لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

روش ثبت شرکت در مشهد


همان طور که اگر تصمیم بگیرید یک کالای دیجیتال یا لوازم برقی تهیه کنید از مدتی قبل تحقیق می کنید تا بهترین محصول را با بهترین کیفیت بخرید و در مورد آن سرچ می کنید ، پرس و جو می کنید تا از تصمیم خود مطمئن شوید، ثبت شرکت در مشهد هم به همین شکل می باشد، یعنی جهت ثبت شرکت که عملی بزرگتر ، مهم تر و پیچیده تر می باشد قطعاً نیاز به جمع آوری اطلاعات و صحبت و پرس و جو از افراد آگاه را دارید. این منبع اطلاعات مقاله حاضر و تیم متخصص گروه ثبتی حقوقی ایلیا جهت مشاوره ثبت شرکت می باشد. اگر به دنبال ثبت شرکت در شهر کرد هستید چشم از این صفحه بر ندارید بعد از مطالعه این مقاله خواهید دریافت که با توجه به هدفتان چه نوع شرکتی را به ثبت برسانید چرا که این مطالب حاصل سالها دانش و تجربه در حوضه ثبت شرکت مشهد می باشد. 

بسیار هستند افرادی که عادت ندارند کار خود را به شخص دیگر محول کنند و به همین دلیل خود اقدام به ثبت شرکت می کنند، اما بعد از آن پشیمان می شوند زیرا مثلاً به دلیل طرح موضوع فعالیت غلط اصلاً قادر به استفاده از شرکت خود نیستند تا جایی که دست به انحلال آن می زنند و یا مجبور به صرف وقت و هزینه مجدد جهت ثبت تغییرات در شرکت خود برای اصلاح شیوه نادرست ثبت شرکت خود می کنند.

از این دست مشکلات ممکن است برای خیلی از افراد پیش بیاید ، پس هرگز تخصص انجام کار را نادیده نگیرید، ثبت شرکت در مشهد برای هر موضوع فعالیت تنظیم اوراق و اسناد متفاوتی را می طلبد و عدم رعایت اصول و نکات  در برخی موارد شاید الزامی نباشد اما بعد ها شما را به دردسر می اندازد.ما در مجموعه ایلیا هم پای شما هستیم در صورت بروز هر گونه سوال و اشکال تنها کافی است به کارشناسان ما متصل گردید.

مراحل ثبت شرکت در مشهد به صورت زیر می باشد 

 مراحل پیش از ثبت: 

 1. تعیین شرکای کاری خوب رمز موفقیت یک شرکت است. 
 2. تعیین میزان سرمایه که سبب اعتبار شرکت می شود. 
 3. تعیین سمت اعضاء هیئت مدیره و صاحبان امضا
 4. تعیین آدرس و کد پستی شرکت 
 5. میزان سهام اعضاء شرکت 
 6. در نظر گرفتن چند اسم برای ثبت شرکت مشهد

مراحل حین ثبت :

 1. مراجعه به سایت اداره ثبت شرکت در شهر کرد به آدرس irsherkat.ssaa.ir
 2. ورود اطلاعات در قسمت متقاضی 
 3. ثبت 5 نام منتخب به ترتیب اولویت 
 4. درج موضوع شرکت  و نوع فعالیت و زیر گروه فعالیت شرکت 
 5. ورود اطلاعات اعضاء شرکت به طور کامل و دقیق و ورود تاریخ و ساعت صورت جلسات مربوط به ثبت شرکت 
 6. اطلاعات مربوط به شعبه در خصوص تأسیس هم زمان شعبه و شرکت 
 7. انتخاب نوع روزنامه کثیرالانتشار
 8. تنظیم اوراق و اسناد مربوط به ثبت شرکت در شهر کرد
 9. پست تمام مدارک به اداره ثبت شرکت های شهر کرد 
 10. صدور آگهی ثبتی شرکت 
 11. پرداخت و انتشار آگهی روزنامه رسمی و کثیرالانتشار شرکت 

همچنین این لینک اطلاعات بیشتری در خصوص مدارک ثبت شرکت در مشهد در اختیارتان می گذارد : مدارک ثبت شرکت

آیا از ضرورت های ثبت شرکت در مشهد مطلع اید؟ 

گاهاً شاید برایتان اتفاق افتاده باشد که می خواهید پروژه ای را اخذ کنید اما می گویند شرط ارجاع پروژه داشتن شخصیت حقوقی است در ایران  شخصیت حقوقی در قالب شرکت و موسسه قابل اعمال است و نمی توان جز در این موارد شخصیت حقوقی تأسیس نمود، علاوه بر این داشتن شخصیت حقوقی برای کسب و کارتان در مقابل مشتریانتان ایجاد اعتماد می کند چون می توانند با یک استعلام ساده ببینند که شرکت معتبر است. همچنین شاید لازم باشد که مبلغی وام برای پیش برد کارتان دریافت کنید این تهسیلات به راحتی در اختیار شرکت های ثبت شده قرار می گیرد.  این موارد تنها بعضی از مزایا و ضرورت ثبت شرکت است ، پس از ثبت شرکت در مشهد به سایر منافع ایجاد شده برای خود با ثبت شرکت پی می برید. 

 

 ثبت شرکت در مشهد با مجتمع ثبت ایلیا

بهترین نوع شرکت ها از نظر موضوع فعالیت در مرجع ثبت شرکت های مشهد

به طور کلی شرکت ها دارای انواع مختلفی هستند که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

شرکت های بازرگانی: این شرکت ها در زمینه خرید و فروش کالا که امر تجارتی محسوب می شود و خدماتی مثل توزیع ، صادرات و واردات و غیره  در قالب یکی از شرکت های موضوع ماده 20 قانون تجارت به منظور کسب سود تشکیل می شوند. فعالیت شرکت های بازرگانی در حوضه مرزی یک کشور نمی باشد و به صورت بین المللی نیز می تواند باشد. 

شرکت های تولیدی: در شرکت های تولیدی حاصل ترکیب مواد اولیه با هدف به وجود آوردن محصولی که نیاز های افراد جامعه را بر طرف می کند مقصود مورد نظر است. در این شرکت ها هدف اصلی تولید و فروش محصول است که می تواند در هر یک از شرکت های موضوع ماده 20 قانون تجارت قرار بگیرد.    

شرکت های پیمانکاری یا فنی مهندسی: شرکت های پیمان کاری تحت عنوان شرکت سهامی خاص و یا مسئولیت محدود می توانند به ثبت برسند که به دلیل پذیرش شرکت های سهامی خاص در مناقصات دولتی اکثر شرکت های پیمانکاری با این عنوان به ثبت می رسند. که شامل؛ راه و ترابری ، ساختمان وابنیه ، کشاورزی ، آب ، تأسیسات و تجهیزات ، صنعت و معدن ، کاوش های زمینی ، مرمت و آثار باستانی ، نفت و گاز ، ارتباطات ، نیرو و غیره می باشد. 

شرکت های خدماتی: ارائه هر گونه خدمات به مشتریان تحت عنوان شرکت های خدماتی قرار می گیرد. درآمد این شرکت ها از طریق فروش خدماتشان است و نمونه های زیادی را دارد. بیشتر شرکت های خدماتی با عنوان مسئولیت محدود به ثبت می رسد.  

شرکت های دانش بنیان: در این نوع شرکت ها  ایده ها و اطلاعات  با فناوری ترکیب می شود و تبدیل به محصول دانش بنیان می شود، این شرکت ها در قالب شرکت های سهامی خاص بیشتر  به ثبت می رسند و در صورتی که شرایط دانش بنیان شدن را داشته باشند تبدیل به شرکت های دانش بنیان می شوند، برای تبدیل شدن به شرکت دانش بنیان باید اعضاء آن عضو هیئت علمی دانشگاه باشند که در این صورت دولتی می شوند و یا اینکه اعضاء اختراع ثبت شده داشته باشند که در این صورت تحت عنوان شرکت سهامی خاص به ثبت می رسند.

انواع شرکت موضوع ماده 20 قانون تجارت 

 • سهامی خاص 
 • مسئولیت محدود 
 • مختلط غیر سهامی 
 • مختلط سهامی 
 • تضامنی 
 • نسبی 
 • تعاونی تولید و مصرف

هزینه ثبت شرکت در مشهد 

محاسبه تعرفه های ثبتی بسته به نوع شرکت دارد برخی شرکت ها هزینه کمتری  دارند و برخی دیگر هزینه های بیشتری دارند، به عنوان مثال؛  آقای الف قصد ثبت یک شرکت سهامی خاص را دارد که از 3 نفر هیئت مدیره ، 10 عضو هیئت مدیره ، 20 سهامدار ، 2 بازرس باسرمایه ای معادل 5000000000ريال و آقای ب با سرمایه1000000ريال به همراه یک شریک قصد ثبت  شرکت با مسئولیت محدود را دارد. این عنوان یک فرض است در نظر داشته باشید در مورد الف وقت و هزینه  و انرژی بیشتری صرف می شود پس باید هزینه بیشتری دریافت گردد، زیرا مورد الف قطعاً مراحل ثبتی پیچیده تری دارد. برای درک بهتر از میزان هزینه ثبت شرکت در مشهد هم اکنون می توانید با کارشناسان ما در ثبت ایلیا تماس بگیرید. 

مدارک ثبت شرکت در مشهد 

مدارک هویتی اعضاء 

 نکته :برای اشخاص غیر ایرانی باید کد فراگیر به همراه ترجمه پاسپورت ارائه شود و برای اشخاص ایرانی ارائه رونوشتی از شناسنامه و کارت ملی الزامی است.  

اساسنامه 

شرکت نامه 

تقاضانامه. 

اظهار نامه

صورت جلسه هیئت مدیره 

صورت جلسه مجمع عمومی موسس

آدرس و کد پستی شرکت  

گواهی بانک برای واریز سرمایه در تعهد در برخی انواع شرکت ها

کلام آخر

می دانید علت موفقیت اکثر افراد موفق در چه بوده است؟ من به شما می گویم عمل کردن. طبیعی است انسان با عقل و منطق تصمیم بگیرد اما بُعد دیگر تان را که می خواهد با ریسک کردن موفق شود فراموش نکنید. انگیزه های زیادی شما را تا اینجا کشانده است که وقتتان را بگذارید و این مقاله را بخوانید اما از این لحظه تا زمان ثبت شرکت تان به یک چیز بستگی دارد و آن شروع کردن است، بیشتر شرکت های بزرگ جهان از دفتر کار کوچکی شروع کرده اند و موفقیت های بزرگشان را مدیون اقدام های کوچک شان هستند ، ثبت شرکت تان را به موسسه ثبت شرکت ایلیا بسپارید و برنامه های آتی موفقیتتان را بچینید هم اکنون با ما تماس بگیرید. 

حوزه های ثبت شرکت در استان خراسان رضوی

 •   ثبت شرکت درگز
 •  ثبت شرکت قوچان 
 • ثبت شرکت چناران
 •  ثبت شرکت کلات
 • ثبت شرکت سرخس
 • ثبت شرکت تربت جام
 • ثبت شرکت فریمان
 • ثبت شرکت بینالود
 • ثبت شرکت باخرز
 •  ثبت شرکت زاوه
 •  ثبت شرکت نیشابور
 • ثبت شرکت فیروزه 
 • ثبت شرکت خوشاب
 • ثبت شرکت جوین
 •  ثبت شرکت جغتای
 • ثبت شرکت داورزن
 •  ثبت شرکت سبزوار
 •  ثبت شرکت بردسکن
 •  ثبت شرکت خلیل آباد
 • ثبت شرکت بجستان 
 •  ثبت شرکت گناباد
 •  ثبت شرکت خواف
 • ثبت شرکت رشتخواه
 • ثبت شرکت کاشمر
 • ثبت شرکت مه ولات
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

روش ثبت شرکت در مشهد

همه موارد مربوط به ثبت شرکت در مشهد از انواع شرکت گرفته تا هزینه ثبت شرکت و مراحل ومدارک لازم را یکجا با تیم تحریریه مجموعه ثبت ایلیا در این مطلب بخوانید و لذت ببرید.

فواید ثبت شرکت در شیراز

جهت ثبت شرکت در شیراز و آگاهی از مراحل آن، مدارکی که لازم دارید و هزینه ها حتماً این مقاله را از ثبت ایلیا بخوانید. ما تا پایان در کنار شماییم.

ثبت برند در گیلان

ثبت برند در گیلان در زمینه بازاریابی و تبلیغات به شما کمک شایانی می کند .شما می توانید به کمک مجتمع ثبت ایلیا جهت ثبت برند در گیلان اقدام نمایید.

ضرورت ثبت برند در شیراز

جهت اطلاع از ضرورت ثبت برند در شیراز این مقاله را مطالعه کنید و اگر هنوز تردیدی داشتید با ثبت ایلیا تماس بگیرید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟