لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

مزایای اخذ نشان حلال در کرج


حلال واژه ای عربی می باشد و  به آن چه که به وسیله ی جوامع مسلمان پذیرفته شده است و مجاز شمرده می شود اشاره می نماید.واژه حلال در سال 1997 به عنوان یک استاندارد بین المللی مطرح شده است و به منظور تایید سلامت محصولات غذایی مورد استعمال قرار گرفته است.

ثبت شرکت ایلیا در این مقاله برآنست تا درباره ی مزایای اخذ نشان حلال در کرج مطالبی را ارائه نماید تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

اخذ نشان حلال در کرج

مطابق نظام نامه ای که به آن مربوط می باشد علاوه بر تولید محصولات براساس مقررات و قوانین خاص نگهداری،حمل و نقل و ذخیره سازی آن ها هم باید دربرگیرنده مقررات و قوانین حلال باشد.شایان ذکر است که نشان حلال علاوه بر این که به وسیله ی مسلمانان مورد عنایت قرار می گیرد دین های دیگر هم به آن اهمیت داده است و این استاندارد را نشانی از کیفیت و سلامت تولیدات می دانند.

رعایت نمودن استاندارد های حلال جهت وارد شدن محصول به کشورهای اسلامی امری الزامی و ضروری می باشد.بنابراین حکومت های اسلامی با رعایت نمودن استاندارد ها و مقررات و قوانین تجارت حلال را فراهم می کنند.

مطابق بند یک نظام نامه ی صدور گواهی حلال به غذاها و نوشیدنی ها و خوراکی هایی که حلال باشند و براساس مقررات و قوانین اسلامی مورد تایید قرار گرفته باشند غذا های حلال گفته می شود. از جمله ضوابط کلی که در این آیین نامه قید شده اند می توان به مواردی به شرح ذیل اشاره نمود:

محصول مورد نظر باید بدون هر نوع ماده ای باشد که مطابق قانون اسلامی غیر مجاز و ممنوع اعلام شده است.

همه ی مراحل تولید، ،فرآوری، حمل و نقل و حتی ذخیره سازی محصولات نباید با تجهیزاتی که از متریال های غیر مجاز ساخته شده اند در تماس باشند.

مزایای اخذ نشان حلال در کرج

نشان حلال به مسلمانان این اطمینان را می دهد که محصول مورد نظر از سلامت کامل برخوردار می باشد و مطابق مقررات و قوانین اسلامی تولید شده است.

  1. با اخذ نشان حلال می توان به بازار مصرف جوامع اسلامی دست یافت.
  2. با اخذ نشان حلال محصولات مختلفی که از این علامت برخوردار می باشند در بازار جهانی مطرح می شوند و می توانند به جایگاه ویژه ای در بین رقیب های خود در حوزه صادرات دست بیابند.
  3. با اخذ نشان حلال می توان سیستم مدیریت را بهبود بخشید.
  4. چنانچه یک محصول دارای برند معتبر باشد و از نشان استاندارد برخوردار باشد می تواند در سطح بالاتری از فروش قرار بگیرد.

شایان ذکر است که چنانچه با هر سوال و مسئله ای روبرو شدید می توانید با مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا در ارتباط باشید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

شرایط تعیین نام شرکت در کرج

یکی از مهم ترین و با اهمیت ترین مرحله های ثبت شرکت و راه اندازی آن در کرج انتخاب اسم شرکت در کرج می باشد

تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج

بعد از اینکه شرکت سهامی خاص در کرج به ثبت رسید، ممکن است به دلایل گوناگونی احتیاج به تغییراتی در نظام ساختاری و اساسنامه ی خود داشته باشد.

اسامی خاص برای برند

زمانی که اقدام به تاسیس و شروع کسب وکاری می نمایید نام و انتخاب نام برای آن ایجاد و بدست آوردن شهرت و اعتبار کسبی از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد

مزایای اخذ ایران کد در کرج

در این مقاله درباره ی مزایای اخذ ایران کد در کرج مطالبی ارائه شده است مقاله را بخوانید.

شرایط اخذ نشان حلال در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی شرایط اخذ نشان حلال در کرج پرداخته شده است تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

ثبت برند رستوران در کرج

هدف اصلی از ثبت برند رستوران در کرج این می باشد که کالا یا تجارت از رقبای دیگر متفاوت دیده شوند.در جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله را مطالعه نمایید.

مزایای اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی مزایای اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

انواع علامت تجاری در کرج

علامت تجاری در برگیرنده علامت تجاری به معنای نشان ، برند ، که از حروف و تصویر و... تشکیل می شود که جهت شناسایی محصول و یا کالا بکار میرود و نیز علامت تجاری انواعی دارد مانند علامت تجاری خدماتی ، علامت جمعی ، علامت تاییدی و … نیز می باشد.

انتخاب زیباترین نام برای برند

باتوجه به اهمیت موضوع برند باید در انتخاب نام برند مواردی را رعایت کرد که بتوان برند مناسبی جهت شناسایی انتخاب نمود.

فروش برند در کرج

با توجه به قانون علامت تجاری یا برند قابلیت خریداری نمودن و به فروش رساندن را دارد در این مقاله به توضیحات بیشتر پرداخته می شود جهت آشنایی بیشتر مطالعه نمایید

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟