لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

مراحل ثبت شرکت های تخصصی


سئوالی که برای اغلب اصناف و مشاغل پیش می آید این است که ضرورت ثبت قانونی یک کسب و کار چیست؟ ثبت موسسات و ثبت شرکت به صورت قانونی چه فوایدی دارد و چه تسهیلاتی شامل آن خواهد شد؟ باید بدانیم که برای هر فعالیت و یا خدمات تجاری یا غیر تجاری که ساماندهی و نظم دقیقی داشته باشد نیاز به طی کردن مراحل قانونی ثبتی و حقوقی است. در اصل برای رسیدن به مدارج عالی و پیشبرد در ارائه هرچه بهتر فعالیتمان نیاز به ثبت به صورت حقوقی و مطابق با قوانین موجود در این خصوص می باشد ولی باید در نظر داشت که این موضوع نیز دارای معایب و مزایای مختص خود خواهد بود. یکی از مزایای قابل توجه مراحل ثبت و تاسیس شرکت عبارت است از اینکه انتخاب نوع فعالیت با نام حقوقی (شرکت) یا حقیقی( شخص) به خود افراد بستگی دارد. در ادامه ی این مطلب به نمونه هایی دیگر از این مزایا اشاره خواهیم داشت مجتمع حقوقی ثبت ایلیا افتخار دارد با دارا بودن دپارتمان های کاملا تخصصی حقوقی و ثبتی این امکان را برای متقاضیان خود فراهم نماید که بصورت کاملا رایگان در مسیر تحقق اهداف و رویاهای خود گام برداشته و نسبت به تاسیس شرکت یا موسسه ی خود اقدام نمایند. نحوه ی انجام کار به این صورت می باشد که شما می توانید به طور کل این روند را به ما بسپارید و یا خودتان از طریق سامانه ثبت شرکتها به آدرس اینترنتی www.irsherkat.ir اقدام نمایید

مراحل ثبت شرکت

در ادامه نکاتی را به عنوان شرایط و ضوابط لازم برای قانونی نمودن هر کسب و کار و مراحل ثبت شرکت بیان خواهیم کرد. برای رسمی نمودن فعالیت تجاری یا غیر تجاری هر موسسه یا شرکتی ( ائم از سهامی عام، سهامی خاص، با مسئولیت محدود، نسبی، تعاونی، تضامنی و .... ) لازم است تا مدارک تعیین شده تهیه گردد و سپس با توجه به ضوابط معین شده مراحل لازم سپری شوند.

مراحل ثبت و تاسیس شرکت

شرایط تاسیس شرکت سهامی عام

 • تعیین سرمایه در قالب های مشخص
 • فروش مبلغ سهام از طریق پذیره نویسی به عموم مردم
 • وجود حداقل سه نفر به عنوان سهامدار
 • تعهد سهامداران به میزان مبلغ اسمی سهام اعضا می باشد.
 • قرار گیری عنوان " شرکت سهامی عام " قبل یا بعد از نام شرکت به صورت واضح و خوانا و بدون فاصله
 • تهیه تمامی مدارک شناسایی و ثبتی در خواستی

شرایط تاسیس شرکت سهامی خاص

 • تامین سرمایه توسط موسسین و تبدیل آن به مبالغ سهام
 • تعیین تعهدات سهامداران بر اساس میزان و مبلغ اسمی سهام
 • حداقل تعداد شرکا 3 نفر
 • ذکر عنوان «‌سهامی خاص» به صورت خوانا قبل یا بعد از نام شرکت
 • تهیه مدارک لازم ( شناسنامه اعضا، اساسنامه و اظهار نامه و .... )

شرایط تاسیس شرکت با مسئولیت محدود

 • زمینه ی فعالیت می تواند تجاری، بازرگانی و .... باشد
 • حداقل تعداد شرکا 2 نفر می باشد
 • عدم نیاز به تبدیل سرمایه ی اولیه به سهام
 • متعهد نمودن اعضا بر اساس میزان سرمایه

قید نمودن عبارت " با مسئولیت محدود " در نام شرکت ضروری می باشد مراحل ثبت شرکت پس از انتخاب هر یک از قالبهای پیشنهادی از جانب قانون برای تاسیس شرکت لازم است که بر حسب نوع فعالیت و شرایط موجود، مراحل مربوطه انجام پذیرد، شرکت ها با توجه به تعداد نفرات ،میزان سرمایه ،شرایط و موقعیت جغرافیایی و از همه مهمتر برحسب نوع فعالیت شان از قوانین متفاوتی پیروی می نمایند. انتخاب قالب متناسب برای ثبت با نوع فعالیت و شرایط موجود می بایست با نوعی آینده نگریی همراه گردد که انتخاب اولیه محدودیت یا مشکلات ثانوی را در آینده ایجاد نکند. چنین انتخاب هوشمندانه و صحیحی می بایست از اطلاعات جامع و کاملی سرچشمه بگیرد .بی شک کسب چنین اطلاعاتی در مورد مراحل ثبت و تاسیس شرکت نمی تواند در مدت زمان محدودی بطور کامل و دقیق دریافت گردد و همین موضوع موجب می گردد تا نیاز به برگزیدن مشاوری کاردان و آگاه مطرح شود که انتخاب چنین مشاوری باید با توجه به شرایط موجود بر جامعه ی حقوقی و قوانین تدوین شده در این خصوص انجام شود.کلیه متقاضیان در راستای پیشبرد اهداف ثبتی خود به دو نوع ورودی مشاوره ای احساس نیاز پیدا خواهند کرد که عبارتند از:

 • مشاوره ی حقوقی
 • مشاوره ی ثبتی

مشاوره ی حقوقی راهنمایی ها و چهارچوب های کلی حقوقی را به شما معرفی می نماید و مشاوره ی ثبتی مجموع اطلاعات و راهنمایی های لازم را در مرجعیت ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در اختیار متقاضیان قرار می دهد.موسسه حقوقی ایلیا با برخورداری از کارشناسان مجرب در خصوص ارائه ی مشاوره و راهنمایی های لازم در خدمت اشخاص حقوقی و حقیقی محترم خواهد بود.

ثبت و تاسیس شرکت تخصصی

ثبت شرکت ایلیا ، ثبت انواع شرکت های تخصصی من جمله شرکت های پیمانکاری ، خدماتی ، تولیدی ، بازرگانی و شرکت عمرانی و ساختمانی را برای شما عزیزان به انجام می رساند .

مزایای تاسیس شرکت

 • جلب اعتماد و اطمینان مشتریان

به عنوان اولین نکته در خصوص این مزایا باید بگوییم که هر فعالیتی با نام " شرکت " می تواند به صورت رسمی و قانونی انجام پذیرد که اعتبار بیشتری خواهد داشت و اینکه برای اشخاص حقیقی یا حقوقی طرف فعالیت اعتماد بیشتری ایجاد میکند . اگر قصد فعالیت در هر صنف و کسب و کاری را دارید سعی کنید که از طریق مراحل قانونی اقدام به ثبت و تاسیس شرکت در موضوع اختصاصی خود نمایید. این مسئله توصیه ی موسسه حقوقی ایلیا به شما دوستان ارجمند می باشد

 • تقسیم مسئولیت بین شرکا

در واقع میزان تعهد اعضا و شرکا، به میزان سهام اعلامی از طرف خود آنها است. اینگونه که سهم افراد و میزان درصد سهام آنها در اساسنامه شرکت به صورت مکتوب ذکر خواهد شد و در هر زمان که نیاز به بررسی داشته باشد به راحتی می توان از طریق اساسنامه که یکی از ملزومات برای تاسیس شرکت است، به این اطلاعات دسترسی پیدا نمود

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

از کجا شروع کنیم ؟

مجتمع حقوقی ثبت ایلیا افتخار دارد که با بیش از 18سال تجربه کاری در کلیه ی امور مربوط به ثبت شرکت ،ثبت برند و علامت تجاری ،ثبت تغییرات ،طرح توجیهی و جواز تاسیس صنایع ،کسب نشان حلال ،ثبت طرح صنعتی و همچنین ثبت اختراع ، به روزترین اطلاعات حقوقی و تخصصی ترین شیوه های نوین حقوقی و ثبتی را ارائه کند.

سایت ثبت شرکتها

ایلیا پیشرو در ارائه ی خدمات مشاوره ای به شرکت ها و موسسات غیر تجاری می باشد.

اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج

جواز تاسیس برگه ای است که جهت تاسیس واحد تولیدی در شهرک های صنعتی قید شده در آن برگه و برای تولید کالای ذکر شده در آن صادر می گردد و مرجع صدور آن ، وزارت صنعت و معدن می باشد . جواز تاسیس صنایع در رشته های مختلف را از ثبت ایلیا بخواهید .

نمونه صورتجلسه افزایش سرمایه شرکت های سهامی

مجتمع حقوقی ثبت ایلیا پیشرو در ارائه ی خدمات ثبتی شرکتها و موسسات غیرتجاری.

مراحل ثبت شرکت با مسئولیت محدود

مراحل ثبت شرکت ها در کرج و مراحل ثبت شرکت با مسئولیت محدود از تعیین اسم شرکت تا تحویل مدارک ثبتی آن توسط ثبت شرکت ایلیا انجام می شود . برای اطلاع از این مراحل خواندن مقاله حاضر را توصیه می کنیم .

ثبت شرکت در کرج

ثب شرکت در کرج به فعالیت شما جهت می دهد و با حضور حداقل دو نفر امکانپذیر می باشد. مجتمع ثبت ایلیا با ارائه خدمات تخصصی ثبت شرکت در کرج در خدمت شما می باشد.

ثبت تغییرات شرکت

این مقاله اختصاص دارد به تعریف آگهی ثبت تغییرات شرکت های مختلف، شرایط و ضوابط دریافت آن و هم چنین مدارکی که برای اخذ این آگهی لازم می باشد.

اسامی چهار سیلابی - نمونه اسامی چهارسیلابی

از آنجا که امروزه اسم شرکت ها از تعدد بالایی برخوردار است اسامی شرکت به صورت سه سیلابی انتخاب میشوند

همراه مشاور ایلیا

همراه مشاور ایلیا

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟