لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت در کرج
ثبت انواع شرکت
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت شرکت سهامی عام در کرج ثبت شرکت تضامنی در کرج ثبت موسسه در کرج ثبت شرکت دانش بنیان در کرج ثبت شرکت هلدینگ در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت عمرانی درکرج ثبت شرکت تولیدی در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت نشان و علامت تجاری در کرج ثبت لوگو در کرج استعلام برند
خدمات ثبتی
خدمات ثبتی
ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج
خدمات اداری
اخذ گرید در کرج اخذ ایران کد در کرج اخذ استاندارد در کرج اخذ نشان حلال در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج اخذ جواز تاسیس صنایع در کرج
تماس

سایت و سامانه ثبت شرکتها


آدرس سامانه ثبت شرکتها در ادامه ی این مطلب موجود می باشد و صاحبان مشاغلی که متقاضی رسمی و قانونی نمودن فعالیت خود هستند، می توانند از دو طریق زیر نسبت به انجام مراحل اولیه ی لازم اقدام نمایند :

  • با موسسه حقوقی ایلیا تماس گرفته و یا به صورت حضوری مراجعه نمایند و از راهنمایی های کارشناسان مجرب ما بهره مند شوند.
  •  به سایت اختصاصی مربوط به امور ثبتی مراجعه نمایند و مطابق با اطلاعات و راهنما های موجود روال ثبت را به انجام برسانند.

سامانه ثبت شرکتها

در روش اول اگر کار خود را تماما به ما بسپارید، دیگر نگران درست انجام شدن هیچ یک از موارد نخواهید بود و به راحتی می توانید تنها با پرداخت هزینه ای مشخص و بدون اتلاف وقت خود مراحل قانونی را پشت سر بگذارید . اگر شخصا به سایت و سامانه ثبت شرکتها مراجعه می نمایید، لازم است که دقت کافی را در اطلاعات و مشخصات وارد شده به عمل آورید و در پایان دریافت کد رهگیری به منزله اتمام مراحل می باشد و دریافت این کد برای پیگیری نمودن کار شما در بازه های زمانی بعدی الزامی خواهد بود . بهر حال در هر دو روش لازم است که نسبت به در اختیار داشتن مدارک شناسایی خود و تهیه کپی یا اسکن از آنها اقدام نمایید.

آدرس اینترنتی سایت ثبت شرکتها

برای ثبت نام و استفاده از امکانات این سایت لازم است که ابتدا آدرس  www.irsherkat.ir  را در مروگر خود وارد نموده و از طریق مطالعه راهنماها و بخشهایی که در این سایت برای آغاز روال ثبت نامی وجود دارد، اقدام نمایید . در هر شهری که ساکن هستید و در هر صنفی که مشغول فعالیت هستید برای قانونی نمودن کسب و کار خود می توانید به سامانه ثبت شرکتها مراجعه نمایید و مراحل در نظر گرفته شده را به اتمام برسانید. دقت داشته باشید که کلیه ی امور قانونی و ثبتی از قبیل تاسیس شرکت و موسسات یا انحلال آنها از طریق این سامانه به انجام می رسد.

سامانه ثبت شرکت

بازدید کنندگان ارجمند، همانطور که گفته شد، برای کسب اطلاع در خصوص شرایط و مدارک و هم چنین مراحل قانونی انواع فعالیت های حقوقی یا ثبتی لازم است که ابتدا در سایت اینترنتی مربوط به اداره ی کل ثبت شرکت ها اطلاعات درخواستی را وارد نمایید و بدین وسیله مراحل قانونی را که در قانون کار و تجارت ایران در نظر گرفته شده است به انجام برسانید. برای ثبت اطلاعات در سامانه ثبت شرکتها  می توانید خودتان شخصا اقدام نمایید ولی اگر که نیاز به راهنمایی و استفاده از تجارب بیشتر در این خصوص دارید، مجتمع حقوقی ایلیا می تواند از ابتدای مراحل تا انتهای آن جهت ثبت قانونی شرکت یا موسسه ی شما همراه و مشاور شما باشد.

سایت و سامانه ثبت شرکتها سایت و سامانه ثبت شرکتها

سایت ثبت شرکت

www.irsherkat.ir

www.ssaa.ir

استفاده از این سامانه می تواند در کاهش زمان برای انجام مراحل نقش موثری داشته باشد و شما در هر موقعیت جغرافیایی و در هر شهری از ایران که باشید از طریق اینترنت می توانید اقدامات اولیه را انجام دهید . بدین منظور لازم است که اطلاعات درست و دقیق را مطابق با آنچه در قالب گزینه های مختلف در این سایت از متقاضیان ثبت نام در خواست شده، وارد نمایید. توجه داشته باشید که تمامی امور مربوط به ثبت، انحلال یا تغییرات یک شرکت یا موسسه از طریق سامانه ثبت شرکتها  قابلیت پیگیری خواهد داشت . مجددا یادآوری می کنیم، که یکی از موارد مهم این است که پس از انجام دادن مراحل خواسته شده، کد رهگیری را دریافت نمایید. دریافت این کد به منزله ی ثبت نهایی می باشد و برای پیگیری درخواست های بعدی و وضعیت درخواست فعلی شما مبنی بر ثبت شرکت یا موسسه خصوصی شما لازم می باشد.

ثبت یک شرکت شامل چه مراحلی می باشد؟

مرحله یک : ثبت نام در سایت که از طریق سامانه ثبت شرکتها  انجام می شود.

مرحله دوم : پست کردن پرونده .

 -  تمامی اطلاعات لازم  از طریق این سایت به اداره ثبت ارسال می گردد و در نهایت جواب پذیرش ثبت نام نیز از همین طریق به اطلاع درخواست کننده می رسد. شما با ورود به سایت های مذکور می توانید از طریق لینک های موجود به قسمت ثبت نام دسترسی داشته باشید.

- مراحل ثبت نام را به صورت گام به گام طی کرده و در آخر چنانچه کار ثبت داشته باشید رسید پذیرش مربوط به ثبت و در صورتی که صورتجلسه داشته باشید علاوه بر رسید پذیرش، رسید تغییرات را نیز از طریق همین وبسایت دریافت می نمایید.

- با دریافت کد رهگیری در پایان مراحل، ثبت نام شما به اتمام می رسد و  در هر زمان که بخواهید، از روند پرونده خود نیز اطلاع کسب کنید از قسمت پیگیری درخواست در سامانه ثبت شرکتها وارد کارتابل ثبت نامی خود شده و اطلاعات را مشاهده نمایید. کد رهگیری در بالای سمت راست رسید پذیرش شما قابل مشاهده می باشد.

- زمانی که برای پست کردن اوراق امضا شده ی پرونده خود به اداره ی پست مراجعه می نمایید،شماره رسید پستی را که از اداره پست دریافت می کنید در قسمت کد مرسوله وارد و تاریخ پست کار را نیز در قسمت تاریخ ارسال وارد کنید تا از این طریق مرحله دوم از کار ثبتی خود را به پایان رسانیده باشد.

در صورت تمایل به انجام امور ثبت نامی در سامانه ثبت شرکتها توسط کارشناسان مجتمع حقوقی ایلیا و هم چنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید از طریق شماره ها و راه های ارتباطی مندرج در این وب سایت با ما تماس بگیرید و  از راهنمایی های متخصصان و مشاوران موسسه حقوقی ایلیا بهره مند شوید .

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت در کرج

ثب شرکت در کرج به فعالیت شما جهت می دهد و با حضور حداقل دو نفر امکانپذیر می باشد. مجتمع ثبت ایلیا با ارائه خدمات تخصصی ثبت شرکت در کرج در خدمت شما می باشد.

شرکت سرمایه ای چیست

توضیحات تکمیلی در خصوص شرکت سرمایه ای چیست را از کارشناسان و مشاورین متخصص و مجرب ثبت شرکت و برند ایلیا بخواهید همین حالا با ما در تماس باشید

اخذ کارت بازرگانی در گرگان

اخذ کارت بازرگانی در گرگان از طریق اتاق بازرگانی استان گلستان قابل انجام است که در این مقاله مدارک و مراحل لازم جهت اخذ کارت بازرگانی در گرگان شرح داده ایم

مراحل اخذ ایزو و ایران کد

ایزو سازمانی بین المللی استاندارد سازی است و شرکت ها برای کسب ایزوهای مختلف بنا به نیاز خود و حوزه تولیداتشان، برای اخذ ایزو از این سازمان اقدام باید اقدام نمود که البته پیش از آن باید نسبت به اخذ استاندارد از سازمان ملی استاندارد اقدام نمود .

اخذ ایران کد در کرج

ایران کد یا کد شناسایی ملی کالا مانند بارکدی است که بر روی محصولات درج می شود و سبب اعتبار کالا و شناساییی آن از کالای قاچاق می شود و اجبارا باید بر روی بسیاری از محصولات درج گردد که البته پیش از آن نیاز به ثبت برند دارید. ثبت ایلیا در این مقاله اطلاعات خوبی برای اخذ ایران کد در کرج ارائه می کند.

از کجا شروع کنیم ؟

مجتمع حقوقی ثبت ایلیا افتخار دارد که با بیش از 18سال تجربه کاری در کلیه ی امور مربوط به ثبت شرکت ،ثبت برند و علامت تجاری ،ثبت تغییرات ،طرح توجیهی و جواز تاسیس صنایع ،کسب نشان حلال ،ثبت طرح صنعتی و همچنین ثبت اختراع ، به روزترین اطلاعات حقوقی و تخصصی ترین شیوه های نوین حقوقی و ثبتی را ارائه کند.

ثبت موسسه

یکی دیگر از خدمات مجتمع حقوقی ایلیا راهنمایی مشاوره و اجرا در خصوص ثبت موسسه به روش های قانونی می باشد، که در این مقاله در خصوص آن توضیحاتی داده شده است

آگهی تاسیس شرکت

هر شرکتی پس از اخذ شماره ثبت می بایست برای آگهی تاسیس شرکت اقدام کند. با اخذ آگهی تاسیس شرکت به طور رسمی توسط قوه قضاییه شناخته می شود.

ثبت شرکت

ثبت شرکت ایلیا کلیه مراحل ثبت شرکت را برای  شما به صورت تخصصی و در اسرع وقت انجام می دهد و در خصوص آنها به رایگان مشاوره ارائه می دهد .

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟