لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

هزینه و قیمت ثبت لوگو در کرج


ما در این مقاله به مطالبی درباره ی هزینه و قیمت ثبت لوگو پرداخته ایم تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

لوگو چیست؟

لوگو یک نشانه ی گرافیکی می باشد که به هر سازمان یا شرکتی تعلق دارد.به طور معمول لوگوها باید منحصر به فرد باشد و برای جلوگیری از هرگونه سو استفاده های احتمالی باید لوگو را ثبت نمود.

هزینه و قیمت ثبت لوگو در کرج

هر شخصی که مالک شغل و درآمدی می باشد و به تولید محصولات خاص می پردازد باید به منظور محصولات خود اسمی را انتخاب کند که به واسطه ی این اسم در میان مشتریان شناحته گردد.در واقع انتخاب و ثبت لوگو پایه و اساس شروع هر فعالیتی است که بدین وسیله صاحب لوگو از کپی برداری دیگران جلوگیری می کند.این روزها مالکان مشاغل به ثبت لوگو خود پرداخته اند.متقاضیان محترم می توانند در هر زمینه ای اعم از بازرگانی،تولیدی،فروشگاهی و یا هر خدمات دیگری که مشغول می باشند به ثبت لوگو خود بپردازند ثبت شرکت ایلیا آماده ارائه خدمات ثبتی به متقاضیان محترم ثبت لوگو در کرج می باشد.چنانچه متقاضی ثبت لوگو در زمینه ای فعالیت می کنید هستید قادر می باشید به صورت منحصر به فرد لوگو خود را ثبت کنید و آن را در اختیار داشته باشید و اجازه کپی برداری از رقیبان دیگر خود را از آن ها سلب نمایید.نخستین هزینه ای که متقاضی باید بابت ثبت لوگوخود پرداخت کند هزینه ثبت اظهارنامه لوگو است که این مبلغ جزء هزینه های دولتی به شمار می رود و وابسته به حقیقی و یا حقوقی بودن شخصیت متقاضی و همچنین تعداد کالاهای درخواستی متفاوت است،دومین هزینه ای که باید توسط متقاضی پرداخت گردد هزینه ایست که پس از به تایید رسیدن اظهارنامه و آگهی نوبت اول باید واریز شود.نکته ای که باید در این موارد بدان توجه ویژه ای داشته باشید این است که تاخیر در واریز هزینه آگهی روزنامه رسمی نوبت اول سبب رد ثبت لوگو خواهد شد.بخش بعدی هزینه ثبت لوگو شامل روزنامه رسمی دوم لوگو است که یک ماه بعد از به تایید رسیدن آگهی دوم صورت می پذیرد.متقاضیان می توانند پس از پرداخت وجوه ذکر شده و طی مراحل اداری و تایید مدارک توسط اداره ثبت و همچنین انجام اقدامات لازم جهت ثبت لوگو،لوگو مورد نظر را به نام خود ثبت نمایند.

در انتها خاطر نشان می شویم که در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان مشاوران و کارشناسان خبره و کاردان ما بهره مند شوید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

هزینه و قیمت ثبت لوگو در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی هزینه و قیمت ثبت لوگو در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

ثبت برند مواد غذایی در کرج

برند مواد غذایی یکی از برندهایی است که تقاضای زیادی برای ثبت آن وجود دارد و در کرج نیز ثبت این برند به همان نسبت بسیار زیاد انجام می شود در این مقاله ضروری .

مراحل ثبت علائم تجاری در کرج

در این مقاله درباره ی مراحل ثبت علائم تجاری در کرج مطالبی ارائه شده است مقاله را بخوانید.

ثبت برند برنج در کرج

هنگامی که برند برنج را در کرج به ثبت می رسانید ، این امکان فراهم می شود تا بتوانید به شهرت سریع آن کمک کنید و برای این که اشخاص دیگر از آن استفاده نکنند جلوگیری نمایید

شرایط ثبت نشان و علامت تجاری در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی شرایط ثبت و علامت تجاری در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

ثبت برند در رشت

ثبت برند در رشت در معرفی و شناسایی محصولات و خدمات شما بسیار موثر است. جهت مشاوره رایگان برای ثبت برند در رشت شما می توانید با مجتمع ثبت ایلیا تماس بگیرید.

ثبت برند

برای معرفی محصول و یا خدمات به متقاضیان باید ثبت برند انجام شود که با آن برند از سایر رقبا تمایز یافته و برای مشتریان قابل شناسایی می باشد.

مزایای ثبت علائم تجاری در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی مزایای ثبت علائم تجاری در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

مراحل ثبت لوگو در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی مراحل ثبت لوگو در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید

ثبت برند در ساری

ثبت برند در ساری به منزله ثبت و قانونی شدن نام و نشان تجاری شماست و شما را در امر تبلیغات و بازاریابی یاری می کند. ثبت ایلیا در این مسیر در کنارتان می باشد.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟