لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

فواید ثبت شرکت در شیراز


کسب و کار های مختلف امروزه سبک جدیدی را برای فعالیت دارند و اکثر کارآفرینان می توانند فعالیت خود را با ثبت شرکت در شیراز شروع کنند، اما مهم ترین مسئله در ثبت شرکت این است که چگونه شرکتی ثبت کنید که در طول فعالیت از شرایطی که ممکن است نا دانسته خودتان آن ها را اعمال نموده اید دچار مشکل نشوید. دیگر نگران نباشید، تیم ثبت شرکت و برند ایلیا با وکلا و نمایندگان حقوقی با تجربه برای امور ثبتی تان از مشاوره تا ثبت و آگهی امر ثبتی تان در کنارتان خواهد بود، اما قبل از اینکه از مشاوره رایگان این مجموعه استفاده نمایید بد نیست با قواعد و مقررات ثبت شرکت در شیراز آشنا شوید با ما همراه باشید تا ببینید شرایط ثبت شرکت به چه صورت است. 

مراحل ثبت شرکت در شیراز 

برای ثبت شرکت باید دو مرحله را انجام دهید ابتدا باید مراحل قبل از ثبت شرکت را طی نمایید و سپس برای ثبت شرکت در شیراز اقدام نمایید. 

مراحل قبل از ثبت شرکت:

 1. انتخاب شرکا
 2. انتخاب نوع شرکت
 3. تعیین مقدار سرمایه
 4. تعیین اسامی پیشنهادی به اداره ثبت
 5. تعیین محل شرکت با کد پستی تایید شده

نکته :اسامی شرکت تان نباید مشابه اسامی سایر شرکت های ثبت شده باشد و حداقل باید از 3 الی 4 سیلاب تشکیل شده باشد.

مراحل ثبت شرکت: 

 1. به سایت ثبت شرکت ها مراجعه نمایید و اطلاعات حوضه ثبتی شرکت را وارد نمایید. 
 2. ثبت سامانه ای باید با دقت انجام شود و اگر نسبت به آیتم های آن آشنایی ندارید، سعی کنید از یک کارشناس اجرایی کمک بگیرید و یا اینکه می توانید به کارشناسان ایلیا وصل گردید. 
 3. بعد از ثبت سامانه ای باید در انتظار تأییدیه کارشناس انتخاب نام شرکت باشید، بعد از دریافت تعیین اسم شرکت در صورتی که بخشی از سرمایه باید در بانک سپرده گردد باید نسبت به افتتاح حساب به نام شرکت اقدام نمایید.
 4. تنظیم اوراق و ارسال و پست آن به اداره ثبت شرکت های شیراز،دریافت ابلاغیه صدرو آگهی تأسیس شرکت و مراجعه به اداره ثبت شیراز و دریافت آگهی ثبت از مراحل پایانی ثبت شرکت در شیراز است.

چه شرکتی ثبت کنیم؟ 

اینکه چه شرکتی ثبت نمایید به این بستگی دارد که چه فعالیتی می خواهید انجام دهید، بدین منظور لازم است از افراد با تجربه در این زمینه مشاوره دریافت نمایید، هم اکنون با کارشناسان ثبت ایلیا جهت مشاوره انتخاب نوع شرکت تماس بگیرید اما شرکت های قابل ثبت در شیراز عبارت است از؛ 

 1. ثبت شرکت سهامی خاص
 2. ثبت شرکت سهامی عام
 3. ثبت شرکت تعاونی 
 4. ثبت شرکت با مسئولیت محدود 
 5. ثبت شرکت تضامنی 
 6.  ثبت شرکت نسبی
 7. ثبت شرکت مختلط سهامی و غیرسهامی

در اینجا می توانید در مورد انواع شرکت بیشتر بخوانید. انواع شرکت

ثبت شرکت در شیراز با مجتمع ثبت ایلیا

مدارک ثبت شرکت در شیراز 

 • رونوشتی از اساسنامه شرکت 
 • رونوشتی از اظهارنامه ثبت یا تقاضانامه ثبت شرکت 
 • رونوشتی از شرکت نامه
 • رونوشتی از صورت جلسه هیئت مدیره شرکت 
 • رونوشتی از صورت جلسه مجمع عمومی موسس 
 • مدارک شناسایی همه اعضاء شرکت
 • وکالت نامه در صورت لزوم
 • اوراق تایید اسم و ثبت سامانه 

مهم ترین فوایدی که برای  ثبت شرکت درشیراز وجود دارد 

اولاً با ثبت شرکت شما می توانید از تهسیلات بانکی، حمایت های دولتی از شرکت ها و سرمایه گذاری ها و مشارکت های بانکی برای کسب سود و در آمد شرکت برخوردار شوید. ثانیاً با ثبت شرکت شما می توانید در مناقصات و مزایدات دولتی و غیر دولتی شرکت کنید، با ثبت شرکت مجموعه شما شخصیت حقوقی مستقل و واحدی پیدا می کند که در این صورت اعتبار ویژه ای پیدا می کند و مسئولیت شما هم تا حدودی پایین می آید. ثالثاً شما با ثبت شرکت مسئولیت بهره مندی از میزان سود و زیان شرکت هر یک از شریکان را با اسناد رسمی که اداره ثبت به ثبت می رساند تعیین می کنید و حدود اختیارات و مسئولیت و بهره هر کس از سود و زیان شرکت مشخص است و کسی بعد ها نمی تواند ازآن سر باز زند. 

هزینه ثبت شرکت درشیراز 

بدون شک ثبت شرکت نیز هزینه های مربوطه خود را دارد و باید حتماً توجه داشته باشید که هزینه ثبت شرکت ها همیشه به یک مبلغ نیست زیرا آنچه که مبنای تعیین هزینه ثبت شرکت در مراحل ثبت و روزنامه قرار می گیرد عبارت است از؛ مبلغ سرمایه، موضوع شرکت، نوع شرکت و هزینه های جانبی که بسته به تقاضای موکلین ممکن است به پرونده ثبت شرکت شما افزوده شود، برای اطلاع از میزان دقیق هزینه های ثبت شرکت با کارشناسان  مجتمع ثبت ایلیا تماس بگیرید.

روزنامه های شرکت چیست؟ 

هر شرکتی با هر موضوع و هر نوع فعالیتی بعد از ثبت باید نسبت به پرداخت دو روزنامه تأسیس شرکت اقدام نماید: اول چاپ آگهی تاسیس شرکت در روزنامه رسمی  کشور که در واقع زیر مجموعه قوه قضاییه است و این آگهی به نوعی سند رسمی برای ثبت و تأسیس شرکت است و پرداخت هزینه و نشر این روزنامه پس از صدور آگهی تاسیس از سوی اداره ثبت شرکت ها برای صاحبان شرکت الزامی می باشد، اما روزنامه دیگر در واقع روزنامه کثیرالانتشار است و اطلاعیه ای برای مردم است که اعلام دارد وجود چنین شرکتی مبنای قانونی دارد و پرداخت و نشر این روزنامه نیز الزامی می باشد. توجه داشته باشید در هر حال اگر این روزنامه ها بعد از ثبت شرکت چاپ نشود شرکت مجاز به ثبت تغییرات خود نمی باشد.

در آخر: ثبت شرکت می تواند تحولی عظیم در یک کسب و کار ایجاد کند و به همان نسبت نیز ممکن است یک مجموعه را به ورشکستگی بکشاند و مهم ترین نکته این است که چگونه شرکت تان را به ثبت می رسانید، پس اصلی ترین قدم و مهم ترین قدم همان ثبت شرکت تان می باشد. توجه داشته باشید اینکه چه نوع شرکتی انتخاب می کنید، چه شریکان کاری را وارد می نمایید خیلی اهمیت دارد، متاسفانه خیلی از افراد به دلیل داشتن یک رابطه خوب دوستانه گمان می کنند می توانند یک شراکت صمیمی در کنار دوستانشان داشته باشند که این ذهنیت بسیار غلط است، یکی دیگر از نکات توان تعهد سرمایه ای شرکا است که تمام این ها در ابتدای ثبت شرکت باید تعیین شود، شما می توانید از مشاوره رایگان مجموعه ایلیا استفاده نمایید و ثبت شرکت تان را بر اساس موازین قانونی انجام دهید و همین طور می توانید از انواع مشاوره های ثبتی این مجموعه به صورت رایگان بهره مند شوید.

ثبت شرکت در استان فارس

 • ثبت شرکت در شیراز
 • ثبت شرکت در فسا
 • ثبت شرکت در فیروز
 •  ثبت شرکت  در جهرم
 • ثبت شرکت در آباده
 • ثبت شرکت در اردکان
 •  ثبت شرکت در کازرون
 • ثبت شرکت درمرودشت
 • ثبت شرکت در  داراب
 • ثبت شرکت  در نی ریز
 •  ثبت شرکت  در لارستان

ثبت شرکت ایلیا در همه نقاط استان فارس آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد پس با خیال راحت امور ثبتی خود را به ما بسپارید و از نتیجه کار مطمئن باشید. گواه ما هزاران پرونده ثبتی موفق این مجموعه طی سالیان است که لبخند رضایت موکلین مار ا به همراه داشته است. این لبخند انگیزه و افتخار ما برای خدنت رسانی به شما عزیزان است.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت سهامی عام در کرج

تشکیل یا وجود شرکتهای بزرگ در کرج جهت اجرای پروژه های بزرگ عمرانی صنعتی كشاورزی بایسته و واجب می باشد.در این شركتها سرمایه های کوچک به شکل سهام به عمومی مردم تفویض می گردد.

تغییرات راجع به اساسنامه شرکت در کرج

تغییرات راجع به اساسنامه شرکت در کرج - کلمه اساسنامه از دو بخش اساس و نامه تشکیل شده است و در لغت شناسی اساس به معنای پی ، پایه ، شالوده ، تعریف شده است. اساسنامه در واقع سندی است که به شرکت اعتبار می بخشد و در آن مواردی همچون اهداف شرکت ، نحوه ی دستیابی به این اهداف ، خط مشی و سرمایه شرکت ، سهم شرک

تنظیم طرح توجیهی در اردبیل

در هر کسب کاری که اشخاص حقیقی و حقوقی انجام می دهند باید در نظر داشته باشند که برای ایجادوبرپایی ستونهای کسب کار خود نیاز است تا ازنقشه وراهنما ویا الگوی راه درست برای کسب کار خود استفاده کنند که یکی از ایننقشه ها که برای اخذ جواز تاسیس و وام هم استفاده می شود طرح توجیهی است که کارشناسان ایلیا ..

اخذ جواز تاسیس صنایع در خراسان رضوی

برای گرفتن جواز تآسیس متقاضیان می توانند با مؤسسه حقوقی و ثبتی ایلیا در ارتباط باشند مشاوران متخصص ایلیا در این خصوص به شما عزیزان یاری می رسانند .تماس از شما ....اجرای کار از صفر تا صد با ما (موسسه حقوقی و ثبتی ایلیا )

گام به گام ثبت شرکت در اردبیل

هر آنچه باید در مورد ثبت شرکت در اردبیل بدانید را در این مقاله خواهید یافت ، پس باما در ثبت شرکت ایلیا باشید.

ثبت شرکت در اصفهان و مزایای آن

ثبت شرکت در اصفهان جهت قانونمند کردن فعالیت شما اولین قدم است به همین منظور با کارشناسان مجتمع ثبت ایلیا تماس بگیرید و از شرایط ثبت شرکت در اصفهان آگاه شوید

روش ثبت شرکت در مشهد

همه موارد مربوط به ثبت شرکت در مشهد از انواع شرکت گرفته تا هزینه ثبت شرکت و مراحل ومدارک لازم را یکجا با تیم تحریریه مجموعه ثبت ایلیا در این مطلب بخوانید و لذت ببرید.

تصحیح اشتباهات، تمدید و مهلت انتقال در انواع مالکیت صنعتی

تصحیح اشتباهات، تمدید مهلت و ترتیبات انتقال در انواع مالکیت صنعتی - به دستور ماده ۱۷۶ آیین نامه قانون ثبت اختراعات و غیره، تصحیح اشتباهات اداری اعم از اشتباهات تایپی، املایی و از قلم افتادن حروف و اعداد با نظایر آن به درخواست متقاضی یا به تشخیص مرجع ثبت، توسط اداره کل مالکیت صنعتی انجام می پذیرد.

اخذ جواز تاسیس در خراسان رضوی

برای گرفتن جواز تاسیس در خراسان رضوی متقاضیان می توانند با ثبت شرکت ایلیا در ارتباط باشند مشاوران متخصص ایلیا در این خصوص به شما عزیزان یاری می رسانند .جواز تاسیس برای مجوز ثبت برند تولیدی در خراسان رضوی توسط ثبت ایلیا اخذ می گردد.

ثبت برند در اصفهان ارزان و مقرون به صرفه

ثبت برند در اصفهان اولین گام جهت معرفی کسب و کارتان و متمایز کردن آن از نمونه های مشابه است که در این مقاله کامل به آن پرداخته ایم ، پس با ما باشید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟