لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

مدارک جهت تشکیل پرونده مالیاتی در کرج


ثبت شرکت ایلیا در این مقاله به مطالبی درباره ی مدارک جهت تشکیل پرونده مالیاتی در کرج پرداخته است تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

تشکیل پرونده مالیاتی در کرج

به سبب مقررات و قوانین تجارت هر شرکتی باید بعد از اینکه تاسیس و ثبت شد به منظور تشکیل پرونده مالیاتی در واحد مالیاتی مبادرت نماید.مطابق مقررات و قوانین مربوطه شرکت تا 2 ماه بعد از تاسیس موظف است پرونده دارایی تشکیل بدهد و حق التمبر مالیات سرمایه را پرداخت نماید.

به منظور مشخص نمودن حوزه مالیاتی و تشکیل پرونده مالیاتی باید به نزدیک ترین اداره امور مالیاتی مربوطه رجوع کنید.بهتر است که جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی کد پستی درست و دقیق خود را هم از اداره پست استعلام کنید.زیرا که در صورت مغایرت داشتن آدرس قانونی با کد پستی جهت تقاضای کد اقتصادی با مشکلی روبرو خواهید شد.خاطر نشان می شویم که مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا اماده ارائه خدمات ثبتی به متقاضیان محترم می باشد لذا می توانید کلیه ی امور ثبتی خود را به ما بسپارید.

مدارک جهت تشکیل پرونده مالیاتی در کرج

 1. ارائه اصل و رونوشت اساسنامه شرکت.
 2. ارائه اصل و رونوشت آگهی تاسیس.
 3. ارائه اصل و و رونوشت روزنامه رسمی.
 4. ارائه اصل و رونوشت شرکت نامه.
 5. ارائه اصل و رونوشت اظهارنامه ثبت شرکت ها.
 6. ارائه اصل و رونوشت آگهی تغییرات.
 7. ارائه اصل و رونوشت شناسنامه(صفحه اول) اعضای هیات مدیره.
 8. ارائه اصل و رونوشت کارت ملی همه ی اعضای هیات مدیره.
 9. ارائه رونوشت فیش تلفن محل شرکت.
 10. ارائه رونوشت سند مالکیت یا اجاره نامه به نام شرکت.
 11. ارائه اصل گواهی امضای صاحبان امضای مجاز تائید شده در دفترخانه اسناد رسمی.
 12. تکمیل و ارائه دفترچه مشخصات شناسایی شرکت(دفترچه ثبت نام اشخاص حقوقی)
 13.  ارائه اصل فیش واریز دو در هزار مبلغ سرمایه اولیه شرکت در بانک ملی.
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

مراحل اخذ استاندارد و نشان حلال

اخذ استاندارد برای برخی از محصولات در کشور ما ضروری است من جمله محصولات غذایی که بر سلامت مردم تاثیر مستقیم دارند . برای اخذ استاندارد ابتدا باید ثبت برند انجام دهید و برای صادرات محصولات خود به سایر کشورهای اسالامی نیز نیاز به اخذ نشان حلا داردی که ثبت ایلیا کلیه این موارد را برای شما انجام می دهد.

کد اقتصادی

هر شخص حقیقی یا حقوقی برای انجام فعالیت های تجاری و اقتصادی قبل از شروع فعالیت هایشان نیاز یه یک کد اقتصادی دارد. این کد را سازمان مالیات صادر می کند.

ثبت شرکت در کرج

ثب شرکت در کرج به فعالیت شما جهت می دهد و با حضور حداقل دو نفر امکانپذیر می باشد. مجتمع ثبت ایلیا با ارائه خدمات تخصصی ثبت شرکت در کرج در خدمت شما می باشد.

استعلام شماره ثبت شرکت

فرایند استعلام شماره ثبت شرکت ، استعلام نام شرکت و مراحل استعلام ثبت شرکت ها کاملا تخصصی در این مقالع عنوان شده. در صورت نیاز به مشاوره استعلام شرکتها.

شرکت سرمایه ای چیست

توضیحات تکمیلی در خصوص شرکت سرمایه ای چیست را از کارشناسان و مشاورین متخصص و مجرب ثبت شرکت و برند ایلیا بخواهید همین حالا با ما در تماس باشید

اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج

جواز تاسیس برگه ای است که جهت تاسیس واحد تولیدی در شهرک های صنعتی قید شده در آن برگه و برای تولید کالای ذکر شده در آن صادر می گردد و مرجع صدور آن ، وزارت صنعت و معدن می باشد . جواز تاسیس صنایع در رشته های مختلف را از ثبت ایلیا بخواهید .

اسامی چهار سیلابی - نمونه اسامی چهارسیلابی

از آنجا که امروزه اسم شرکت ها از تعدد بالایی برخوردار است اسامی شرکت به صورت سه سیلابی انتخاب میشوند

اخذ گواهی استاندارد در کرج

به منظور اخذ استاندارد اخذ جواز و ثبت برند محصول الزامی است .جهت تکمیل اطلاعات خود در زمینه اخذ گواهی استاندارد با کارشناسان و مشاورین مجتمع ثبت شرکت ایلیا در تماس بوده و از تجربیات آنها به صورت رایگان برخوردار شوید همچنین با خواندن این مقاله اطلاعات خوبی کسب می کنید .

ثبت شرکت بهتراست یا فعالیت شخصی ( حقیقی ) ؟

ثبت شرکت ایلیا در این مقاله سعی دارد به سوال ثبت شرکت بهتراست یا فعالیت شخصی ( حقیقی ) ؟ پاسخ دهد و مزایای ثبت شرکت را با مزایای فعالیت شخصی حقیقی قیاس کند

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟