لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

ثبت برند در شهرکرد


ثبت برند در شهرکرد ثبت برند در شهرکرد با هدف فروش کالا و خدمات صورت می گیرد. البته هدف ثبت برند فراتر از این است و علاوه بر این ها در رشد کسب و کار و به دست آوردن جایگاه ویژه در بازار بسیار مهم است. این امر جهت جلوگیری از استفاده رقبا و اشخاص ثالث نیز بسیار تاثیر گذار می باشد. علاوه بر به ثبت رساندن برند قوانین حفظ و نگه داری آن نیز بسیار مهم می باشد. شرکت حقوقی ثبتی ایلیا با همت کارشناسان کارآزموده و تجربه کاری در زمینه ثبت برند و ثبت شرکت آماده همکاری با شما عزیزان می باشد. با ثبت علامت تجاری به راحتی می توانید سهم بازار را زیر تسلط خود در آورید. برای ثبت برند در شهرکرد از کجا شروع کنیم؟ باید بدانید که علامت تجاری را می توان به شکال های متفاوت به ثبت رسانند برای مثال : طرح ، آرم ، لوگوتایپ ، لوگو. مجتمع ثبتی ایلیا با داشتن دپارتمان تخصصی در زمینه ثبت برند و ثبت شرکت و حضور متخصصین زبده یکی از بهترین گزینه ها در زمینه انتخاب و طراحی لوگو یا برند می باشد. پیشنهاد مجموعه ایلیا تکیه به وکیلی است که با تجربه کاری خود در این زمینه روند کارها را سرعت بخشد.
  • شرایط ثبت برند در شهرکرد
علامت تجاری به معنی هر نوع حرف ، شکل ، نوشته و ... که معرفی کننده کالا و خدمات است ، می باشد. ثبت برند زمینه را برای رقابت بین تولیدکننده محصول و خدمات آن ایجاد می کند. شما عزیزان می بایست بدانید برند را پس از ثبت در سطح کشوری ، در سطح بین المللی نیز می توان به ثبت رساند که تمامی برندها به دو شکل حقیقی و حقوقی می توان به ثبت رساند که هرکدام بنا به نیاز متقاضی به شکل خود به ثبت می رسند. برند به هر دو شکل فارسی و لاتین می تواند ثبت گردد و در صورت فارسی بودن می بایست مستند معنایی آن در لغت نامه دهخدا موجود باشد. مدارک لازم جهت ثبت برند در شهرکرد
  • ثبت برند حقوقی
مدارک ثبت شرکت به همراه روزنامه آخرین تغییرات ، آگهی تاسیس شرکت ، مدارک شناسایی مدیرعامل شرکت ، در صورتی که برند شما لاتین باشد داشتن کارت بازرگانی الزامی است.
  • ثبت برند حقیقی
ارائه جواز فعالیت و یا جواز کسب و هر نوع جوازی دال بر فعالیت ، مدارک شناسایی ( کپی شناسنامه و کارت ملی ) ، در صورتی که برند به لاتین باشد ارائه کارت بازرگانی الزامی است. مراحل ثبت برند توسط متقاضیان با توسط مجتمع ثبتی ایلیا
  • ثبت برند توسط متقاضی
در ابتدا می بایست از طریق وب سایت اداره ثبت مالکیت صنعتی اظهارنامه ثبت برند را دریافت و به صورت کاملا تخصصی آن را کامل نمایید. تمامی مدارک شناسایی شخصی که قرار است ثبت به نام او انجام شود می تواند به نام شخص حقوقی و یا شخص حقیقی باشد اعم از شناسنامه و کارت ملی می بایست ارسال شود و در صورتی که به نام شخص حقوقی باید ثبت گردد ، مدارک ثبت شرکت ( شرکتنامه و آگهی تاسیس) مورد نیاز است و چنانچه قصد دارید برند خود را به زیبان لاتین به ثبت برسانید کارت بازرگانی نیز مورد نیاز است و همچنین در هر زمینه ای که قرار است ثبت علامت تجاری را انجام دهید می بایست مجوز آن را داشته باشید.
  • ثبت برند توسط مجتمع ثبتی ایلیا
کارشناسان شرکت ثبتی ایلیا در ابتدا به طور تخصصی اظهارنامه ثبت علامت تجاری را کامل می نمایند . همچنین انتخاب طبقه بندی کالا نیز به همین منوال است. پس از این کار ایشان اظهارنامه را به اداره ثبت مالکیت صنعتی ارسال می کنند و سپس کارشناس مربوطه آن اداره آن را بررسی و پس از تایید آن را صادر می کند. بازه زمانی که ثبت یک علامت تجاری به آن نیاز دارد بین 40 تا 45 روز کاری می باشد که آگهی اولیه ثبت برند صادر می شود . پس از این مدتاقدامات لازم جهت گرفتن انحصار ده ساله و تصدیق آن توسط کارشناسان ثبت شرکت ایلیا صورت می گیرد . کارشناسان ایلیا شما را تا انتها همراهی می کنند. ثبت علامت تجاری در شهر کرد علامت و نشانی که تولید کننده یک محصول یا ارائه دهنده یک خدکات برای وجه تمایز کالا و یا خدامت خود ثبت می کند را علامت تجاری می نامند. با گذشت سال ها فعالان و بنگاه های اقتصادی به این نتیجه رسیدند که برای رقابت در بازار تجارت امروز می بایست از علامتی استفاده کنند تا مصرف کننده بتواند آن کالا یا خدمات را از سایرین باز شناسد. همین امر سبب شد تا ثبت برند به عنوان یکی از ارکان اصلی تجارت و تولید جایگاه ویژه ای پیدا کند . ثبت لوگو و آرم و علائم تجاری در شهرکرد برتای طراحی یک لوگو که تجلی ظاهرو نشانگر کاربرد یک محصول است باید نهایت دقت را به کار برد زیرا لوگو نشانی است که سال ها مشتریان آن کالا یا خدمات را با آن خواهند شناخت و در ذهنشان باقی خواهند ماند. یک لوگو و برند در صورتی که حرفه ای طراحی شود می تواند ابزاری بسیار توانمند برای رشد کسب و کار باشد. طراحی لوگو از مواردی است که نیاز به خلاقیت و دقت دارد. پس از طراحی نوبت ان است که برند خود را به ثبت برسانید. ثبت اضافه کالا و طبقه برند در شهرکرد پس از ثبت برند احتمال دارد بخواهید کالای دیگری را به برند خود اضافه کنید که این امر مستلزم آن است که از طریق سامانه ثبت برند اظهارنامه ثبت اضافه کالا را تکمیل و هزینه مازاد آن را پرداخت نمایید تا آن کالا به برند شما اضافه گردد.
  • واژگان مرتبط با ثبت برند در شهرکرد
  • ثبت آرم و لوگو در شهرکرد
  • ثبت نام تجاری در شهرکرد ثبت برند در شهرکرد
  • ثبت علامت تجاری در شهرکرد
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت موسسه

یکی دیگر از خدمات مجتمع حقوقی ایلیا راهنمایی مشاوره و اجرا در خصوص ثبت موسسه به روش های قانونی می باشد، که در این مقاله در خصوص آن توضیحاتی داده شده است

نمونه صورتجلسه تغییر مدیر عامل

صورتجلسه مجمع عمومی عادی سالانه (یا عادی بطور فوق العاده) شرکت..............سهامی خاص ثبت شده به شماره .....................در مورخ.................ساعت ....................با حضور کلیه/قریب به اتفاق سهامداران در محل قانونی شرکت تشکیل گردید.

نمونه صورتجلسه افزایش سرمایه شرکت های سهامی

مجتمع حقوقی ثبت ایلیا پیشرو در ارائه ی خدمات ثبتی شرکتها و موسسات غیرتجاری.

ثبت برند در شهرکرد

با ثبت برند در شهرکرد به کسب و کار خود سمت و سویی بهتر ببخشید. جهت ثبت برند در شهرکرد شما می توانید از کمکهای مجتمع ثبت ایلیا بهره مند شوید.

اخذ کارت بازرگانی در تبریز

اخذ کارت بازرگانی در تبریز برای صادرات واردات و ثبت برند لاتین لازم است جهت کسب اطلاعات در خصوص اخذکارت بازرگانی در تبریز با ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید.

اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج

جواز تاسیس برگه ای است که جهت تاسیس واحد تولیدی در شهرک های صنعتی قید شده در آن برگه و برای تولید کالای ذکر شده در آن صادر می گردد و مرجع صدور آن ، وزارت صنعت و معدن می باشد . جواز تاسیس صنایع در رشته های مختلف را از ثبت ایلیا بخواهید .

ثبت شرکت

ثبت شرکت ایلیا کلیه مراحل ثبت شرکت را برای  شما به صورت تخصصی و در اسرع وقت انجام می دهد و در خصوص آنها به رایگان مشاوره ارائه می دهد .

مراحل اخذ استاندارد و نشان حلال

اخذ استاندارد برای برخی از محصولات در کشور ما ضروری است من جمله محصولات غذایی که بر سلامت مردم تاثیر مستقیم دارند . برای اخذ استاندارد ابتدا باید ثبت برند انجام دهید و برای صادرات محصولات خود به سایر کشورهای اسالامی نیز نیاز به اخذ نشان حلا داردی که ثبت ایلیا کلیه این موارد را برای شما انجام می دهد.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟