لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

ثبت شرکت در کرج سخت است ؟


امروزه به دلیل اینترنتی شدن بسیاری از کارها و در حقیقت  ایجاد دولت الکترونیک امور ثبتی دیگر مانند قبل زمان بر و سخت نمی باشد. با این حال به دلیل اینکه ثبت شرکت نیازمند به کمی دانش حقوقی است بهتر است که آن را دست کم نگیریم و ثبت شرکت ها را به دست متخصصش  یعنی موسسات ثبتی مانند ثبت شرکت ایلیا بسپاریم. به علاوه درست است که با اینترنتی شدن فرآیند ثبت شرکت این امر آسانتر و راحت تر شده است اما بسیارند کسانی که زمان کافی برای پر کردن فرم های پی در پی سامانه ثبت شرکت در اینترنت را ندارند و یا به دلیل مشغله  زیاد نمی‌توانند پیگیری‌های بعدی را انجام دهند و به موقع برای ارسال و یا دریافت مدارک اقدام نمایند و سختی اصلی ثبت شرکت در کرج  نیز به همین دلیل  است. از این رو  ثبت ایلیا این کار را برای شما آسان نموده است و کلیه مراحل ثبت شرکت که در ذیل به آن می پردازیم را برای شما به انجام می‌رسانند و تنها به امضای شما بر روی قرارداد و ذیل اوراق نیازمند است و مابقی مراحل ثبت شرکت در کرج را که در ذیل به آنها می پردازیم را خود به انجام می رساند. ثبت شرکت در کرج ثبت شرکت در کرج

گام به گام ثبت شرکت در کرج

مرحله نخست : تهیه و جمع آوری اطلاعات 1- مشخص ساختن قالب ثبتی بر اساس موضوع فعالیت و طراحی موضوع فعالیت و طراحی اسامی شرکت 2- مشخص ساختن شرکا و جمع آوری مدارک ( مدارک شناسایی آنها و گواهی عدم سوپیشینه ) 3- مشخص کردن سمت ها – حق امضا- محل شرکت و کد پستی آن4- تنظیم اوراق ثبت شرکت ( اساسنامه و...) مرحله دوم : ثبت نام جهت تعیین اسم شرکت  1- مراجعه به سایت اداره ثبت شرکت ها 2- انتخاب گزینه ثبت تاسیس و تکمیل کلیه فرم ها و کلیک بر روی گام بعدی جهت رفتن به صفحه بعدی فرم 3- وارد کردن اسامی و موضوع فعالیت طراحی شده در فرم های آن لاین سامانه ثبت شرکت در کرج 4- یادداشت کردن شماره پیگیری جهت تعیین نام شرکت و اخذ پذیرش نهایی مرحله سوم : تایید نام شرکت 1- چک نمودن سایت پس از 72 ساعت از طریق شماره پیگیری جهت دریافت ابلاغ تایید یا رد نام 2- در صورت تایید نام پرینت مدارک تنظیم شده حاوی اسم تایید شده  و امضا آنها توسط شرکا 3- ارسال مدارک امضا شده به همراه ابلاغ تایید نام به اداره ثبت شرکت ها مرحله چهارم : اتمام فرایند ثبت شرکت در کرج 1- چک نمودن سامانه ثبت شرکت پس از 4-5 روزکاری جهت دریافت ابلاغ تایید یا مرد مدارک 2- در صورت تایید مراجعه به اداره ثبت شرکت های کرج جهت دریافت مدارک ثبت شرکت تذکر 1: شخصی که به اداره ثبت شرکت کرج  به نمایندگی از شرکت مراجعه می کند باید در مراحل ثبت نام به عنوان نماینده  معرفی شود. تذکر 2: در هریک از مراحل سوم و چهارم چنانچه به  جای ابلاغ تایید با ابلاغ رد مواجه شدید باید برای رفع موارد ذکر شده در ابلاغ رد نام یا رد مدارک اقدام کنید  که البته ثبت شرکت ایلیا تمام این موارد را برای شما انجام می دهد و اجازه نمی دهد با ابلاغیه رد مواجه شوید. تذکر 3 : کلیه موارد ذکر شده در مرحله نخست یعنی طراحی موضوع شرکت و انتخاب قالب ثبتی مناسب برای ثبت شرکت در کرج و طراحی اسم های شرکت و سایر موارد نیز پس از عقد قرارداد توسط مشاورین ثبت شرکت ایلیا برای شما موکلین عزیز انجام می شود.
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

اخذ کارت بازرگانی در رشت

متولی صدور کارت بازرگانی در   رشت و گیلان اتاق بازرگانی می باشد . که این اتاق نیز خودش زیرمجوعه وزارت صنعت و معدن و تجارت است در این مقاله سایر شرایط اخذ کارت .

پلمپ دفاتر

هر شرکتی که به طور قانونی کار می کندمشمول قوانین مالیاتی می باشد و می بایست فعالیت های مالی خود را در دفاتر مالیاتی ثبت کند که به پلمپ دفاتر معروف هستند.

اخذ جواز تاسیس در اصفهان

اخذ جواز تاسیس در اصفهان برای افرادی که قصد ثبت برند یا راه اندازی تولیدی دارند لازم می باشد که البته برای دسته اول به راحتی توسط ثبت ایلیا برای برند جواز ..

نمونه صورتجلسه افزایش سرمایه شرکت های سهامی

جهت کسب اطلاعات تکمیلی همین حالا با ما در ارتباط باشید.

ثبت تغییرات شرکت در گلستان

پس از اخذ شماره ثبت و شناسه ملی می توانید ثبت تغییرات شرکت در گلستان را انجام دهید. به منظور ثبت تغییرات شرکت در گلستان با مجتمع ثبت ایلیا تماس بگیرید.

ثبت شرکت

ثبت شرکت ایلیا کلیه مراحل ثبت شرکت را برای  شما به صورت تخصصی و در اسرع وقت انجام می دهد و در خصوص آنها به رایگان مشاوره ارائه می دهد .

تنظیم طرح توجیهی در اهواز

قبل از اقدام به انجام هرکسب و کاری یا ایجاد یک  پروژه یا حتی پیش از گسترش یک کار در قدم اول احتیاج به تحقیق ودر کنار آن نوشتن و تنظیم طرح توجیهی در اهواز

ثبت اختراع در کرمان

ثبت اختراع در کرمان همانند ثبت اختراع در سایر نقاط ایران توسط اداره مالکیت و به صورت سراسری انجام می شود و شرایطی دارد که ثبت ایلیا در این مقاله این شرایط ..

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟