لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

صفر تا صد ثبت شرکت در تبریز


اگر به دنبال این هستید که در کسب و کارتان تغییری نو ایجاد کنید باید بدانید که ثبت شرکت یکی از این راه ها می باشد. قبل از هر اقدامی شما باید اطلاعاتی در زمینه ثبت شرکت داشته باشید، ما در مجتمع ثبت ایلیا برای شما این مقاله را تدوین نموده ایم تا پاسخگوی سوالات شما در زمینه ثبت شرکت در تبریز باشد. اما چرا امروزه ثبت شرکت برای خیلی از کسب و کار ها تبدیل به یک ضرورت شده، مسلماً امتیاز هایی که بعد از ثبت شرکت برای مجموعه شما ایجاد می شود بسیار زیاد است، با ما همراه باشید تا روال ثبت شرکت در تبریز را در این مقاله مطالعه کنید.

شرکت چیست ؟ 

شرکت در واقع از مشارکت دو یا چند نفر برای راه اندازی کسب و کار و انجام امور اقتصادی گفته می شود. شرکت ها  به دو صورت هستند، 1) شرکت های مدنی ؛ این شرکت ها در زمانی که شما شراکتی را با شخصی برای راه اندازی یک کسب و کار شروع می کنید، ایجاد می شود. 2) شرکت های تجاری این شرکت ها 7 نوع هستند و در اداره ثبت شرکت ها باید به ثبت برسند این شرکت ها عبارت اند از؛ شرکت های تعاونی ، شرکت های سهامی، شرکت با مسئولیت محدود، شرکت تضامنی، شرکت نسبی، شرکت مختلط سهامی و شرکت مختلط غیر سهامی، تمام این شرکت ها قواعد خاص خود را دارند اما برخی از آن ها به نسبت سایرین ویژگی های بهتری برای انواع موضوعات فعالیت دارند که توضیح مختصری در خصوص آنها خواهیم داد.

 • ثبت شرکت سهامی خاص در تبریز: این نوع شرکت از جمله شرکت های سهامی می باشد و با حداقل سه عضو سهامدار و دو عضو بازرس قابل ثبت است، برای ثبت شرکت سهامی خاص باید سرمایه ای را در نظر بگیرید این سرمایه توسط موسسین تعهد می شود و 35 درصد از آن قبل از ثبت شرکت باید تأدیه شود، بد نیست بدانید اعتبار هیئت مدیره این نوع شرکت 2 سال است و بازرسینش یک سال اعتبار دارند.
 • ثبت شرکت با مسئولیت محدود در تبریز: این شرکت در امور خدماتی و تولیدی و بازرگانی بیشترین تقاضای ثبت را دارد و با حداقل 2 نفر و سرمایه تعهدی قابل ثبت است.
 • ثبت شرکت تعاونی در تبریز: ثبت شرکت تعاونی در تبریز نیاز به اخذ مجوز از اداره تعاون دارد در این شرکت 5 هیئت مدیره و 2 بازرس وجود دارد، 20 درصد سرمایه این شرکت توسط موسسین تعهد می شود و 25 در صد از  این سرمایه قبل از ثبت باید در حساب اداره تعاون تأدیه گردد، این نوع شرکت با هر موضوعی قایل ثبت است.

انواع شرکت های تجارتی را در این مقاله مطالعه کنید : انواع شرکت های تجارتی

مدارک ثبت شرکت در تبریز 

 1. اساسنامه: این سند در دو نسخه تنظیم می شود و چگونگی کارکرد شرکت را طی موادی تعیین می نماید.
 2. شرکت نامه: شرکت نامه در واقع سندی است که مشخصات شرکت درآن آورده می شود.
 3. تقاضانامه: این سند به منظور درخواستی برای ثبت شرکت است و باید در دو نسخه تنظیم شود و در شرکت های غیر سهامی کاربرد دارد. 
 4. اظهارنامه: این سند در واقع درخواستی است که برای ثبت شرکت های سهامی در دو نسخه تنظیم می شود. 
 5. صورت جلسات: دو صورت جلسه برای ثبت شرکت باید تنظیم شود که 1) صورت جلسه مجمع عمومی موسس است و 2) صورت جلسه هیئت مدیره که در دو نسخه تنظیم می شود.
 6. گواهی بانک: گواهی بانک فقط در ثبت شرکت هایی که بخشی از سرمایه شرکت را تأدیه نموده اند باید ارائه شود.
 7. مدارک شناسایی: کپی شناسنامه و کارت ملی همه اعضاء، بازرسین، مدیر عامل و هیئت مدیره خارج از شرکا و سهامداران
 8. مدارک ثبتی: اگر در اعضاء شرکت اشخاص حقیقی هم وجود داشته باشند باید مدارک ثبتی آن شرکت ها و همچنین مدارک نماینده قانونی آن نیز ارسال گردد.

ثبت شرکت در تبریز با مجتمع ثبت ایلیا

مراحل ثبت شرکت در تبریز 

 • ورود به سامانه ثبت شرکت ها 
 • تکمیل اطلاعات حوضه ثبتی شرکت 
 • ورود و ثبت 5 اسم برای شرکت 
 • ورود اطلاعات متقاضی 
 • تایپ موضوع شرکت در سامانه 
 • تعیین میزان سرمایه کل 
 • ورود اطلاعات اشخاص، سرمایه آن ها، سمت هر یک و ... 
 • تعیین روزنامه رسمی شرکت 
 • تنظیم اوراق ثبتی شرکت 
 • امضاء اعضاء بر روی مدارک و اسناد شرکت
 • پست مدارک و اسناد به اداره ثبت شرکت های تبریز 
 • دریافت ابلاغیه آگهی تأسیس شرکت 
 •  پرداخت هزینه ثبت آگهی روزنامه رسمی تأسیس شرکت 
 • پرداخت هزینه آگهی روزنامه کثیرالانتشار ثبت شرکت 

اقداماتی که پس از ثبت شرکت باید انجام شود

بعد از ثبت شرکت تازه شخصیت حقوقی شرکت شکل گرفته و طی دو ماه از تاریخ ثبت موظف هستید پرونده مالیاتی شرکت را تشکیل دهید و بعد از اینکه پرونده مالیاتی شرکت تشکیل شد برای امور مالی و مالیاتی شرکت کد اقتصادی صادر می شود و برای اینکه بعد از سال مالی مستند فعالیت و میزان سود و زیان شرکت را اعلام نمایید باید بعد از ثبت شرکت هر ساله دفاتر پلمپ دریافت نمایید.

هزینه ثبت شرکت در تبریز 

هزینه ثبت شرکت از هزینه ثبت گرفته تا هزینه آگهی های روزنامه و حق الوکاله وکیل به نسبت میزان سرمایه و نوع شرکت و تعداد اعضا آن بستگی دارد که بدین منظور می توانید با کارشناسان ثبت ایلیا تماس بگیرید و از هزینه های ثبت شرکت در تبریز مطلع گردید.

پایان: درست است که با ثبت شرکت فرصت های شغلی بیشتر و بهتری برایتان فراهم می شود اما این تمام راه نیست، با ثبت شرکت مسئولیت شما هم دو چندان می شود و باید یک سری امور را در پیشبرد اهداف شرکت تان رعایت نمایید، اما برخی افراد ممکن است بگویند ثبت شرکت چندان کار پییچیده ای نیست و متاسفانه با اطلاعات محدودی که در اختیار دارند اقدام به ثبت شرکت می نمایند، اما آنچه که باید در نظر داشته باشید این است که بله شما خودتان نیز می توانید ثبت شرکت تان را انجام دهید اما بعد ها این شرکت هزینه های زیاد تری را برایتان فراهم خواهد کرد و شاید با چندین تغییرات هم نتوانید روبه راهش کنید.، گام اول برای هر کاری مهم ترین قدم برای ورود به مسیر آتی شما می باشد، ما در ثبت ایلیا با 19 سال فعالیت در زمینه ثبت شرکت در تبریز و سراسر ایران خرسندیم که با به کارگیری کادر وکلای پایه یک و کارشناسان با تجربه در زمینه ثبت شرکت امور ثبتی شما را پیگیری نمایید، هم اکنون با کارشناسان مجموعه ثبت ایلیا برای دریافت مشاوره رایگان ثبت شرکت تبریز تماس بگیرید.

ثبت شرکت در استان آذربایجان شرقی

 •  ثبت شرکت در آذرشهر
 • ثبت شرکت در اهر
 • ثبت شرکت در اسکو
 • ثبت شرکت در بستان آباد
 •  ثبت شرکت در بناب
 •  ثبت شرکت در تبریز
 • ثبت شرکت در جلفا
 •  ثبت شرکت در چاراویماق
 •  ثبت شرکت در خداآفرین
 •  ثبت شرکت در سراب
 •  ثبت شرکت در شبستر
 • ثبت شرکت در عجب شیر
 • ثبت شرکت در کلیبر
 • ثبت شرکت در مراغه
 • ثبت شرکت در مرند
 • ثبت شرکت در ملکان
 • ثبت شرکت در میانه
 •  ثبت شرکت در ورزقان
 •  ثبت شرکت در هریس
 •  ثبت شرکت در هشترود
 •  ثبت شرکت در هوراند

جهت ثبت شرکت در تمامی شهرهای استان آذربایجان شرقی ثبت ایلیا به شما کمک می کند . با خیال راحت ام.ر ثبتی خود را به موسسه ثبتی حقوقی ایلیا بسپارید و از نتیجه آن آسوده خاطر باشید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

اداره شرکت مختلط غیرسهامی

اداره شرکت مختلط غیرسهامی در کرج -اداره شرکت مختلط غیرسهامی به عهده شریک یا شرکای ضامن و حدود اختیارات آنها همان است که در مورد شرکا شرکت تضامنی مقرر است.شریک با مسئولیت محدود نه به عنوان شریک حق اداره کردن شرکت را دارد نه اداره امور شرکت از وظایف او است.

ثبت شرکت تعاونی عام و خاص در کرج

ثبت شرکت تعاونی عام و خاص در کرج -شرکتی است که عضویت در آن برای همه آزاد می باشد و مؤسسین یا شرکت باید برای تأمین قسمتی از سرمایه اولیه و یا افزایش سرمایه شرکت سهام آن را به عموم عرضه نمایند. شرکتی است که عضویت در آن منحصرا برای گروهی خاص از قبیل:کارگران، کارمندان، کشاورزان، دانشجویان، ایثارگران،

اخذ جواز تاسیس صنایع در خراسان رضوی

برای گرفتن جواز تآسیس متقاضیان می توانند با مؤسسه حقوقی و ثبتی ایلیا در ارتباط باشند مشاوران متخصص ایلیا در این خصوص به شما عزیزان یاری می رسانند .تماس از شما ....اجرای کار از صفر تا صد با ما (موسسه حقوقی و ثبتی ایلیا )

ثبت طرح صنعتی در اهواز

طرح صنعتی عنوان طرحی است برای محصولی با شکل ظاهری جدید و به جهت منسوب نمودن آن فرم جدید به پدید آورنده آن محصول و ایجاد حق و حقوق برای او ثبت می شود .طرح صنعتی در اهواز را اداره مالکیت صنعتی در تهران به ثبت می رساند و ثبت ایلیا با وجود فاصله نزدیک تا این اداره به آسانی این کار را به انجام برساند .

تصحیح اشتباهات، تمدید و مهلت انتقال در انواع مالکیت صنعتی

تصحیح اشتباهات، تمدید مهلت و ترتیبات انتقال در انواع مالکیت صنعتی - به دستور ماده ۱۷۶ آیین نامه قانون ثبت اختراعات و غیره، تصحیح اشتباهات اداری اعم از اشتباهات تایپی، املایی و از قلم افتادن حروف و اعداد با نظایر آن به درخواست متقاضی یا به تشخیص مرجع ثبت، توسط اداره کل مالکیت صنعتی انجام می پذیرد.

مراحل نقل و انتقال سهم الشرکه شرکت در کرج

مراحل نقل و انتقال سهم الشرکه شرکت در کرج - در شرکت با مسئولیت محدود، سرمایه به سهام تقسیم نشده و به صورت سهم الشرکه می باشد و برای آن ورقه ای به نام سهم الشرکه صادر نمی شود؛ طبق ماده ۱۰۲ قانون تجارت، سهم الشرکه در شرکت با مسئولیت محدود، نمی تواند به شکل اوراق تجارتی قابل انتقال اعم از با اسم و یا

تشکیل پرونده مالیاتی در قزوین

پس از ثبت شرکت یکی از اقدامات مهم در حوزه مالیاتی تشکیل پرونده مالیاتی است که در این مقاله ثبت ایلیا اطلاعات مفیدی را در این خصوص ارائه نموده است .به دلیل نبود وکیل در قزوین در صورت پرداخت هزینه رفت و آمد وکیل ایلیا به آن استان تشکیل پرونده مالیاتی در قزوین برای شما انجام می شود .

ثبت طرح صنعتی در ایلام

ابعادی که یک طرح صنعتی را متشکل می شود منشوری است از خطوط و طرح و رنگ و اشکال سه بعدی که در محصولات مختلف دیده می شود وباید به گونه ای طراحی شود که از نظر دانش فنی وهم از نظر ظاهری آن در مجموعه خلاقیت ها و نوآوری ها به شمار بیاید . ثبت ایلیا ثبت طرح صنعتی در ایلام و سایر شهرها را به انجام می رساند.

روش ثبت شرکت در مشهد

همه موارد مربوط به ثبت شرکت در مشهد از انواع شرکت گرفته تا هزینه ثبت شرکت و مراحل ومدارک لازم را یکجا با تیم تحریریه مجموعه ثبت ایلیا در این مطلب بخوانید و لذت ببرید.

ثبت موسسه در کرج

اهداف ثبت موسسات غیر تجاری در کرج بدین صورت است که هدف از تشکیل آنها اجرای فعالیت هایی که جنبه تجاری ندارند

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟