورتی که نقص و اشکالی وجود نداشته باشد آن را تایید می نماید.
  7. بعد از پذیرش اینترنتی باید نسخه اصلی صورتجلسه های تنظیم شده و پیوست های آن را از طریق باجه های پست به صورت سفارشی به آدرس ذکرشده در تاییدیه ی پذیرش ارسال کنید.
  8. با کامل نمودن فرم ها و ارسال آن به اداره ثبت شرکت ها درصورتی که صورتجلسه شما دارای نقص باشد برای شما ابلاغیه رفع نقص ارسال می گردد و باید نقص ها را برطرف نمایید و در حالتی این امکان وجود دارد که صورتجلسه شما رد گردد در صورتی که صورتجلسه شما رد شود به صورت ابلاغیه ای به شما اعلام می شود تا به منظور صدور صورتجلسه جدید مبادرت کنید.
  9. در صورتی که صورتجلسه شما مورد تایید قرار گرفت،مسئول اداره ،دستور ثبت در دفتر ثبت شرکت ها را صادر می نماید و مشخصات محتویات در دفاتر مخصوص ثبت می شود.مسئول دفتر شروع به ثبت و پیش نویس آگهی تاسیس شرکت در دفتر ثبت شرکت ها می نماید و کارت شناسایی متقاضیان را دریافت می کند و آن را با مشخصاتی که در شرکتنامه در ج شده است مطابقت می دهد نوشتن شماره ی ثبت در اظهارنامه و شرکتنامه ی شرکت از سایر اقدامات مسئول دفتر می باشد.پس از آن آگهی باید در یکی از روزنامه های کثیرالانتشار چاپ و منتشر شود.

پس از تشکیل شرکت تضامنی نسبت به تعیین حوزه مالیاتی و تشکیل پرونده دارایی،تهیه دفاتر قانونی و پلمپ دفاتر و اخذ کد اقتصادی اقدام نمایید.

در انتها خاطر نشان می شویم که در صورت مواجه شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

مدارک جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی مدارک ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج پرداخته شده است تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

مراحل ثبت شرکت تعاونی عام و خاص در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره مراحل ثبت شرکت تعاونی عام و خاص در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

ثبت شرکت هلدینگ در کرج

شرکت هلدینگ یا مادر شرکتی است که برخلاف سایر شرکت ها محصول یا خدمتی ارائه نمی کند ، بلکه زیرمجموعه های خود را که شرکت ها ی کوچکتری هستند اداره می کند. ثبت شرکت ایلای ددر این مقاه درد خصوص انتخاب اسم شرکت هلدینگ ، مجوز ثبت شرکت هلدینگ در کرج و شرایط تاسیس آن و انواع هولدینگ اطلاعات خوبی را می دهد.

تفاوت اساسنامه و شرکتنامه

اساسنامه، سند هویتی شرکت به شمار می رود اما شرکتنامه برای همه شرکتها صادق نمی باشد. در این مقاله به توضیحات و نکاتی در مورد تفاوت بین اساسنامه و شرکتنامه می پردازیم

موضوع فعالیت شرکت در کرج

مسئله و مبحثی که شرکت به منظور آن تشکیل و راه اندازی شده است موضوع شرکت نام دارد. جهت ثبت شرکت در کرج ابتدا موضوع فعالیت شرکت را مشخص نموده و سپس مجوزهای لازم را اخذ نمایید در این مقاله توضیحات داده شده است لطفا مطالعه نمایید .

نقش ثبت شرکت های تجاری در اقتصاد

نقش ثبت شرکت های تجاری در اقتصاد - امروزه شرکت های تجاری نقش بسزایی در اقتصاد کشورها دارند؛ به نحوی که بخش زیادی از ثروت دنیا توسط این شرکت ها تولید می شود و سهام شرکتهای تجاری قسمت عمده ثروت افراد را تشکیل می دهد. در کنار اهمیت کیفی شرکتهای تجاری، رشد کمی آنها و پیوندشان با منافع عمومی، قانونگذار

ثبت شرکت بازرگانی در کرج

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت بازرگانی با دپارتمان تخصصی ثبت شرکت بازرگانی ایلیا تماس گرفته و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید.

نقش نظارتی مرجع ثبت شرکتها ی کرج

نقش نظارتی مرجع ثبت شرکتها ی کرج -هر چند عده ای از حقوقدانان قائل به این امر شده اند که ثبت شرکت ها، هیچگونه دخالتی بر چگونگی فعالیت شرکت های تجاری و عملکرد مدیران به عمل نمی آورد، اما باید توجه داشت که در مواردی در قوانین اعمال نوعی نظارت بر شرکت ها توسط مرجع ثبت شرکت ها پیش بینی شده است؛

شرایط ثبت شرکت استارت آپ در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره شرایط ثبت شرکت استارت آپ در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

ثبت شرکت مهندسین مشاور در کرج

شرکت مهندسین مشاور شرکتی است که نوع فعالیت آن وهمچنین نام شرکتش با دیگر شرکت ها متمایز می باشد . ثبت شرکت ایلیا ثبت شرکت مهندسین مشاور در کرج را انجام می دهد

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟