لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

ثبت برند در اصفهان


کليات ثبت برند در اصفهان

ثبت برند یعنی ثبت عنوان یا علامتی که سبب شهرت کسب و کارتان می شود با ثبت برند یا ثبت اسمی برای کسب و کارتان شما می توانید به راحتی تبلیغات زیادی بر روی آن انجام داده و آن را در بین مردم مادگار کنید پس می توان نتیجه گرفت که ثبت برند رکن اصلی تبلیغات و بازاریتابی شماست . به علاوه چنانچه مغازه ای دارید و می خواهید ، اسمی بر روی تابلو آن قرار دهید و از همان اسم در کارت ویزیت خود استفاده کنید و یا چنانچه خدماتی ارائه می دهید و میخواهید از اسمی برای کسب و کارتان در تبلیغاتتان استفاده کنید. باید ثبت برند در اصفهان انجام دهید. با این کار علاوه بر دریافت حمایت قانونی از برندتان به مدت ده سال می توانید جلوی ثبت برندی مشابه با برندتان و در حقیقت جلوی رقابت ناسالم را بگیرید، با ثبت برند امکان اعطای نمایندگی پیدا می کنید که می توانید با دادن امتیاز استفاده از برند شما در مقابل درآمدی داشته باشید. لذا ثبت برند در اصفهان از بسیاری جهات برایتان مفید فایده خوهد بود . به منظور ثبت برند خود در اصفهان و ثبت شرکت شما مي توانيد از کمکهاي ثبت شرکت ايليا بهره مند شويد.

مدارک ثبت برند در اصفهان

بايد بدانيد که برند به دوشکل حقيقي و حقوقي قابل ثبت است. در کنار مدارک شناسایی که قطعا" برای هرنوع امور ثبتی لازم است ، مجوزی دال بر فعالیت ( جواز صنایع ، جواز کسب از صنف یا اتحادیه و یا موافقت اصولی مرجع مربوطه ) را لازم دارید و چنانچه ثبت برند به نام شرکت باشد یا ثبت برند حقوقی دارید باید علاوه بر این مدارک ، مدارک ثبتی شرکت ، روزنامه رسمی و آخرین آگهی تغییرات را نیز ارائه نمایید. جهت ثبت برند لاتين داشتن کارت بازرگاني الزامي ميباشد. ثبت برند در اصفهان ثبت برند در اصفهان مراحل ثبت برند در اصفهان  چنانچه برندی که مد نظرتان است ، پیش از این برای شخص دیگری در همان حیطه شغلی ثبت شده باشد پروسه ثبت برند در اصفهان آغاز می گردد ، ابتدا باید ثبت اظهارنامه برند در سامانه اداره مالکیت صنعتی انجام شود و سپس پس از 35 روزکاری که نتایج تایید اظهارنامه آمد جهت سایر مراحل اقدام گردد و چنانچه اظهارنامه رد شود لازم است که برای رفع نقصی که در سامانه اعلام شده است اقدام کنید و سپس مجددا" برای ثبت اظهارنامه برند اقدام کنید و چنانچه این بار تایید شد مدارک ارسالی را جهت تشکیل پرونده ارسال نمایید و پس از تشکیل پرونده ، شما می توانید جهت ثبت نام آگهی روزنامه رسمی نوبت اول در روزنامه رسمی کشور اقدام نمایید و سپس یک ماه صبر کنید تا چنانچه شکایتی نسبت به برند در دست ثبت وجود دارد ارائه شود ، سپس باید پس ازطی مدت 1 ماه برای روزنامه رسمی ثبت برند مجددا" اقدام نمایید ، و برای بار دوم برند آگهی شود و سپس سایر مراحل جهت صدور تصدیق برند به صورت حضوری دراداره مالکیت صنعتی پیگیری گردد. ثبت آرم تجاري، لوگو و علامت تجاري در اصفهان لوگو يا آرم تجاري در واقع تجسمی از برند شما است و یک برند تصویری یا علامت تجاریست که مخصوص شما به ثبت می رسد. امروزه بسياري از برندهاي بزرگ داخلي و خارجي داراي لوگو يا نمادي جهت معرفي خود هستند. مثلا" لوگوي پيتزا بوف که شبيه به يک جغد طراحي شده و متناسب با معناي اين نام تجاري مي باشد و يا لوگوي مارکهاي ورزشي مانند برند معروف نايک که شبيه به علامت تيک طراحي شده و در طراحي آن هوشمندي خاصي به کار رفته است چرا که علامت تيک معمولا" در ذهن بيننده صحيح بودن چيزي را تداعي مي کند. . شايان ذکر است که ثبت علامت تجاري در اصفهان ، نام تجاري، آرم و لوگو داراي نقش حقوقي يکسان با ثبت برند در اصفهان است و فقط در ظاهر آنها تفاوت وجود دارد. مجتمع ثبت شرکت و برند ايليا آماده ارائه خدمات طراحي و ثبت برند در اصفهان ، لوگو ، ثبت آرم يا علامت تجاري ، ثبت نام و نشان تجاري شما عزيزان مي باشد.
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

اخذ گواهی استاندارد در کرج

به منظور اخذ استاندارد اخذ جواز و ثبت برند محصول الزامی است .جهت تکمیل اطلاعات خود در زمینه اخذ گواهی استاندارد با کارشناسان و مشاورین مجتمع ثبت شرکت ایلیا در تماس بوده و از تجربیات آنها به صورت رایگان برخوردار شوید همچنین با خواندن این مقاله اطلاعات خوبی کسب می کنید .

مراحل اخذ ایزو و ایران کد

ایزو سازمانی بین المللی استاندارد سازی است و شرکت ها برای کسب ایزوهای مختلف بنا به نیاز خود و حوزه تولیداتشان، برای اخذ ایزو از این سازمان اقدام باید اقدام نمود که البته پیش از آن باید نسبت به اخذ استاندارد از سازمان ملی استاندارد اقدام نمود .

ال سی | اعتبار نامه

اعتبار اسنادی یا ال سی تعهدی بانکی است که به فروشنده کالا یا خریدار داده می شود و در ال سی تعهد می گردد مبلغ معامله تمام و کمال و به موقع پرداخت شود.

آدرس اداره ثبت شرکتها

جهت کسب اطلاعات تکمیلی  در خصوص آدرس اداره ثبت شرکتها همین حالا با مجتمع حقوقی ثبت ایلیا در ارتباط باشید.02632525232

مراحل ثبت شرکت سهامی خاص

مراحل ثبت شرکت سهامی خاص تنها شامل مراحل ثبتی کار نیست بلکه نیازمند مقدمات و اخذ اطلاعاتی است که به موفقیت کسب و کار کمک شایان می کند ما در این مقاله آن مقدمه را در اختیارتان قرار داده ایم .

استعلام شماره ثبت شرکت

فرایند استعلام شماره ثبت شرکت ، استعلام نام شرکت و مراحل استعلام ثبت شرکت ها کاملا تخصصی در این مقالع عنوان شده. در صورت نیاز به مشاوره استعلام شرکتها.

آگهی تاسیس شرکت

هر شرکتی پس از اخذ شماره ثبت می بایست برای آگهی تاسیس شرکت اقدام کند. با اخذ آگهی تاسیس شرکت به طور رسمی توسط قوه قضاییه شناخته می شود.

نمونه صورتجلسه افزایش سرمایه شرکت های سهامی

مجتمع حقوقی ثبت ایلیا پیشرو در ارائه ی خدمات ثبتی شرکتها و موسسات غیرتجاری.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟