لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

روند ثبت برند در مشهد


در دنیای امروز تمام کسب و کار هایی که به فکر فروش بیشتر محصول یا خدماتشان می باشند باید بدانند داشتن برند یکی از الزامی ترین عضونصر فروش محصولشان است. اینکه سالها زحمت بکشید و تلاش بکنید بدون اینکه مالکیت برند تان را انحصاری کنید قطعاً آب در هاون کوبیدن است. امروزه ثبت برند در مشهد برای کسب و کار های شهرهای بزرگ تبدیل به یک الزام شده است . ما در این مقاله به باید ها و نباید های ثبت برند در مشهد می پردازیم  پس اگر به دنبال ثبت برند مشهد هستید چشم از این صفحه بر ندارید جواب تمام سوالتتان اینجاست. 

برند چیست؟ 

شاید برای خیلی از افراد هنوز این کلمه تعریف نشده و یا اطلاعات محدودی نسبت به آن دارند ، برند می تواند یک اسم ، جمله ، نماد ، کلمه ، شکل ، لوگو و شعار باشد که  بر روی محصول درج می شود یا نشان دهنده خدمات است و همان مارک آن ها است مانند : سامسونگ .نحوه ثبت تمامی انواع برند به یک صورت است . برای اینکه مالکیت برند تان را منحصر به خودتان کنید هر چه زودتر نسبت به ثبت آن اقدام نمایید. 

چرا باید برند مان را به ثبت برسانیم؟ 

وقتی شما مالک یک برند یا اسم باشید استفاده از آن اسم به طور انحصاری به شما تعلق دارد و هیچ شخصی مجوز استفاده از آن را به عنوان نام برند خود ندارد ، ثبت برند شاید یک الزام قانونی نباشد اما قطعاً یک الزام بلقوه است دلیلش را برایتان توضیح می دهیم . 

 چندی پیش یکی از موکلین عزیزمان با ثبت ایلیا تماس گرفت و از ما خواست تا برندی را که مد نظرش است را برایشان به ثبت برسانیم ، بعد از استعلامات صورت گرفته و بررسی تیم کارشناسان ثبت برند ایلیا متوجه شدیم این برند قبل از این به ثبت رسیده و امکان ثبت این برند برای ایشان وجود نداشت این مسئله به این بزرگوار اعلام شد و ایشان به شدت ناراحت شدند، و بعد از پرسیدن علت ناراحتی شان واقعاً این خبر کمتر از خبر غرق شدن کشتی نبود ، موکل عزیزمان بعد از 20 سال فعالیت با این برند تصمیم به ثبت برند در مشهد گرفته بودند و سالها وقت و هزینه ای که برای معرفی این برند کشیده بودند به علت عدم اقدام به ثبت برند از دست رفت.  

پس تا دیر نشده برای ثبت برند در مشهد با تیم ثبتی حقوقی ایلیا تماس بگیرید. 

مراحل ثبت برند در مشهد به چه صورت است؟ 

تکمیل مدارک : ابتداعاً باید مدارک مربوط در خصوص برندتان را تکمیل نمایید. که در ادامه این مقاله به آن پرداخته ایم. ( لنگر)

تنظیم اظهارنامه: برای ثبت هر برند باید اظهارنامه تکمیل گردد که مشخصات مربوط به متقاضی و برند و مدارک موجود برای بررسی و تأیید به کارتابل اداره ثبت علائم تجاری ارسال می شود و در نوبت کارشناسی قرار می گیرد. 

ابلاغیه پذیرش: بعد از بررسی کارشناس و نبود ایراد و اشکالی نسبت به برند در خواست شده ابلاغیه پذیرش صورت می گیرد. 

تحویل مدارک: وقتی دریافت ابلاغیه پذیرش صورت گرفت باید برای تحمیل مدارک به اداره ثبت علائم تجاری در استان تهران مراجعه نمایید. 

روزنامه نوبت اول: این روزنامه برای اطلاعیه عموم مبنی بر ثبت این برند برای شخص متقاضی صورت می گیرد.

حق ثبت : حق ثبت هزینه ای است که بعد از گذشت سی روز از نوبت اول آگهی باید پرداخت شود. 

شماره ثبت : بعد از پرداخت هزینه نسبت به برند مربوطه شماره ثبت صادر می شود. 

روزنامه نوبت دوم:این روزنامه به جهت اعلام برند ثبت شده با شماره ثبت و تاریخ ثبت برای اطلاع عموم چاپ می گردد .  

اخذ تصدیق : برای دریافت تصدیق باید خود شخص یا نماینده قانونی با مراجعه به اداره ثبت علائم تجاری برای دریافت تصدیق اقدام نماید.

برای مشاهده جزییات ثبت برند در مشهد بر روی لینک کلیک کنید. مراحل ثبت برند

ثبت برند در مشهد با ایلیا

چه محدودیت هایی در خصوص تعیین نام برند برای ثبت وجود دارد؟ 

به موجب ماده 32 قانون ثبت علائم تجاری موارد زیر به عنوان ممنوعیت های ثبت علائم تجاری در ایران می باشند که به طور کلی شامل این موارد است؛

 1. از یک اسم عام به تنهایی نمی توانید به عنوان نام برند استفاده کنید. 
 2. انتخاب اسامی افراد مشهور و شخصیت های مذهبی به عنوان نام برند ممکن نیست. 
 3. علائمی که قبل از تاریخ درخواست متقاضی به ثبت رسیده اند و مشابه اسامی ثبت شده باشند و یا به حق مالکیت صاحب برند لطمه وارد کنند قابل ثبت نیستند. 
 4. استعمال علامت های دولتی و یا اختصاری از حروف آنها و یا علامت های رسمی کشور ها ،سازمان های بین المللی و دیگر سازمان ها چه به صورت مشابه و یا اینکه یکی از اجزاء علامت باشد و یا پرچم و آرم نظامی آنها مگر اینکه ارگان یا کشور مربوطه اجازه استفاده از آن را صادر کند. 
 5. برند مربوطه مشابه برند هایی باشد که مراکز تجاری را در خصوص مبدأ کالا مربوطه به اشتباه بیندازد. 
 6. برند مربوطه به گونه ای باشد که تشخیص کالای شرکت ها را از هم سخت کند. 
 7. برندی که خلاف نظم عمومی و اخلاق حسنه باشد و یا با موازین شرعی در تضاد باشد قابل ثبت نیست. 
 8. کلمات لاتین یا اصطلاحات لاتین در صورت وجود کارت بازرگانی قابل ثبت هستند. 
 9.  نمی توان واژه های توصیفی را به عنوان علامت تجاری به ثبت رساند. 
 10. علامت تجاری نباید کیفیت و مرغوبیت کالا را عنوان کند.  

مدارک ثبت برند در مشهد چیست؟ 

مدارک شخص حقوقی؛ 

 • مدارک ثبتی شرکت 
 • روزنامه و یا آگهی تأسیس شرکت 
 • روزنامه و یا آگهی آخرین تغییرات شرکت 
 • مدارک شناسایی مدیر عامل 
 • کپی پروانه بهره برداری و یا جواز تأسیس مربوط به شرکت 
 • کارت بازرگانی در صورت لاتین بودن علامت مربوطه

مدارک شخص حقیقی: 

 • کپی شناسنامه و کارت ملی شخص متقاضی
 • کپی جواز  تأسیس یا جواز کسب 
 • ارائه علامت تجاری مورد نظر
 • کارت بازرگانی در صورت غیر فارسی بودن علامت تجاری

 

نکته :به طور کلی برای برند 45 طبقه به شکل مجازی یا 45 دسته بندی وجود دارد که انتخاب آن ها به موضوع مجوز مربوطه متقاضی بستگی دارد و برند مربوطه در هر یک از طبقات مرتبط با  ریز کالا ی تحت برند درخواستی به ثبت می رسد و برندی که در آن یک طبقه به ثبت می رسد و یا طبقات مشابه آن دیگر قابل ثبت نیست . 

ثبت برند مادرید چیست و چگونه انجام می شود؟ 

پروتکل یا معاهده مادرید یک معاهده جهانی می باشد که 106 عضو دارد و هدف آن سهولت ثبت علائم تجاری در دنیا می باشد که شرایط و ضوابطی دارد ، ایران در 25 دسامبر سال 2003 میلادی به پروتکل مادرید پیوسته است . 

برای ثبت علامت تجاری تان توسط پروتکل مادرید ابتدا باید علامت تجاری تان در یک کشور مبدأ مانند ایران به ثبت برسد ، و پس از آن با مراجعه به سایت تجارت جهانی یک یا چند کشور را به عنوان کشور مقصد انتخاب می نمایید که برند تان در حوضه جغرافیای آن کشور ها هم به ثبت می رسد و سپس توانایی عرضه محصولات یا خدمات خود را در بازارهای آن کشورها خواهید داشت.

هزینه ثبت برند در مشهد 

هزینه های مربوطه برند به طبقات و محصولات مورد تقاضای ثبت شما بستگی دارد ولیکن به طور کلی هزینه ثبت برند در مشهد شامل هزینه های ثبت ، روزنامه های مربوطه ، حق الوکاله وکیل ، حق الدرج شماره ثبت می باشد بنابراین برای اطلاع دقیق از هزینه های ثبت برند در مشهد به کارشناسان ثبت ایلیا متصل گردید تا علاوه بر استفاده رایگان مشاوره تلفنی مجموعه ایلیا از هزینه های ثبت برند مشهد هم مطلع شوید.  

در نهایت

شاید بد نباشد قصه یکی از برند های معروف دنیا را بشنوید تا ببینید هنر برند شدن چگونه شکل می گیرد «نایک» را همه در حوزه کالای ورزشی می شناسیم. ارزش این برند مبلغ 13.7 میلیارد دلار است . «ویلیام بوورمن» و «فیلیپ نایت» موسس کالاهای ورزشی روبان آبی هستند . فیلیپ نایت در ابتدا یک بازرگان بود که طی سفرش به ژاپن با تولید کننده کفش ژاپنی آشنا شد و تا  سال 1971 کفش هایی که از این تولید کننده می گرفت را می فروخت اما پس از آن با مربی دو میدانی سابقش ، بیل بوورمن شریک شد و خط تولید شرکت روبان آبی فلیپ ، راه اندازی شد و با الهام گرفتن از الهه پیروزی یونان قدیم ،  «برند نایک» را برای معرفی کسب و کارشان انتخاب کردند. 

ارزشمند بودن برند هایی مانند نایک به مالکیت آن است و این مالکیت در تمام دنیا از طریق ثبت علائم تجاری و ثبت برند صورت می گیرد پس قبل از اینکه سرمایه و وقت تان را برای یک علامت و بازاریابی آن بگذارید  همان طور که در مقدمه مقاله گفتیم، اول مالک آن شوید ما در مجتمع ثبتی حقوقی ایلیا در کنارتان هستیم تا پروسه ثبت برند در مشهد را به آسانی طی نمایید. با ما همراه باشید و به کارشناسان ایلیا از طریق پل های ارتباطی درج شده در سایت متصل گردید.  

ثبت برند در استان خراسان رضوی

 •   ثبت شرکت درگز
 •  ثبت شرکت قوچان 
 • ثبت شرکت چناران
 •  ثبت شرکت کلات
 • ثبت شرکت سرخس
 • ثبت شرکت تربت جام
 • ثبت شرکت فریمان
 • ثبت شرکت بینالود
 • ثبت شرکت باخرز
 •  ثبت شرکت زاوه
 •  ثبت شرکت نیشابور
 • ثبت شرکت فیروزه 
 • ثبت شرکت خوشاب
 • ثبت شرکت جوین
 •  ثبت شرکت جغتای
 • ثبت شرکت داورزن
 •  ثبت شرکت سبزوار
 •  ثبت شرکت بردسکن
 •  ثبت شرکت خلیل آباد
 • ثبت شرکت بجستان 
 •  ثبت شرکت گناباد
 •  ثبت شرکت خواف
 • ثبت شرکت رشتخواه
 • ثبت شرکت کاشمر
 • ثبت شرکت مه ولات
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

اخذ جواز تاسیس در خراسان رضوی

برای گرفتن جواز تاسیس در خراسان رضوی متقاضیان می توانند با ثبت شرکت ایلیا در ارتباط باشند مشاوران متخصص ایلیا در این خصوص به شما عزیزان یاری می رسانند .جواز تاسیس برای مجوز ثبت برند تولیدی در خراسان رضوی توسط ثبت ایلیا اخذ می گردد.

اخذ جواز تاسیس صنایع در خراسان رضوی

برای گرفتن جواز تآسیس متقاضیان می توانند با مؤسسه حقوقی و ثبتی ایلیا در ارتباط باشند مشاوران متخصص ایلیا در این خصوص به شما عزیزان یاری می رسانند .تماس از شما ....اجرای کار از صفر تا صد با ما (موسسه حقوقی و ثبتی ایلیا )

تغییرات راجع به اساسنامه شرکت در کرج

تغییرات راجع به اساسنامه شرکت در کرج - کلمه اساسنامه از دو بخش اساس و نامه تشکیل شده است و در لغت شناسی اساس به معنای پی ، پایه ، شالوده ، تعریف شده است. اساسنامه در واقع سندی است که به شرکت اعتبار می بخشد و در آن مواردی همچون اهداف شرکت ، نحوه ی دستیابی به این اهداف ، خط مشی و سرمایه شرکت ، سهم شرک

ثبت اختراع در اصفهان

طبق تعریف سازمان جهانی مالکیت فکری که عنوان کرده اختراع محصول یا فرآیندی است که راه نوینی را برای انجام کار ارائه می دهد یا راه حل فنی جدیدی را برای حل مشکلی خاص پیشنهاد میکند . ثبت اختراع در اصفهان را اداره مالکیت در تهران به انجام می رساند زیرا فاقد دوائر در دیگر شهرهاست زین رو ثبت ایلیا ...

ثبت برند در اصفهان ارزان و مقرون به صرفه

ثبت برند در اصفهان اولین گام جهت معرفی کسب و کارتان و متمایز کردن آن از نمونه های مشابه است که در این مقاله کامل به آن پرداخته ایم ، پس با ما باشید.

ثبت طرح صنعتی در ایلام

ابعادی که یک طرح صنعتی را متشکل می شود منشوری است از خطوط و طرح و رنگ و اشکال سه بعدی که در محصولات مختلف دیده می شود وباید به گونه ای طراحی شود که از نظر دانش فنی وهم از نظر ظاهری آن در مجموعه خلاقیت ها و نوآوری ها به شمار بیاید . ثبت ایلیا ثبت طرح صنعتی در ایلام و سایر شهرها را به انجام می رساند.

تصحیح اشتباهات، تمدید و مهلت انتقال در انواع مالکیت صنعتی

تصحیح اشتباهات، تمدید مهلت و ترتیبات انتقال در انواع مالکیت صنعتی - به دستور ماده ۱۷۶ آیین نامه قانون ثبت اختراعات و غیره، تصحیح اشتباهات اداری اعم از اشتباهات تایپی، املایی و از قلم افتادن حروف و اعداد با نظایر آن به درخواست متقاضی یا به تشخیص مرجع ثبت، توسط اداره کل مالکیت صنعتی انجام می پذیرد.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

به شرکتی شرکت با مسئولیت محدود گویند که مابین دو یا چند نفر تشکیل می شود تا به فعالیت بازرگانی مشغول شوند. در این شرکت شرکا به مقدار سرمایه خود در قبال بدهی ها و مطالبات اشخاص ثالث مسئولیت بر عهده دارند

تنظیم طرح توجیهی در اردبیل

در هر کسب کاری که اشخاص حقیقی و حقوقی انجام می دهند باید در نظر داشته باشند که برای ایجادوبرپایی ستونهای کسب کار خود نیاز است تا ازنقشه وراهنما ویا الگوی راه درست برای کسب کار خود استفاده کنند که یکی از ایننقشه ها که برای اخذ جواز تاسیس و وام هم استفاده می شود طرح توجیهی است که کارشناسان ایلیا ..

برای ثبت شرکت در ارومیه از کجا شروع کنیم؟

اگر می خواهید از تمام نکات ثبت شرکت در ارومیه اعم از مراحل ثبت ، هزینه ثبت شرکت و مدارک لازم با خبر شوید، حتماً این مقاله را مطالعه کنید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟