لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

قواعد ثبت شرکت در اهواز


شاید ابتدا فکر کنید که چرا باید ثبت شرکت در اهواز داشته باشید، با ثبت شرکت هویتی حقوقی و قانونی پیدا می کنید که این هویت اعتبار ویژه ای را برای مجموعه شما فراهم می کند و مشتریان و افرادی که با شما قرار است کار کنند اعتماد بیشتری به مجموعه شما خواهند داشت. این تنها یک امتیاز است که با ثبت شرکت به دست می آورید.ثبت شرکت در اهواز از ضوابط خاص قانون تجارت پیروی می کند برای اینکه بدانید برای ثبت شرکت در اهواز باید چه موازینی را رعایت کنید و چه اقداماتی انجام دهید این مقاله را از دست ندهید. با مجتمع ثبت ایلیا همراه باشید و سوالات و مشکلات ثبتی خود را تنها از مشاوران ثبت ایلیا بپرسید.

مراحل ثبت شرکت در اهواز 

برای ثبت شرکت چندین مرحله وجود دارد که در ادامه هر کدام از آن ها را بیان می نماییم. 

الف) مراحل قبل از ثبت شرکت در اهواز: اولین قدم ها برای ثبت شرکت در این جا برداشته می شود شما باید شرکای کاری خوبی پیدا کنید زیرا ثبت شرکت بدون داشتن شریک ممکن نیست سپس مدارک شناسایی شرکا را جمع آوری کنید. بعد از آن باید حتماً سرمایه ای را که شرکا برای تأسیس و راه اندازی شرکت متقبل شده اند را مشخص کنید نسبت سهام هر نفر را نیز باید تعیین کنید، با کمک و نظر شرکا پنج اسم به ترتیب اولویت تان برای شرکت تعیین کنید تا اداره ثبت بعد از بررسی هر کدام را که قابلیت ثبت داشت به ثبت برساند.

ب) مراحل ثبت شرکت در اهواز:  در این مراحل ثبت شرکت باید آغاز گردد، مراحل ثبت ابتدا سامانه ای بوده و باید به سامانه ثبت شرکتها مراجعه نمایید. با تعیین نوع شرکت مورد ثبت اطلاعاتی نظیر حوضه ثبت شرکت، موضوع فعالیت، اسامی انتخابی شرکت، مشخصات شرکا و... به ترتیب طی گام های تعریف شده وارد می شوند.

بعد از تأیید و پذیرش نهایی اداره ثبت شرکت ها ابتدا اسم شرکت را مشخص می نمایید و اگر در تعریف نوع شرکت آمده باشد که بخشی از سرمایه را باید در حساب شرکت تأدیه نمایید باید گواهی افتتاح حساب و واریزی مبلغ انجام شود. 

در قدم بعد باید اقدام به تنظیم اوراق و مدارک ثبت شرکت نمایید و این مدارک باید به امضاء اعضاء شرکت نیز برسد. 

در قدم بعد مدارک و اسناد ثبتی شرکت به اداره ثبت شرکت های اهواز پست می گردد و در نهایت طی 10 الی 15 روز آگهی ثبت شرکت صادر می شود.  

دو روزنامه باید بعد از ثبت شرکت منتشر شود که اولی روزنامه رسمی تأسیس است و دومی روزنامه کثیرالانتشار ثبت شرکت.

شرکت ها چند نوع می باشند؟

شرکت ها 8 نوع هستند که عبارت اند از ؛ با مسئولیت محدود، سهامی خاص، سهامی عام، تضامنی، مختلط سهامی ، نسبی، مختلط غیر سهامی و تعاونی که برخی از این شرکت ها از لحاظ آمار ثبت بیشتریت تقاضای ثبت را دارند، که در ادامه به آن می پردازیم. 

هم چنین شما می توانید از طریق این لینک در مورد انواع شرکت ثبتی بیشتر بخوانید: انواع شرکت

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اهواز: برای ثبت این نوع شرکت حداقل حضور دو نفر الزامی است، این شرکت از دو عضو هیئت مدیره و شریک تشکیل می شود، سرمایه این شرکت صد در صد تعهدی بوده و نیاز نیست مبلغی در ابتدا اخذ شود ولی شرکای این شرکت نسبت به سهم الشرکه خود مسئولیت دارند ثبت این شرکت به صورت نا محدود بوده و اعضاء آن همیشه ثابت اند مگر تغییراتی اعمال نمایند.  

ثبت شرکت سهامی خاص در اهواز : شرکت های سهامی خاص جزء شرکت هایی هستند که در آن ها دو بازرس وجود دارد هیئت مدیره این شرکت باید حداقل از سه نفر تشکیل شود و سه نفر نیز سهامدار این شرکت هستند اعضاء هیئت مدیره این شرکت می توانند سهامدار آن نیز باشند، سرمایه این شرکت از طریق شرکاء تأمین می شود و 35 درصد از این سرمایه قبل از ثبت در حسابی به نام شرکت در شرف تأسیس بلوکه می گردد.

ثبت شرکت در اهواز با ثبت ایلیا

مدارک ثبت شرکت در اهواز 

مدارک شرکت های با مسئولیت محدود: 

 1. مدارک ثبتی شرکت
 2. مدارک هویتی تمامی شرکا
 3. رسید ثبت نام اینترنتی
 4. گواهی تایید اسم

مدارک  شرکت های سهامی خاص: 

 1. کپی مدارک هویتی سهامداران، هیئت مدیره و بازرسین شرکت
 2. مدارک ثبتی شرکت
 3. گواهی فیش بانک برای سرمایه 
 4. وکالت نامه در صورت نیاز

نکته: تمام مدارک باید به امضاء همه اعضاء حاضر در شرکت برسد.

شرایط اعضاء در شرکت 

اعضاء هیئت مدیره شرکت باید حداقل سن قانونی را داشته باشند. کلیه اعضاء شرکت باید فاقد سوء پیشینه کیفری باشند و نباید در استخدام رسمی دولت باشند. وجود اهلیت استیفا در اعضاء هیئت مدیره شرکت الزامی می باشد. 

نکته : کارمندان رسمی دولت و افراد زیر 18 سال و همچنین محجورین می توانند فقط صاحب سهام یا سرمایه شرکت باشند و تنها در اعطاء سمت ممانعت دارند. 

هزینه ثبت شرکت در اهواز

هزینه ثبت شرکت در مجتمع ایلیا بر اساس نوع و میزان سهام شما محاسبه می گردد زیرا این موارد هزینه های پرداختی دولت را تغییر می دهد و برای ثبت شرکت در اهواز هزینه های ثبت، هزینه های روزنامه و پست و حق الوکاله وکیل را می توانید از طریق تماس از کارشناسان ایلیا بپرسید با ما همراه باشید در گروه مجتمع بین المللی ثبت ایلیا. 

پایان: در واقع ثبت شرکت در اهواز برای کسب و کارهایی است که می خواهند در آینده مجموعه شان رشد چشم گیری داشته باشند، اگر می خواهید تا ابد همانند یک مجموعه کوچک کار کنید پس ثبت شرکت در اهواز را فراموش کنید، مجتمع بین المللی ایلیا وکیل و مشاور شما از قبل از اقدامات ثبت شرکت تا پایان ثبت و دریافت اسناد شرکت است، آیا می دانید چرا برای ثبت شرکت در اهواز باید وکیل و نماینده قانونی داشته باشید؟ ثبت شرکت توسط خود متقاضی نیز ممکن است اما اگر اندکی در تنظیم اسناد و اوراق و طی نمودن پروسه ثبت اشتباه کنید علاوه بر اینکه پروسه ثبتی شرکت تان طولانی می شود، ممکن است در آخر شرکتی که ثبت می کنید کارکرد مناسب را برای مجموعه نداشته باشد و علاوه بر اینکه در حرفه تان توسعه ای در کار نیست، بلکه ممکن است متحمل ضرر های مالی زیادی شوید، پس حتماً باید از دانش افراد و کارشناسانی که سالهاست در این زمینه فعالیت نموده اند استفاده کنید. مجموعه ثبتی حقوقی ایلیا با کارشناسان و وکلای پایه یک دادگستری ، نماینده شما در ثبت شرکت اهواز می باشد هم اکنون با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ثبت شرکت در استان خوزستان

 •  ثبت شرکت در آغاجاری
 • ثبت شرکت در دزفول
 •  ثبت شرکت در آبادان
 •  ثبت شرکت در ماهشهر
 •  ثبت شرکت در خرمشهر
 • ثبت شرکت در اندیمشک
 •  ثبت شرکت در مسجد سلیمان
 • ثبت شرکت در بندر امام خمینی
 •  ثبت شرکت در ایذه
 • ثبت شرکت در شوش
 • ثبت شرکت در شوشتر
 • ثبت شرکت در بهبهان
 • ثبت شرکت در شادگان
 • ثبت شرکت در دشت آزادگان
 •  ثبت شرکت در باغ مل
 •  ثبت شرکت در هویزه
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

تغییرات راجع به اساسنامه شرکت در کرج

تغییرات راجع به اساسنامه شرکت در کرج - کلمه اساسنامه از دو بخش اساس و نامه تشکیل شده است و در لغت شناسی اساس به معنای پی ، پایه ، شالوده ، تعریف شده است. اساسنامه در واقع سندی است که به شرکت اعتبار می بخشد و در آن مواردی همچون اهداف شرکت ، نحوه ی دستیابی به این اهداف ، خط مشی و سرمایه شرکت ، سهم شرک

ثبت موسسه در کرج

اهداف ثبت موسسات غیر تجاری در کرج بدین صورت است که هدف از تشکیل آنها اجرای فعالیت هایی که جنبه تجاری ندارند

ثبت شرکت تعاونی و اخذ مجوز و مدارک و مراحل در کرج

ثبت شرکت تعاونی و اخذ مجوز و مدارک و مراحل در کرج - شرکت تعاونی شرکتی که دارای حداقل ۷ نفر سهام‌دار است. شرکت تعاونی به دو صورت تعاونی تولید و تعاونی مصرف به ثبت می‌رسد. قبل از ثبت شرکت تعاونی در اداره ثبت شرکت‌ها باید توجه داشت که برای ثبت یک شرکت تعاونی هیئت مؤسس باید پس از تشکیل جلسه موسسین

اخذ کارت بازرگانی همدان

تمامی اشخاصی که میخواهند در زمینه تجارت وبازرگانی ودر زمینه وعرصه جهانی فعالیت داشته باشند و حال اینکه بخواهند که این تجارت در داخل کشور محدود نباشد ودر واقع بخواهند واردات وصادرات کالا انجام بدهند نیاز به مجوز کارت بازرگانی می باشد.متقاضیان جهت اخذ کارت بازرگانی خود می توانند از مشاواران ایلیا کمک

صفر تا صد ثبت شرکت در تبریز

اگر می خواهید بدانید برای ثبت شرکت در تبریز از کجا باید شروع کنید، این مقاله مخصوص شماست ، حتماً آن را بخوانید.

تمدید ثبت طرح صنعتی در کرج

مراحل تمدید ثبت طرح صنعتی در کرج - طبق ماده ۸۹ آیین نامه، با توجه به بند «د» ماده ۲۸ قانون ثبت اختراعات و غيره، مالک طرح صنعتی می تواند با پرداخت هزینه مقرر، درخواست تمدید اعتبار ثبت طرح صنعتی را برای دو دوره پنج ساله متوالی دیگر بنماید. درخواست تمدید ثبت، ظرف شش ماه قبل از انقضای مدت اعتبار ثبت طرح

ثبت شرکت سهامی عام در کرج

تشکیل یا وجود شرکتهای بزرگ در کرج جهت اجرای پروژه های بزرگ عمرانی صنعتی كشاورزی بایسته و واجب می باشد.در این شركتها سرمایه های کوچک به شکل سهام به عمومی مردم تفویض می گردد.

ثبت شرکت در اصفهان و مزایای آن

ثبت شرکت در اصفهان جهت قانونمند کردن فعالیت شما اولین قدم است به همین منظور با کارشناسان مجتمع ثبت ایلیا تماس بگیرید و از شرایط ثبت شرکت در اصفهان آگاه شوید

برای ثبت شرکت در ارومیه از کجا شروع کنیم؟

اگر می خواهید از تمام نکات ثبت شرکت در ارومیه اعم از مراحل ثبت ، هزینه ثبت شرکت و مدارک لازم با خبر شوید، حتماً این مقاله را مطالعه کنید.

تنظیم طرح توجیهی در اردبیل

در هر کسب کاری که اشخاص حقیقی و حقوقی انجام می دهند باید در نظر داشته باشند که برای ایجادوبرپایی ستونهای کسب کار خود نیاز است تا ازنقشه وراهنما ویا الگوی راه درست برای کسب کار خود استفاده کنند که یکی از ایننقشه ها که برای اخذ جواز تاسیس و وام هم استفاده می شود طرح توجیهی است که کارشناسان ایلیا ..

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟