لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

مراحل ثبت شرکت مهندسین مشاور در کرج


ما در این مقاله برآنیم تا مراحل ثبت شرکت مهندسین مشاور در کرج را مورد بحث قرار دهیم لذا تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

شرکت مهندسین مشاور چیست؟

شرکت مهندسین مشاور شرکتی می باشد که قبل از اسم شرکت می توان از واژه هایی اعم از مهندسی،فنی مهندسی و گروه مهندیس استفاده کرد که برای استفاده از هر کدام یک از شرکتها باید مدارکی به صورت جداگانه اخذ نمود.تفاوتی که شرکت مهندسین با شرکت های دیگر دارد درباره ی موضوع فعالیت این نوع شرکت و اسم این شرکت است می باشد

الف- مهندسین

از آن جایی که کلمه مهندسین جمع می باشد بنابراین استفاده از کلمه مهندسین منوط به آن می باشد که در زمان ارائه مدارک،مدارکی بیشتر از یک مهندسی تسلیم شود.

ب- مهندسی و فنی مهندسی

استفاده نمودن از کلمه مهندسی و فنی مهندسی منوط به ارائه یک مدرک مهندسی و یا فنی مهندسی در زمان ارائه مدارک جهت ثبت شرکت می باشد.

ج-  گروه مهندسین

به منظور استفاده از گروه مهندسین در ثبت شرکت باید همه اعضای شرکت مدرک مهندسی خود را به مرجع ثبت شرکت ها تحویل بدهند.

شایان ذکر است در صورتی که در اسم شرکت از کلمه مهندسی استفاده نشود نیازی به مدرک تحصیلی نمی باشد.

موضوع فعالیت شرکت مهندسین مشاور در کرج باید به صورتی که در ذیل آورده شده است در اساسنامه درج گردد:

الف- انجام و اجرا نظارت، مشاوره نصب و راه اندازی کلیه پروژه های ...
ب- انجام و اجرای نظارت ، مشاوره نصب و راه اندازی کل.

مراحل ثبت شرکت مهندسین مشاور در کرج

برای ثبت شرکت مهندسین مشاور نخست باید مدارک کامل شود سپس فرم مربوطه در سامانه اداره ثبت شرکت ها کامل شود و نام شرکت انتخاب گردد پس از آن کارشناس مدارک را مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد و در صورتی که در اطلاعات وارد شده هیچ نقص و اشکالی وجود نداشته باشد اطلاعات را تایید می کند بعد از آن باید از اوراق چاپی که در سامانه وجود دارد پرینت گرفته شود و به امضای همه ی اعضای شرکت برسد. پس از آن مدارک مورد نیاز که شامل مواردی اعم از برگه تأیید نام و برگه ی رسید پذیرش اینترنتی به انضمام دو نسخه از مدارکی که توسط اعضاء امضا شده ،کپی مدارک شناسایی افراد و گواهی عدم سوء پیشینه ی کیفری اعضا می باشد از طریق باجه های پست به صورت سفارشی به اداره ثبت شرکت ارسال شود.پس از آن در پایگاه اینترنتی اداره ثبت شرکت ها بارکد پستی قید می گردد.در صورتی که مدارک ارائه شده کامل باشد پیش نویس آگهی به وسیله کارشناس مربوطه تهیه می گردد.پس از آن شخص متقاضی یا وکیل ثبت شرکت باید به منظور احراز هویت و به امضا رسانیدن ذیل دفاتر و دریافت مدارک ثبتی به اداره ثبت شرکت مراجعه نمایددر این مرحله باید اصل شناسانامه و کارت ملی را به همراه داشته باشید.پس از آن آگهی ثبت شرکت در روزنامه رسمی به آدرسhttp://rrk.ir قید می شود و شما می توانید به صورت رسمی و قانونی فعالیت خود را آغاز کنید.

در انتها خاطر نشان می شویم که در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

مراحل ثبت شرکت راه و ساختمان در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی مراحل ثبت شرکت راه و ساختمان در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

مراحل ثبت شرکت تعاونی عام و خاص در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره مراحل ثبت شرکت تعاونی عام و خاص در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

شرایط ثبت موسسه در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی شرایط ثبت موسسه در کرج پرداخته ایم مقاله را بخوانید.

ثبت شرکت تضامنی

به منظور ثبت شرکت تضامنی می توانید با کارشناسان ایلیا مشاوره نمایید و یا با خواندن مطلب حاضر اطلاعات مفیدی در این خصوص به شما بدهد.

موضوع فعالیت شرکت در کرج

مسئله و مبحثی که شرکت به منظور آن تشکیل و راه اندازی شده است موضوع شرکت نام دارد. جهت ثبت شرکت در کرج ابتدا موضوع فعالیت شرکت را مشخص نموده و سپس مجوزهای لازم را اخذ نمایید در این مقاله توضیحات داده شده است لطفا مطالعه نمایید .

ثبت موسسه حقوقی در کرج

متقاضیان محترم ثبت موسسه حقوقی در کرج، می توانند با حداقل مدرک کارشناسی حقوق نسبت به ثبت موسسه حقوقی در کرج اقدام نمایند. ثبت موسسه حقوقی در کرج وابسته به ارائه پروانه تاسیس از قوه قضاییه برای مدتی که در پروانه تعیین شده است خواهد بود و تمدید ثبت تابع تمدید پروانه می باشد.

ثبت شرکت سهامی خاص در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی ثبت شرکت سهامی خاص در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

ثبت شرکت تضامنی در کرج

کامل ترین شرکت های تجارتی شرکت تضامنی در کرج می باشد که با انتخاب اسم مخصوص به خود جهت انجام امور فعالیتی تجارتی که در کنار هم قرار گرفتن دو و یا چند نفر با مسئولیت تضامنی تأسیس می گردد

شرکت سهامی خاص چیست

در این مقاله به مطالبی درباره شرکت سهامی خاص چیست پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

ثبت شرکت خدماتی در کرج

ثبت شرکت خدماتی در کرج به دوشکل مسئولیت محدود و سهامی خاص قابل انجام است . جهت برخی از موضوعات خدماتی نیاز به مجوز دارید و جهت عقدقرارداد با ادارات دولتی باید حتما گرید داشته باشید. ثبت شرکت ایلیا ثبت شرکت خدماتی در کرج را برای شما به انجام می رساند .

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟