لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

ثبت علامت تجاری در اردبیل


ثبت علامت تجاری در اردبیل علامت تجاری نمادی است که هدف آن متمایز کردن یک کالا از دیگر محصولات مشابه و شناخته شدن آن در بازار با نام و نشان مخصوص به خود است. برای این که ارزش شما نزد سهامداران بالا رود و زمینه برای رشد کسب و کارتان مهیا شود ، نیاز به ثبت علامت تجاری دارید. پس از ثبت علامت تجاری در بازار هدف، دانستن قوانین و حفظ آن نیز بسیار اهمیت دارد. با توجه به این موارد شرکت ثبتی حقوقی ایلیا با در اختیار نهادن تازه ترین اطلاعات و مشاوره رایگان به متقاضیان محترم خود زمینه را برای رشد تجاری ایشان مطلوب تر می نماید. ثبت علامت تجاری با هدف ایجاد ارزش برای محصولات و رونق تجارت و رقابت سالم صورت می گیرد. جهت تکمیل کردن اطلاعات خود در زمینه ثبت علامت تجاری در اردبیل به کادر مشخص در این صفحه با عنوان توضیحات تکمیلی مراجعه نمایید. جهت ثبت علامت تجاری در اردبیل از کجا شروع کنیم ؟ علامت یا آرم تجاری را می توان به شکال های مختلف مثل : لوگو ، طرح ، لوگوتایپ ، آرم یا نام تجاری به ثبت رساند. شرکت ثبتی حقوقی ایلیا با داشتن بخش تخصصی در زمینه ثبت علامت تجاری و ثبت شرکت و همچنین حضور مشاوران و متخصصین مجرب می توانند شما متقاضیان محترم را یاری دهند. به منظور بهبود و سرعت بخشیدن به این امور انتخاب وکیلی مجرب بسیار موثر می باشد. همین حالا با مشاورین ما تماس بگیرید.
 • شرایط ثبت علامت تجاری در اردبیل
ثبت علامت تجاری نشان دهنده علامتی از قبیل : طرح ، نقش ، رقم ، تصویر ، آرم گرافیکی و ... می باشد. هدف از به ثبت رساندن این آرم گرافیکی حفظ کردن ارزش کالا در بازار و متمایز کردن آن از سایر می باشد. این فرآیند ثبتی به مصرف کنندگان این امکان را می دهد تا اجناس و خدمات مورد نیازشان را با آرم مشخص خریداری و استفاده کنند. متقاضیان ثبت علامت تجاری می بایست که مدت استفاده از یک آرم تجاری ده سال است و پس از اتمام این دوره قابلیت تمدید دارد. شما به عنوان دارنده علامت تجاری در اردبیل می توانید با حفاظت صحیح از علامت تجاری تجاری تان از سوء استفاده رقبا و اشخاص ثالث پیشگیری لازم را به عمل آورید. مدارک لازم برای ثبت علامت تجاری در اردبیل مدارک اشخاص حقوقی:
 • مجوزهای مورد نیاز همچون : جواز تاسیس ، جواز صنایع یا بهره برداری ، و مدارکی دال بر اینکه مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره مشغول به کار می باشند
 • کپی همه مدارک اشخاص حقوقی اعم از (آگهی تاسیس ، روزنامه تاسیس و تمامی تغییرات مربوط به شرکت )
 • مدارک شناسایی مدیر عامل (کپی شناسنامه و کارت ملی )
 • ارائه یک نمونه از علامت تجاری درخواستی در ابعاد 6*6
 • اگر می خواهید علامت تجاری خود را به زبان دیگری غیر از فارسی به ثبت برسانید داشتن کارت بازرگانی قانونی الزامی می باشد.
مدارک اشخاص حقیقی :
 • ارائه یک نمونه از علامت تجاری مورد تقاضا به ابعاد 6*6
 • کپی مدارک هویتی متقاضی (کپی شناسنامه و کارت ملی
 • کپی پروانه کسب متقاضی
 • در صورتی که قصد دارید علامت تجاری خود را به زبان دبگری غیر از فارسی به ثبت برسانید داشتن کارت بازرگانی الزامی است.
مراحل ثبت علامت تجاری توسط متقاضیان یا توسط مجتمع ثبتی ایلیا در این مقاله سعی کرده ایم تا فرآیند ثبت علامت تجاری در اردبیل را به صورت سلیس و ساده برای همگان به اختصار توضیح دهیم.
 • ثبت علامت تجاری توسط مجتمع ثبتی ایلیا
در گام اول می بایست تمامی مدارک مورد نیاز که کارشناسان شرکت ثبتی ایلیا جهت ثبت علامت تجاری در اردبیل و ثبت شرکت در اردبیل نیاز به آن دارند را تحویل ایشان دهید. پس از تحویل ، ایشان مبادرت به تنظیم اظهارنامه به شکل تخصصی می نمایند و با توجه به درخواست متقاضیان و مجوز آن ها برای طبقات محصول آن ها را معین و در سامانه ثبت علامت تجاری به ثبت می رسانند. در این میان در صورتی که پرونده ثبتی شما دچار نقص یا کمبود مدارک باشد به طور تخصصی نقص آن را رفع می نمایند و بعد از آن انتشار آگهی تقاضای ثبت آن را در روزنامه رسمی ثبت می کنند و با این کار، روند تشکیل پرونده ثبت نشان تجاری در اردبیل توسط کارشناسان شرکت ثبتی ایلیا پیگیری می گردد و در در نهایت علامت تجاری در مالکیت ده ساله شخص حقیقی یا حقوقی به نام شما صادر می شود.
 • ثبت علامت تجاری توسط متقاضی
در ابتدا می بایست به وب سایت اداره مالکیت صنعتی مراجعه کنید و گزینه ثبت اظهارنامه الکترونیکی را انتخاب و شروع به تکمیل آن نمایید. تنظیم و تدوین این اظهارنامه از کارهایی است که بایستی به طور تخصصی انجام گیرد ؛ چنانچه در این زمینه اطلاعات کافی ندارید بهتر است از یک متخصص بهره گیرید. در مرحله بعدی اطلاعات کامل شخصیت حقیقی یا حقوقی را به طور کامل وارد می نمایید و توجه داشته باشید کالاهای درخواستی تان را با توجه به مجوزی که دارید می توانید انتخاب نمایید . سپس مدارک مورد نیاز را از طریق همین وب سایت بارگذاری کرده و ارسال نمایید. پس از تکمیل همه این مراحل پرونده شما از طریق سامانه اداره ثبت مالکیت صنعتی به کارشناس مربوطه ارجاع داه می شود و مورد بررسی قرار می گیرد. پس از بررسی های کارشناس طی زمان دو الی سه ماه کاری نتیجه ثبت علامت تجاری یا نقص پرونده برای شما صادر می گردد. در صورتی که پرونده شما دچار نقص باشد بایستی به رفع آن مبادرت فرمایید. پس از انتشار آگهی تقاضای ثبت علامت تجاری می بایست آن را در روزنامه رسمی ثبت کنید. ثبت اضافه کالا و طبقه در استان اردبیل در صورت وجود اضافه کالا یا دسته بندی دیگر پس از ثبت علامت تجاری تجاری می بایست اظهارنامه افزایش کالا را از طریق وب سایت اداره ثبت مالکیت صنعتی ثبت نمایید با این تفاوت که اظهارنامه سابق شما در این اداره موجود است. با تکمیل و ارسال اظهارنامه افزایش کالا کارشناسان پرونده شما را بررسی و در صورت تایید می بایست هزینه های مازاد طبقات آگهی را پرداخت نمایید. ثبت لوگو و آرم و علائم تجاری در اردبیل شکل گرافیکی ای که شامل : طرح هندسی ، نقش ، حروف یا دست نوشته باشد را لوگو می نامند. این نقش ها می بایست طوری کنار هم قرار گیرند که با بقیه علائم تجاری متفاوت باشند . شما می توانید برای کامل کردن اطلاعات خود در این زمینه با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید. ثبت علامت تجاری در اردبیل نشان تجاری به دو صورت نام تجاری و علایم جمعی گفته می شود . هر نشانی که تمایز کالا و خدمات تولیدکننده را از یکدیگر جدا کند ، در ادبیات حقوقی نشان تجاری نام دارد. علامت تجاری طرحی فیزیکی ست که ثبت آن در اظهارنامه ثبت الزامی می باشد و خصوصیات محصول را شرح می دهد و شخص حقوقی یا حقیقی را معرفی می نماید. واژگان مرتبط با ثبت علامت تجاری در اردبیل
 • ثبت اسم تجاری در اردبیل
 • ثبت لوگو و نام تجاری در اردبیل
 • قبت علامت تجاری در اردبیل
 • ثبت برند در اردبیل
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت اختراع در کرمان

ثبت اختراع در کرمان همانند ثبت اختراع در سایر نقاط ایران توسط اداره مالکیت و به صورت سراسری انجام می شود و شرایطی دارد که ثبت ایلیا در این مقاله این شرایط ..

ثبت نشان و علامت تجاری در کرج

ثبت نشان و علامت تجاری در کرج یا همان برند در کرج برای رونق بخشیدن به کسب و کار شما اهمیت بسیار دارد . ثبت شرکت ایلیا بهترین خدمات ثبت برند و علامت تجاری در کرج را به شما ارائه می نماید.

ثبت تغییرات شرکت ها

برای این که شرکت تغییرات خود را به ثبت برساند باید صورتجلسه ای که با موضوع شرکت هماهنگی دارد را تنظیم نماید و آن را به اداره ثبت شرکت ها تسلیم نماید. که در واقع این صورتجلسه، صورتجلسه تغییرات شرکت می باشد. ثبت شرکت ایلیا ثبت تغییرات شرکت ها را برای شما با تنظیم صورتجلسه برای شما به انجام می رساند.

مراحل ثبت شرکت های تخصصی

مجتمع حقوقی ایلیا با دارا بودن تبحر و تخصص کافی در زمینه ی ثبت و تاسیس شرکت های مختلف آماده ی خدمات رسانی به متقاضیان محترم در شهر های کرج و تهران و سراسر ایران می باشد تا انواع شرکت های تخصصی اعم از شرکت بازرگانی ، پیمانکاری ، خدماتی و... برای شما به ثبت برسد .

اخذ کارت بازرگانی در شیراز

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  اخذ کارت بازرگانی در شیراز اعم از حقیقی یا حقوقی و با مشاوران ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید.

اخذ گواهی استاندارد در کرج

به منظور اخذ استاندارد اخذ جواز و ثبت برند محصول الزامی است .جهت تکمیل اطلاعات خود در زمینه اخذ گواهی استاندارد با کارشناسان و مشاورین مجتمع ثبت شرکت ایلیا در تماس بوده و از تجربیات آنها به صورت رایگان برخوردار شوید همچنین با خواندن این مقاله اطلاعات خوبی کسب می کنید .

ثبت شرکت در کرج

ثب شرکت در کرج به فعالیت شما جهت می دهد و با حضور حداقل دو نفر امکانپذیر می باشد. مجتمع ثبت ایلیا با ارائه خدمات تخصصی ثبت شرکت در کرج در خدمت شما می باشد.

اخذ کارت بازرگانی در تبریز

اخذ کارت بازرگانی در تبریز برای صادرات واردات و ثبت برند لاتین لازم است جهت کسب اطلاعات در خصوص اخذکارت بازرگانی در تبریز با ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید.

مراحل اخذ ایزو و ایران کد

ایزو سازمانی بین المللی استاندارد سازی است و شرکت ها برای کسب ایزوهای مختلف بنا به نیاز خود و حوزه تولیداتشان، برای اخذ ایزو از این سازمان اقدام باید اقدام نمود که البته پیش از آن باید نسبت به اخذ استاندارد از سازمان ملی استاندارد اقدام نمود .

آگهی تاسیس شرکت

هر شرکتی پس از اخذ شماره ثبت می بایست برای آگهی تاسیس شرکت اقدام کند. با اخذ آگهی تاسیس شرکت به طور رسمی توسط قوه قضاییه شناخته می شود.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟