لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

ثبت برند در شهرکرد


ثبت برند در شهرکرد ثبت برند در شهرکرد با هدف فروش کالا و خدمات صورت می گیرد. البته هدف ثبت برند فراتر از این است و علاوه بر این ها در رشد کسب و کار و به دست آوردن جایگاه ویژه در بازار بسیار مهم است. این امر جهت جلوگیری از استفاده رقبا و اشخاص ثالث نیز بسیار تاثیر گذار می باشد. علاوه بر به ثبت رساندن برند قوانین حفظ و نگه داری آن نیز بسیار مهم می باشد. شرکت حقوقی ثبتی ایلیا با همت کارشناسان کارآزموده و تجربه کاری در زمینه ثبت برند و ثبت شرکت آماده همکاری با شما عزیزان می باشد. با ثبت علامت تجاری به راحتی می توانید سهم بازار را زیر تسلط خود در آورید. برای ثبت برند در شهرکرد از کجا شروع کنیم؟ باید بدانید که علامت تجاری را می توان به شکال های متفاوت به ثبت رسانند برای مثال : طرح ، آرم ، لوگوتایپ ، لوگو. مجتمع ثبتی ایلیا با داشتن دپارتمان تخصصی در زمینه ثبت برند و ثبت شرکت و حضور متخصصین زبده یکی از بهترین گزینه ها در زمینه انتخاب و طراحی لوگو یا برند می باشد. پیشنهاد مجموعه ایلیا تکیه به وکیلی است که با تجربه کاری خود در این زمینه روند کارها را سرعت بخشد.
  • شرایط ثبت برند در شهرکرد
علامت تجاری به معنی هر نوع حرف ، شکل ، نوشته و ... که معرفی کننده کالا و خدمات است ، می باشد. ثبت برند زمینه را برای رقابت بین تولیدکننده محصول و خدمات آن ایجاد می کند. شما عزیزان می بایست بدانید برند را پس از ثبت در سطح کشوری ، در سطح بین المللی نیز می توان به ثبت رساند که تمامی برندها به دو شکل حقیقی و حقوقی می توان به ثبت رساند که هرکدام بنا به نیاز متقاضی به شکل خود به ثبت می رسند. برند به هر دو شکل فارسی و لاتین می تواند ثبت گردد و در صورت فارسی بودن می بایست مستند معنایی آن در لغت نامه دهخدا موجود باشد. مدارک لازم جهت ثبت برند در شهرکرد
  • ثبت برند حقوقی
مدارک ثبت شرکت به همراه روزنامه آخرین تغییرات ، آگهی تاسیس شرکت ، مدارک شناسایی مدیرعامل شرکت ، در صورتی که برند شما لاتین باشد داشتن کارت بازرگانی الزامی است.
  • ثبت برند حقیقی
ارائه جواز فعالیت و یا جواز کسب و هر نوع جوازی دال بر فعالیت ، مدارک شناسایی ( کپی شناسنامه و کارت ملی ) ، در صورتی که برند به لاتین باشد ارائه کارت بازرگانی الزامی است. مراحل ثبت برند توسط متقاضیان با توسط مجتمع ثبتی ایلیا
  • ثبت برند توسط متقاضی
در ابتدا می بایست از طریق وب سایت اداره ثبت مالکیت صنعتی اظهارنامه ثبت برند را دریافت و به صورت کاملا تخصصی آن را کامل نمایید. تمامی مدارک شناسایی شخصی که قرار است ثبت به نام او انجام شود می تواند به نام شخص حقوقی و یا شخص حقیقی باشد اعم از شناسنامه و کارت ملی می بایست ارسال شود و در صورتی که به نام شخص حقوقی باید ثبت گردد ، مدارک ثبت شرکت ( شرکتنامه و آگهی تاسیس) مورد نیاز است و چنانچه قصد دارید برند خود را به زیبان لاتین به ثبت برسانید کارت بازرگانی نیز مورد نیاز است و همچنین در هر زمینه ای که قرار است ثبت علامت تجاری را انجام دهید می بایست مجوز آن را داشته باشید.
  • ثبت برند توسط مجتمع ثبتی ایلیا
کارشناسان شرکت ثبتی ایلیا در ابتدا به طور تخصصی اظهارنامه ثبت علامت تجاری را کامل می نمایند . همچنین انتخاب طبقه بندی کالا نیز به همین منوال است. پس از این کار ایشان اظهارنامه را به اداره ثبت مالکیت صنعتی ارسال می کنند و سپس کارشناس مربوطه آن اداره آن را بررسی و پس از تایید آن را صادر می کند. بازه زمانی که ثبت یک علامت تجاری به آن نیاز دارد بین 40 تا 45 روز کاری می باشد که آگهی اولیه ثبت برند صادر می شود . پس از این مدتاقدامات لازم جهت گرفتن انحصار ده ساله و تصدیق آن توسط کارشناسان ثبت شرکت ایلیا صورت می گیرد . کارشناسان ایلیا شما را تا انتها همراهی می کنند. ثبت علامت تجاری در شهر کرد علامت و نشانی که تولید کننده یک محصول یا ارائه دهنده یک خدکات برای وجه تمایز کالا و یا خدامت خود ثبت می کند را علامت تجاری می نامند. با گذشت سال ها فعالان و بنگاه های اقتصادی به این نتیجه رسیدند که برای رقابت در بازار تجارت امروز می بایست از علامتی استفاده کنند تا مصرف کننده بتواند آن کالا یا خدمات را از سایرین باز شناسد. همین امر سبب شد تا ثبت برند به عنوان یکی از ارکان اصلی تجارت و تولید جایگاه ویژه ای پیدا کند . ثبت لوگو و آرم و علائم تجاری در شهرکرد برتای طراحی یک لوگو که تجلی ظاهرو نشانگر کاربرد یک محصول است باید نهایت دقت را به کار برد زیرا لوگو نشانی است که سال ها مشتریان آن کالا یا خدمات را با آن خواهند شناخت و در ذهنشان باقی خواهند ماند. یک لوگو و برند در صورتی که حرفه ای طراحی شود می تواند ابزاری بسیار توانمند برای رشد کسب و کار باشد. طراحی لوگو از مواردی است که نیاز به خلاقیت و دقت دارد. پس از طراحی نوبت ان است که برند خود را به ثبت برسانید. ثبت اضافه کالا و طبقه برند در شهرکرد پس از ثبت برند احتمال دارد بخواهید کالای دیگری را به برند خود اضافه کنید که این امر مستلزم آن است که از طریق سامانه ثبت برند اظهارنامه ثبت اضافه کالا را تکمیل و هزینه مازاد آن را پرداخت نمایید تا آن کالا به برند شما اضافه گردد.
  • واژگان مرتبط با ثبت برند در شهرکرد
  • ثبت آرم و لوگو در شهرکرد
  • ثبت نام تجاری در شهرکرد ثبت برند در شهرکرد
  • ثبت علامت تجاری در شهرکرد
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

مراحل ثبت علامت تجاری

ثبت علامت تجاری یکی از مهمترین ارکان تجارت محسوب شده و عامل مهمی در پیشرفت و رونق کسب و کار می باشد. در این مقاله ثبت شرکت ایلیا مرحله به مرحله روند ثبت علامت تجاری و برند را برای شما توضیح می دهد .

مراحل ثبت شرکت های تخصصی

مجتمع حقوقی ایلیا با دارا بودن تبحر و تخصص کافی در زمینه ی ثبت و تاسیس شرکت های مختلف آماده ی خدمات رسانی به متقاضیان محترم در شهر های کرج و تهران و سراسر ایران می باشد تا انواع شرکت های تخصصی اعم از شرکت بازرگانی ، پیمانکاری ، خدماتی و... برای شما به ثبت برسد .

اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج

جواز تاسیس برگه ای است که جهت تاسیس واحد تولیدی در شهرک های صنعتی قید شده در آن برگه و برای تولید کالای ذکر شده در آن صادر می گردد و مرجع صدور آن ، وزارت صنعت و معدن می باشد . جواز تاسیس صنایع در رشته های مختلف را از ثبت ایلیا بخواهید .

شرکت سرمایه ای چیست

توضیحات تکمیلی در خصوص شرکت سرمایه ای چیست را از کارشناسان و مشاورین متخصص و مجرب ثبت شرکت و برند ایلیا بخواهید همین حالا با ما در تماس باشید

اسامی چهار سیلابی - نمونه اسامی چهارسیلابی

از آنجا که امروزه اسم شرکت ها از تعدد بالایی برخوردار است اسامی شرکت به صورت سه سیلابی انتخاب میشوند

سایت ثبت شرکتها

ایلیا پیشرو در ارائه ی خدمات مشاوره ای به شرکت ها و موسسات غیر تجاری می باشد.

صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده در خصوص نقل و انتقال سهام

مجتمع ایلیا پیشرو در ارائه ی خدمات ثبتی شرکت ها و موسسات غیرتجاری.02632525232

آگهی تاسیس شرکت

هر شرکتی پس از اخذ شماره ثبت می بایست برای آگهی تاسیس شرکت اقدام کند. با اخذ آگهی تاسیس شرکت به طور رسمی توسط قوه قضاییه شناخته می شود.

ثبت شرکت در کرج

ثب شرکت در کرج به فعالیت شما جهت می دهد و با حضور حداقل دو نفر امکانپذیر می باشد. مجتمع ثبت ایلیا با ارائه خدمات تخصصی ثبت شرکت در کرج در خدمت شما می باشد.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟