لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

نحوه ثبت لوگو در کرج


پس از آن که مدارک مورد نیاز را تهیه و تدوین نمودید به وب سایت اداره مالکیت صنعتی مراجعه نمایید ،اداره ثبت برند و لوگو، به وسیله گزینه ثبت اظهارنامه علامت تجاری به کامل نمودن اظهارنامه به شکل گام به گام مبادرت می نماید.

نحوه ثبت لوگو در کرج

در هنگام تکمیل اطلاعات اظهارنامه، وارد کردن اطلاعات اعم از شماره تلفن همراه، ثابت و آدرس ایمیل به شکل با دقت ودرست به منظور ردجویی پرونده بعد از اخذ شماره اظهارنامه الزامی و ضروری می باشد.

پس از آن که اطلاعات را وارد نمودید نوبت به بارگذاری پیوست های اظهارنامه می رسد که در این مرحله عکس کلیه ی مدارک درخواست کننده همراه با جوازها و عکس علامت به ترتیب بارگذاری می شود.

بعد از انجام دادن مرحله پیشین ، درخواست کننده با انتخاب نمودن گزینه بازگشت به پروسه از مرحله بارگذاری پیوست ها می گردد و وارد صفحه بازبینی اطلاعات می شود. در این بخش درخواست کننده بایستی کلیه اطلاعات و پیوست های بارگذاری شده را با دقت بررسی و ارزیابی نماید و از کامل و جامع ودرست بودن اطلاعاتی که وارد شده است مطمئن شود.

پس از آن که اطلاعات تایید شد (بایستی این نکته را در نظر داشته باشید که با تایید نمودن اطلاعات و پرداخت نمودن هزینه ها، نمی توان هیچ گونه اصلاحاتی را بر روی پرونده انجام داد و این امر تحت هیچ گونه شرایطی ممکن نخواهد شد)، پروسه به مرحله واریز هزینه های ثبت اظهارنامه وارد می شود. و درخواست کننده به پایگاه اینترنتی بانک موصول می گردد و با وارد نمودن اطلاعات کارت بانک خودبه منظور به واریز هزینه ثبت برند و لوگو مبادرت می نماید.

پس از آن که هزینه ثبت برند و لوگو واریز گردید شماره اظهارنامه به درخواست کننده ارائه داده می شود.

با واریز نمودن هزینه های اظهارنامه پرونده در نوبت کارتابل کارشناسی واقع می گردد تا بررسی و ارزیابی های اولیه در رابطه با مدارک و پیوست ها انجام شود .

در موعد بررسی و ارزیابی اظهارنامه، در صورتی که کارشناس در مدارک های ارائه شده با اشکالات یا نواقصی مواجه شود به وسیله اطلاعیه ای به صاحب علامت ابلاغ می کند که به منظور برطرف سازی نواقص یا اشکالات موجود اقدام نماید. (درخواست کننده وظیفه دارد حداکثر طی مدت زمان 30 روز از تاریخ دریافت موارد نقص و اشکالات را برطرف کند ، در صورتی که این عمل انجام نشود اظهارنامه ابطال می شود.)

در صورتی که مدارک کامل و جامعی باشد و نام انتخاب شده در گذشته هیچ گونه سابقه ثبتی نداشته باشد آگهی درخواست ثبت به منظور نام و یا علامت تقاضا شده ، برای قید در روزنامه رسمی صادر می گردد در صورتی که هیچ گونه ادعایی نسبت به علامت تقاضا شده وجود نداشته باشد مرحله های مربوط به ثبت رسمی علامت انجام می گردد.

چنانچه هیچ گونه ادعایی به منظور علامت مورد درخواست وجود نداشته باشد، آگهی ثبت علامت رسمی که دربردارنده ی مشخصات مالکان علامت و شماره ثبت رسمی می باشد، به منظورقید در روزنامه رسمی و چاپ و انتشار برای عموم مردم ، صادر می شود.

بعا از آن که آگهی رسمی چاپ و منتشر شد ، شخص درخواست کننده یا وکیل قانونی او قادر می باشد با رجوع نمودن به موسسه ثبت برند، به منظور اخذ تصدیق نامه ثبت علامت تجاری مبادرت نمایند.

مدارک ثبت لوگو در کرج

مدارک ثبت برند و لوگو شخص حقیقی:

  1. کارت ملی.
  2. رونوشت کارت بازرگانی( چنانچه از حروف غیرفارسی استفاده شده باشد)
  3. رونوشت شناسنامه.
  4. رونوشت پروانه فعالیت ( پروانه تاسیس، پروانه ی بهره برداری، پروانه ی ساخت، جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هر نوع گواهی که از موسسه های نظارتی و حاکمیتی دولتی صادر گردیده است.)

مدارک ثبت برند و لوگو شخص حقوقی:

  1. نسخه کارت ملی.
  2. نسخه شناسنامه.
  3. نسخه روزنامه ی تاسیس و آخرین تغییرات شرکت(از آخرین تغییرات شرکت نبایستی بیشتر از دو سال سپری شده باشد.)
  4. نسخه جواز فعالیت (جواز تاسیس، پروانه ی بهره برداری، پروانه ی ساخت، جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هر گونه گواهی فعالیتی که از سازمان های نظارتی و حاکمیت دولتی صادر شده است.)
  5. کارت بازرگانی (چنانچه از حروف غیر فارسی استفاده شده باشد.)
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

نحوه ثبت لوگو در کرج

اداره ثبت برند و لوگو، به وسیله گزینه ثبت اظهارنامه علامت تجاری به کامل نمودن اظهارنامه به شکل گام به گام مبادرت می نماید در این مقاله نحوه ثبت لوگو مطالبی ارائه داده شده است لطفا مطالعه نمایید

مزایای ثبت برند در کرج

از مزایای ثبت علامت تجاری می‌توان به اعتباری که آن برند برای مجموعه‌ی خود ایجاد می‌کند، اشاره نمود. در واقع شرکت‌ها با ثبت برند خود بطور قانونی به رسمیت شناخته شده و بواسطه‌ی آن اعتبار جذب سرمایه‌گذار و دریافت وام را کسب می‌کنند.

مراحل تغییر آدرس شرکت در کرج

آدرس شرکت به محلی گفته می شود که هنگام ثبت شرکت مورد نظر در بند ۳ اساسنامه‌ی آن درج می‌گردد بعد از ثبت شرکت این امکان وجود دارد که تغییر کند امکان ثبت تغییر آدرس شرکت در کرج وجود دارد در این مقاله به مطالب بیشتر پرداخته می شود لطفا مطالعه نمایید

بازرس شرکت کیست؟

به نماینده ی قانونی مالکان سرمایه شرکت بازرس می گویند. بازرس به وسیله مجمع عمومی مالکان سهام جهت سرپرستی بر راندمان مدیران معین می گردد

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟