لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

هزینه و تعرفه ثبت برند و علامت تجاری در کرج


برند یا علامت تجاری تصویری است مختص به محصولات و خدمات شما که با ثبت کردن آن و معرفی کالا و خدمات خود با آن اقلام خود را به خریدار شناسانده و حق مالکیت خود را حفظ می کنید ، یعنی اینکه هر موقع شخصی برند یا علامت تجاری شما را بر روی محصولی دید شما را به عنوان تولیدکننده می شناسد و پس از تبلیغات و شناسایی شما اصولا تمایل دارد که از برند شما خرید کند، بنابراین می بینید که ثبت برند و علامت تجاری ، چطور به حفظ و حراست مالکیت شما بر تولیداتتان کمک می کند . در این بین باید گفت که در شهر کرج به دلیل اینکه از طرفی به پایتخت نزدیک است و از طرف دیگر شهری نسبتا کوچک است ممکن است یک محصول با یک نام خاص به سرعت معروف شود سودجویان احتمالی به این فکر بیفتند که با همان نام و یا علامت تجاری محصول خود را پخش کنند تا از فروش خوبی بهره مند گردد. بنابراین می بینید که ثبت برند و علامت تجاری در کرج اهمیت خاصی دارد.

هزینه و تعرفه ثبت برند و علامت تجاری در کرج

هزینه ثبت برند و علامت تجاری در کرج

ثبت برند و علامت تجاری کرج باید ابتدا امکان سنجی شود یعنی ببینیم که آیا کسی پیش از این برندی را شبیه یا عین برندی که تقاضای ثبتش را می دهیم در کرج یا هرجای دیگری ثبت نموده است یا خیر . بعد از این مرحله باید نسبت به طراحی نام تجاری یا علامت تجاری که انواع برند است ، اقدام کرد .بدین ترتیب که کارشناس حقوقی ثبت برند در کرج با مراجعه به سایت ثبت علامت تجاری اظهارنامه ثبت برند و علامت تجاری را تکمیل می کند این اظهارنامه دارای چندین مرحله می باشد و تا رسیدن به پذیرش نهایی زمان زیادی می برد . علاوه بر آن هم مرتبا" باید آن را پیگیری کرد تا نتیچه اش اعلام شود زیرا اداره ثبت علامت تجاری برای سراسر ایران مسئولیت دارد و از سراسر ایران پرونده دارد و بنابراین بررسی هر پرونده زمان زیادی می برد . نهایتا" هروقت نتیجه بررسی پرونده بیاید ، کارشناس حقوقی باید به متقاضی جهت تکمیل مدارک کمک کند و سپس مدارک را ارسال نماید و مجددا" جهت اخذ تاییدیه مدارک پیگیری کند. بعد از آن باید با پرداخت هزینه به سازمان روزنامه رسمی روزنامه اول آگهی شود و اگر اعتراضی وارد شود که مجدد باید فرایند را از سر گرفته پیگیری کند و اگر هم اعتراضی نشود ، باید بعد از 31 روز بازهم با پرداخت هزینه قابل توجهی برای بار دوم برند و علامت جاری آگهی شود. در آخر هم وکیل موسسه باید به نمایندگی از متقاضی ضمن مراجعه به اداره مالکیت تصدیق برند را با پرداخت حق الثبت حضورا" دریافت کند . لذا می بینید که هزینه و تعرفه ثبت برند و علامت تجاری در کرج شامل کلیه مراحل و پیگیری های فوق من جمله کار کارشناسی ، حق الچاپ آگهی (2 بار) ، حق الوکاله وکیل و حق الثبت می باشد . به علاوه اگر تعداد محصولات یا طبقات شغلی برای ثبت بیشتر باشد هزینه های دولتی و باتبع هزینه اخذ شده توسط ثبت ایلیا نیز افزایش می یابد .

سایر شرایط ثبت برند و علامت تجاری در کرج

به منظور ثبت برند و علامت تجاری باید متقاضی حتما" مجوز داشته باشد . این مجوز می تواند مثل مجوز نشر و چاپ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یا مجوز تولید از وزارت صنایع ( کارخاانه تولید آب معدنی ) و جواز کسب اصناف از اتحادیه مربوط به آن صنف باشد ( مثلا" مجوز صحافی ) و یا مجوز رستوران که از وزارت بهداشت صادر شده و برای ثبت برند رستوران ( نام تابلو رستوران ) نیاز می باشد . از سایر شرایط ثبت برند و علامت تجاری در کرج ، این است که اگر بخوهید برند لاتین ثبت نمایید نیاز به کارت بازرگانی می باشد .

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

اخذ کارت بازرگانی در همدان

ثبت شرکت ایلیا اخذ کارت بازرگانی در همدان را برای شما به شکل تخصصی و با تکیه بر سالها تجربه مفید به بهترین شکل ممکن به انجام می رساند.

اخذ نشان حلال در کرج

نشان حلال نشانی است که برروی مواد غذایی و نوشیدنی ها درج می شود و نشان دهنده این است که محتویات این مواد مطابق شرع اسلام و حلال می باشد .برای آن دسته از تجاری که صادرات محصولات خود به کشورهای اسلامی را انجام می دهند ، اخذ نشان حلال اهمیت خاصی دارد ثبت ایلیا با این مقاله اطلاعات خوبی را به شما می دهد

نمونه صورتجلسه افزایش سرمایه شرکتهای سهامی

جهت کسب اطلاعات تکمیلی همین حالا با ما در ارتباط باشید.

تمدید ثبت شرکت

جهت کسب اطلاعات تکمیلی  در خصوص تمدید ثبت شرکت همین حالا با ما در ارتباط باشید.02632525232

ثبت شرکت

ثبت شرکت ایلیا کلیه مراحل ثبت شرکت را برای  شما به صورت تخصصی و در اسرع وقت انجام می دهد و در خصوص آنها به رایگان مشاوره ارائه می دهد .

مراحل اخذ ایزو و ایران کد

ایزو سازمانی بین المللی استاندارد سازی است و شرکت ها برای کسب ایزوهای مختلف بنا به نیاز خود و حوزه تولیداتشان، برای اخذ ایزو از این سازمان اقدام باید اقدام نمود که البته پیش از آن باید نسبت به اخذ استاندارد از سازمان ملی استاندارد اقدام نمود .

اخذ ایران کد در کرج

ایران کد یا کد شناسایی ملی کالا مانند بارکدی است که بر روی محصولات درج می شود و سبب اعتبار کالا و شناساییی آن از کالای قاچاق می شود و اجبارا باید بر روی بسیاری از محصولات درج گردد که البته پیش از آن نیاز به ثبت برند دارید. ثبت ایلیا در این مقاله اطلاعات خوبی برای اخذ ایران کد در کرج ارائه می کند.

مراحل ثبت شرکت با مسئولیت محدود

مراحل ثبت شرکت ها در کرج و مراحل ثبت شرکت با مسئولیت محدود از تعیین اسم شرکت تا تحویل مدارک ثبتی آن توسط ثبت شرکت ایلیا انجام می شود . برای اطلاع از این مراحل خواندن مقاله حاضر را توصیه می کنیم .

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟