ثبت برند در اصفهان اولین گام جهت معرفی کسب و کارتان و متمایز کردن آن از نمونه های مشابه است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با موسسه حقوقی ایلیا تماس بگیرید.

ثبت برند در اصفهان

کليات ثبت برند در اصفهان

ثبت برند یعنی ثبت عنوان یا علامتی  که سبب شهرت کسب و کارتان می شود با ثبت برند یا ثبت اسمی برای کسب و کارتان شما می توانید به راحتی تبلیغات زیادی بر روی آن انجام داده و آن را در بین مردم مادگار کنید پس می توان نتیجه گرفت که ثبت برند رکن اصلی تبلیغات و بازاریتابی شماست .  به علاوه چنانچه مغازه ای دارید و می خواهید ، اسمی بر روی تابلو آن قرار  دهید و از همان اسم در کارت ویزیت خود استفاده کنید و یا چنانچه خدماتی ارائه می دهید و میخواهید از اسمی برای کسب و کارتان در تبلیغاتتان استفاده کنید. باید ثبت برند در اصفهان انجام دهید. با این کار علاوه بر دریافت حمایت قانونی از برندتان به مدت ده سال می توانید  جلوی ثبت برندی مشابه با برندتان و در حقیقت جلوی رقابت ناسالم را بگیرید، با ثبت برند امکان اعطای نمایندگی پیدا می کنید که می توانید با دادن امتیاز استفاده از برند شما در مقابل درآمدی داشته باشید. لذا ثبت برند در اصفهان از بسیاری جهات برایتان مفید فایده خوهد بود . به منظور ثبت برند خود در اصفهان و ثبت شرکت شما مي توانيد از کمکهاي ثبت شرکت ايليا بهره مند شويد.

مدارک ثبت برند در اصفهان

بايد بدانيد که برند به دوشکل حقيقي و حقوقي قابل ثبت است. در کنار مدارک شناسایی که قطعا" برای هرنوع امور ثبتی لازم است ، مجوزی دال بر فعالیت ( جواز صنایع ، جواز کسب از صنف یا اتحادیه و یا موافقت اصولی مرجع مربوطه  ) را لازم دارید و چنانچه ثبت برند به نام شرکت باشد یا ثبت برند حقوقی دارید باید علاوه بر این مدارک ، مدارک ثبتی شرکت ، روزنامه رسمی و آخرین آگهی تغییرات را نیز ارائه نمایید. جهت ثبت برند لاتين داشتن کارت بازرگاني الزامي ميباشد. ثبت برند در اصفهان ثبت برند در اصفهان مراحل ثبت برند در اصفهان  چنانچه برندی که مد نظرتان است ، پیش از این برای شخص دیگری در همان حیطه شغلی ثبت شده باشد پروسه ثبت برند در اصفهان آغاز می گردد ، ابتدا باید ثبت اظهارنامه برند در سامانه اداره مالکیت صنعتی انجام شود و سپس پس از 35 روزکاری که نتایج تایید اظهارنامه آمد جهت سایر مراحل اقدام گردد  و چنانچه اظهارنامه رد شود لازم است که برای رفع نقصی که در سامانه اعلام شده است اقدام کنید و سپس مجددا" برای ثبت اظهارنامه برند اقدام کنید و چنانچه این بار تایید شد مدارک ارسالی را جهت تشکیل پرونده ارسال نمایید و پس از تشکیل پرونده ، شما می توانید جهت ثبت نام آگهی روزنامه رسمی نوبت اول در روزنامه رسمی کشور اقدام نمایید و سپس یک ماه صبر کنید تا چنانچه شکایتی نسبت به برند در دست ثبت وجود دارد ارائه شود ،  سپس باید پس ازطی  مدت 1 ماه برای روزنامه رسمی ثبت برند مجددا" اقدام نمایید ، و برای بار دوم برند آگهی شود و سپس سایر مراحل جهت صدور تصدیق برند به صورت حضوری دراداره مالکیت صنعتی پیگیری گردد. ثبت آرم تجاري، لوگو و علامت تجاري در اصفهان لوگو يا آرم تجاري در واقع تجسمی از برند شما است و یک برند تصویری یا علامت تجاریست که مخصوص شما به ثبت می رسد. امروزه بسياري از برندهاي بزرگ داخلي و خارجي داراي لوگو يا نمادي جهت معرفي خود هستند. مثلا" لوگوي پيتزا بوف  که شبيه به يک جغد طراحي شده و متناسب با معناي اين نام تجاري مي باشد  و يا لوگوي مارکهاي ورزشي مانند برند معروف نايک  که شبيه به  علامت تيک طراحي شده و در طراحي آن هوشمندي خاصي به کار رفته است چرا که علامت تيک معمولا" در ذهن بيننده صحيح بودن چيزي را تداعي مي کند. . شايان ذکر است که  ثبت علامت تجاري  در اصفهان ، نام تجاري، آرم و لوگو داراي نقش حقوقي يکسان با ثبت برند در اصفهان است و فقط در ظاهر آنها تفاوت وجود دارد. مجتمع ثبت شرکت و برند ايليا آماده ارائه خدمات طراحي و ثبت برند در اصفهان ، لوگو ، ثبت آرم يا علامت تجاري ، ثبت نام  و نشان تجاري  شما عزيزان مي باشد.