لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

مزایای ثبت شرکت تضامنی در کرج


ما در این مقاله تلاش و کوشش نموده ایم تا درباره ی مزاییا ثبت شرکت تضامنی در کرج مطالبی را به اشخاصی که در صدد ثبت شرکت تضامنی در کرج می باشند ارائه نماییم تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

شرکت تضامنی چیست؟

مطابق ماده116 قانون تجارت شرکت تضامنی شرکتی است که تجت اسم مخصوصی به منظور کارهای تجاری بین دو یا چند نفر با مشئولیت تضامنی تشکیل می گرددچنانچه سرمایه و دارایی شرکت برای پرداخت همهی قروض و دیون شرکت کافی نباشد هر کدام یک از شرکا مسئول پرداخت همه ی قروض و بدهی های شرکت می باشند هرقراری که برخلاف این در بین شرکا ترتیب داده شده باشد در برابر اشخاص ثالث کان لم یکن می باشد.

مزایای ثبت شرکت تضامنی در کرج

متقاضیان محترم برای آگاهی و کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مزایای ثبت شرکت تضامنی در کرج می توانید با ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید و از تجربیات آن ها بهره مند شوید.

نام شرکت تضامنی

اسم شرکت تضامنی نشان دهنده مسئولیت شرکا می باشد در هنگام انتخاب اسم شرکت تضامنی توجه داشته باشید که ذکر عبارت شرکت تضامنی و حداقل اسم یکی از شرکا الزامی می باشد در صورتی که اسم همه ی شرکا در اسم شرکت آورده نشود باید بعد از اسم شرکایی که اسمشان ذکر شده است از عبارت­هایی مانند و شرکا” یا ” و برداران” استفاده نمود. اعتبار شرکت در گرو اعتبار شرکاست.

مدارک جهت ثبت شرکت تضامنی در کرج

مدارک مورد نیاز شرکت تضامنی در کرج به شرح ذیل می باشد:

  1. ارائه شرکتنامه تنظیم شده توسط شرکت دو نسخه.
  2. ارائه اساسنامه تنظیم شده توسط شرکت دو نسخه.
  3. ارائه صورتجلسه مجمع عمومی موسسین دو نسخه.
  4. ارائه مدارک هویتی شرکاء و اعضاء.
  5. ارائه مدارک هویتی هیات نظار (در صورتی که تعداد اعضاء بیشتر از ۱۲ نفر باشد.)
  6. ارائه اقرارنامه مدیر عامل به دریافت سرمایه اولیه.
  7. ارائه مجوز در صورت مجوزی بودن موضوع.
  8. ارائه اصل وکالت نامه وکیل در صورتی که ثبت شرکت با وکیل صورت پذیرد.
  9. ارائه گواهی عدم سوء پیشینه .
  10. ارائه برابر اصل مدارک شرکت سهامدار به همراه معرفی یک شخص حقیقی از طرف شرکت .در مواردی که شریک حقوقی باشد.

در انتها خاطر نشان می شویم که در صورت مواجه شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا در ارتباط باشید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت بازرگانی در کرج

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت بازرگانی با دپارتمان تخصصی ثبت شرکت بازرگانی ایلیا تماس گرفته و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید.

ثبت شرکت سهامی خاص

ثبت شرکت سهامی خاص در مجتمع حقوقی ثبت ایلیا بصورت کاملا تخصصی برای شما عزیزان انجام می پذیرد فقط کافیست با ما تماس بگیرید و یا این مقاله را مطالعه کنید تا اطلاعات خوبی دریافت نمایید .

تفاوت اساسنامه و شرکتنامه

اساسنامه، سند هویتی شرکت به شمار می رود اما شرکتنامه برای همه شرکتها صادق نمی باشد. در این مقاله به توضیحات و نکاتی در مورد تفاوت بین اساسنامه و شرکتنامه می پردازیم

شرکت تضامنی

شرکت تضامنی مطابق ماده 116 قانون تجارت،،شرکتی می باشد که تحت اسم مخصوصی جهت انجام کارهای تجارتی میان دو یا چند نفر با مسئولیت تضامنی تشکیل می گردد

مراحل تشکیل و ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

مراحل تشکیل و ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج - طبق ماده ۹۴ قانون تجارت، شرکت با مسئولیت محدود شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجارتی تشکیل شده و هر یک از شرکا بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت مسئول قروض و تعهدات شرکت است.

ثبت شرکت عمرانی در کرج

به دلیل توسعه شهرها و افزایش جمعیت بخصوص در مناطق شهری و مهاجرت به شهرها ثبت شرکت عمرانی در کرج که مرکز استان می باشد اهمیت ویژه می یابد.امور ثبت شرکت عمرانی در کرج را به موسسات ثبتی مثل ثبت شرکت ایلیا واگذار نمایید تا بدون دغدغه امور ثبتی برای شما به انجام رسد .

موضوع فعالیت شرکت در کرج

مسئله و مبحثی که شرکت به منظور آن تشکیل و راه اندازی شده است موضوع شرکت نام دارد. جهت ثبت شرکت در کرج ابتدا موضوع فعالیت شرکت را مشخص نموده و سپس مجوزهای لازم را اخذ نمایید در این مقاله توضیحات داده شده است لطفا مطالعه نمایید .

مراحل ثبت شرکت تعاونی عام و خاص در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره مراحل ثبت شرکت تعاونی عام و خاص در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

ثبت شرکت دانش بنیان در کرج

بی شک اولین گام که در به ثبت رساندن یک شرکت دانش بنیان مفید است کسب آگاهی و تجربه در این زمینه است . مجتمع ثبت شرکت ایلیا با بهره گیری از مشاوران آگاه و باتجربه در زمینه ثبت شرکت دانش بنیان آماده ارائه خدمات تخصصی به شما متقاضیان گرامی می باشد.

آمره بودن مقررات شکلی مربوط به ثبت شرکتها

آمره بودن مقررات شکلی مربوط به ثبت شرکتها -قواعد حاکم بر مراحل تشکیل، حیات، انحلال و تصفیه شرکت تجاری را به دو دسته کلی می توان تقسیم کرد: قواعد امری و قواعد تخییری. این تقسیم بندی از دو منظر قابل توجیه است: از منظر افراد مشمول و از منظر قانونگذار. از منظر نخست، وقتی که افراد بتوانند از شمول قاعده

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟