لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

ثبت برند مواد غذایی در کرج


برند مواد غذایی یکی از برندهایی است که تقاضای زیادی برای ثبت آن وجود دارد و در کرج نیز ثبت این برند به همان نسبت بسیار زیاد انجام می شود . برای ثبت برند مواد غذایی در کرج حتما باید مجوز داشت . این مجوز را می توان بسته به نوع محصول از اتحادیه مربوطه ، جهاد کشاورزی و یا وزارت بهداشت دریافت کرد و برای ثبت برند تولید مواد غذایی می توان اخذ جواز تاسیس صنایع را انجام داد که هر کدام فرایند متفاوتی دارد ولی در هر صورت اخذ یک مجوز یا موافقت اصولی برای ثبت برند مواد غذایی به اسم شخص یا شرکت الزامی می باشد.

مدارک موردنیاز جهت ثبت برند مواد غذایی در کرج

شخص حقیقی

 1. ارائه رونوشت شناسنامه.
 2. ارائه رونوشت کارت ملی.
 3. ارائه رونوشت کارت بازرگانی در صورتی که از حروف لاتین استفاده شده باشد.
 4. ارائه رونوشت مجوز فعالیت اعم از جواز تاسیس،پروانه ی بهره برداری،پروانه ی ساخت،جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هر گونه گواهی فعالیتی که از سازمان های نظارتی و حاکمیتی دولتی صادر شده باشد.

شخص حقوقی

 1. ارائه رونوشت شناسنامه.
 2. ارائه رونوشت کارت ملی.
 3. ارائه  روزنامه ی  تاسیس و آخرین تغییرات شرکت توجه داشته باشید که از آخرین تغییرات شرکت نباید بیش از دو سال گذشته باشد.
 4. ارائه رونوشت مجوز فعالیت از قبیل جواز تاسیس،پروانه ی بهره برداری،پروانه ی ساخت،جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هر گونه گواهی فعالیتی که از سازمان های نظارتی و حاکمیتی دولتی صادر شده باشد.
 5. ارائه کارت بازرگانی در صورتی که از حروف لاتین استفاده شده باشد الزامی است.

مزایای ثبت برند مواد غذایی در کرج

 1. یکی از الزامات تاسیس نمایندگی ثبت برند می باشد.
 2. ثبت برند سبب می گردد تا اشخاص سودجو و اشخاص دیگر از برند استفاده نکنند و در صورتی که استفاده غیر قانونی داشته باشند با افراد سودجو برخورد می شود.
 3. ثبت برند وسیله ای می باشد که از آن به عنوان بازاریابی و شهرت شرکت ها استفاده می گردد.
 4. ثبت برند سبب می شود تا مصرف کنندگان  محصولات را به راحتی شناسایی می نمایند.
 5. ثبت برند سبب می گردد تا محصولات شرکتی با محصولات شرکت و تولید کننده دیگری جدا شوند.
 6. ثبت برند جهت اخذ وام سودمند و تاثیرگذار می باشد.

هزینه و زمان ثبت برند مواد غذایی در کرج

هزینه ثبت برند بسته به تعداد محصولات و طبقات متفاوت می باشد علاوه بر حق الثبت ده ساله برند، هزینه آگهی های روزنامه نیز در صورت زیاد بودن محصولات و طبقات افزایش پیدا می کند و به همه اینها باید هزینه های پستی و حق الوکاله را نیز اضافه کنید . مدت زمان ثبت اظهارنامه برند 35-40 روز کاری است ولی باید در نظر گرفت که پس از آن سایر مراحل ثبت برند مواد غذایی در کرج نیز انجام شود.

مراحل ثبت برند مواد غذایی در کرج

در برداشتن طرح مناسب،نخستین گام جهت ثبت برند مواد غذایی می باشد. این طرح باید به وسیله متخصص و متناسب با زمینه فعالیت انجام شود و از مقررات و قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت کند. پس از آن این طرح به نهاد مربوطه ارسال می شود و کارشناسان به بررسی و ارزیابی آن می پردازند در صورت نبود هیچ گونه نقص و اشکالی باید هزینه های مربوطه را پرداخت نمایید و در نهایت برند مورد نظر شما ثبت می شود و گواهینامه ثبت برند به شما اعطا می گردد.

ثبت شرکت ایلیا آماده ارائه خدمات به متقاضیان محترم می باشد لذا در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با ما در ارتباط باشید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

نام تجاری در حقوق ایران

نام تجاری در حقوق ایران -در یک نتیجه گیری کلی می توان گفت نام تجاری در حقوق ایران از چهار نظام مختلف تبعیت می کند:۱) نظام ناشی از اصول و قواعد مسلم حقوقی: این نظام بر اصل حمایت تأکید دارد. قواعد مالکیت و مسئولیت مدنی حمایت عمومی را از نام تجاری به عمل می آورند؛

ثبت برند لبنیات در کرج

ثبت برند لبنیات در کرج باعث جلوگیری از سواستفاده ی متقلبان می شود و از عرضه ی کالاهای مشابه توسط اشخاص ثالث تحت علائم تجاری که عین یا به طریق گمراه کننده ای مشابه علامت تجاری دیگری هستند جلوگیری می کند.

ثبت برند

برای معرفی محصول و یا خدمات به متقاضیان باید ثبت برند انجام شود که با آن برند از سایر رقبا تمایز یافته و برای مشتریان قابل شناسایی می باشد.

مراحل ثبت لوگو در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی مراحل ثبت لوگو در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید

اظهارنامه ثبت علامت تجاری

برای ثبت علامت تجاری باید اظهارنامه ای به زبان فارسی تنظیم شود و دارای تاریخ و امضاء باشد در این مقاله به نکاتی بیشتر می پردازیم لطفا مطالعه نمایید

مراحل ثبت نشان و علامت تجاری در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی مراحل ثبت نشان و علامت تجاری در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

مدارک جهت ثبت لوگو در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی مدارک جهت ثبت لوگو در کرج پرداخته شده است.مقاله را بخوانید.

مدارک ثبت برند در کرج

در جهت ثبت برند در کرج ملزم به ارائه مدارک ثبت برند در اداره ثبت مالکیت صنعتی می باشید در این مقاله مطالب مفید مدارک ثبت برند در کرج را مطالعه نمایید .

مزایای ثبت لوگو در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی مزاییا ثبت لوگو در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

مزایای ثبت نشان و علامت تجاری در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی مزایای ثبت نشان و علامت تجاری در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟