لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

فواید ثبت شرکت در کرج


امروزه با پیشرفت های جامعه ها و با وجود مشکلات و مشغله های فراوان اشخاص این توانایی را ندارند تا برخی ازکارهای خود را به انجام برسانند و یا در آن زمینه تخصص و مهارت کافی را ندارند. تشکیل و راه اندازی شرکت ها در کرج برای اشخاص این امکان را فراهم نموده است تا برخی از کارها را توسط شرکت ها انجام نمایند. شرکت ها از تعدادی عضو تشکیل شده است که پس از آن که ثبت شدند قادر می باشند به شکل قانونی به فعالیت خود ادامه دهند و یا چنانچه شرکت را ثبت ننموده باشند قادر می باشند به صورت زورکی به فعالیت خود ادامه بدهند.

فواید ثبت شرکت در کرج

مواردی که در ذیل عنوان شده اند برخی از مزایا و معایب شرکت ها می باشند که به اختصار به آن ها می پردازیم :
مزیت های ثبت شرکت به شرح ذیل می باشد :

⭐ انجام فعالیت ها ی شرکت به صورت قانونی

کلیه فعالیت ها و اموری که قصد داریم در عرصه کار و تجارت انجام دهیم در صورتی که در چارچوب شرکت انجام گردد جنبه رسمی پیدا می کند و دربردارنده ارزش بیشتری می گردد ، بر فعالیت این شرکت ها قانون سرپرستی و نظارت می کند و تمامی فعالیت ها بایستی طبق قانون به جلو پیش بروند در این صورت اشخاص و شرکت ها بیشتری قصد دارند با شما همکاری نمایند .

تمام اعضا نسبت به فعالیت های شرکت مسئول هستند

هنگامی که شرکتی به ثبت می رسد ضرر و منفعت و کلیه فعالیت هایی که در شرکت به وجود می آید برعهده یک شخص نمی باشد بلکه کلیه اعضای شرکت در برابر آن مسئول می باشند.

⭐ تمام اعضا از حقوق قانونی بهره مند هستند و قانون از انها حمایت نمایند

در صورتی که شراکت اعضا به صورت قانونی باشد هرزمانی که در بین اعضا مشکلی به وجود بیاید می توانند به صورت قانونی موضوع را حل نمایند.

⭐ با ثبت شرکت می توانند در مناقصات و مزایده ها شرکت نمایند

اشخاص به صورت شخصی قادر نمی باشند در مزایده ها و مناقصه ها شرکت نمایند بلکه بایستی در چارچوب شرکت در این مناقصه ها شرکت نمایند.

⭐ شرکت های بزرگ و برند ها ، نماینده گی خود را به شرکت ها می دهند

در صورتی که شخصی بخواهد از یکی از شرکت های دارای اعتبار نمایندگی بگیرد و با آن شرکت فعالیت نماید نخست بایستی شرکت خود را به ثبت برساند زیرا این نمایند گی ها با شرکت ها بسیار راحت تر فعالیت می نمایند.

⭐ تمام اطلاعات مربوط به شرکت ها باید واضح و کامل باشد

بعد از آن که شرکت خود را ثبت نموده اید بایستی هیچ گونه شک و یا ابهامی درباره شرکت به منظور اشخاصی که قصد دارند با شرکت کار کنند وجود نداشته باشد ،شرکت ها مکلف می باشند کلیه اطلاعات مورد نیاز را در روزنامه های کثیر الانتشار چاپ و منتشر نمایند.

⭐ هر چه از تاریخ ثبت شرکت ها سپری شود به اعتبار شرکت اضافه می شود .

با ثبت شرکت ها می شود از مزایای دریافت وام و اعتبارات استفاده کرد

بعضی از امتیازها و تسهیلات ها به افراد اعطا نمی گردد ود صورتی می توانند از این تسهیلات برخوردار شوند که شرکتی را به ثبت رسانیده باشند.

⭐ با به ثبت رسانیدن شرکت ها این امکان فراهم می شود که بتوان با کشورهای دیگری مبادله های تجاری انجام داد.

معایب ثبت شرکت ها در کرج

⭐ با ثبت شرکت شما ملزم به پرداخت مالیات هستید

هر شرکتی بعد از آن که شرکتی به ثبت رسید بایستی مالیات خود را پرداخت کند این مالیات ها با توجه به درآمد شرکت ها و سود به دست آمده محاسبه می گردد در صورتی که شرکتی فعالیتی نداشته باشد بایستی اظهارنامه عدم فعالیت خود را تکمیل نماید و به اداره مالیات تسلیم نماید.

⭐ شرکت ها ملزم به پر کردن دفاتر مالیاتی هستند

شرکت ها سالانه بایستی دفاتر مالیاتی خود را به اداره مالیاتی ارائه دهند.

⭐ کار فرما ملزم به پرداخت حقوق و بیمه کردن کارکنان است

هنگامی که شما در یک شرکتی به کار و فعالیت مشغول می باشید شخصی که در آن شرکت مسئول می باشد مکلف است به شما حقوق و مزایا ارائه نماید و هم چنین شما را هم بیمه نماید.

⭐ شرکت برای فعالیت خود باید مکانی را به ثبت برساند

بعد از آن که شرکتی را به ثبت رساندید بایستی به منظور فعالیت خود مکانی را تعیین نمایید لازم به ذکر است که این مکان بایستی دربردارنده سند یا اجاره نامه دربرداشته باشد.

⭐ برای تاسیس شرکت به یک سرمایه ی اولیه نیاز است

اگر شخصی قصد داشته باشد به تنهایی کار و فعالیت نماید به سرمایه زیادی نیازمند نمی باشد اما اگر بخواهد در چارچوب یک شرکت به فعالیت خود ادامه دهد به داشتن سرمایه بیشتری نیازمند می باشد.

⭐ با قوانین مربوط به تجارت اشنایی داشته باشید

برخی از اشخاص به دلیل این که از راه و روش تجارت آگاهی ندارند از انجام کار هراس دارند اما این اشتباه می باشد زیرا در این عرصه مقاله ها و کتاب های زیادی وجود دارد که شخص بتواند اطلاعات مورد نیاز خود را از آن ها به دست بیاورد.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج

بعد از آن که مرحله های ثبت شرکت در کرج به پایان رسید شرکت شما دربردارنده شخصیت حقوقی می شود و در این مرحله شما قادر می باشید به منظور انجام تغییرات شرکت خود در کرج در قالب اساسنامه مبادرت کنید.

انتخاب زیباترین نام برای برند

باتوجه به اهمیت موضوع برند باید در انتخاب نام برند مواردی را رعایت کرد که بتوان برند مناسبی جهت شناسایی انتخاب نمود.

نحوه ثبت علامت تجاری در کرج

علامت تجاری از روش به دست آوردن اطمینان از حق و حقوق منحصر به فرد به منظور شناختن کالاها و خدمات و یا مجوز آن به دیگران حاکی بر استعمال از آن در صورت پرداخت نمودن مبلغی از مالک علامت محافظت می نماید.

مزایای اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی مزایای اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

تفاوت بین نام تجاری و عنوان تجاری

عنوان تجاری اسمی است که تاجر برای بکار بردن در فعالیت ها و انجام معاملات تجاری استفاده می کند اما در تعریف نام تجاری هدف از استعمال آن حفاظت از حقوق اشخاص ذیربط و فراهم آوردن حسن انجام معاملات از حيث سلامت و منظم بودن می باشد.

قوانین ثبت شرکت

شرکت نیز وابسته به اراده آزاد شرکا می باشد و لزومی به اخذ اجازه قبلی از مقامات ادارای دیگر ندارد . اما جهت اقدام به فعالیت های تجاری نیاز به اخذ مجوز فعالیت از مراجع ذی صلاح می باشد . الزایم است جهت ثبت قوانینی را رعایت نمایید که در این مقاله توضیحات بیشتر پرداخته می شود

فروش برند در کرج

با توجه به قانون علامت تجاری یا برند قابلیت خریداری نمودن و به فروش رساندن را دارد در این مقاله به توضیحات بیشتر پرداخته می شود جهت آشنایی بیشتر مطالعه نمایید

شرایط تعیین نام شرکت در کرج

یکی از مهم ترین و با اهمیت ترین مرحله های ثبت شرکت و راه اندازی آن در کرج انتخاب اسم شرکت در کرج می باشد

هزینه و قیمت اخذ گواهی استاندارد در کرج

در این مقاله به مطالبی درباره ی هزینه و قیمت اخذ گواهی استاندارد در کرج پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج

بعد از اینکه شرکت سهامی خاص در کرج به ثبت رسید، ممکن است به دلایل گوناگونی احتیاج به تغییراتی در نظام ساختاری و اساسنامه ی خود داشته باشد.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟