لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

ثبت علامت تجاری در بوشهر


ثبت علامت تجاری در بوشهر

ثبت علامت تجاری اساسی ترین راهکار برای توسعه یک بنگاه اقتصادی می باشد. راهکاری که کالا و خدمات را در ذهن مصرف کننده می گنجاند و از سوء استفاده رقبا و اشخاص ثالث جلوگیری می کند. در این بین نه تنها ثبت علامت تجاری بلکه حفظ و نگهداری آن بر اساس قوانین نیز بسیار حائز اهمیت می باشد. شرکت ثبتی حقوقی ایلیا با در اختیار داستن تجربه کافی در زمینه ثبت شرکت و ثبت علامت تجاری می توانند شما عزیزان را در این زمینه مشاوره و راهنمایی کنند. به یاد داشته باشید ثبت علامت تجاری یکی از راه های موثر جهت حفظ ارزش نزد سهامداران و رقابتی سالم در بازار تجارت به شمار می رود. 

جهت ثبت علامت تجاری در بوشهر از کجا شروع کنیم؟

مجتمع ثبتی ایلیا با تجربهچندساله در زمینه ثبت علامت تجاری و شبت شرکت و داشتن بخش تخصصی در این زمینه ها و حضور شماوران متخصص یکی از بهترین گزینه ها برای شما متقاضیان محترم می باشد.

بهتر است بدانید علامت تجاری را می توانید به اشکال مختلف از جمله :آرم یا نام تجاری ،لوگو ،لوگو تایپ،طرح به ثبت برسانید. پیشنهاد ما به شما انتخاب وکیلی زبده در این زمینه است که با انتخاب وی می توانید روند کارتان را بسیار سرعت بخشد.

شرایط ثبت علامت تجاری در بوشهر

ثبت علامت تجاری در بوشهر به عنوان یکی از امور حقوقی که در کشورمان رو به افزایش است یکی از دلمشغولی های اقشار مختلف مردم به حساب می آید . این در حالی است که در گذشته تنها قشر خاصی از جامعه با توجه به فعالیتی که داشتند تمایل داشتند علامت تجاری خود را ثبت نمایند اما در سالهای اخیر به سبب بالا رفتن سطح آگاهی مردم و جامعه نسبت به بازار برندینگ و همین طور تاثیرگذاری برندهای شناخته شده یا علائم تجاری شناخته شده در انتخاب مصرف کننده ، بسیاری از کسبه و حتی شرکت های کوچک تصمیم به نهادینه کردن این امر داشته اند. یکی از مشکلات اصلی در این زمینه ناکافی بودن اطلاعات است که باعث می شود اشخاصی که مالکیت علامتهای تجاری را دارند بدون آگاهی کافی از کاربردهای علامت تجاری از آن تنها برای تبلیغات و حس مالک بودن سود ببرند ، در صورتی که اگر به ایشان یک مشاوره مناسب داده شود می توانند تجارتی کلان با آن راه اندازند. شرکت ثبتی حقوقی ایلیا یکی از معدود شرکت هایی است که علاوه بر اقدامات ثبت شرکت در بوشهر و ثبت تغییرات شرکت در بوشهر، شما را تا انتهای مسیر یاری می دهد و تنهایتان نمی گذارد و شما را در زمینه های گوناگون ثبت علامت تجاری و ثبت شرکت یاری می دهد.

مزایای ثبت علامت تجاری در بوشهر

 1. حق استفاده انحصاری علامت تجاری تنها برای کسی که علامت خود را ثبت نموده باشد اختصاص دارد.
 2.  ثبت علامت تجاری ، ضمانت می کند که مشتریان می توانند محصولات را از یکدیگر تشخیص دهند.
 3. ثبت علامت تجاری ،برای محصولات و شرکت و خدمات شما شهرت و وجه ایجاد می کند.
 4. ثبت علامت تجاری ،شرکت ها را تشویق می کند تا در حفظ یا بهبود کیفیت محصولات سرمایه گذاری کنند.
 5. ثبت علامت تجاری ،شرکت ها را تونمند می نماید تا محصولاتشان را از یکدیگر متمایز سازند.
 6. ممکن است ثبت علامت تجاری برای دریافت وام مفید باشند.
 7. ثبت ثبت علامت تجاری می تواند برای سهامداران هم ارزش افزوده ی سهام ایجاد کند و سبب افزایش درآمد شرکت شود.
 8. علامت تجاری که ثبت شده است،قابل نقل و انتقال است.لذا، می توان آن را انتقال داد.
 9. با ثبت علامت تجاری می توان اجازه ی استفاده از یک علامت تجاری ثبت شده را به شرکت های ثالث داد که می تواند منبع درآمد بیشتری برای شرکت یا شخص به وجود آورد و یا اساس منعقد نمودن یک موافقت نامه ی اعطای نمایندگی فروش باشد.
 10. ثبت علامت تجاری ،ممکن است دارایی ارزشمند کسب و کار باشند.
 11. ثبت علامت تجاری ،جزء ضروری موافقت نامه های اعطای نمایندگی است.
 12. با ثبت علامت تجاری ،اجازه استفاده از آن ها به اشخاص ثالث داده می شود و منبع مستقیم درآمد از محل حق امتیازها می باشند.
 13. ثبت علامت تجاری ،ابزار بازاریابی و اساس ایجاد وجهه و شهرت شرکت ها هستند.

مدارک لازم جهت ثبت علامت تجاری در بوشهر

الف-  اشخاص حقوقی

 1. فتوکپی شناسنامه.
 2. فتوکپی کارت ملی.
 3. فتوکپی کارت بازرگانی(در صورتی که از حروف لاتین استفاده شده باشد.)
 4. فتوکپی مجوز فعالیت(جواز تاسیس،پروانه ی بهره برداری،پروانه ی ساخت،جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هر گونه گواهی فعالیت صادره از نهادهای نظارتی و حاکمیتی دولتی)

ب- اشخاص حقیقی

 1. فتوکپی شناسنامه.
 2. فتوکپی کارت ملی.
 3. فتوکپی روزنامه ی  تاسیس و آخرین تغییرات شرکت(از آخرین تغییرات شرکت نباید بیش از دو سال گذشته باشد.)
 4. کپی مجوز فعالیت(جواز تاسیس،پروانه ی بهره برداری،پروانه ی ساخت،جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هر گونه گواهی فعالیت صادره از نهادهای نظارتی و حاکمیتی دولتی)
 5. کارت بازرگانی در صورتی که از حروف لاتین استفاده شده باشد.

مراحل ثبت علامت تجاری در بوشهر

ثبت علامت تجاری توسط مجتمع ثبتی ایلیا

در مرحله اول کارشناسان ثبت شرکت ایلیا کلیه اطلاعات لازم را در اختیار شما می گذارند و در گام بعدی می بایست کلیه مدارکی که به شما اعلام می کنند را د اختیارشان قرار دهید. با توجه به نیاز متقاضیان و طبقات کالای مشخص شده، آن ها در وب سایت ثبت علامت تجاری ثبت نام می نمایند. در صورت وجود نقص پرونده شما ، آن ها به طور تخصصی اقدام به رفع آن می نمایند. در مرحله آخر پس از تاییدیه نهای کارشناس مربوطه و ارجاع پرونده به دبیرخانه اداره مربوط شخص متقاضی می بایست 45 روز کاری منتظر بماند تا تاییدیه نهایی خود را دریافت کند و پس از آن به منظور تصدیق نامه علامت تجاری خود اقدام کند و با داشتن مدارک لازم و تحویل آن ها به کارشناس ما ، 60 روز کاری دیگر را منتظر بماند تا تصدیق نامه علامت تجاری حاضر شود و بعد از آن رسما می تواند علامت تجاری خود را روی محصولتش بچسباند و در این میان شما متقاضیان گرامی میتوانید جهت ثبت علامت تجاری اختصاصی خود با کارشناسان ما در مجتمع ثبتی حقوقی ایلیا تماس مشاوره بگیرید.

ثبت علامت تجاری در بوشهر توسط متقاضی

ثبت علامت تجاری را می توان به دو صورت حقوقی و حقیقی به ثبت رساند که انتخاب هرکدام یک از این دو با توجه به نیاز و شرایط متقاضی صورت می گیرد. پس از این مرحله انتخاب نامی شایسته و زیبا می باشد که هم می تواند به زبان فارس باشد و هم به زبان لاتین که در صورت فارسی بودن، می بایست مستند معنایی آن در لغت نامه دهخدا موجود باشد و در صورت لاتین بودن آن داشتن کارت بازرگانی الزامی می باشد. ثبت اضافه کالا و طبقه علامت تجاریدر بوشهر پس از اتمام ثبت علامت تجاری ممکن است بخواهبد کالای دیگری را طبقه بندی کالایتان اضافه نمایید که در این شرایط می بایست از طریق سامانه اداره ثبت مالکیت صنعتی اظهارنامه ثبت افزایش کالا را ثبت و پس از بررسی کارشناسان این اداره و پرداختن هزینه مازاد میزان مبلغ آگهی آن را انتشار دهید. ثبت لوگو و علائم تجاری در بوشهر هرگونه شکل هندسی ، حروف ، یا دست نوشته ای که به صورتی خاص کنارهم قرار گرفته باشند که با لوگوهای دیگر متفاوت باشند و تفاوت را در بین محصولات اعمال کنند را لوگو می نامند. لوگو ، آرمی است که با هدف فروش کالا و ارائه خدمات استفاده می شود. جهت کسب اطلاعات تکمیلی در این زمینه و ثبت شرکت در بوشهر با متخصصان شرکت ثبتی ایلیا در تماس باشید. ثبت علامت تجاری در بوشهر علامت تجاری طرا یا نسانی است که برای متمایز کردن کالا و خدمات استفاده می گردد. این کار از طریق سامانه ثبت علامت تجاری انجام می گیرد. با استفاده از این سیستم و ثبت علامت تجاری مصرف کننده این حق را دارد که کالای با کیفیت را با آرم و نام مخصوص به خود خریداری نماید.

واژگان مرتبط با ثبت علامت تجاری در بوشهر

 1. ثبت اسم تجاری در بوشهر.
 2. ثبت برند در بوشهر.
 3. ثبت علامت تجاری در بوشهر.
 4. ثبت لوگو و نام تجاری در بوشهر.
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

سامانه ثبت شرکتها در کرج

در این مقاله از سایت موسسه و مجتمع حقوقی ایلیا اطلاعاتی در خصوص سایت و سامانه ثبت شرکتها بیان شده است که لازم است متقاضیان در این سامانه ثبت نام نمایند

استعلام شماره ثبت شرکت

فرایند استعلام شماره ثبت شرکت ، استعلام نام شرکت و مراحل استعلام ثبت شرکت ها کاملا تخصصی در این مقالع عنوان شده. در صورت نیاز به مشاوره استعلام شرکتها.

ثبت شرکت در کرج

ثب شرکت در کرج به فعالیت شما جهت می دهد و با حضور حداقل دو نفر امکانپذیر می باشد. مجتمع ثبت ایلیا با ارائه خدمات تخصصی ثبت شرکت در کرج در خدمت شما می باشد.

شرکت سرمایه ای چیست

توضیحات تکمیلی در خصوص شرکت سرمایه ای چیست را از کارشناسان و مشاورین متخصص و مجرب ثبت شرکت و برند ایلیا بخواهید همین حالا با ما در تماس باشید

همراه مشاور ایلیا

همراه مشاور ایلیا

انتخاب نام برند

ثبت ایلیا بهترین ثبت برند را با انتخاب و طراحی برند و لوگوی مناسب برایتان انجام می دهد. تا برند شما مثل نایک مرزهای جهانی را طی کند .ایلیا با برخورداری از متخصص ترین کارشناسان ثبتی انتخاب نام برند در کرج و سراسر ایران را در اسرع وقت برای شما به انجام می رساند .

اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج

جواز تاسیس برگه ای است که جهت تاسیس واحد تولیدی در شهرک های صنعتی قید شده در آن برگه و برای تولید کالای ذکر شده در آن صادر می گردد و مرجع صدور آن ، وزارت صنعت و معدن می باشد . جواز تاسیس صنایع در رشته های مختلف را از ثبت ایلیا بخواهید .

تمدید ثبت شرکت

جهت کسب اطلاعات تکمیلی  در خصوص تمدید ثبت شرکت همین حالا با ما در ارتباط باشید.02632525232

سایت ثبت شرکتها

ایلیا پیشرو در ارائه ی خدمات مشاوره ای به شرکت ها و موسسات غیر تجاری می باشد.

مراحل اخذ ایزو و ایران کد

ایزو سازمانی بین المللی استاندارد سازی است و شرکت ها برای کسب ایزوهای مختلف بنا به نیاز خود و حوزه تولیداتشان، برای اخذ ایزو از این سازمان اقدام باید اقدام نمود که البته پیش از آن باید نسبت به اخذ استاندارد از سازمان ملی استاندارد اقدام نمود .

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟