لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

راهنمای ثبت شرکت اینترنتی


ثبت شرکت ایلیا در این مقاله تلاش برآن دارد تا در مورد راهنمای ثبت شرکت اینترنتی مطالبی را به اشخاصی که در صدد ثبت شرکت اینترنتی می باشند ارائه نماید مقاله را بخوانید و چنانچه با هر سوال و موردی مواجه شدید می توانید با مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا در ارتباط باشید و از تجربه ی آن ها بهره مند شوید.

در اين قسمت نام شخصي که می خواهد شرکت یا موسسه ای را ثبت کند وارد مي شود. « واحد ثبتي » اداره اي ثبت شرکت، محلي است که شرکت بايد در آنجا ثبت گردد. سپس « ملیت متقاضي » معلوم مي شود. اگر گزينه ايراني انتخاب شود بايد حتماً شماره ملي شخص وارد گردد و چنانچه غير ايراني انتخاب شود بايد « شماره گذرنامه » وارد اطلاعات شود.

راهنمای ثبت شرکت اینترنتی

« نوع شرکت » تعیین مي کند که درخواست ثبت چه نوع شرکتي را دارد. اگر نوع شرکت « شعبه شرکت خارجي » يا « نمايندگي شرکت خارجي » باشد مواردي در پایین صفحه اشکار مي شود. اين اطلاعات دربرگیرنده مواردی مانند « نام فارسي شرکت مادر »، « نام لاتين شرکت مادر »، « سرمايه به ريال »، « سرمايه به دلار »، « مرجع ثبت کننده به فارسي » و « مرجع ثابت کننده به لاتين » می شود و باید اطلاعات خواسته شده را وارد کنند. همچنين بايد «کشور ثبت کننده» را از فهرست کشورها انتخاب کند. باقی اطلاعات دربرگیرنده مواردی مانند « شماره ملي متقاضي » ، « نام متقاضي » ، « نام خانوادگي متقاضي » و « شماره همراه متقاضي » مي باشد. شایان ذکر است که بايد «عنوان متقاضي» از لحاظ اينکه خود شخص يانماینده قانونی شخص است تعيين شود.

مقصود از « نام امضا کننده دفتر » و « نام خانوادگي امضا کننده دفتر » مشخصات شخصي است که اطلاعات شرکت را در اداره ثبت شرکت ها تاييد مي نماید. . « عنوان امضا کننده دفتر » تعیین کننده این است که شخص از مديران، شرکا، سهامداران يا وکيل رسمي می باشد. « شرایط توکيل امضا کننده » نيز حق واگذاري به غير را تعیین مي کند. پس از کليک بر روي گزینه گام بعدی به صفحه بعد مي رود.

نام و اطلاعات شخص حقوقی

در این صفحه نام های مورد نظر وارد می شود. گام اول برای این کار اول نوع شرکت از فهرست «نوع شرکت» انتخاب می گردد. سپس «اولویت نام» معلوم می شود. مقصود از از اولویت نام ترتیب پیشنهادی اسامی است که از یک تا پنج می باشد. پس از آن «نام درخواستی» مشخص و در قسمت مورد نظر تایپ می شود.

مدت و موضوع فعالیت

برای انتخاب نمودن زمینه فعالیت که منظور همان موضوع کار شرکت است بر روی گزینه «افزودن موضوع فعالیت» کلیک کنید تا صفحه جدیدی باز شود. در این صفحه ابتدا «نوع فعالیت بالاتر» از فهرست مربوطه انتخاب می گردد . سپس بر اساس قاعده آن «نوع فعالیت» انتخاب می شود که این موضوعات بر مبنای فعالیت بالاتر نشان داده می شود. «مدت فعالیت» بر اساس اینکه محدود یا نامحدود است انتخاب می شود.

سرمایه شخص حقوقی

«نوع سرمایه شخص حقوقی» از گزینه هایی است که باید از فهرست انتخاب شود. به عنوان مثال سرمایه نقدی یا غیر نقدی یا سهام بانام و بی نام. «تعداد سهام» یعنی چند سهم یا چه میزان سرمایه جهت شرکت در نظر گرفته شده است. «ارزش ریالی هر سهم» نیز باید مشخص شود. در حقیقت به هر سهم چقدر تعلق می گیرد.

مقصود از اشخاص، افرادی می باشد که در شرکت یا موسسه سمت دارند. اولین جای خالی «ردیف» است که افراد بدون در نظر گرفتن عنوان خود در شرکت از یک شروع شده و به صورت پی در پی ادامه پیدا می کند. مورد بعدی «نوع شخص» است. که به دو قسمت حقیقی و حقوقی تقسیم می شود.

در این صفحه عنوان شخص در شرکت یا موسسه وارد می شود. نخست از فهرست «اشخاص شرکت» فردی که اطلاعات سمت وی باید وارد شود انتخاب می شود. از فهرست «نوع سمت»، سمت فرد را انتخاب می کنیم . این سمت می تواند انواع مختلفی داشته باشد به عنوان مثال مدیر عامل یا رئیس هئیت مدیره و غیره. سپس «تاریخ شروع سمت» را مشخص می کنیم.

ارتباط بین اشخاص

در این صفحه اطلاعات نمایندگان قانونی وارد می گردد. از فهرست «نماینده (وکیل)» شخصی که به نمایندگی انتخاب شده تعیین می شود. از قسمت «نماینده شده (موکل)» نیز شخصی که وکیل نماینده وی است انتخاب می گردد. در فهرست «نوع نماینده قانونی» معلوم می شود که نماینده ممکن است وکیل، وصی، قیم یا غیره باشد. «مستند نمایندگی» که با توجه به نوع نمایندگی است انتخاب می شود.

شعب

اگر شرکت یا موسسه نیازمند به تاسیس شعبه باشد اطلاعات آن در این صفحه وارد می شود. نخست «کد پستی» شعبه وارد می گردد سپس «شماره تماس» با درج کد محل وارد می شود. از فهرست «واحد ثبتی شعبه» اداره ثبتی که شعبه در آن قرار دارد مشخص می شود. «نشانی شعبه» هم به طورکامل وارد می شود.

روزنامه

در این قسمت اطلاعات سال مالی شرکت وارد می گردد . «روز شروع سال مالی» و «ماه شروع سال مالی» در این قسمت وارد می شود.

شایان ذکر است که در این صفحه اطلاعات روزنامه شرکت با انتخاب از فهرست «روزنامه شرکت» مشخص می شود.

اظهارنامه/ تقاضانامه

در این قسمت مضمون اظهارنامه یا تقاضانامه شرکت یا موسسه وارد می شود. شما می توانید اطلاعات را تایپ نموده یا از قالب و متن های موجود در سیستم استفاده کنید. برای این کار گزینه «دریافت متن تقاضانامه/اظهارنامه» را کلیک نمایید. در اخر با کلیک بر روی گزینه گام بعدی به صفحه بعد می رویم. در این مرحله به صورت اتوماتیک اطلاعات وارد شده ذخیره می شود. این موضوع موجب آن نمی شود که شما نتوانید اطلاعات خود را تصحیح کنید.

اساسنامه

در این قسمت محتوا اساسنامه شرکت یا موسسه وارد می شود. شما می توانید اطلاعات را تایپ نموده یا از کلیشه و متون موجود در سیستم استفاده کنید. برای این کار روی گزینه «دریافت متن اساسنامه» را کلیک می نماییم. در انتها با کلیک بر روی کلید گام بعدی به صفحه بعد می رویم. در این مرحله به صورت اتوماتیک اطلاعات وارد شده ذخیره می گردد. این موضوع باعث آن نمی شود که شما نتوانید اطلاعات خود را تصحیح نمایید.

شرکتنامه

در این قسمت مضمون اساسنامه شرکت یا موسسه وارد می شود. شما می توانید اطلاعات را تایپ نموده یا از کلیشه و متون موجود در سیستم استفاده کنید . برای این کاربرروی «دریافت متن اساسنامه» کلیک می کنید . و در اخر با کلیک بر روی کلید گام بعدی به صفحه بعد می رویم. در این مرحله به صورت خودکار اطلاعات وارد شده ذخیره می گردد. این موضوع سبب آن نمی شود که شما نتوانید اطلاعات خود را تصحیح نمایید.

مدارک

در این صفحه با توجه به نوع شرکت مدارکی را که متقاضی باید ارائه کند به صورت اتوماتیک نشان داده می شود. در سمت راست فرم گزینه ای به نام «تایید مدارک مورد نیاز» وجود دارد که باید علامت زده شود. در واقع با زدن این علامت متقاضی تایید می کند که مدارک مورد نیاز را مطالعه کرده ونسبت به تهیه و ارائه آنها اقدام میکند . پس از آن گزینه ای به نام پذیرش وجود دارد که با کلیک برروی آن تقاضای تاسیس ثبت نهایی شده و ارسال می شود.

از اینمکه ما را تا انتهای مقاله همراهی نمودید متشکریم.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

اخذ نشان حلال در کرج

نشان حلال نشانی است که برروی مواد غذایی و نوشیدنی ها درج می شود و نشان دهنده این است که محتویات این مواد مطابق شرع اسلام و حلال می باشد .برای آن دسته از تجاری که صادرات محصولات خود به کشورهای اسلامی را انجام می دهند ، اخذ نشان حلال اهمیت خاصی دارد ثبت ایلیا با این مقاله اطلاعات خوبی را به شما می دهد

نمونه صورتجلسه افزایش سرمایه شرکت های سهامی

مجتمع حقوقی ثبت ایلیا پیشرو در ارائه ی خدمات ثبتی شرکتها و موسسات غیرتجاری.

ثبت تغییرات شرکت

این مقاله اختصاص دارد به تعریف آگهی ثبت تغییرات شرکت های مختلف، شرایط و ضوابط دریافت آن و هم چنین مدارکی که برای اخذ این آگهی لازم می باشد.

اخذ گواهی استاندارد در کرج

به منظور اخذ استاندارد اخذ جواز و ثبت برند محصول الزامی است .جهت تکمیل اطلاعات خود در زمینه اخذ گواهی استاندارد با کارشناسان و مشاورین مجتمع ثبت شرکت ایلیا در تماس بوده و از تجربیات آنها به صورت رایگان برخوردار شوید همچنین با خواندن این مقاله اطلاعات خوبی کسب می کنید .

جستجوی بهترین نام برای شرکت

جستجوی بهترین نام برای شرکت جهت ثبت شرکت یکی از مراحل انتخاب نام یا اسم شرکت می باشد. شما می توانید از گزینه جستجوی بهترین نام برای شرکت در وب سایت مجتمع حق

کد اقتصادی

هر شخص حقیقی یا حقوقی برای انجام فعالیت های تجاری و اقتصادی قبل از شروع فعالیت هایشان نیاز یه یک کد اقتصادی دارد. این کد را سازمان مالیات صادر می کند.

ثبت علائم و علامت تجاری

یکی از خدمات شرکت ثبت ایلیا ارائه ی خدمات در خصوص ثبت علائم و علامت تجاری برند و لوگو می باشد که در این مقاله مواردی مربوط به نحوه انجام آن ذکر شده است

اسامی چهار سیلابی - نمونه اسامی چهارسیلابی

از آنجا که امروزه اسم شرکت ها از تعدد بالایی برخوردار است اسامی شرکت به صورت سه سیلابی انتخاب میشوند

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟