لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

ثبت شرکت در اصفهان و مزایای آن


از وقتی که دنیای اجتماعی مردم شروع شد بیشتر آن ها مبادرت به همکاری در زمینه های مختلف نمودند که اصطلاحاً نام شراکت را به خود گرفت ، شراکت ها با پیشرفت جوامع گسترش یافت و شرکت ها ایجاد شدند ، شرکت ها در قالب مواد قانونی ماهیت شخصیت حقوقی گرفتند در این مقاله با قواعد ثبت شرکت در اصفهان آشنا می شوید علاوه بر این بد نیست بدانید اعضاء شرکت در سود و زیان آن بسته به نوع شرکت سهیم هستند و عدم اطلاع کافی در خصوص شرکت ها می تواند برای اعضاء آن در دراز مدت مشکلات مالی و حقوقی زیادی را ایجاد کند ، چیزی که امروزه بسیار گسترش پیدا کرده شرکت های حقوقی با موضوعات متفاوت در عرصه های مختلف بدون کارکرد های مفید به دلیل عدم اطلاع کافی به قواعد و مقررات تجاری شرکت ها است.پس لطفاً این مقاله را جدی بگیرید در صورتی که با هر گونه سوال یا چالشی رو به رو شدید از طریق تلفن های تماس مجتمع ثبت ایلیا با ما در ارتباط باشید.

مهم ترین شرکت ها در حوزه ثبتی اصفهان

برای ثبت شرکت در اصفهان باید یکی از انواع شرکت های معرفی شده در قانون را انتخاب کنید ، اما بهترین نوع شرکت ها که با هر موضوعی قابل ثبت و فعالیت هستند را در ادامه برایتان توضیح داده ایم:

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اصفهان: شاید بتوانید از اسم این نوع شرکت حدس بزنید به چه دلیل بیشتر اشخاص اقدام به ثبت این نوع شرکت می کنند ، این نوع شرکت کمترین مسئولیت را برای شرکاء دارد و و مسئولیت اعضاء آن به میزان سهم الشرکه ای است که وارد نموده یا نسبت به آن متعهد شده اند ، این شرکت تنها نوع شرکت است که تک مدیریتی هم قابل ثبت است ، اعضاء این شرکت حداقل دو نفر و حداکثر آن نا مشخص است . سرمایه این شرکت تعهدی بوده و لازم نیست که در زمان ثبت موجود باشد.

ثبت شرکت سهامی خاص در اصفهان: این نوع شرکت هم با هر موضوع قانونی قابل ثبت است ، شما برای تأسیس این شرکت حداقل باید سه عضو سهامدار و هیئت مدیره و دو عضو بازرس داشته باشید ، اعضاء هیئت مدیره در این شرکت حتماً باید سهامدار شرکت باشند اما لزوماً همه سهامداران عضو هیئت مدیره نیستند. میزان سرمایه شرکت به هر میزانی که در نظر گرفته شود حدود 35 درصد از آن باید در حساب شرکت در شرف تأسیس بلوکه شود. نکته قابل توجه در تعیین بازرسین شرکت این است که بازرسین نباید از اقوام هیئت مدیره باشند.

ثبت موسسه غیر تجاری در اصفهان: این نوع از شخصیت حقوقی در زمره شرکت ها قرار نمی گیرد اما تابع همان قواعد ثبت شرکت است. موسسات غیر تجاری همان طور که از نامشان پیداست فعالیت شان تجاری محسوب نمی شود و موضوعات تجاری را در بر نمی گیرد ، برخی موضوعات هستند که برای داشتن ماهیت حقوقی باید حتماً در قالب موسسه به ثبت برسند ، همانند؛ موضوعات آموزشی ، خدماتی ، خیریه ها ، موسسات سینمایی و... که تماماً باید تحت عنوان موسسه به ثبت برسند برای ثبت موسسه باید حداقل دو عضو باشید ، این موسسات با دو نوع هدف ممکن است ایجاد شوند: 1) موسساتی که هدف آنها کسب سود برای موسسین است که در اصطلاح به آنها موسسات انتفاعی می گویند . 2) موسساتی هم هستند هدف از ثبت آن ها امور عام المنفعه می باشد که اصطلاحاً موسسات غیر انتفاعی نام دارند مانند خیریه ها.  

فواید و مزایای ثبت شرکت در اصفهان

ثبت شرکت در اصفهان فواید زیادی را به دنبال دارد اما از مهمترین فایده ثبت شرکت می توان به مواردی چون

 • اخذ وام و تهسیلات بانکی
 • حمایت دولتی از واحد های تولیدی در پرداخت مالیات
 • داشتن ماهیت حقوقی در عقد قرارداد های  داخلی و خارجی
 • تقسیم کار گروهی به لحاظ مشخص بودن وظایف اعضاء
 • مشخص بودن میزان تعهد و مسئولیت اعضاء در برابر یکدیگر و در برابر سایرین
 • جلب اعتماد مشتری نسبت به یک مجموعه ثبت شده
 • مشارکت در مناقصات و مزایدات دولتی و غیر دولتی
 • ایجاد شعبه و نمایندگی
 • شرکت در نمایشگاه ها
 • تجارت در خارج از کشور

مدارک ثبت شرکت در اصفهان

مدارک ثبت شرکت با مسئولیت محدود:

 1. برابر اصل مدارک شناسایی شرکا
 2. دو نسخه از اساسنامه
 3. دو نسخه از شرکت نامه
 4. دو نسخه از تقاضانامه
 5. دو رونوشت از صورت جلسه هیئت مدیره
 6. دو نسخه ازصورت جلسه مجمع عمومی موسس

مدارک ثبت شرکت سهامی خاص:

 1. برابر اصل مدارک شناسایی ، سهامداران ، هیئت مدیره و بازرسین
 2. دو نسخه از اظهارنامه شرکت
 3. دو نسخه اساسنامه
 4. دو نسخه از صورت جلسه هیئت مدیره
 5. دو نسخه از صورت جلسه مجمع عمومی موسس
 6. اصل گواهی بانکی مبنی بر ارائه سرمایه تعهدی

مدارک موسسات غیر تجاری:

 1. دو نسخه تقاضا نامه
 2. دو نسخه اساسنامه موسسه
 3. کپی برابر اصل مدارک شناسایی شرکا
 4. تنظیم صورت جلسه مجمع عمومی موسس

ثبت شرکت در اصفهان با ثبت ایلیا

قوانین و مقررات ثبت شرکت در اصفهان

مطابق آنچه که در بالا گفته شد یک سری قواعدیبرای ثبت شرکت اصفهان وجود دارد که باید اعضاء در طی نمودن مراحل آن دقت نمایند.

اعضاء شرکت: مطابق قانون اشخاصی که سابقه کیفری دارند و یا استخدام رسمی دولت هستند نمی توانند به عنوان عضو هیئت مدیره در شرکت باشند ، علاوه بر این بازرسین و هیئت مدیره شرکت باید بالا 18 سال باشند و بازرسین نباید از اقوام هیئت مدیره باشند.

سرمایه شرکت: مبلغ سرمایه نباید از حداقلی مجاز قانونی کمتر باشد ، حداقل مجاز قانونی در قانون نسبت به نوع هر شرکت تعریف شده است ، در برخی شرکت ها مانند شرکت های سهامی خاص و عام مبلغ سرمایه به هر میزان که باشد باید 35 درصد از آن قبل از ثبت شرکت تأمین شود.

سمت: به طور کلی در شرکت ها سه سمت در هیئت مدیره وجود دارد که شامل مدیر عامل ، رئیس هیئت مدیره ، نائب رئیس هیئت مدیره می باشد . که مدیر عامل در شرکت ها می تواند عضو خارج از شرکا هم باشد.

اعضاء خارجی : اتباع خارجی در صورتی می توانند در شرکت سمت داشته باشند که کد فراگیر و پاسپورت ترجمه شده داشته باشند. 

نحوه استعلام اسم شرکت

اسم شرکت باید از سه یا چهار سیلاب تشکیل شده باشد که هر سیلاب دارای معنی فارسی باشد و مجموع اسم عام و خاص باشد یا تماماً خاص باشد. در هر حال به دلیل تشابه اسامی مختلف به دلیل پر ثبت بودن  استعلام نام شرکت یکی از واجبات اقدامات قبل از ثبت شرکت در اصفهان است. برای استعلام اسم شرکت هم اکنون با کارشناسان ما در ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید.

درباره استعلام ثبت شرکت برای سب اطلاعات بیشتر این مقاله را مطالعه نمایید: استعلام نام شرکت

مراحل ثبت شرکت در اصفهان

 • ورود به سامانه ثبت شرکت
 • طی کردن مراحل ثبت و تنظیم اوراق مطابق آیتم های تعریف شده در سامانه ثبت شرکت ها
 • بعد از تأیید اسم شرکت تنظیم اوراق و اسناد ثبتی
 • امضاء اوراق و اسناد توسط تمام اعضاء
 • پست اوراق به اداره ثبت شرکت اصفهان
 • دریافت ابلاغیه صدور آگهی تأسیس شرکت
 • دریافت آگهی تأسیس شرکت بعد از مراجعه به اداره ثبت شرکت های اصفهان
 • پرداخت و نشر روزنامه رسمی و کثیرالانتشار مبنی بر تأسیس شرکت در اصفهان

هزینه ثبت شرکت در اصفهان

تعرفه های ثبت شرکت در اصفهان بر اساس میزان سرمایه و نوع شرکت می باشد بدین منظور از طریق تماس با کارشناسان مجموعه ثبتی حقوقی ایلیا می توانید از هزینه های لازمه جهت ثبت شرکت در اصفهان  مطلع شوید. نگران هزینه ثبت شرکت در اصفهان نباشید گروه ثبتی ایلیا پیشنهاد های ویژه ای برای شما دارد. 

و در پایان :« کلاین داویس» می گوید جاده موفقیت و جاده شکست دقیقاً یکسان است این جمله نشان می دهد چون یک نفر مسیری را طی نمود و موفق شد شما هم با طی نمودن همان راه لزوماً موفق  نمی شوید. شما باید جاده خودتان را بسازید و این جاده بدون وجود کسانی که دانش و تجربه لازم را دارند ، ممکن است به شکست منتهی شود. باید قبول کنیم که همه آدم ها در همه زمینه ها اطلاعات کافی را ندارند اجتماعات به این دلیل به وجود آمدند که از دانش و تجربه و استعداد های دیگران استفاده شود ،  پس با ثبت شرکت  از تجربه شرکای خود استفاده کنید و برای ثبت شرکت در اصفهان هم از تجربه متخصصان این  امر بهره ببرید و ثبت شرکت خود را به کسانی محول کنید که دانش و تجربه و استعداد لازم را دارند خرسندیم که در تیم ثبت این  ایلیا بستر را برای شما عزیزان فراهم نموده ایم. مجتمع ثبتی ایلیا  برترین در ثبت شرکت در اصفهان و  ثبت برند با تیم متخصص می باشد ، هم اکنون با کارشناسان ما متصل شوید و از مشاوره رایگان تلفنی ما استفاده کنید.

ثبت شرکت در استان اصفهان

 • ثبت شرکت در کاشان
 • ثبت شرکت در خمینی شهر
 • ثبت شرکت در نجف آباد
 • ثبت شرکت در شاهین شهر
 • ثبت شرکت در شهرضا
 • ثبت شرکت در تیران
 • ثبت شرکت در فولادشهر
 • ثبت شرکت در مبارکه
 • ثبت شرکت در آران و بیدگل
 • ثبت شرکت در گلپایگان
 • ثبت شرکت در فریدون شهر
 • ثبت شرکت در چادگان
 • ثبت شرکت در فلاورجان
 • ثبت شرکت در برخوار
 • ثبت شرکت در فلاورجان
 • ثبت شرکت در نایین
 • ثبت شرکت در سمیرم
 • ثبت شرکت در داران
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

اخذ جواز تاسیس در کرمان

اخذ جواز تاسیس صنایع جهت ثبت برند برای همه نقاط ایران به ویژه جهت برندهای تولیدی توسط ثبت ایلیا انجام می شود. به علاوه به منظور راه اندازی واحد تولیدی یا صنعتی در کرمان نیز پس از تنظیم طرح توجیهی ، اخذ جواز تاسیس در کرمان انجام می شود .

قواعد ثبت شرکت در اهواز

ثبت شرکت در اهواز را با ثبت ایلیا تجربه کنید تا تجربه ای ماندگار برای خود رقم بزنید. برای شروع این مقاله را از تیم تدوین و تحریریه ثبت ایلیا مطالعه کنید.

گام به گام ثبت شرکت در اردبیل

هر آنچه باید در مورد ثبت شرکت در اردبیل بدانید را در این مقاله خواهید یافت ، پس باما در ثبت شرکت ایلیا باشید.

اخذ کارت بازرگانی همدان

تمامی اشخاصی که میخواهند در زمینه تجارت وبازرگانی ودر زمینه وعرصه جهانی فعالیت داشته باشند و حال اینکه بخواهند که این تجارت در داخل کشور محدود نباشد ودر واقع بخواهند واردات وصادرات کالا انجام بدهند نیاز به مجوز کارت بازرگانی می باشد.متقاضیان جهت اخذ کارت بازرگانی خود می توانند از مشاواران ایلیا کمک

روند ثبت برند در مشهد

جهت ثبت برند در مشهد باید نام تجاری یا لوگو متناسب با فعالیت خود را برگزینید. جهت کسب اطلاعات تکمیلی در این مورد این مقاله را بخوانید یا با مجتمع ثبت ایلیا تماس بگیرید.

ثبت شرکت تعاونی عام و خاص در کرج

ثبت شرکت تعاونی عام و خاص در کرج -شرکتی است که عضویت در آن برای همه آزاد می باشد و مؤسسین یا شرکت باید برای تأمین قسمتی از سرمایه اولیه و یا افزایش سرمایه شرکت سهام آن را به عموم عرضه نمایند. شرکتی است که عضویت در آن منحصرا برای گروهی خاص از قبیل:کارگران، کارمندان، کشاورزان، دانشجویان، ایثارگران،

ثبت موسسه در کرج

اهداف ثبت موسسات غیر تجاری در کرج بدین صورت است که هدف از تشکیل آنها اجرای فعالیت هایی که جنبه تجاری ندارند

تغییرات راجع به اساسنامه شرکت در کرج

تغییرات راجع به اساسنامه شرکت در کرج - کلمه اساسنامه از دو بخش اساس و نامه تشکیل شده است و در لغت شناسی اساس به معنای پی ، پایه ، شالوده ، تعریف شده است. اساسنامه در واقع سندی است که به شرکت اعتبار می بخشد و در آن مواردی همچون اهداف شرکت ، نحوه ی دستیابی به این اهداف ، خط مشی و سرمایه شرکت ، سهم شرک

تنظیم طرح توجیهی در اردبیل

در هر کسب کاری که اشخاص حقیقی و حقوقی انجام می دهند باید در نظر داشته باشند که برای ایجادوبرپایی ستونهای کسب کار خود نیاز است تا ازنقشه وراهنما ویا الگوی راه درست برای کسب کار خود استفاده کنند که یکی از ایننقشه ها که برای اخذ جواز تاسیس و وام هم استفاده می شود طرح توجیهی است که کارشناسان ایلیا ..

اداره شرکت مختلط غیرسهامی

اداره شرکت مختلط غیرسهامی در کرج -اداره شرکت مختلط غیرسهامی به عهده شریک یا شرکای ضامن و حدود اختیارات آنها همان است که در مورد شرکا شرکت تضامنی مقرر است.شریک با مسئولیت محدود نه به عنوان شریک حق اداره کردن شرکت را دارد نه اداره امور شرکت از وظایف او است.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟