لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

سایت ثبت شرکتها


سایت ثبت شرکتها

در صورت نیاز به ثبت شرکت و ثبت صورتجلسات و تغییرات شرکت میتوانید قبل از هر اقدام با موسسه حقوقی ثبت ایلیا با برند تجاری ثبت ایلیا مشاوره رایگان دریافت نمایید. و یا همچنین با مراجعه به سایت ثبت شرکتها در کرج و تهران و یا دیگر استانهای کشور از روند سایت ثبت شرکتها و ثبت شرکت آگاه گردید. سایت ثبت شرکتها به آدرس اینترنتی www.irsherkat.ir می باشد ،کلیه امور ثبتی شرکت ها و تغییرات شرکتها از طریق این پایگاه انجام می شود .ثبت نام اولیه برای تاسیس تا تغییرات برای شرکت های ثبت شده همگی از طریق سایت ثبت شرکتها انجام می شود.با مراجعه به سایت ثبت شرکتها و انجام ثبت نام در آن کد پیگیری دریافت می شود که با آن کد می توان کار را روی سایت اداره ثبت شرکت ها پیگیری کرد.

اداره کل ثبت شرکتها

اداره کل ثبت شرکت ها زیر مجموعه از قوه قضایه است . جهت انجام کارهای ثبتی شرکت ها به پایگاه ثبت شرکتها مراجعه می کنیم. اداره کل ثبت شرکتها جهت همسو سازی و یکسان سازی آیین نامه ها و ابلاغیه ها فعالیت می کند. فعالیت های تجاری گسترده ای برای کارآفرینان را فراهم خواهد آورد. اهمیت ثبت رسمی شرکت ها منافع مستقیمی برای شرکت ها و صاحبان شرکت ها و کارکنان آن ها دارد. اشخاص حقوقی می توانند بیشتر از موسسان خود عمر کنند. به محض این که چندین سهامدار نیروی خود را برای تاسیس یک شرکت متمرکز کند منابع گردآوری خواهد شد. شرکت هایی که به صورت قانونی ثبت شده اند، به خدمات و بازارهای جدید دسترسی دارند و کارمندان آن ها می توانند از حمایت های ارائه شده توسط قانون بهره مند شوند. شروع کسب و کار در یک اقتصاد ازطریق ثبت تمام مراحل و همچنین زمان و هزینه ای که به طور رسمی مورد نیاز است ویا به طور معمول در عمل توسط یک کارآفرین برای راه اندازی رسمی یک کسب و کار انجام می شود، تا یک فعالیت صنعتی یا تجاری به صورت عملیاتی آغاز شود. لذا اعتبار هر گونه اقدام تجاری منوط به ثبت شرکت نزد مراجع ثبتی می باشد. شناخت اهمیت مبانی و حقوق و الزامات مربوط به ثبت شرکت ها موجب می گردد تا با ایجاد مقررات و ساده سازی وسازگاری آن با سایر مقررات، اثرگذاری مناسبی در حوزه کسب و کار ایجاد گردد. با بیان موارد فوق در این کتاب سعی شده است مطالب اصلی و مبتلابه در حوزه ثبت شرکت های تجارتی و رویه های تخصصی، عمومی وثبتی ، نظرات حقوقی و مراجع قضایی و دکترین نسبت به ممیزی ها و فرایندهای اصلی ثبت شرکت ها در این کتاب موردتحلیل قرار گیرد وبا توجه به مباحث مرتبط با شرکت های تجاری، بررسی موضوعات موسسات غیرتجاری خارج از مطالب این کتاب می باشد و صرفا به کلیاتی از آن اشاره می گردد. دریک نگاه اجمالی این مکتوبه، درچهار فصل به مباحثی همچون مفاهیم، مبانی و اصول کلی مرتبط با حقوق تحلیلی ثبت شرکت ها، تجزیه و تحلیل قوانین و مقررات مربوطه و مباحث مربوط به ثبت تاسیس و انواع تغییرات در شرکت های تجارتی در فصل آخر به سایر تکالیف ادارات ثبت شرکت ها از جمله بازداشت، وقف سرمایه و تکالیف مالیاتی وبهبود فضای کسب و کار ودیگر مطالب می پردازد. در این گذر زمان با عنایت به تحولات بنیادی و جدی در سازمان ثبت اسناد و املاک و به تبع آن اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری، جادارد از تدابیر و سیاست گذاری های آینده نگر و موفق جناب آقای دکتر تویسرکانی ریاست عالی سازمان ثبت اسناد و املاک و همچنین جناب آقای دکتر انجم شعاع، معاونت محترم امور اسناد و مهندس ادب مدیر کل محترم ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری، کمال سپاس و امتنان را بنمایم و از تمامی همکاران عزیزنیز تشکر می نمایم که ضمن حمایت های بی دریغ همیشه پشتیبان اینجانب بوده و نظرات و رهنمودهای این بزرگواران موجبات تدوین این ناچیز گردیده است.

شماره ثبت شرکتها

برای تماس با اداره ثبت شرکتها تهران می توان با شماره های 22268920-9-22268917-021 تماس گرفته شود .شماره تماس برای حوزه ثبتی اطراف تهران از جمله شهریار ، رباط کریم یاشهر قدس و..... با اداره ثبت شرکتها واقع درخیابان جمهوری ، خیابان شیخ هادی نبش کوچه رجب بیگی به شماره تماس 66407824-021 می باشد. و همچنین در صورت ثبت شرکت در استان البرز شهر کرج میتوانید به میدان آزادگان ابتدای خیابان مطهری مراجعه نمایید. سایت ثبت شرکتهای کرج و سایت ثبت شرکتهای استان البرز.

ثبت شرکتهای تهران

اداره و سایت ثبت شرکتها تهران جزئی از اداره کل ثبت شرکتها است و زیر مجموعه ایی از قوه قضایه ،برای انجام ثبت شرکت در تهران باید به سایت ثبت شرکتها مراجعه کرد. در صورت نیاز به ثبت شرکت در کرج و تهران با موسسه حقوقی ثبت ایلیا تماس حاصل نمایید. در این مجموعه کلیه فرایند تخصصی ثبت شرکتها از طریق سایت ثبت شرکتها به صورت کلملا تخصصی انجام می گردد. ماهمواره در کنار شما متقاضیان گرامی هستیم .پل ارتباطی ما با شما سروران گرامی : 02632525232
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

مراحل ثبت شرکت های تخصصی

مجتمع حقوقی ایلیا با دارا بودن تبحر و تخصص کافی در زمینه ی ثبت و تاسیس شرکت های مختلف آماده ی خدمات رسانی به متقاضیان محترم در شهر های کرج و تهران و سراسر ایران می باشد تا انواع شرکت های تخصصی اعم از شرکت بازرگانی ، پیمانکاری ، خدماتی و... برای شما به ثبت برسد .

ثبت نشان و علامت تجاری در کرج

ثبت نشان و علامت تجاری در کرج یا همان برند در کرج برای رونق بخشیدن به کسب و کار شما اهمیت بسیار دارد . ثبت شرکت ایلیا بهترین خدمات ثبت برند و علامت تجاری در کرج را به شما ارائه می نماید.

استعلام شماره ثبت شرکت

فرایند استعلام شماره ثبت شرکت ، استعلام نام شرکت و مراحل استعلام ثبت شرکت ها کاملا تخصصی در این مقالع عنوان شده. در صورت نیاز به مشاوره استعلام شرکتها.

اخذ کارت بازرگانی در شیراز

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  اخذ کارت بازرگانی در شیراز اعم از حقیقی یا حقوقی و با مشاوران ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید.

ثبت تغییرات شرکت ها

برای این که شرکت تغییرات خود را به ثبت برساند باید صورتجلسه ای که با موضوع شرکت هماهنگی دارد را تنظیم نماید و آن را به اداره ثبت شرکت ها تسلیم نماید. که در واقع این صورتجلسه، صورتجلسه تغییرات شرکت می باشد. ثبت شرکت ایلیا ثبت تغییرات شرکت ها را برای شما با تنظیم صورتجلسه برای شما به انجام می رساند.

ثبت موسسه

یکی دیگر از خدمات مجتمع حقوقی ایلیا راهنمایی مشاوره و اجرا در خصوص ثبت موسسه به روش های قانونی می باشد، که در این مقاله در خصوص آن توضیحاتی داده شده است

ثبت شرکت

ثبت شرکت ایلیا کلیه مراحل ثبت شرکت را برای  شما به صورت تخصصی و در اسرع وقت انجام می دهد و در خصوص آنها به رایگان مشاوره ارائه می دهد .

آگهی تاسیس شرکت

هر شرکتی پس از اخذ شماره ثبت می بایست برای آگهی تاسیس شرکت اقدام کند. با اخذ آگهی تاسیس شرکت به طور رسمی توسط قوه قضاییه شناخته می شود.

اخذ گواهی استاندارد در کرج

به منظور اخذ استاندارد اخذ جواز و ثبت برند محصول الزامی است .جهت تکمیل اطلاعات خود در زمینه اخذ گواهی استاندارد با کارشناسان و مشاورین مجتمع ثبت شرکت ایلیا در تماس بوده و از تجربیات آنها به صورت رایگان برخوردار شوید همچنین با خواندن این مقاله اطلاعات خوبی کسب می کنید .

اسامی چهار سیلابی - نمونه اسامی چهارسیلابی

از آنجا که امروزه اسم شرکت ها از تعدد بالایی برخوردار است اسامی شرکت به صورت سه سیلابی انتخاب میشوند

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟