لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

ثبت علائم و علامت تجاری


ثبت علائم و علامت تجاری یکی از خدمات ویژه مجتمع حقوقی ایلیا می باشد. در صورت تمایل متقاضیان می توانند از طریق تماس با مجتمع از راهنمایی و مشاوره رایگان بهره مند شوند. یکی از راهکارهایی که به وسیله ی آن می توان امتیاز انحصاری تولید و عرضه خدمات و محصولات را برای شرکت تولید کننده یا ارائه دهنده آن حفظ نمود، ثبت برند می باشد. در واقع برای شناخت کالاها یا خدمات به عنوان یک محصول متفاوت از یک نام خاص از یک علامت یا اسم یا شکل یا طرح که به آن Logo گفته می شود، استفاده می گردد. ثبت علائم و علامت تجاری یک راه قانونی و مطمئن برای منحصربفرد نمودن محصول یا خدمت در بازار با حفظ مزایای رقابتی آن می باشد و به دو صورت حقیقی و حقوقی قابل انجام است. مدیران و افراد با تجربه پیش از قانونی نمودن فعالیت شرکت به ثبت لوگو و نام کسب و کار خود می اندیشند چرا که این کار کمک شایانی در راه رسیدن به هدف و آرمانهای نهایی آنها می نماید و همچنین پس از کسب محبوبیت مورد انتظار از طریق ثبت علائم و علامت تجاری، به اعتبار شرکت های مادر نیز افزوده خواهد شد .

علامت تجاری

زمانی که صحبت از فروش و تعیین استراتژی درست فروش برای یک واحد تولیدی یا خدماتی به میان می آید، توجه بر روی نام کالا و یا عنوان خدمات قابل عرضه، قرار می گیرد و به جرات می توان گفت که عنصر اصلی تبلیغات و برندسازی برای به وجود آوردن شرایط مطلوب به جهت سود آوری " نام کالا " می باشد . ثبت نشان تجاری را می توان به عنوان مقدماتی ترین اقدامات در خصوص برندسازی و مطرح شدن در یک کسب و کار خاص دانست که به وجود آورنده ی بستر مناسب برای شناسایی کالا یا خدمات توزیعی مشاغل در امر فروش می باشد. نشان تجاری یا برند ویترین بارز محصول یا خدمتی مشخص است که نقش بسزایی در ایجاد ارتباط با مخاطبان ایفا می نماید و از این رو ثبت علائم و علامت تجاری می تواند کمک شایانی به مطرح شدن و شناخته شدن نوع فعالیت شما در نزد مشتریان و کسب محبوبیت برای شما داشته باشد. به بیانی ساده تر یک نام یا نشان تجاری از مجموع علایم ,عناصر و المان های مختلفی تشکیل شده است که در راستای معرفی و شناسایی یک حرفه یا کسب و کار خاص گام بر می دارد و وجه تمایز شاخص محصولات و خدمات محسوب می شود. ثبت برند توصیه و پیشنهاد موسسه حقوقی ایلیا به تمامی کسانی که در پی کسب محبوبیت در بازار رقابتی حرفه ی خود هستند، می باشد. نشان و نام تجاری می تواند در نقش بهترین بازاریاب شما برای ارتقا و پیشرفت کسب و کار از دیدگاه های متفاوت عمل نماید.

ثبت علامت تجاری و لوگو و مزایای آن

با توجه به بازارهای رقابتی امروز بهترین نوع حضور و فعالیت در این حوزه ، آشنایی با روش های صحیح رقابت و مسیرهایی است که برای رسیدن به موفقیت از امنیت افزون تری بهره مند می باشند.ماندگاری رمز موفقیت است و ثبت لوگو یکی از راه هایی است که می تواند به حفظ ماندگاری و حضور کسب و کار شما در بازار های پر رقابت امروزی کمک شایانی بکند. راه های رسیدن به ماندگاری ، تلاش برای ایجاد تصویری روشن و البته مثبت در اذهان عمومی ست که موجب افزایش محبوبیت یک کسب و کار در نزد مخاطبان و مشتریان آن می گردد.ثبت علائم و علامت تجاری اولین گام در راه رسیدن به ماندگاری محسوب می شود که مالکیت معنوی یک محصول یا خدمتی مشخص را تا سقف ده سال در اختیار صاحب آن قرار می دهد. در اطراف همه انسانهای موفق رقبای غیر منصفی وجود دارند که در صدد سو استفاده از نامی شناخته شده اند، بنابراین بهترین راه پیشگیری از چنین مشکلات احتمالی ثانوی ثبت قانونی در اداره ی مالکیت صنعتی است.

 • ماندگاری در اذهان عمومی به جهت استفاده از حروف، اعداد، رنگها و تصاویر خاص
 • جلب توجه و اعتماد مشتریان در صورتی که انتخاب نام درست و به شیوه ای خلاقانه انجام شود و گویای نوع فعالیت آن حرفه باشد. هم چنین استفاده از روش های تبلیغاتی صحیح و اصولی برای مطرح نمودن لوگو یا برند می تواند باعث محبوبیت آن شود.
 • ثبت علائم و علامت تجاری می تواند تاثیری مستقیم بر کسب معروفیت و محبوبیت یک کسب و کار در بازار رقابتی داشته باشد
 • تاثیر مستقیم بر شناسایی توسط مشتریان و مخاطبان بازار هدف
 • زمینه ساز کسب در آمد بیشتر و افزایش فروش
 • معروف شدن نام و لوگو یک کسب و کار در جامعه یقینا" گروهی را به دنبال خود معروف و محبوب میسازد که این گروه می تواند یک شرکت مالک علامت تجاری و یا شخصی ثالث باشد.
 • با ثبت علائم و علامت تجاری و تعیین یک استراتژی درست برای ترویج و تبلیغ آن، می توان تضمین نمود که تعداد طرفداران کسب و کار شما روز به روز بیشتر می گردد و هم چنین در بلند مدت نتایج حاصل از آن باقی خواهد ماند.

 

ثبت علائم تجاری لاتین

با گذشت زمان و تغییر نمودن سلایق افراد و نیازهای جامعه، استفاده از حروف لاتین در انتخاب نام تجاری رواج پیدا کرده است  و صاحبان مشاغل تولیدی و صنعتی بیشتر به آن علاقه نشان می دهند . در صورتی که  ثبت لوگو یا نام به صورت لاتین انجام شود در مراحل طراحی گرافیکی آن قدرت مانور بیشتری وجود دارد و  بسیار خلاقانه تر خواهد بود و در ادامه روند معرفی آنها به منظور تبلیغات به مصرف کنندگان نیز بسیار راحت تر صورت می پذیرد .

ثبت علامت و شرایط آن

 • ارائه کارت بازرگانی ضروری است.
 • بررسی نام انتخابی در بین برندهای بین المللی به دلیل اینکه از پیش انتخاب و ثبت نشده باشد انجام خواهد شد.
 • اگر برای شما امکان اخذ کارت بارگانی وجود ندارد، در صورتی که کلمه یا نام تجاری انتخابی ریشه فارسی داشته باشد میتوانیم از قانون یک سوم سایز فارسی استفاده کنیم بدین صورت که فونت کلمه فارسی هر عددی باشد، فونت لاتین را به یک سوم آن تقلیل و در اظهارنامه نیز قید میکنیم که برای ثبت علائم و علامت تجاری لاتین کارت بازرگانی فراهم نیست اما از قانون یک سوم استفاده شده است. اما اگر کلمه ریشه لاتین داشته باشد و یا لاتین باشد و یا عبارت لاتین هم سایز با فونت فارسی باشد ، ارائه این کارت الزامی است.

 

اداره ثبت علائم تجاری

 • اخذ مجوز یا نامه یا موافقت اصولی در زمینه ای که آن واحد تولیدی یا شرکت فعالیت می نماید.
 • ارسال اظهارنامه به اداره مالکیت صنعتی ( برای تعلق مالکیت 10 ساله برند در رده مربوطه به مالک )
 • پس از گذشت ده سال مالک باید برای تمدید نشان تجاری خود اقدام نماید.

خدمات شرکت ثبت برند و علامت تجاری  ایلیا در تهران و کرج

ثبت برند یا علامت تجاری مستلزم دارا بودن مجوزی در حوزه ی فعالیت شما می باشد، کارشناسان حقوقی دپارتمان تخصصی ثبت برند ایلیا ارائه دهنده ی کلیه ی خدمات از مشاوره تا اجرا به متقاضیان محترم می باشند. موسسه حقوقی ایلیا با دارا بودن بیش از 17 سال سابقه در حوزه ی انواع امور ثبتی به ویژه ثبت علائم و علامت تجاری شما  را یاری می رساند تا در مسیر اهداف خود گام بردارید.جهت کسب اطلاعات تکمیلی فقط کافی است که با ما در ارتباط باشید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده در خصوص نقل و انتقال سهام

مجتمع ایلیا پیشرو در ارائه ی خدمات ثبتی شرکت ها و موسسات غیرتجاری.02632525232

اخذ کارت بازرگانی در قزوین

کارشناسان ثبت ایلیا جهت اخذ کارت بازرگانی در قزوین در خدمت شما هستند. در صورت هرنوع سوالی در خصوص کارت بازرگانی بی درنگ با ثبت ایلیا تماس بگیرید.

اخذ نشان حلال در کرج

نشان حلال نشانی است که برروی مواد غذایی و نوشیدنی ها درج می شود و نشان دهنده این است که محتویات این مواد مطابق شرع اسلام و حلال می باشد .برای آن دسته از تجاری که صادرات محصولات خود به کشورهای اسلامی را انجام می دهند ، اخذ نشان حلال اهمیت خاصی دارد ثبت ایلیا با این مقاله اطلاعات خوبی را به شما می دهد

انتخاب نام برند

ثبت ایلیا بهترین ثبت برند را با انتخاب و طراحی برند و لوگوی مناسب برایتان انجام می دهد. تا برند شما مثل نایک مرزهای جهانی را طی کند .ایلیا با برخورداری از متخصص ترین کارشناسان ثبتی انتخاب نام برند در کرج و سراسر ایران را در اسرع وقت برای شما به انجام می رساند .

مراحل ثبت اختراع

جهت کسب اطلاعات تکمیلی خود در خصوص مراحل ثبت اختراع با کارشناسان متخصص مجتمع ثبت شرکت ایلای در تماس بوده و ار تجربیات آنها به صورت رایگان بهره مند شوید

سایت و سامانه ثبت شرکتها

در این مقاله از سایت موسسه و مجتمع حقوقی ایلیا اطلاعاتی در خصوص سایت و سامانه ثبت شرکتها بیان شده است که لازم است متقاضیان در این سامانه ثبت نام بنمایند

استعلام شماره ثبت شرکت

فرایند استعلام شماره ثبت شرکت ، استعلام نام شرکت و مراحل استعلام ثبت شرکت ها کاملا تخصصی در این مقالع عنوان شده. در صورت نیاز به مشاوره استعلام شرکتها.

از کجا شروع کنیم ؟

مجتمع حقوقی ثبت ایلیا افتخار دارد که با بیش از 18سال تجربه کاری در کلیه ی امور مربوط به ثبت شرکت ،ثبت برند و علامت تجاری ،ثبت تغییرات ،طرح توجیهی و جواز تاسیس صنایع ،کسب نشان حلال ،ثبت طرح صنعتی و همچنین ثبت اختراع ، به روزترین اطلاعات حقوقی و تخصصی ترین شیوه های نوین حقوقی و ثبتی را ارائه کند.

مراحل ثبت شرکت های تخصصی

مجتمع حقوقی ایلیا با دارا بودن تبحر و تخصص کافی در زمینه ی ثبت و تاسیس شرکت های مختلف آماده ی خدمات رسانی به متقاضیان محترم در شهر های کرج و تهران و سراسر ایران می باشد تا انواع شرکت های تخصصی اعم از شرکت بازرگانی ، پیمانکاری ، خدماتی و... برای شما به ثبت برسد .

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟