لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

مزایای ثبت شرکت هلدینگ در کرج


ثبت شرکت ایلیا دراین مقاله تلاش و کوشش نموده است تا درباره ی مزایای ثبت شرکت هلدینگ در کرج مطالبی را به اشخاصی که در صدد ثبت شرکت هلدینگ در کرج می باشند ارائه نماید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

شرکت هلدینگ چیست؟

شرکت هلدینگ شرکت سهامی می باشد که مالکیت سهام شرکت دیگری را عهده دار است.در شرکت هلدینگ سهام شرکت هلدینگ بیش از50درصد سهام در برابرشرکت زیرمجموعه دیگر است.شرکت هلدینگ درای اسم های گوناگونی می باشد که از آن ها می توان به شرکت مادر،شرکت کنترل کننده،شرکت دارنده،شرکت مالک و شرکت صاحب سهام اشاره نمود.

مزایای ثبت هلدینگ در کرج

تنوع در سرمایه‌گذاری

وقتی سرمایه ای وارد شرکت هلدینگ می شود سبب ایجاد تنوع سرمایه می گردد.یکی از توصیه های کارشناسان سرمایه گذاری داشتن تنوع در سرمایه می باشد لذا تنوع در سرمایه سبب بالاتر رفتن سرمایه می شود و آن را تشدید می کند.

تضمین پرداخت وام

به وسیله ی شرکت هلدینگ بازپرداخت وام های دریافتی از طریق سرمایه و دارایی شرکت های فرعی انجام می شود.به موجب همین امر شرکت های فرعی و سرمایه آن ها شرکت هلدینگ را در موقعیتی قرار می دهد که حتی در صورتی که ورشکسته شود هم می تواند پاسخگوی مشکلات مالی خود باشد زیرا که در این صورت ورشکستگی شرکت مادر در حالت روز اول خودش نه به پایین تر از آن قرار می گیرد.

حاکمیت سیاست یکپارچه

از تصمیم سیاست های دست و پا گیر در شرکت هلدینگ خبری نمی باشد شرکت قادر می باشند جهت همه مموعه های تحت نظ خود و کوچک تر سیاست های یکسان در نظر بگیرند.از مزایای دیگر شرکت های هلدینگ دربرگرفتن سیاست های یکپارچه در برابر سیاست های نامنظم شرکت های کوچک می باشد.به بیان دیگر شرکت‌های هلدینگ قادر می باشند برای تمام مجموعه‌های خود و شرکت‌های کوچک‌تر زیرمجموعه‌هایشان، سیاست‌های یکسانی را در نظر بگیرند بدون این‌که بخواهند در مدیریت فردی مدیران شرکت‌های تابعه مداخله کنند

ریسک کمتر

از مهم ترین و بارزترین مزایای شرکت هلدینگ این می باشد که کمتر از شرکت های دیگر با رسیک های معمول در سرمایه گذاری ها روبرو می باشند. سرمایه‌ای که در آن سرمایه‌گذاری شده و ممکن است برگشت داده نشود تنها ریسکی می باشد که امکان دارد با این شرکت‌ها همراه باشد،

استفاده از موقعیت شرکت‌های زیرمجموعه

شرکت هلدینگ قادر می باشد از مزایا و امتیازات شرکت های زیرمجموعه خود استفاده نماید شرکت هلدینگ با متحد نمودن سرمایه و توان شرکت های کوچک در فعالیت های بزرگ و جهانی فعالیت می نماید.

محفوظ ماندن شخصیت حقوقی شرکت‌های تابعه

شخصیت حقوقی شرکت هایی که زیرمجموعه می باشند با سهامدار شدن شرکت هلدینگ از میان نمی رود شرکت های زیرمجموعه هم چنان شخصیت حقوقی خود را حفظ می نمایند و شرکت مادر تنها به شیوه مدیریت آن ها می پردازد.

بهره‌مندی از معافیت‌های مالیاتی

معافیت های مالیاتی یکی از مزیت های شرکت هلدینگ است که به سبب قانون و مقررات به شرکت هلدینگ داده می شود.

متقاضیان محترم چنانچه در هر کدام یک از مراحل ثبت شرکت هلدینگ در کرج با هر سوال و موردی مواجه شدید می توانید با مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

شرایط ثبت شرکت استارت آپ در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره شرایط ثبت شرکت استارت آپ در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

شرایط تنظیم طرح توجیهی در کرج

در این مقاله درباره مدارک جهت تنظیم طرح توجیهی در کرج به مطالبی پرداخته شده است.

مراحل ثبت موسسه در کرج

در این مقاله مطالبی درباره مراحل ثبت موسسه در کرج ارائه شده است مقاله را مطالعه نمایید.

شرکت مختلط غیر سهامی

ثبت شرکت ایلیا ثبت انواع شرکت از جمله شرکت مختلط غیرسهامی را به انجام می رساندجهت مشاوره ثبت انواع شرکت با ثبت ایلیا تماس حاصل نمایید.

شرایط ثبت شرکت مهندسین مشاور در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره شراط ثبت شرکت مهندسین مشاور در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

آمره بودن مقررات شکلی مربوط به ثبت شرکتها

آمره بودن مقررات شکلی مربوط به ثبت شرکتها -قواعد حاکم بر مراحل تشکیل، حیات، انحلال و تصفیه شرکت تجاری را به دو دسته کلی می توان تقسیم کرد: قواعد امری و قواعد تخییری. این تقسیم بندی از دو منظر قابل توجیه است: از منظر افراد مشمول و از منظر قانونگذار. از منظر نخست، وقتی که افراد بتوانند از شمول قاعده

ثبت موسسه حقوقی در کرج

متقاضیان محترم ثبت موسسه حقوقی در کرج، می توانند با حداقل مدرک کارشناسی حقوق نسبت به ثبت موسسه حقوقی در کرج اقدام نمایند. ثبت موسسه حقوقی در کرج وابسته به ارائه پروانه تاسیس از قوه قضاییه برای مدتی که در پروانه تعیین شده است خواهد بود و تمدید ثبت تابع تمدید پروانه می باشد.

مراحل ثبت شرکت راه و ساختمان در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی مراحل ثبت شرکت راه و ساختمان در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

ثبت شرکت تضامنی

به منظور ثبت شرکت تضامنی می توانید با کارشناسان ایلیا مشاوره نمایید و یا با خواندن مطلب حاضر اطلاعات مفیدی در این خصوص به شما بدهد.

ثبت شرکت بازرگانی در کرج

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت بازرگانی با دپارتمان تخصصی ثبت شرکت بازرگانی ایلیا تماس گرفته و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟