ایلیا پیشرو در ارائه ی خدمات مشاوره ای به شرکت ها و موسسات غیر تجاری می باشد.

سایت ثبت شرکتها

سایت ثبت شرکتها

در صورت نیاز به ثبت شرکت و ثبت صورتجلسات و تغییرات شرکت میتوانید قبل از هر اقدام با موسسه حقوقی ثبت ایلیا با برند تجاری ثبت ایلیا مشاوره رایگان دریافت نمایید. و یا همچنین با مراجعه به سایت ثبت شرکتها در کرج و تهران و یا دیگر استانهای کشور از روند سایت ثبت شرکتها و ثبت شرکت آگاه گردید. سایت ثبت شرکتها به آدرس اینترنتی  www.irsherkat.ir می باشد ،کلیه امور ثبتی شرکت ها و تغییرات شرکتها از طریق این پایگاه انجام می شود .ثبت نام اولیه برای تاسیس تا تغییرات برای شرکت های ثبت شده همگی از طریق سایت ثبت شرکتها انجام می شود.با مراجعه به سایت ثبت شرکتها و انجام ثبت نام در آن کد پیگیری دریافت می شود که با آن کد می توان کار را روی سایت اداره ثبت شرکت ها پیگیری کرد.

اداره کل ثبت شرکتها

اداره کل ثبت شرکت ها زیر مجموعه از قوه قضایه است . جهت انجام کارهای ثبتی شرکت ها به پایگاه ثبت شرکتها مراجعه می کنیم. اداره کل ثبت شرکتها جهت همسو سازی و یکسان سازی آیین نامه ها و ابلاغیه ها فعالیت می کند. فعالیت های تجاری گسترده ای برای کارآفرینان را فراهم خواهد آورد. اهمیت ثبت رسمی شرکت ها منافع مستقیمی برای شرکت ها و صاحبان شرکت ها و کارکنان آن ها دارد. اشخاص حقوقی می توانند  بیشتر از موسسان خود عمر کنند. به محض این که چندین سهامدار نیروی خود را برای تاسیس یک شرکت متمرکز کند منابع گردآوری خواهد شد. شرکت هایی که به صورت قانونی ثبت شده اند، به خدمات و بازارهای جدید دسترسی دارند و کارمندان آن ها می توانند از حمایت های ارائه شده توسط قانون بهره مند شوند. شروع کسب و کار در یک اقتصاد ازطریق ثبت تمام مراحل و همچنین زمان و هزینه ای که به طور رسمی مورد نیاز است ویا به طور معمول در عمل توسط یک کارآفرین برای راه اندازی رسمی یک کسب و کار انجام می شود، تا یک فعالیت صنعتی یا تجاری به صورت عملیاتی آغاز شود. لذا اعتبار هر گونه اقدام تجاری منوط به ثبت شرکت نزد مراجع ثبتی می باشد. شناخت اهمیت مبانی و حقوق و الزامات مربوط به ثبت شرکت ها موجب می گردد تا با ایجاد مقررات و ساده سازی وسازگاری آن با سایر مقررات، اثرگذاری مناسبی در حوزه کسب و کار ایجاد گردد. با بیان موارد فوق در این کتاب سعی شده است مطالب اصلی و مبتلابه در حوزه ثبت شرکت های تجارتی و رویه های تخصصی، عمومی وثبتی ، نظرات حقوقی و مراجع قضایی و دکترین نسبت به ممیزی ها و فرایندهای اصلی ثبت شرکت ها در این کتاب موردتحلیل قرار گیرد وبا توجه به مباحث مرتبط با شرکت های تجاری، بررسی موضوعات موسسات غیرتجاری خارج از مطالب این کتاب می باشد و صرفا به کلیاتی از آن اشاره می گردد. دریک نگاه اجمالی این مکتوبه، درچهار فصل به مباحثی همچون مفاهیم، مبانی و اصول کلی مرتبط با حقوق تحلیلی ثبت شرکت ها، تجزیه و تحلیل قوانین و مقررات مربوطه و مباحث مربوط به ثبت تاسیس و انواع تغییرات در شرکت های تجارتی در فصل آخر به سایر تکالیف ادارات ثبت شرکت ها از جمله بازداشت، وقف سرمایه و تکالیف مالیاتی وبهبود فضای کسب و کار ودیگر مطالب می پردازد. در این گذر زمان با عنایت به تحولات بنیادی و جدی در سازمان ثبت اسناد و املاک و به تبع آن اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری،  جادارد از تدابیر و سیاست گذاری های آینده نگر و موفق جناب آقای دکتر تویسرکانی ریاست عالی سازمان ثبت اسناد و املاک و همچنین جناب آقای دکتر انجم شعاع، معاونت محترم امور اسناد و مهندس ادب مدیر کل محترم ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری، کمال سپاس و امتنان را بنمایم و از تمامی همکاران عزیزنیز تشکر می نمایم که ضمن حمایت های بی دریغ همیشه پشتیبان اینجانب بوده و نظرات و رهنمودهای این بزرگواران موجبات تدوین این ناچیز گردیده است.

شماره ثبت شرکتها

برای تماس با اداره ثبت شرکتها تهران می توان با شماره های 22268920-9-22268917-021 تماس گرفته شود .شماره تماس برای حوزه ثبتی اطراف تهران از جمله شهریار ، رباط کریم یاشهر قدس و..... با اداره ثبت شرکتها واقع درخیابان جمهوری  ، خیابان شیخ هادی نبش کوچه رجب بیگی به شماره تماس 66407824-021 می باشد. و همچنین در صورت ثبت شرکت در استان البرز شهر کرج میتوانید به میدان آزادگان ابتدای خیابان مطهری مراجعه نمایید. سایت ثبت شرکتهای کرج و سایت ثبت شرکتهای استان البرز.

ثبت شرکتهای تهران

اداره  و سایت ثبت شرکتها تهران جزئی از اداره کل ثبت شرکتها است و زیر مجموعه ایی از قوه قضایه ،برای انجام ثبت شرکت در تهران باید به سایت ثبت شرکتها  مراجعه کرد. در صورت نیاز به ثبت شرکت در کرج و تهران با موسسه حقوقی ثبت ایلیا تماس حاصل نمایید. در این مجموعه کلیه فرایند تخصصی ثبت شرکتها از طریق سایت ثبت شرکتها به صورت کلملا تخصصی انجام می گردد.     ماهمواره در کنار شما متقاضیان گرامی هستیم .پل ارتباطی ما با شما سروران گرامی :  02632525232