لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج


بعد از آن که مرحله های ثبت شرکت در کرج به پایان رسید شرکت شما دربردارنده شخصیت حقوقی می شود و در این مرحله شما قادر می باشید به منظور انجام تغییرات شرکت خود در کرج در قالب اساسنامه مبادرت کنید.

اما به منظور معتبر بودن و به ثبت رسانیدن این تغییرات در کرج لازم می باشد که آن ها را به صورت یک صورت جلسه تهیه و تدوین نمایید و به اداره ثبت شرکت ها در کرج ارائه نمایید بعد از آن صورت جلسه تغییرات در کرج شما به ثبت می رسد و چهره قانونی پیدا می کند.

در صورتی که تنها شرکتی به نگارش صورتجلسه نیازمند می باشد و خودش قصد دارد که کار خود را در اداره ثبت شرکت ها در کرج پیگیری نماید ثبت شرکت ایلیا این خدمت را ارائه می نمایند.

اکثر تنظیمات صورتجلسه تغییراتی که در شرکت ها در کرج می تواند انجام شوند به شرح ذیل می باشند :

 • افزایش سرمایه.
 • کاهش سرمایه.
 • ورود شریک جدید.
 • خروج شریک.
 • تغییر موضوع یا الحاق موردی به آن.
 • تغییر آدرس.
 • تغییر نام.
 • و...

مدارک لازم جهت تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج

مدارک مورد نیاز به منظور تهیه و تدوین صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج به شرح ذیل می باشد:

 1. رونوشت شناسنامه و کارت ملی هر کدام یک از اعضای هیأت مدیره و بازرسین ارائه گردد.
 2. رونوشت آگهی تاسیس و روزنامه رسمی و تغییرات قبلی شرکت و اساسنامه شرکت ارائه گردد.
 3. نوع تغییرات شرکت در کرج به وسیله در خواست کننده تعیین و مشخص گردد.

موسسه حقوقی ثبت شرکت ایلیا صورتجلسه تغییرات در کرج را در کوتاه ترین زمان ممکن تنظیم می نماید و در صورت وجود اشکالات و نواقص احتمالی در آن نسبت به اصلاح صورتجلسات نیز به شما یاری می رساند.

مواردی که می تواند سبب رد صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج گردد به شرح ذیل می باشد:

به منظور ثبت صورتجلسه تغییرات در کرج رعایت نکات حقوقی و اجرایی زیادی لازم است که عدم دقت به هر کدام سبب اتلاف وقت ، انرژی و هزینه شما عزیزان می گردد . بنابراین پیشنهاد می کنیم که کار تنظیم و ثبت صورتجلسات خود در کرج را به وکلای مجرب و کارشناسان خبره و مشاوران کاردان ما در ثبت شرکت ایلیا بسپارید.اما در صورتی که انجام این کار را خود بر عهده گرفتید رعایت نکات زیر ضروری است :

تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج

زمانی که موسسین قصد دارند چندین تغییر را در شرکت در کرج به صورت همزمان به انجام برسانند که این تغییرات که شامل مواردی مانند تغییر اعضا، تغییر در سهام شرکت در کرج ، تغییر آدرس در کرج و سایر تغییرات می باشد بایستی به منظور هر کدام یک از آن ها صورتجلسه مجزایی را تنظیم نمایند و با عنایت به نوع صورتجلسه ها اعم از مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده، هیأت مدیره به منظور هر کدام یک از آن ها پذیرش جداگانه ای بگیرد.در صورتی که صورتجلسه ای بدون پذیرش اینترنتی همراه با صورت جلسه هایی که در سامانه پذیرش شده اند محول گردد صورتجلسه شما رد خواهد شد.

انتخاب نمودن درست نوع صورتجلسه با عنایت به نوع شرکت در کرج بسیار مهم و مشخص کننده می باشد. به عنوان مثال به منظور منحل نمودن یک شرکت با مسئولیت محدود در کرج حتما بایستی صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده تنظیم شود و در صورتی که صورتجلسه انحلال ذیل سایر عناوین صورتجلسات تشکیل گردد سبب رد صورتجلسه می گردد.

نکته مهم:شما بایستی متن صورت جلسه را به صورت جامع و کامل و دقیق مانند نمونه ای که از اداره ثبت شرکت ها ارائه شده است تنظیم نمایید.در ضمن دقت نمایید که متن صورت جلسه تایپ شده در سامانه عینا و به صورت دقیق با متن صورتجلسه روی کاغذ که به اداره ثبت شرکت ها در کرج محول می گردد مطابقت داشته باشد تا صورتجلسه مردود نگردد.

اصل صورت جلسه ای که به وسیله اعضا به امضا رسیده است بایستی به اداره ثبت شرکت ها در کرج ارسال شود و نبایستی رونوشت و یا رونوشت برابر اصل صورتجلسه ارائه گردد.

در صورتی که صورتجلسه مورد درخواست شما تغییر نام شرکت در کرج به همراه تغییرات دیگر است، حتی المقدور بایستی صورتجلسه‌ ای به صورت مجزا را تدوین و ارجاع نمایید.زیرا چنانچه نام پیشنهادی شما تأیید نگردد، بقیه تصمیم های ذکر شده در صورتجلسه هم همراه با عدم تایید نام رد می گردد.

توجه داشته باشید که هرگزانواع متفاوتی از صورتجلسه را در یک صورتجلسه ترکیب ننمایید. از ذکر عناوین صورتجلسه همچون «مجمع عمومی فوق العاده و عادی به طور فوق العاده» اجتناب نمایید زیرا بدون شک سبب رد پذیرش صورتجلسه شما می‌گردد.

دقت داشته باشید که شماره رهگیری صادر شده به منظور صورتجلسه شما پایه و اساس اصلی شناسایی و پذیرش صورتجلسه می باشد. حتما در بالای برگه صورتجلسه شماره رهگیری و بارکد صادر شده درج گردد، در ضمن یک رونوشت از رسید پذیرش دربردارنده شماره و بارکد رهگیری را روی پاکت الحاق نمایید.

نکته : کمرنگ یا ناخوانا بودن کد رهگیری موجب رد صورتجلسه شما می شود.

چنانچه چندین صورتجلسه را به صورت مصادف پذیرش نموده اید همه را با یک پوشه و پاکت ارسال نمایید و قسمت فوقانی رسیدها را که شماره رهگیری بر روی آن درج شده است برش دهید و همه را بر روی یک پاکت بچسبانید.

در صورتی که شماره ثبت و یا شناسه ملی شرکت در کرج و یا موسسه شما در کرج با یکدیگر مطابقت ندارند و یا بیشتر از یک شناسه ملی به شرکت شما در کرج اختصاص داده شده است و به همین دلیل پذیرش صورت جلسه شما در کرج امکان پذیر نمی باشد قبل از مبادرت به پذیرش صورتجلسه خود به واحد تعیین شناسه ملی واقع در اداره تعیین نام ثبت شرکت ها در کرج مراجعه نمایید.

در صورتی که قصد استعمال از خدمات یک وکیل را دارید، به خاطر داشته باشید که حتما اصل یا رونوشت برابر اصل وکالت نامه وکیل را به پرونده خود پیوست نمایید ، در غیر این صورت ودر صورت پشیمانی بعدا و در طی مراحل بعد از ارسال مدارک امکان الحاق نمودن وکیل و وکالت نامه او به پرونده وجود نخواهد داشت.

شایان ذکر است که تاریخ صورت جلسه موضوع و مبحث بسیار مهمی می باشد.توجه داشته باشید که در هر دو صورتجلسه ای که به امضا رسیده است یکی باشد و با تاریخی که در سامانه ذکر شده است دقیقا مطابقت و هم خوانی داشته باشد.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

مدارک جهت اخذ ایران کد در کرج

در این مقاله درباره ی مدارک جهت اخذ ایران کد در کرج مدارکی ارائه شده است مقاله را بخوانید.

نحوه ثبت علامت تجاری در کرج

علامت تجاری از روش به دست آوردن اطمینان از حق و حقوق منحصر به فرد به منظور شناختن کالاها و خدمات و یا مجوز آن به دیگران حاکی بر استعمال از آن در صورت پرداخت نمودن مبلغی از مالک علامت محافظت می نماید.

مدارک لازم جهت ثبت برند لاتین در کرج

در صورتی که در تصویر علامت یا نام مورد نظر شما جهت ثبت کلمه یا حروف لاتین استفاده نشده باشد،ارائه ی کارت بازرگانی الزامی نخواهد بود.برای اطلاعات بیشتر در مورد مدارک لازم جهت ثبت برند لاتین در کرج مقاله را بخوانید.

انواع شرکت پیمانکاری در کرج

برای آن که شرکت پیمانکاری در کرج به ثبت برسد نخست می بایست در رابطه با نوع شرکت که قرار است شرکت با مسئولیت محدود به ثبت برسد یا شرکت سهامی خاص شرکا تصمیم گیری کنند این مقاله شرح بیشتر پرداخته می شود لطفا مطالعه نمایید

فرق بین هیأت مدیره و هیأت رئیسه

اشخاصی که برای نظم جلسه و دریافت آرا نظارت دارند هیأت رئیسه هستند .د راین مقاله می توانید اطلاعاتی در مورد هیأت مدیره و هیأت رئیسه مطالعه نمایید .

اسامی خاص برای برند

زمانی که اقدام به تاسیس و شروع کسب وکاری می نمایید نام و انتخاب نام برای آن ایجاد و بدست آوردن شهرت و اعتبار کسبی از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد

اهمیت برندینگ

برندینگ در اصل همان تصویری می باشد که می توان از محصولات و یا خدمات در ذهن شخص دیگر به عنوان مخاطب و یا مشتری ایجاد نمایند . که این روش به صورت کلی برندینگ نمایند .

فروش برند در کرج

با توجه به قانون علامت تجاری یا برند قابلیت خریداری نمودن و به فروش رساندن را دارد در این مقاله به توضیحات بیشتر پرداخته می شود جهت آشنایی بیشتر مطالعه نمایید

ضوابط ثبت شرکت مختلط سهامی

در قانون تجارت ماده 162 ، شرکت مختلط سهامی شرکتی می باشد که با اسم مخصوصی بین شرکا سهامی و یا چند شریک ضامن تاسیس می گردد .دراین مقاله به توضیحات بیشتر پرداخته می شود لطفا مطالعه نمایید .

هزینه و قیمت اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی هزینه و قیمت احذ جواز تاسیس صنایع در کرج پرداخته شده است مقاله را مطالعه نمایید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟