لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

سامانه ثبت شرکتها در کرج


ثبت شرکت ایلیا در این مقاله به مطالبی درباره ی سامانه ثبت شرکتها در کرج پرداخته است تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

صاحبان مشاغلی که متقاضی رسمی و قانونی نمودن فعالیت خود هستند، می توانند از دو طریق زیر نسبت به انجام مراحل اولیه ی لازم اقدام نمایند :

  1. با ثبت شرکت ایلیا تماس گرفته و یا به صورت حضوری مراجعه نمایند و از راهنمایی های کارشناسان مجرب ما بهره مند شوند.
  2.  به سایت اختصاصی مربوط به امور ثبتی مراجعه نمایند و مطابق با اطلاعات و راهنما های موجود روال ثبت را به انجام برسانند.

سامانه ثبت شرکتها در کرج

در روش اول اگر کار خود را تماما به ما بسپارید، دیگر نگران درست انجام شدن هیچ یک از موارد نخواهید بود و به راحتی می توانید تنها با پرداخت هزینه ای مشخص و بدون اتلاف وقت خود مراحل قانونی را پشت سر بگذارید . اگر شخصا به سایت و سامانه ثبت شرکتها مراجعه می نمایید، لازم است که دقت کافی را در اطلاعات و مشخصات وارد شده به عمل آورید و در پایان دریافت کد رهگیری به منزله اتمام مراحل می باشد و دریافت این کد برای پیگیری نمودن کار شما در بازه های زمانی بعدی الزامی خواهد بود . بهر حال در هر دو روش لازم است که نسبت به در اختیار داشتن مدارک شناسایی خود و تهیه کپی یا اسکن از آنها اقدام نمایید.

آدرس اینترنتی سایت ثبت شرکتها در کرج

برای ثبت نام و استفاده از امکانات این سایت لازم است که ابتدا آدرس www.irsherkat.ir را در مروگر خود وارد نموده و از طریق مطالعه راهنماها و بخشهایی که در این سایت برای آغاز روال ثبت نامی وجود دارد، اقدام نمایید . در هر شهری که ساکن هستید و در هر صنفی که مشغول فعالیت هستید برای قانونی نمودن کسب و کار خود می توانید به سامانه ثبت شرکتها مراجعه نمایید و مراحل در نظر گرفته شده را به اتمام برسانید. دقت داشته باشید که کلیه ی امور قانونی و ثبتی از قبیل تاسیس شرکت و موسسات یا انحلال آنها از طریق این سامانه به انجام می رسد.

سامانه ثبت شرکتها در کرج

بازدید کنندگان ارجمند، همانطور که گفته شد، برای کسب اطلاع در خصوص شرایط و مدارک و هم چنین مراحل قانونی انواع فعالیت های حقوقی یا ثبتی لازم است که ابتدا در سایت اینترنتی مربوط به اداره ی کل ثبت شرکت ها اطلاعات درخواستی را وارد نمایید و بدین وسیله مراحل قانونی را که در قانون کار و تجارت ایران در نظر گرفته شده است به انجام برسانید. برای ثبت اطلاعات در سامانه ثبت شرکتها  می توانید خودتان شخصا اقدام نمایید ولی اگر که نیاز به راهنمایی و استفاده از تجارب بیشتر در این خصوص دارید، مجتمع حقوقی ایلیا می تواند از ابتدای مراحل تا انتهای آن جهت ثبت قانونی شرکت یا موسسه ی شما همراه و مشاور شما باشد.

سایت ثبت شرکت در کرج

www.irsherkat.ir

www.ssaa.ir

استفاده از این سامانه می تواند در کاهش زمان برای انجام مراحل نقش موثری داشته باشد و شما در هر موقعیت جغرافیایی و در هر شهری از ایران که باشید از طریق اینترنت می توانید اقدامات اولیه را انجام دهید . بدین منظور لازم است که اطلاعات درست و دقیق را مطابق با آنچه در قالب گزینه های مختلف در این سایت از متقاضیان ثبت نام در خواست شده، وارد نمایید. توجه داشته باشید که تمامی امور مربوط به ثبت، انحلال یا تغییرات یک شرکت یا موسسه از طریق سامانه ثبت شرکتها  قابلیت پیگیری خواهد داشت . مجددا یادآوری می کنیم، که یکی از موارد مهم این است که پس از انجام دادن مراحل خواسته شده، کد رهگیری را دریافت نمایید. دریافت این کد به منزله ی ثبت نهایی می باشد و برای پیگیری درخواست های بعدی و وضعیت درخواست فعلی شما مبنی بر ثبت شرکت یا موسسه خصوصی شما لازم می باشد.

مراحل ثبت شرکت در کرج

مرحله یک : ثبت نام در سایت که از طریق سامانه ثبت شرکتها انجام می شود.

مرحله دوم : پست کردن پرونده .

  1. تمامی اطلاعات لازم از طریق این سایت به اداره ثبت ارسال می گردد و در نهایت جواب پذیرش ثبت نام نیز از همین طریق به اطلاع درخواست کننده می رسد. شما با ورود به سایت های مذکور می توانید از طریق لینک های موجود به قسمت ثبت نام دسترسی داشته باشید.
  2. مراحل ثبت نام را به صورت گام به گام طی کرده و در آخر چنانچه کار ثبت داشته باشید رسید پذیرش مربوط به ثبت و در صورتی که صورتجلسه داشته باشید علاوه بر رسید پذیرش، رسید تغییرات را نیز از طریق همین وبسایت دریافت می نمایید.
  3.  با دریافت کد رهگیری در پایان مراحل، ثبت نام شما به اتمام می رسد و در هر زمان که بخواهید، از روند پرونده خود نیز اطلاع کسب کنید از قسمت پیگیری درخواست در سامانه ثبت شرکتها وارد کارتابل ثبت نامی خود شده و اطلاعات را مشاهده نمایید. کد رهگیری در بالای سمت راست رسید پذیرش شما قابل مشاهده می باشد.
  4. زمانی که برای پست کردن اوراق امضا شده ی پرونده خود به اداره ی پست مراجعه می نمایید،شماره رسید پستی را که از اداره پست دریافت می کنید در قسمت کد مرسوله وارد و تاریخ پست کار را نیز در قسمت تاریخ ارسال وارد کنید تا از این طریق مرحله دوم از کار ثبتی خود را به پایان رسانیده باشد.

در صورت تمایل به انجام امور ثبت نامی در سامانه ثبت شرکتها توسط کارشناسان مجتمع حقوقی ایلیا و هم چنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید از طریق شماره ها و راه های ارتباطی مندرج در این وب سایت با ما تماس بگیرید و از راهنمایی های متخصصان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا بهره مند شوید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت تغییرات شرکت ها

برای این که شرکت تغییرات خود را به ثبت برساند باید صورتجلسه ای که با موضوع شرکت هماهنگی دارد را تنظیم نماید و آن را به اداره ثبت شرکت ها تسلیم نماید. که در واقع این صورتجلسه، صورتجلسه تغییرات شرکت می باشد. ثبت شرکت ایلیا ثبت تغییرات شرکت ها را برای شما با تنظیم صورتجلسه برای شما به انجام می رساند.

استعلام شماره ثبت شرکت

فرایند استعلام شماره ثبت شرکت ، استعلام نام شرکت و مراحل استعلام ثبت شرکت ها کاملا تخصصی در این مقالع عنوان شده. در صورت نیاز به مشاوره استعلام شرکتها.

اسامی چهار سیلابی - نمونه اسامی چهارسیلابی

از آنجا که امروزه اسم شرکت ها از تعدد بالایی برخوردار است اسامی شرکت به صورت سه سیلابی انتخاب میشوند

صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده در خصوص نقل و انتقال سهام

مجتمع ایلیا پیشرو در ارائه ی خدمات ثبتی شرکت ها و موسسات غیرتجاری.02632525232

جستجوی بهترین نام برای شرکت

جستجوی بهترین نام برای شرکت جهت ثبت شرکت یکی از مراحل انتخاب نام یا اسم شرکت می باشد. شما می توانید از گزینه جستجوی بهترین نام برای شرکت در وب سایت مجتمع حق

تنظیم طرح توجیهی در کرج

طرح توجیهی طرحی است برای توجیه مالی یک پروژه یا برنامه تولید این توجیه می تواند برای بانک، سرمایه گذار و یا برای وزارت صنعت و معدن جهت اعطای جواز تاسیس باشد . ثبت شرکت ایلیا انواع طرح توجیهی را برای شما تهیه و تنظیم می نماید .

ثبت علائم و علامت تجاری

یکی از خدمات شرکت ثبت ایلیا ارائه ی خدمات در خصوص ثبت علائم و علامت تجاری برند و لوگو می باشد که در این مقاله مواردی مربوط به نحوه انجام آن ذکر شده است

اداره ثبت شرکت سازمان ثبت شرکتها

در این مطلب از سایت تخصصی موسسه حقوقی ایلیا اطلاعات لازم در خصوص آدرس اداره ثبت شرکت ها در تهران و کرج برای مراجعات حضوی و ارسال مدارک درج شده است

نمونه صورتجلسه افزایش سرمایه شرکت های سهامی

مجتمع حقوقی ثبت ایلیا پیشرو در ارائه ی خدمات ثبتی شرکتها و موسسات غیرتجاری.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟