لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

هزینه و قیمت تشکیل پرونده مالیاتی در کرج


پس از آن که شرکتی در کرج تاسیس و ثبت شد باید به منظور تشکیل پرونده مالیاتی خود مبادرت نماید و به جهت این امر باید حداکثر تا 2ماه بعد از تاسیس این مبادرات را انجام دهد و به منظور تشکیل پرونده مالیاتی مبادرت نماید.

هزینه تشکیل پرونده مالیاتی در کرج

هزینه تشکیل پرونده مالیاتی جهت پرداخت مالیاتی شرکت است که مطابق قانون دو در هزار سرمایه اولیه شرکت به عنوان مالیات ثبت شرکت در نظر گرفته می شود که باید پرداخت شود در صورتی که این چنین نباشد مدیران شرکت باید جریمه مالیاتی پرداخت نمایند که این جریمه دو برابر مبلغ اولیه است.

در نهایت با پرداخت ننمودن هزینه تمبر دارایی و عدم تشکیل پرونده مالیاتی در مدت زمان مقرر به جای دو در هزار 6در هزار سرمایه شرکت باید پرداخت شود.پس از تشکیل پرونده مالیاتی اداره کل مالیات بر در آمد جهت ارائه مفاصاحساب مالیاتی از اداره کل مالیات بر ارزش افزوده استعلام می نماید.به منظور تعیین حوزه مالیاتی و تشکیل پرونده مالیاتی باید به نزدیگترین اداره مالیاتی مراجعه نمود.به منظور جلوگیری از ناهمخوانی و مغایرت در آدرس با کد پستی می توانید به اداره پست مراجعه کنید و کد پستی دقیق آدرس خود را به اداره امور مالیاتی دهید.زیرا در صورت درست نبودن آدرس و کدپستی جهت تقاضای کد اقتصادی با مشکل مواجه می شوید.

زمان تشکیل پرونده مالیاتی در کرج

در نهایت تشکیل پرونده مالیاتی یک هفته زمان می برد اما در حوزه غرب تهران متفاوت می باشد.در این حوزه به خاطر بازدید اداره دارایی از محل شرکت تشکیل پرونده مالیاتی زمان بیشتری می برد.

نکات تشکیل پرونده مالیاتی

  1. چنانچه محل شرکت به صورت فرضی باشد قادر به تشکیل پرونده مالیاتی نمی باشید و جهت تشکیل پرونده مالیاتی حتما نیازمند به اجاره نامه و یا سند مالکیت است و به منظور اطمینان از وجود محل شرکت جهت بازدید آن مبادرت می گردد.
  2. چنانچه شرکتی پس از گذشت یک سال از تاسیس شرکت هنوز فعالیتی امجام نداده باشد باید به اداره دارایی ابلاغ نماید و به منظور این اعلام باید پرونده مالیاتی تشکیل شود.

خاطر نشان می شویم که ثبت شرکت ایلیا آماده ارائه خدمات به متقاضیان محترم می باشد هم چنین در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید و از تجربیات آن ها بهره مند شوید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت هلدینگ در کرج

شرکت هلدینگ یا مادر شرکتی است که برخلاف سایر شرکت ها محصول یا خدمتی ارائه نمی کند ، بلکه زیرمجموعه های خود را که شرکت ها ی کوچکتری هستند اداره می کند. ثبت شرکت ایلای ددر این مقاه درد خصوص انتخاب اسم شرکت هلدینگ ، مجوز ثبت شرکت هلدینگ در کرج و شرایط تاسیس آن و انواع هولدینگ اطلاعات خوبی را می دهد.

مزایای ثبت انواع شرکتهای پیمانکاری در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره مزایای ثبت انواع شرکتهای یپمانکاری در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

نقش نظارتی مرجع ثبت شرکتها ی کرج

نقش نظارتی مرجع ثبت شرکتها ی کرج -هر چند عده ای از حقوقدانان قائل به این امر شده اند که ثبت شرکت ها، هیچگونه دخالتی بر چگونگی فعالیت شرکت های تجاری و عملکرد مدیران به عمل نمی آورد، اما باید توجه داشت که در مواردی در قوانین اعمال نوعی نظارت بر شرکت ها توسط مرجع ثبت شرکت ها پیش بینی شده است؛

ثبت شرکت دانش بنیان در کرج

بی شک اولین گام که در به ثبت رساندن یک شرکت دانش بنیان مفید است کسب آگاهی و تجربه در این زمینه است . مجتمع ثبت شرکت ایلیا با بهره گیری از مشاوران آگاه و باتجربه در زمینه ثبت شرکت دانش بنیان آماده ارائه خدمات تخصصی به شما متقاضیان گرامی می باشد.

شرکت سهامی عام

جهت کسب اطلاعات تکمیلی همین حالا با ما درارتباط باشید.02632525232

انواع شرکتهای اشخاص در کرج

شرکتهای اشخاص در کرج به 3 سه دسته تقسیم بندی می شوند که در این مقاله به شرح هر کدام پرداخته می شود لطفا مطالعه نمایید

مزایای ثبت شرکت دانش بنیان در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره مزایای ثبت شرکت دانش بنیان در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

شرایط ثبت موسسه در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی شرایط ثبت موسسه در کرج پرداخته ایم مقاله را بخوانید.

تابعیت ثبت شرکت در کرج

تابعیت ثبت شرکت در کرج - تابعیت عبارت است از: «رابطه سیاسی و معنوی که شخصی را به دولت معینی مرتبط می سازد». در خصوص لزوم وجود تابعیت برای شرکت های تجاری دو دیدگاه وجود دارد:عده ای معتقدند که در مورد شرکت ها تابعیت مصداق ندارد،

ثبت شرکت غیر تجاری در کرج

شرکتهای غیر تجاری در کرج نهادهایی می باشند که به منظور هدف ها و خواسته های غیر تجاری از قبیل کارهای علمی ادبی یا کارهای خیریه و مانند آن تشکیل و راه اندازی می شوند و امکان دارد که تشکیل دهندگان آن ها هدف بهره گیری داشته و یا نداشته باشند.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟