لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

برای ثبت شرکت در ارومیه از کجا شروع کنیم؟


موفق بودن یا نبودن افراد به خاطر بودن با نبودن فرصت ها نیست، فرصت ها همیشه هستند مهم شکار کردنشان است. این جمله برای فضای کسب و کار شما نیز صدق می کند، بهانه ها را کنار بگذارید و از مطالعه همین مقاله شروع کنید تا ببینید ثبت شرکت در ارومیه چگونه انجام می شود،چندی پیش جمله ای خواندم در این جمله آمده بود« بزرگترین اشتباه کسب و کارهای کوچک این است که مثل یک کسب و کارکوچک فکرکند.» بدون شک ثبت شرکت در ارومیه برای رشد فضای کاری شما مناسب است، گروه کارشناسان و وکلای مجتمع ایلیا با دانش و تجربه چندین ساله خود مفتخرند از مشاوره تا ثبت  شرکت در کنار شما عزیزان باشند، تا ثبت شرکت ارومیه را بر مبنای قواعد قانونی به گونه ای انجام دهید تا در آینده دچار مشکل نشوید.

شرکت های تجاری چند نوع می باشند ؟

در قانون 8 نوع شرکت وجود دارد، که هر کدام از آنها از قواعد خاص خود برای ثبت و تغییرات و انحلال پیروی می کنند، در ادامه این 8 نوع را برایتان نام خواهیم برد و برخی  از آنها که برای ثبت بیشترین متقاضی را دارند و شرایط و قوانین شان بهتر هست را برایتان شرح خواهیم داد. 

شرکت سهامی خاص  2) شرکت سهامی عام 3) شرکت با مسئولیت محدود 4) شرکت تعاونی5) شرکت مختلط سهامی  6) شرکت مختلط غیر سهامی 7) شرکت نسبی8) شرکت تضامنی. 

 1.  شرکت سهامی خاص: باید بدانید که این نوع  شرکت ها در حوزه عمران و پروژه های  ساخت و ساز و مهندسی طرفداران خاصی را دارند و اصل این شرکت در امور بازرگانی می باشد، ممنوعیتی از جهت تعیین موضوع این نوع شرکت وجود ندارد و تنها باید 3 عضو سهامدار و هیئت مدیره و دو عضو بازرس داشته باشد، سرمایه هر شرکتی شاید مهم ترین قسمت آن باشد چه آورده شرکا نقد باشد چه غیر نقد باشد مبلغ کل سرمایه باید به ریال تعریف شود و محاسبه گردد و 35% از آن قبل از ثبت شرکت در حساب شرکت تأدیه شود.
 2.  شرکت سهامی عام: شرکت های سهامی عام از شرکت های سهامی هستند که سرمایه آن ها تحت عنوان سهام با نام یا سهام بی نام تعریف می شود که بخشی از آن توسط موسسین تأمین و بخشی دیگر توسط مردم از طریق پذیره نویسی سهام انجام می شود که سرمایه ای که توسط موسسین باید تأمین شود 20 درصد می باشد،  که 35% از سرمایه آن باید در حساب شرکت سهامی عام قبل از ثبت تأدیه گردد، این شرکت از 5 عضو سهامدار و هیئت مدیره و 2 عضو بازرس حداقل تشکیل می گردد، این شرکت ها با هر موضوع فعالیتی باید از بانک مرکزی مجوز دریافت نمایند.شرکت سهامی عام بعد از ثبت در لیست شرکت ها در سازمان بورس قرار می گیرد و سهام آن قابل نقل و انتقال می باشد.
 3.  شرکت با مسئولیت محدود: نوعی دیگر از شرکت هایی که کمترین مسئولیت را برای شرکاء آن دارد شرکت با مسئولیت محدود است که با دو عضو شریک قابل ثبت است این شرکت ها را حتی تک مدیریتی نیز می توان به ثبت رساند. سرمایه این شرکت تعهدی بوده و نیاز نیست قبل از ثبت مبلغی از آن تأدیه گردد.

در خصوص انواع شرکت می توانید به این مقاله رجوع کنید: انواع شرکت بازرگانی

مراحل ثبت شرکت در ارومیه

ثبت سامانه ای: ابتدا باید در سامانه ثبت شرکت ها که زیر نظر اداره ثبت اسناد و املاک کل کشور است وارد شوید و اطلاعات مربوط به حوضه ثبتی، شرکا، موضوع شرکت، اسم شرکت و... را که در آیتم هایی تعریف نموده وارد نمایید. (شما می توانید از طریق لینک زیر ثبت سامانه ای ثبت شرکت را آموزش ببینید.) 

تنظیم اوراق: اوراق و اسناد ثبتی شرکت باید مطابق موازین ثبتی تنظیم شوند و به امضاء کلیه شرکا و سهامداران و هیئت مدیره و بازرسین شرکت برسند و سپس به اداره ثبت شرکت های ارومیه پست گردند. 

دریافت آگهی ثبت: با ارسال اوراق ثبتی شرکت و بررسی کارشناس طی یک هفته الی 10 روز کاری پروسه ثبت شرکت شما با صدور آگهی ثبت شرکت به پایان می  رسد.

پرداخت روزنامه: بعد از ثبت شرکت شما موظف هستید که اقدام به نشر دو روزنامه رسمی و کثیرالانتشار برای آگهی ثبت شرکت نمایید. 

ثبت شرکت در ارومیه با ثبت شرکت ایلیا

موضوعاتی که نیاز به اخذ مجوز دارند 

موضوعاتی نظیر موضوعات پولی و بانکی، امور بیمه، نهاد های بورسی، شرکت های تعاونی، موضوعات فرهنگی و هنری، موضوعات حج و زیارت و امور مذهبی، میراث فرهنگی و گردشگری،  حمل و نقل کالا و مسافر، امور علمی آموزشی و پژوهشی، خیریه های مربوط به بهزیستی،  موزوعات مربوط به وزارت کشور و نیروهای نظامی و شورای شهر و... بخشی از موضوعاتی هستند که باید از ارگان مربوطه مجوز دریافت کنند، برای ثبت شرکت هایی با اینگونه موضوعات ارگان صادر کننده مجوز باید نامه ای مبنی بر اعلام اعطای مجوز به آن ها ارسال نماید تا اداره ثبت شرکت ها با تأییدیه اسم شرکت شما را برای دریافت مجوز مربوطه به آن سازمان یا ارگان راهی کند، به یاد داشته باشید تمام موضوعاتی که در بالا ذکر شد علاوه بر اینکه باید تابع مقررات اداره ثبت شرکت ها باشند باید تابع مقررات ارگان صادرکننده مجوز نیز باشند. 

در مورد اخذ مجوز ثبت شرکت در اینجا بیشتر بخوانید: مجوز ثبت شرکت

مدارک ثبت شرکت در ارومیه 

مدارک شرکت های سهامی برای ثبت شرکت در ارومیه :

 • کپی مدارک احراز هویت بازرسین، هیئت مدیره و اعضاء سهامدار شرکت
 • دو رونوشت از اظهارنامه ثبت شرکت سهامی 
 •  دو رونوشت از اساسنامه شرکت سهامی 
 •  دو رونوشت از صورت جلسه مجمع عمومی موسسین و صورت جلسه هیئت مدیره 
 • گواهی فیش بانک مبنی بر 35% سرمایه پرداخت شده 
 • در صورت مجوزی بودن موضوع ارائه مجوز مربوطه 

مدارک شرکت های با مسئولیت محدود و غیر سهامی:

 • رونوشت مدارک احراز هویت مدیران و شرکاء شرکت 
 • دو رونوشت از تقاضانامه ثبت شرکت با مسئولیت محدود 
 • دو رونوشت از شرکت نامه شرکت با مسئولیت محدود
 • دو رونوشت از اساسنامه شرکت با مسئولیت محدود 
 • دو رونوشت از صورت جلسه هیئت مدیره و صورت جلسه مجمع عمومی موسسین شرکت 
 • در صورت مجوزی بودن موضوع ارائه شماره و تاریخ مجوز 

هزینه ثبت شرکت در ارومیه 

هزینه های ثبت شرکت عبارت است از هزینه وکیل و هزینه ثبت و پست که به نسبت نوع شرکت و سرمایه آن بستگی دارد و هزینه ای نیز برای پرداخت روزنامه ثبت شرکت وجود دارد که بر اساس موضوع شرکت هزینه حق الدرج محاسبه می شود، شما می توانید هم اکنون با کارشناسان ایلیا تماس بگیرید و هم از مشاوره رایگان ثبت شرکت ایلیا استفاده کنید و هم هزینه های ثبت شرکت در ارومیه را بپرسید. هم اکنون با ما تماس بگیرید.  

در آخر: همان طور که بیان کردیم از فواید ثبت شرکت در ارومیه، اگر آن چنان که باید این شرکت به ثبت نرسد نتیجه عکس در زمان فعالیت آن خواهید گرفت، چون جزئیاتی در این خصوص وجود دارد که اصولاً افرادی که در این زمینه تجربه یا دانش کافی را ندارند اشتباهات رایجی را مرتکب می شوند که بعد ها برای فعالیت شرکت دچار مشکل می شوند، برای این که به این مساله دچار نشوید می توانید با کارشناسان ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید، مجموعه ثبتی حقوقی ایلیا با بیش از 19 سال سابقه فعالیت در کنار شما است تا با ثبت شرکت در ارومیه بتوانید فضای جدیدی را برای رشد کسب و کارتان فراهم کنید تنها کافی است هم اکنون با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ثبت شرکت در استان آذربایجان غربی

 •  ثبت شرکت در مهاباد
 •  ثبت شرکت در بوکان
 •  ثبت شرکت در خوی
 •  ثبت شرکت در میاندوآب
 •  ثبت شرکت در سردشت
 •  ثبت شرکت در سلماس
 • اداره ثبت شرکت در پیرانشهر
 • ثبت شرکت در نقده
 • ثبت شرکت در تکاب
 • ثبت شرکت در شاهین دژ
 •  ثبت شرکت در چالدران
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

اخذ کارت بازرگانی همدان

تمامی اشخاصی که میخواهند در زمینه تجارت وبازرگانی ودر زمینه وعرصه جهانی فعالیت داشته باشند و حال اینکه بخواهند که این تجارت در داخل کشور محدود نباشد ودر واقع بخواهند واردات وصادرات کالا انجام بدهند نیاز به مجوز کارت بازرگانی می باشد.متقاضیان جهت اخذ کارت بازرگانی خود می توانند از مشاواران ایلیا کمک

تمدید ثبت طرح صنعتی در کرج

مراحل تمدید ثبت طرح صنعتی در کرج - طبق ماده ۸۹ آیین نامه، با توجه به بند «د» ماده ۲۸ قانون ثبت اختراعات و غيره، مالک طرح صنعتی می تواند با پرداخت هزینه مقرر، درخواست تمدید اعتبار ثبت طرح صنعتی را برای دو دوره پنج ساله متوالی دیگر بنماید. درخواست تمدید ثبت، ظرف شش ماه قبل از انقضای مدت اعتبار ثبت طرح

اداره شرکت مختلط غیرسهامی

اداره شرکت مختلط غیرسهامی در کرج -اداره شرکت مختلط غیرسهامی به عهده شریک یا شرکای ضامن و حدود اختیارات آنها همان است که در مورد شرکا شرکت تضامنی مقرر است.شریک با مسئولیت محدود نه به عنوان شریک حق اداره کردن شرکت را دارد نه اداره امور شرکت از وظایف او است.

ثبت موسسه در کرج

اهداف ثبت موسسات غیر تجاری در کرج بدین صورت است که هدف از تشکیل آنها اجرای فعالیت هایی که جنبه تجاری ندارند

گام به گام ثبت شرکت در اردبیل

هر آنچه باید در مورد ثبت شرکت در اردبیل بدانید را در این مقاله خواهید یافت ، پس باما در ثبت شرکت ایلیا باشید.

تشکیل پرونده مالیاتی در قزوین

پس از ثبت شرکت یکی از اقدامات مهم در حوزه مالیاتی تشکیل پرونده مالیاتی است که در این مقاله ثبت ایلیا اطلاعات مفیدی را در این خصوص ارائه نموده است .به دلیل نبود وکیل در قزوین در صورت پرداخت هزینه رفت و آمد وکیل ایلیا به آن استان تشکیل پرونده مالیاتی در قزوین برای شما انجام می شود .

ثبت شرکت سهامی عام در کرج

تشکیل یا وجود شرکتهای بزرگ در کرج جهت اجرای پروژه های بزرگ عمرانی صنعتی كشاورزی بایسته و واجب می باشد.در این شركتها سرمایه های کوچک به شکل سهام به عمومی مردم تفویض می گردد.

قواعد ثبت شرکت در اهواز

ثبت شرکت در اهواز را با ثبت ایلیا تجربه کنید تا تجربه ای ماندگار برای خود رقم بزنید. برای شروع این مقاله را از تیم تدوین و تحریریه ثبت ایلیا مطالعه کنید.

ثبت اختراع در اصفهان

طبق تعریف سازمان جهانی مالکیت فکری که عنوان کرده اختراع محصول یا فرآیندی است که راه نوینی را برای انجام کار ارائه می دهد یا راه حل فنی جدیدی را برای حل مشکلی خاص پیشنهاد میکند . ثبت اختراع در اصفهان را اداره مالکیت در تهران به انجام می رساند زیرا فاقد دوائر در دیگر شهرهاست زین رو ثبت ایلیا ...

ثبت شرکت تعاونی و اخذ مجوز و مدارک و مراحل در کرج

ثبت شرکت تعاونی و اخذ مجوز و مدارک و مراحل در کرج - شرکت تعاونی شرکتی که دارای حداقل ۷ نفر سهام‌دار است. شرکت تعاونی به دو صورت تعاونی تولید و تعاونی مصرف به ثبت می‌رسد. قبل از ثبت شرکت تعاونی در اداره ثبت شرکت‌ها باید توجه داشت که برای ثبت یک شرکت تعاونی هیئت مؤسس باید پس از تشکیل جلسه موسسین

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟