لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

هزینه و قیمت تشکیل پرونده مالیاتی در کرج


پس از آن که شرکتی در کرج تاسیس و ثبت شد باید به منظور تشکیل پرونده مالیاتی خود مبادرت نماید و به جهت این امر باید حداکثر تا 2ماه بعد از تاسیس این مبادرات را انجام دهد و به منظور تشکیل پرونده مالیاتی مبادرت نماید.

هزینه تشکیل پرونده مالیاتی در کرج

هزینه تشکیل پرونده مالیاتی جهت پرداخت مالیاتی شرکت است که مطابق قانون دو در هزار سرمایه اولیه شرکت به عنوان مالیات ثبت شرکت در نظر گرفته می شود که باید پرداخت شود در صورتی که این چنین نباشد مدیران شرکت باید جریمه مالیاتی پرداخت نمایند که این جریمه دو برابر مبلغ اولیه است.

در نهایت با پرداخت ننمودن هزینه تمبر دارایی و عدم تشکیل پرونده مالیاتی در مدت زمان مقرر به جای دو در هزار 6در هزار سرمایه شرکت باید پرداخت شود.پس از تشکیل پرونده مالیاتی اداره کل مالیات بر در آمد جهت ارائه مفاصاحساب مالیاتی از اداره کل مالیات بر ارزش افزوده استعلام می نماید.به منظور تعیین حوزه مالیاتی و تشکیل پرونده مالیاتی باید به نزدیگترین اداره مالیاتی مراجعه نمود.به منظور جلوگیری از ناهمخوانی و مغایرت در آدرس با کد پستی می توانید به اداره پست مراجعه کنید و کد پستی دقیق آدرس خود را به اداره امور مالیاتی دهید.زیرا در صورت درست نبودن آدرس و کدپستی جهت تقاضای کد اقتصادی با مشکل مواجه می شوید.

زمان تشکیل پرونده مالیاتی در کرج

در نهایت تشکیل پرونده مالیاتی یک هفته زمان می برد اما در حوزه غرب تهران متفاوت می باشد.در این حوزه به خاطر بازدید اداره دارایی از محل شرکت تشکیل پرونده مالیاتی زمان بیشتری می برد.

نکات تشکیل پرونده مالیاتی

  1. چنانچه محل شرکت به صورت فرضی باشد قادر به تشکیل پرونده مالیاتی نمی باشید و جهت تشکیل پرونده مالیاتی حتما نیازمند به اجاره نامه و یا سند مالکیت است و به منظور اطمینان از وجود محل شرکت جهت بازدید آن مبادرت می گردد.
  2. چنانچه شرکتی پس از گذشت یک سال از تاسیس شرکت هنوز فعالیتی امجام نداده باشد باید به اداره دارایی ابلاغ نماید و به منظور این اعلام باید پرونده مالیاتی تشکیل شود.

خاطر نشان می شویم که ثبت شرکت ایلیا آماده ارائه خدمات به متقاضیان محترم می باشد هم چنین در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید و از تجربیات آن ها بهره مند شوید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت موسسه حقوقی در کرج

متقاضیان محترم ثبت موسسه حقوقی در کرج، می توانند با حداقل مدرک کارشناسی حقوق نسبت به ثبت موسسه حقوقی در کرج اقدام نمایند. ثبت موسسه حقوقی در کرج وابسته به ارائه پروانه تاسیس از قوه قضاییه برای مدتی که در پروانه تعیین شده است خواهد بود و تمدید ثبت تابع تمدید پروانه می باشد.

مزایای ثبت شرکت سهامی عام در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی مزایای ثبت شرکت سهامی عام در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

شرایط ثبت موسسه در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی شرایط ثبت موسسه در کرج پرداخته ایم مقاله را بخوانید.

ثبت شرکت تضامنی

به منظور ثبت شرکت تضامنی می توانید با کارشناسان ایلیا مشاوره نمایید و یا با خواندن مطلب حاضر اطلاعات مفیدی در این خصوص به شما بدهد.

ثبت شرکت غیر تجاری در کرج

شرکتهای غیر تجاری در کرج نهادهایی می باشند که به منظور هدف ها و خواسته های غیر تجاری از قبیل کارهای علمی ادبی یا کارهای خیریه و مانند آن تشکیل و راه اندازی می شوند و امکان دارد که تشکیل دهندگان آن ها هدف بهره گیری داشته و یا نداشته باشند.

ثبت شرکت سهامی خاص

ثبت شرکت سهامی خاص در مجتمع حقوقی ثبت ایلیا بصورت کاملا تخصصی برای شما عزیزان انجام می پذیرد فقط کافیست با ما تماس بگیرید و یا این مقاله را مطالعه کنید تا اطلاعات خوبی دریافت نمایید .

مراحل تشکیل و ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

مراحل تشکیل و ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج - طبق ماده ۹۴ قانون تجارت، شرکت با مسئولیت محدود شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجارتی تشکیل شده و هر یک از شرکا بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت مسئول قروض و تعهدات شرکت است.

ثبت شرکت سهامی خاص در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی ثبت شرکت سهامی خاص در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

شرکت سهامی خاص چیست

در این مقاله به مطالبی درباره شرکت سهامی خاص چیست پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

ثبت شرکت تولیدی در کرج

ثبت شرکت تولیدی در کرج توسط ثبت شرکت ایلیا انجام می شود . تنظیم اساسنامه شرکت تولیدی ، مشاوره تلفنی و حضوری رایگان و سایر خدمات ثبت شرکت تولیدی را از ما بخواهید . همچنین با خواندن مقاه حاضر اطلاعات خوبی در این زمینه کسب می کنید .

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟