لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

ثبت علائم و علامت تجاری


ثبت علائم و علامت تجاری یکی از خدمات ویژه مجتمع حقوقی ایلیا می باشد. در صورت تمایل متقاضیان می توانند از طریق تماس با مجتمع از راهنمایی و مشاوره رایگان بهره مند شوند. یکی از راهکارهایی که به وسیله ی آن می توان امتیاز انحصاری تولید و عرضه خدمات و محصولات را برای شرکت تولید کننده یا ارائه دهنده آن حفظ نمود، ثبت برند می باشد. در واقع برای شناخت کالاها یا خدمات به عنوان یک محصول متفاوت از یک نام خاص از یک علامت یا اسم یا شکل یا طرح که به آن Logo گفته می شود، استفاده می گردد. ثبت علائم و علامت تجاری یک راه قانونی و مطمئن برای منحصربفرد نمودن محصول یا خدمت در بازار با حفظ مزایای رقابتی آن می باشد و به دو صورت حقیقی و حقوقی قابل انجام است. مدیران و افراد با تجربه پیش از قانونی نمودن فعالیت شرکت به ثبت لوگو و نام کسب و کار خود می اندیشند چرا که این کار کمک شایانی در راه رسیدن به هدف و آرمانهای نهایی آن ها می نماید و هم چنین پس از کسب محبوبیت مورد انتظار از طریق ثبت علائم و علامت تجاری، به اعتبار شرکت های مادر نیز افزوده خواهد شد.

علامت تجاری

زمانی که صحبت از فروش و تعیین استراتژی درست فروش برای یک واحد تولیدی یا خدماتی به میان می آید، توجه بر روی نام کالا و یا عنوان خدمات قابل عرضه، قرار می گیرد و به جرات می توان گفت که عنصر اصلی تبلیغات و برندسازی برای به وجود آوردن شرایط مطلوب به جهت سود آوری " نام کالا " می باشد . ثبت نشان تجاری را می توان به عنوان مقدماتی ترین اقدامات در خصوص برندسازی و مطرح شدن در یک کسب و کار خاص دانست که به وجود آورنده ی بستر مناسب برای شناسایی کالا یا خدمات توزیعی مشاغل در امر فروش می باشد. نشان تجاری یا برند ویترین بارز محصول یا خدمتی مشخص است که نقش بسزایی در ایجاد ارتباط با مخاطبان ایفا می نماید و از این رو ثبت علائم و علامت تجاری می تواند کمک شایانی به مطرح شدن و شناخته شدن نوع فعالیت شما در نزد مشتریان و کسب محبوبیت برای شما داشته باشد. به بیانی ساده تر یک نام یا نشان تجاری از مجموع علایم ,عناصر و المان های مختلفی تشکیل شده است که در راستای معرفی و شناسایی یک حرفه یا کسب و کار خاص گام بر می دارد و وجه تمایز شاخص محصولات و خدمات محسوب می شود. ثبت برند توصیه و پیشنهاد موسسه حقوقی ایلیا به تمامی کسانی که در پی کسب محبوبیت در بازار رقابتی حرفه ی خود هستند،می باشد. نشان و نام تجاری می تواند در نقش بهترین بازاریاب شما برای ارتقا و پیشرفت کسب و کار از دیدگاه های متفاوت عمل نماید.

مزایای ثبت علامت تجاری

 1. حق استفاده منحصر به فرد علامت تجاری تنها برای کسی که علامت تجاری خود را ثبت نموده باشد شناخته می شود.
 2. ثبت علامت تجاری،ضمانت می کند که مشتریان قادر می باشند محصولات را ار یکدیگر تشخیص بدهند.
 3. ثبت علامت تجاری،برای محصولات و شرکت و خدمات شما شهرت و وجه ایجاد می کند.
 4. ثبت علامت تجاری،شرکت ها را تشویق می نماید تا در حفظ یا بهبود کیفیت محصولات سرمایه گذاری کنند.
 5. ثبت علامت تجاری،شرکت ها را تونمند می نماید تا محصولاتشان را از یکدیگر متمایز کنند.
 6. این امکان وجود دارد که ثبت علامت تجاری جهت اخذ وام مفید باشند.
 7. ثبت علامت تجاری می تواند برای سهامداران هم ارزش افزوده ی سهام ایجاد کند و  سبب افزایش درآمد شرکت گردد.
 8. علامت تجاری که ثبت شده است ، قابل نقل و انتقال است .لذا، می توان آن را انتقال داد.
 9. با ثبت علامت تجاری می توان مجوز استفاده از یک علامت تجاری ثبت شده را به شرکت های ثالث داد که می تواند منشا درآمد بیشتری برای شرکت یا شخص به وجود آورد و یا اساس و پایه انعقاد یک موافقت نامه ی اعطای نمایندگی فروش باشد.
 10. این امکان وجود دارد که ثبت علامت تجاری سرمایه و دارایی ارزشمند کسب و کار باشند.
 11. ثبت علامت تجاری جزء ضروری موافقت نامه های اعطای نمایندگی است.
 12. با ثبت علامت تجاری اجازه استفاده از آن ها به اشخاص ثالث داده می شود و منبع مستقیم درآمد از محل حق امتیازها می باشند.
 13. ثبت علامت تجاری ،ابزاری جهت بازاریابی و اساس ایجاد وجهه و شهرت شرکت ها می باشند.

ثبت علامت تجاری و لوگو

با توجه به بازارهای رقابتی امروز بهترین نوع حضور و فعالیت در این حوزه ، آشنایی با روش های صحیح رقابت و مسیرهایی است که برای رسیدن به موفقیت از امنیت افزون تری بهره مند می باشند.ماندگاری رمز موفقیت است و ثبت لوگو یکی از راه هایی است که می تواند به حفظ ماندگاری و حضور کسب و کار شما در بازار های پر رقابت امروزی کمک شایانی بکند. راه های رسیدن به ماندگاری ، تلاش برای ایجاد تصویری روشن و البته مثبت در اذهان عمومی ست که موجب افزایش محبوبیت یک کسب و کار در نزد مخاطبان و مشتریان آن می گردد.ثبت علائم و علامت تجاری اولین گام در راه رسیدن به ماندگاری محسوب می شود که مالکیت معنوی یک محصول یا خدمتی مشخص را تا سقف ده سال در اختیار صاحب آن قرار می دهد. در اطراف همه انسانهای موفق رقبای غیر منصفی وجود دارند که در صدد سو استفاده از نامی شناخته شده اند، بنابراین بهترین راه پیشگیری از چنین مشکلات احتمالی ثانوی ثبت قانونی در اداره ی مالکیت صنعتی است.

ثبت علائم تجاری لاتین

با گذشت زمان و تغییر نمودن سلایق افراد و نیازهای جامعه، استفاده از حروف لاتین در انتخاب نام تجاری رواج پیدا کرده است و صاحبان مشاغل تولیدی و صنعتی بیشتر به آن علاقه نشان می دهند . در صورتی که ثبت لوگو یا نام به صورت لاتین انجام شود در مراحل طراحی گرافیکی آن قدرت مانور بیشتری وجود دارد و بسیار خلاقانه تر خواهد بود و در ادامه روند معرفی آنها به منظور تبلیغات به مصرف کنندگان نیز بسیار راحت تر صورت می پذیرد .

ثبت علامت و شرایط آن

 • ارائه کارت بازرگانی ضروری است.
 • بررسی نام انتخابی در بین برندهای بین المللی به دلیل اینکه از پیش انتخاب و ثبت نشده باشد انجام خواهد شد.
 • اگر برای شما امکان اخذ کارت بارگانی وجود ندارد، در صورتی که کلمه یا نام تجاری انتخابی ریشه فارسی داشته باشد میتوانیم از قانون یک سوم سایز فارسی استفاده کنیم بدین صورت که فونت کلمه فارسی هر عددی باشد، فونت لاتین را به یک سوم آن تقلیل و در اظهارنامه نیز قید میکنیم که برای ثبت علائم و علامت تجاری لاتین کارت بازرگانی فراهم نیست اما از قانون یک سوم استفاده شده است. اما اگر کلمه ریشه لاتین داشته باشد و یا لاتین باشد و یا عبارت لاتین هم سایز با فونت فارسی باشد ، ارائه این کارت الزامی است.

اداره ثبت علائم تجاری

 • اخذ مجوز یا نامه یا موافقت اصولی در زمینه ای که آن واحد تولیدی یا شرکت فعالیت می نماید.
 • ارسال اظهارنامه به اداره مالکیت صنعتی ( برای تعلق مالکیت 10 ساله برند در رده مربوطه به مالک )
 • پس از گذشت ده سال مالک باید برای تمدید نشان تجاری خود اقدام نماید.

خدمات شرکت ثبت برند و علامت تجاری ایلیا در تهران و کرج

ثبت برند یا علامت تجاری مستلزم دارا بودن مجوزی در حوزه ی فعالیت شما می باشد، کارشناسان حقوقی دپارتمان تخصصی ثبت برند ایلیا ارائه دهنده ی کلیه ی خدمات از مشاوره تا اجرا به متقاضیان محترم می باشند. موسسه حقوقی ایلیا با دارا بودن بیش از 17 سال سابقه در حوزه ی انواع امور ثبتی به ویژه ثبت علائم و علامت تجاری شما را یاری می رساند تا در مسیر اهداف خود گام بردارید.جهت کسب اطلاعات تکمیلی فقط کافی است که با ما در ارتباط باشید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت موسسه

یکی دیگر از خدمات مجتمع حقوقی ایلیا راهنمایی مشاوره و اجرا در خصوص ثبت موسسه به روش های قانونی می باشد، که در این مقاله در خصوص آن توضیحاتی داده شده است

ثبت برند در شهرکرد

با ثبت برند در شهرکرد به کسب و کار خود سمت و سویی بهتر ببخشید. جهت ثبت برند در شهرکرد شما می توانید از کمکهای مجتمع ثبت ایلیا بهره مند شوید.

ثبت اختراع در کرمان

ثبت اختراع در کرمان همانند ثبت اختراع در سایر نقاط ایران توسط اداره مالکیت و به صورت سراسری انجام می شود و شرایطی دارد که ثبت ایلیا در این مقاله این شرایط ..

شرکت سرمایه ای چیست

توضیحات تکمیلی در خصوص شرکت سرمایه ای چیست را از کارشناسان و مشاورین متخصص و مجرب ثبت شرکت و برند ایلیا بخواهید همین حالا با ما در تماس باشید

اخذ نشان حلال در کرج

نشان حلال نشانی است که برروی مواد غذایی و نوشیدنی ها درج می شود و نشان دهنده این است که محتویات این مواد مطابق شرع اسلام و حلال می باشد .برای آن دسته از تجاری که صادرات محصولات خود به کشورهای اسلامی را انجام می دهند ، اخذ نشان حلال اهمیت خاصی دارد ثبت ایلیا با این مقاله اطلاعات خوبی را به شما می دهد

مراحل ثبت شرکت سهامی خاص

مراحل ثبت شرکت سهامی خاص تنها شامل مراحل ثبتی کار نیست بلکه نیازمند مقدمات و اخذ اطلاعاتی است که به موفقیت کسب و کار کمک شایان می کند ما در این مقاله آن مقدمه را در اختیارتان قرار داده ایم .

ثبت لوگو در کرج

ثبت لوگو در کرج رکن اصلی تبلیغات برای کسب و کار شخصی یا شرکتی شما است لوگو در حقیقت یکی از انواع ثبت برند است . کارشناسان ثبت ایلیا به جهت ثبت لوگو در کرج و البرز خدماتکاملی شامل مشاوره حضوری و تلفنی و نیز طراحی و ثبت لوگو در کرج را ارائه می دهند.

ثبت نشان و علامت تجاری در کرج

ثبت نشان و علامت تجاری در کرج یا همان برند در کرج برای رونق بخشیدن به کسب و کار شما اهمیت بسیار دارد . ثبت شرکت ایلیا بهترین خدمات ثبت برند و علامت تجاری در کرج را به شما ارائه می نماید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟