ثبت شرکت در اصفهان جهت قانونمند کردن فعالیت شما اولین قدم است به همین منظور با کارشناسان مجتمع ثبت ایلیا تماس بگیرید و از شرایط ثبت شرکت در اصفهان آگاه شوید

ثبت شرکت در اصفهان

کليات ثبت شرکت در اصفهان

براي بسياري از فعالان اقتصادي و صاحبان کسب و کار اين سوال معمولا" پيش می آيد که «چرا نیاز به ثبت شرکت دارند؟ » یا اینکه چرا نباید به شکل حقیقی فعالیت خود را ادامه داد ، در پاسخ به اين سوال مي توان گفت که ثبت شرکت مانند هر امر ديگري مزايايي دارد که بسيار بیشتر از معايب آن مي تواند باشد. من جمله اين مزايا برخورداري از اعتبار بيشتر ، امکان استفاده از وام بانکي با مبلغ بالاتر و ساير تسهيلات بانکي، حمايت قانوني از شرکت و جلوگيري از سو استفاده هاي احتمالي از نام و نشان تجاري شما ، امکان همکاري بيشتر و طرف قراردادشدن با مراکز معتبر و دولتي و از همه مهمتر فعاليت هدفمند در چارچوب قانون مي باشد.به علاوه با ثبت شرکت جذب مشتریان بیشتر و جلب اعتما آنها نیز مطرح می شود چرا که شفاف سازی اطلاعات پس از ثبت شرکت از طریق استعلامات دولتی برای بسیاری از افراد و من جمله مشتریان بالقوه شما اهمیت دارد. بنابر آنچه گفته شد با ثبت شرکت خود در اصفهان با اطمينان خاطر بيشتر مي توانيد به فعاليت اقتصادي خود ادامه دهيد. ثبت شرکتهاي تجاري در 8 قالب مسئوليت محدود ، سهامي خاص، سهامي عام ، تضامني، نسبي ، تعاوني، مختلط سهامي و مختلط غيرسهامي امکان پذير است . جهت کسب اطلاعات بيشتر در خصوص ويژگي هاي هر يک از اين قالبهاي ثبتي شما متقاضي محترم ثبت شرکت در اصفهان مي توانيد با مشاوران مجتمع ثبت ايليا تماس حاصل نماييد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در اصفهان

کپی ازمدارک هویتی اعضا (برابر اصل شده) اصل گواهي عدم سوء پيشينه کليه اعضا شرکت دو نسخه اوراق ثبتي شرکت :شرکتنامه، تقاضانامه،اساسنامه و ... لازم به ذکر است در صورتي که موضوع فعاليت شرکت نياز به مجوز داشته باشد ارائه مجوز هم الزامي خواهد بود. کارشناسان مجتمع ثبت ايليا مي توانند در اين خصوص راهنماي شما می باشند. مراحل ثبت شرکت در اصفهان مراحل ثبت شرکت در اصفهان با ثبت نام الکترونیک در پایگاه اداره ثبت شرکتهای اصفهان شروع می شود . پس از آن بايد منتظر ماند تا اسمی از میان اسامی وارد شده در سایت به سلیقه شما توسط اداره ثبت شرکت ها تایید شود و پس از تاييد بايد مدارک لازم ارسال شود و اگر تایید نشد باید مجدد اسامی تازه ای را از طریق سامانه ارسال کرد و به اصطلاح رفع نقص کرد. پس از ارسال مدارک ثبت شرکت در اصفهان چنانچه مدارک تاييد گردد مي توان روند پرونده را پيگيري کرد و در غير اين صورت بايد براي برطرف کردن نقص اعلام شده که کمبود مدارک است بلافاصله اقدام گردد. در صورتي که کار خود را به مشاوران ثبت ايليا بسپاريد رفع نقص به صورت تخصصي انجام شده و پيگيري مراحل ثبت شما سريعا " از سر گرفته مي شود . در مرحله بعد صدور پيش آگهي و اقدام جهت روزنامه رسمي بايد صورت پذيرد که البته قبل از آن هزينه حق الثبت و حق الدرج آگهي مي بايست پرداخت گردد. مدت زمان ثبت شرکت در اصفهان برابر با 15-20 روز کاري مي باشد و هزينه آن بر حسب موضوع فعاليت شرکت ، نوع قالب ثبتي ، سرمايه اوليه و بسته روزنامه متفاوت خواهد بود.

ثبت شرکت مسئوليت محدود در اصفهان

شرکت با مسئوليت محدود پر طرفدارترین قالب ثبتي در بين متقاضیان ثبت شرکت در اصفهان را دارد . تعداد اعضا در اين شرکت ها دو نفر يا بيشتر مي باشد و ميزان سرمايه اوليه آنها از يک ميليون ريال نمي تواند کمتر باشد و شرکا به ميزان آورده نقدي خود در شرکت مسئول جبران ضرر و زيان مي باشند. سرمايه شرکت مسئوليت محدود تنها در اسناد شرکت ذکر مي گردد و به صورت اعلامي مي باشد. قید عبارت مسئوليت محدود در کليه اوراق  اعلامیه ها و آگهی های شرکت پيش و پس از نام شرکت لازم است. انتخاب بازرس در اين شرکتها اختياري بوده و مدت زمان تصدي اعضا مي تواند به شکل نامحدود باشد. . ثبت شرکت سهامي خاص در اصفهان دومين قالب ثبتي پرتکرار و متداول در کشور شرکت سهامي خاص است که براي فعاليتهاي پیچیده تر  مانند شرکت در مناقصات و مزايدات و نمايشگاهها و نيز اخذ گريد مناسب است. اين شرکت به دليل پرداخت 35% از سرمايه اوليه شرکت در هنگام ثبت از اعتبار بيشتري برخوردار است . سرمايه در شرکت سهامي خاص به قطعات سهم يا سهام تبديل شده اعضاي هيات مديره که بالغ بر 3 نفر هستند، سهامدار ناميده مي شوند. علاوه بر اين 3 نفر سهامدار 2 نفر بازرس اصلي و علي البدل نيز بايد وجود داشته باشد. ذکر عبارت سهامي خاص در همه اسناد و اطلاعيه هاي شرکت قبل و بعد از نام شرکت الزامي مي باشد. در اين شرکت مدت زمان تصدي سهامداران دوسال بوده و پس از آن قابل تمديد است و مدت زمان تصدي بازرسان شرکت سهامي خاص معادل  يک سال مي باشد.ضمنا" در ثبت شرکت سهامی خاص در اصفهان سهامدارنباید نسبت فامیلی با بازرسان داشته باشند. مجتمع ثبت شرکت و برند ايليا با دارا بودن دپارتمانهاي تخصصي درزمينه ثبت شرکت در اصفهان ميتوانند بهترين ياري رسان شما در اين زمينه باشد.